Sortering:

Startliste Åsrennet 4. mars 2017

Klasse: Menn senior

Startnr

Navn

Klubb

Starttid

1

Atle Andersen

Drøbak-Frogn IL

11:00:00

2

Trond Askautrud

Nesodden IF

11:00:15

Klasse: M 19/20 år

Startnr

Navn

Klubb

Starttid

4

Simen Andersen

Drøbak-Frogn IL

11:00:45

Klasse: M 18 år

Startnr

Navn

Klubb

Starttid

74

Erik Christiansen

IL Jardar

11:01:15

7

Johan Bjørtomt

Gjerdrum IL

11:01:30

8

Jakob Henden Kaasen

Bærums Skiklub

11:01:45

9

Herman Kjærnsmo

Bærums Skiklub

11:02:00

10

Emil Arnkværn

Fossum IF

11:02:15

22

Trym Stensvold

Nesodden IF

11:02:30

12

Hermann Skram Botterud

Bærums Skiklub

11:02:45

13

Jens Christian Grymyr

ROS IL

11:03:00

11

Jacob Hamelin

Fet Skiklubb

11:03:15

15

Ådne Gigernes

Nes Ski

11:03:30

16

Kristian Mork Nielsen

Gjerdrum IL

11:03:45

17

Øyvind Fredrik Løvstad

Nes Ski

11:04:00

Klasse: M 17 år

Startnr

Navn

Klubb

Starttid

90

Nils Martin Anvik Hellenes

Drøbak-Frogn IL

11:04:45

93

Erlend Rondeel

Drøbak-Frogn IL

11:05:00

83

Simen F Øiseth

Fet Skiklubb

11:05:15

Klasse: K 18 år

Startnr

Navn

Klubb

Starttid

25

Julie Bjervig Drivenes

IL Jardar

11:06:00

26

Oda Hatlestad Hovland

IL Jardar

11:06:15

27

Stine Nicolaysen

Runar IL

11:06:30

28

Tuva Ertzaas Granøien

Bærums Verk Hauger IF

11:06:45

29

Vera Johanne Norli

Haslum IL

11:07:00

30

Frida Kullerud

Trøsken IL

11:07:15

31

Ingvild Wollebek

Ås IL

11:07:30

Klasse: K 17 år

Startnr

Navn

Klubb

Starttid

33

Sofie Marie Voraa

Fossum IF

11:08:00

35

Angelica Bratteng

Gjelleråsen IF

11:08:30

36

Linn Mei Waaler

Drøbak-Frogn IL

11:08:45

37

Kjersti Lundqvist

Ås IL

11:09:00

38

Thea Charlotte Hansen

Asker Skiklubb

11:09:15

39

Silje Marie Ulvang

Lillehammer

11:09:30

Klasse: G 15 år

Startnr

Navn

Klubb

Starttid

44

Oskar Lockert Skjold

Åsen IL

11:10:45

45

Nils Tveite

Ås IL

11:11:00

46

Lars Wiig Dagestad

Haslum IL

11:11:15

47

Even Wollebek

Ås IL

11:11:30

Klasse: G 12 år

Startnr

Navn

Klubb

Starttid

46

Nichlas Øveraasen

Soon Skiklubb

11:18:15

75

August Holth-Siegel

Ås IL

11:18:30

76

Sander H Mortensen

Drøbak-Frogn IL

11:18:45

77

Sondre Norheim

Eidsvold Værks Skiklub

11:19:00

78

Jens August Brandstorp

Moss Skiklubb

11:19:15

79

Frode Hymer

Ås IL

11:19:30

80

Erlend Tveite

Ås IL

11:19:45

81

Simen Gløgård Stensrud

Nittedal IL

11:20:00

82

Johannes Skjelland Andersen

Vollen Ungdomslag

11:20:15

91

Oliver Melsom-Johansen

Drøbak-Frogn IL

11:20:30

84

Markus Rindli

Skimt

11:20:45

20

Sigurd Harr-Haga

Oppegård IL

11:21:00

86

Arnt August Strøm

Nesodden IF

11:21:15

87

Stian Ustvedt Gravdal

Skimt

11:21:30

88

Nils Grimsmo

Fossum IF

11:21:45

21

Philip Alexander Nordbæk

Drøbak-Frogn IL

11:22:00

89

Mats Lund Sjøen

Spydeberg IL

11:22:15

85

Birk Haugnes

Oppegård IL

11:22:30

999

Mauritz Borgerud Falk

Drøbak-Frogn IL

11:22:45

94

Andreas Olsen Tomta

Trøsken IL

11:23:00

92

Even Rondeel

Drøbak-Frogn IL

11:23:15

Klasse: G 11 år

Startnr

Navn

Klubb

Starttid

98

Sivert Listøl Moskaug

Asker Skiklubb

11:24:15

99

Eirik Sjøl Værnes

Dikemark IF

11:24:30

100

Tobias Repstad Andersen

Moss Skiklubb

11:24:45

101

Kristoffer Katla

Haslum IL

11:25:00

102

Birk Lilleheier

Ås IL

11:25:15

103

Andreas Kure

Ås IL

11:25:30

104

Mathias Lie-Petterson

Haslum IL

11:25:45

105

Fredrik Nilssen

Gjelleråsen IF

11:26:00

106

Sondre Halbach Røssvoll

Ås IL

11:26:15

107

Benjamin Røssum Jensen

Hakadal IL

11:26:30

108

Magnus Smedsrud

Eidsvold Værks Skiklub

11:26:45

109

Sander Skjong Aarø

Skimt

11:27:00

110

Jonas Bakkebø Fjellstad

Ås IL

11:27:15

111

Mats Mørch Myhre

Gjelleråsen IF

11:27:30

119

Sondre Rønning Kopperud

Nesodden IF

11:27:45

113

Erlend Bærheim

Nittedal IL

11:28:00

116

Sander Imbsen

Nesodden IF

11:28:15

115

Markus Lie-Petterson

Haslum IL

11:28:30

116

Emilian Hagen

Nesodden IF

11:28:45

117

Markus Rønneberg

Lommedalens IL

11:29:00

118

Henrik Christopher Besseberg

Drøbak-Frogn IL

11:29:15

119

Michael Torp

Drøbak-Frogn IL

11:29:30

120

Elias Hardersen

Nesodden IF

11:29:45

121

Christoffer Ygre Storjohann

Haslum IL

11:30:00

122

Tor Even Askautrud

Nesodden IF

11:30:15

123

Sondre Lundqvist

Ås IL

11:30:30

124

Håkon Emil Heir

Ås IL

11:30:45

Klasse: J 12 år

Startnr

Navn

Klubb

Starttid

128

Pernille Fischer

Drøbak-Frogn IL

11:31:45

129

Nora Christine Hansen

Asker Skiklubb

11:32:00

130

Lisa Kristine Jorde

Asker Skiklubb

11:32:15

131

Tora Rønneberg Weng

Eidsberg IL

11:32:30

132

Frida Lima-Hogsnes

Asker Skiklubb

11:32:45

133

Ingrid Elise Kullerud

Trøsken IL

11:33:00

134

Sofie Kjær Jørgensen

Nesodden IF

11:33:15

Klasse: J 11 år

Startnr

Navn

Klubb

Starttid

140

Oda Bromander Falkenbo

Moss Skiklubb

11:34:45

141

Julie Bråthen

Trøsken IL

11:35:00

142

Malin Holmann

Lommedalens IL

11:35:15

143

Maud Mariann Myhre

Haslum IL

11:35:30

144

Andrea Pedersen Narmo

Moss Skiklubb

11:35:45

145

Maja Dorthea Schmidt

Drøbak-Frogn IL

11:36:00

146

Ella Hole Svenningsen

Oppegård IL

11:36:15

147

Mille Haneberg

Haslum IL

11:36:30

148

Astrid Skjevdal

Ås IL

11:36:45

149

Kristine Breivik Hansen

Nesodden IF

11:37:00

150

Julie Nordahl Solberg

Trøsken IL

11:37:15

151

Angelina Kristina Sanders

Haslum IL

11:37:30

152

Hanna Nordby

Nesodden IF

11:37:45

153

Julie Five

Skedsmo Skiklubb

11:38:00

154

Iselin Bjervig Drivenes

Lommedalens IL

11:38:15

155

Amalie Nitteberg

Nesodden IF

11:38:30

156

Marte Lillegraven Langsæter

Trøsken IL

11:38:45

157

Emilie Egeberg

Skedsmo Skiklubb

11:39:00

Klasse: G 14 år

Startnr

Navn

Klubb

Starttid

168

Anders Mørdre Davidsen

Fossum IF

11:44:30

169

Jonas Myhr

Asker Skiklubb

11:45:00

170

Fabian Nikolai Gjessing

Holmen IF

11:45:30

171

Edward Aarstad

Strømmen og Lillestrøm SK

11:46:00

172

Olaus Oserud Bentzen

Gjerdrum IL

11:46:30

173

Jesper Jørgensen

Fossum IF

11:47:00

174

Erlend Gløgård Stensrud

Nittedal IL

11:47:30

175

Erik Munch-Finne

Asker Skiklubb

11:48:00

176

Casper Dege Simonsen

Fossum IF

11:48:30

177

Fredrik Wold

Oppegård IL

11:49:00

178

Eigil Thørud

Lørenskog Skiklubb

11:49:30

179

Simen Lundem

Trøsken IL

11:50:00

180

Magnus Five

Skedsmo Skiklubb

11:50:30

181

Marcus Thunestveit Andersen

Oppegård IL

11:51:00

182

Eirik Sørbråten

Skedsmo Skiklubb

11:51:30

183

Andreas Lerø

Fossum IF

11:52:00

184

Anders Bærheim

Nittedal IL

11:52:30

185

Eirik Enbusk

Nesodden IF

11:53:00

186

Erik Ola Jorde

Asker Skiklubb

11:53:30

187

Oskar Grøtte Røstad

Gjerdrum IL

11:54:00

188

Felix Petersen Wiggen

Fossum IF

11:54:30

189

Didrik Røssum Jensen

Hakadal IL

11:55:00

190

Mathias Myran

Eidsvold Værks Skiklub

11:55:30

191

Ask Grøtan Wang

Haslum IL

11:56:00

192

Kasper Kjær Jørgensen

Nesodden IF

11:56:30

Klasse: G 13 år

Startnr

Navn

Klubb

Starttid

200

Nicolas Bretteville

Fossum IF

12:00:30

201

Maximilian Wiberg Hermansen

Drøbak-Frogn IL

12:01:00

202

Anders Skeie Haugene

Drøbak-Frogn IL

12:01:30

203

Oskar Nordby

Nesodden IF

12:02:00

204

Sivert Stene Enger

Øvrevoll Hosle IL

12:02:30

205

Daniel Fatnes

Nesodden IF

12:03:00

206

Syver Brustad

Heggedal IL

12:03:30

207

Mathias Vamnes

Nesodden IF

12:04:00

208

Mads Jakob Forbord

Dikemark IF

12:04:30

209

Peter Munch-Finne

Asker Skiklubb

12:05:00

210

Erlend Gundersen

Eidsvold Værks Skiklub

12:05:30

211

Vegard Benum Vestre

Bærums Verk Hauger IF

12:06:00

212

Fridtjof Sundbo Berg

Haslum IL

12:06:30

213

Mikkel Vaaje-kolstad

Ås IL

12:07:00

214

Andreas Auring

Strømmen og Lillestrøm SK

12:07:30

215

Mikkel Sletvold

Ullensaker Skiklubb

12:08:00

216

Magnus Kavli

Jutul IL

12:08:30

217

Mathias Holmann

Lommedalens IL

12:09:00

218

Mikkel Holsæter

Lørenskog Skiklubb

12:09:30

219

Elias Naas Møller

Gjelleråsen IF

12:10:00

220

Aleksander Ygre Storjohann

Haslum IL

12:10:30

221

Peter Schmidt

Drøbak-Frogn IL

12:11:00

222

Kristian Mentzoni-Klausen

Fossum IF

12:11:30

223

Marcus Dahl-Rismyhr

Trøsken IL

12:12:00

224

Sander Stumo Nytrøen

Gjerdrum IL

12:12:30

225

Philip Unnersaker

Oppegård IL

12:13:00

226

Pål Grimsmo

Fossum IF

12:13:30

227

Halvor Dolven

Asker Skiklubb

12:14:00

228

Emil Nilsen

Setskog IF

12:14:30

229

Henrik Stenersen Øksby

Asker Skiklubb

12:15:00

230

Marius Birknes

Dikemark IF

12:15:30

231

Anders Usterud Vaaje

Asker Skiklubb

12:16:00

232

Håkon Fauske Røn

Asker Skiklubb

12:16:30

Klasse: J 14 år

Startnr

Navn

Klubb

Starttid

241

Charlotte Halseth

Strømmen og Lillestrøm SK

12:21:00

242

Hedda Finne Byrløkken

Nittedal IL

12:21:30

243

Marthe Skram Botterud

Bærums Skiklub

12:22:00

244

Aina Ihle

Lørenskog Skiklubb

12:22:30

245

Merete Sperstad

Haslum IL

12:23:00

246

Marie Meinert Rød

Oppegård IL

12:23:30

247

Emma Axelsson

Oppegård IL

12:24:00

248

Celina Rytterager Aas

Fet Skiklubb

12:24:30

249

Martine Ellefsen

Asker Skiklubb

12:25:00

250

Eline Skjevdal

Ås IL

12:25:30

251

Ida Mørch Myhre

Gjelleråsen IF

12:26:00

252

Andrea Mohaugen

Bjerke IL Ski

12:26:30

253

Martine Smedsrud

Eidsvold Værks Skiklub

12:27:00

254

Eir Lynghammar

Hakadal IL

12:27:30

255

Selma Lima-Hogsnes

Asker Skiklubb

12:28:00

256

Live Johanne Thørud

Lørenskog Skiklubb

12:28:30

257

Eva Liheim Alfstad

Fossum IF

12:29:00

258

Victoria Hammersmark Nitteberg

Nesodden IF

12:29:30

259

Maja Ellefsrud

Nesodden IF

12:30:00

260

Thelma Olea Gaarder

Nittedal IL

12:30:30

261

Maren Karlsen Bekkestad

Mjøndalen IF

12:31:00

262

Kine Evensen Rye-Holmboe

Oppegård IL

12:31:30

263

Tiril Lilleheier

Ås IL

12:32:00

264

Henriette Nilssen

Gjelleråsen IF

12:32:30

265

Bertine Haneberg

Haslum IL

12:33:00

266

Vilde Martinsen

Nittedal IL

12:33:30

267

Hanna Moskaug

Asker Skiklubb

12:34:00

268

Thea Johansen

Fet Skiklubb

12:34:30

269

Ingrid Kapstad Østgulen

Skimt

12:35:00

270

Mari Bartnes

Fet Skiklubb

12:35:30

271

Janne Alseth

Haslum IL

12:36:00

272

Johanne Norheim

Eidsvold Værks Skiklub

12:36:30

273

Lea Sofie Bratland

Nittedal IL

12:37:00

274

Marianne Haug

Bjerke IL Ski

12:37:30

275

Mia Halvorsen-Røgeberg

Haslum IL

12:38:00

Klasse: J 13 år

Startnr

Navn

Klubb

Starttid

285

Elise Fredheim Simonsen

Trøsken IL

12:43:00

286

Runa Andreassen Kollien

Asker Skiklubb

12:43:30

287

Maiken Storvik

Gjelleråsen IF

12:44:00

288

Katinka Lie-Petterson

Haslum IL

12:44:30

289

Tiril Kristine Nilsen

Lørenskog Skiklubb

12:45:00

290

Anniken Norstrøm

Drøbak-Frogn IL

12:45:30

291

Synne L Nesheim

Bærums Skiklub

12:46:00

292

Siri L Nesheim

Bærums Skiklub

12:46:30

293

Helene Ekrheim Haugen

Holmen IF

12:47:00

294

Solveig Lie Støverud

Lørenskog Skiklubb

12:47:30

295

Nora Oline Jensen

Lommedalens IL

12:48:00

296

Ragnhild Serine Haugen

Drøbak-Frogn IL

12:48:30

297

Julie Hammer

Eidsvold Værks Skiklub

12:49:00

298

Emilie Besseberg

Drøbak-Frogn IL

12:49:30

299

Filippa Blakstad Nilsson

Fossum IF

12:50:00

300

Vilma Halstenstad Stovner

Fossum IF

12:50:30

301

Line Hyttan Selsing

Lørenskog Skiklubb

12:51:00

302

Vida Helland-hansen

IL Jardar

12:51:30

303

Anne Toril Bjørk Kvarsnes

Moss Skiklubb

12:52:00

304

Linnea Holst

Haslum IL

12:52:30

305

Marthe Johanne Hjelmeset

Gjelleråsen IF

12:53:00

306

Matilde Hareide Torgersen

Gjelleråsen IF

12:53:30

307

Sara Kristine Ulvang

Gjelleråsen IF

12:54:00

308

Eileen Bjanes

IL Jardar

12:54:30

309

Ida Lockert Skjold

Bjerke IL Ski

12:55:00

Klasse: G 10 år

Startnr

Navn

Klubb

Starttid

312

Nicklas Andre Jørgensen

Trøsken IL

12:55:45

313

Mathias Indreberg

Drøbak-Frogn IL

12:56:00

314

Halvard Aasvoll-Rognlien

Østre Toten Skilag

12:56:15

315

Ola Fischer

Drøbak-Frogn IL

12:56:30

316

Henrik Jørgensen

Fossum IF

12:56:45

317

Jonas Mæland Rosholt

Oppegård IL

12:57:00

318

Jacob Hoel

Skimt

12:57:15

319

Magnus Klaveness

Nesodden IF

12:57:30

320

Fredrik Evensen Rye-Holmboe

Oppegård IL

12:57:45

321

Casper Klepp Fundingsrud

Drøbak-Frogn IL

12:58:00

322

Hans Thorvald Brandstorp

Moss Skiklubb

12:58:15

323

Torjus Olai Heir

Ås IL

12:58:30

Klasse: J 10 år

Startnr

Navn

Klubb

Starttid

325

Marte Dolven

Asker Skiklubb

12:59:00

326

Elsa Marie S. Henie

Drøbak-Frogn IL

12:59:15

327

Hermine Einan

Ullensaker Skiklubb

12:59:30

328

Linnea Knestang Bjerke

Drøbak-Frogn IL

12:59:45

329

Julia Skraastad Wold

Drøbak-Frogn IL

13:00:00

330

Tyra Hulbach

Drøbak-Frogn IL

13:00:15

331

Ida Emilia Kavli

Jutul IL

13:00:30

332

Filippa Borgerud Falk

Drøbak-Frogn IL

13:00:45

333

Linnea Bratteng

Gjelleråsen IF

13:01:00

334

Filippa Hahne

Drøbak-Frogn IL

13:01:15

335

Kaja Ekrheim Haugen

Holmen IF

13:01:30

336

Anna Solberg

Spydeberg IL

13:01:45

337

Ellinor Fossheim Solberg

Skimt

13:02:00

340

Agnes Solhjell

Soon Skiklubb

13:02:15

339

Lilja Celina Kjær Jørgensen

Nesodden IF

13:02:30

340

Nora Lundem

Trøsken IL

13:02:45

Klasse: G 9 år

Startnr

Navn

Klubb

Starttid

343

William Ekeberg

Drøbak-Frogn IL

13:03:30

330

Jens Ulrik Strøm Mathiesen

Drøbak-Frogn IL

13:03:45

345

Philip Åkerstrøm Boland

Drøbak-Frogn IL

13:04:00

346

Odin Hymer

Ås IL

13:04:15

347

Kristoffer Nessa Brean

Ås IL

13:04:30

338

Mattias Skjelland Andersen

Vollen Ungdomslag

13:04:45

349

Lucas Bascheck

Drøbak-Frogn IL

13:05:00

339

Fridtjof B. Besseberg

Drøbak-Frogn IL

13:05:15

351

Magnus Wang Dybvik

Drøbak-Frogn IL

13:05:30

352

Vegard Gaustad

Ås IL

13:05:45

354

Alexander Grini

Drøbak-Frogn IL

13:06:00

354

Jonas Emil Hagen

Drøbak-Frogn IL

13:06:15

355

Jens Aksel Jorde

Asker Skiklubb

13:06:30

356

Marcus Rønning Kopperud

Nesodden IF

13:06:45

357

Håkon Lillegraven Langsæter

Trøsken IL

13:07:00

359

Jakob Klaren Nielsen

Ås IL

13:07:30

360

Vetle Nilsen

Setskog IF

13:07:45

361

Aksel Nordby

Nesodden IF

13:08:00

358

Mathias Melsom-Johansen

Drøbak-Frogn IL

13:08:15

362

Eilert Nylenna

Nesodden IF

13:08:15

363

Teodor Næss

Drøbak-Frogn IL

13:08:30

364

Even Isak Hauglum Slettene

Drøbak-Frogn IL

13:08:45

365

Oliver Iversen Slæperud

Drøbak-Frogn IL

13:09:00

366

Erlend Hellerud Øpstad

Asker Skiklubb

13:09:15

Klasse: J 9 år

Startnr

Navn

Klubb

Starttid

368

Hedda Johanne Wogn-Henriksen

Drøbak-Frogn IL

13:09:45

360

Josefine Heidsve

Drøbak-Frogn IL

13:10:00

370

Mina Daasvand Solli

Asker Skiklubb

13:10:15

371

Viktoria Breivik Hansen

Nesodden IF

13:10:30

373

Emilie Melsom-Johansen

Drøbak-Frogn IL

13:11:00

374

Camilla Lundqvist

Ås IL

13:11:15

375

Emma Elise Meinert Rød

Oppegård IL

13:11:30

376

Lilly Bascheck

Drøbak-Frogn IL

13:11:45

377

Maia Østenby

Drøbak-Frogn IL

13:12:00

378

Ingrid Haugen Selliken

Drøbak-Frogn IL

13:12:15

379

Kine Torp

Drøbak-Frogn IL

13:12:30

380

Mia Minge Johannesen

Nesodden IF

13:12:45

381

Aase Strøm

Nesodden IF

13:13:00

382

Pernille Torp

Drøbak-Frogn IL

13:13:15

Klasse: J 8 år

Startnr

Navn

Klubb

Starttid

386

Julie Heidsve

Drøbak-Frogn IL

13:14:15

387

Carla Klepp Fundingsrud

Drøbak-Frogn IL

13:14:30

388

Oline Hardersen

Nesodden IF

13:14:45

389

Karen Evensen Solhjell

Soon Skiklubb

13:15:00

390

Emma Solberg

Spydeberg IL

13:15:15

391

Adrianne Halbach Røssvoll

Ås IL

13:15:30

392

Josefine Mathea Kjær Jørgensen

Nesodden IF

13:15:45

393

Helene Hellerud Øpstad

Asker Skiklubb

13:16:00

394

Johanne Bjørk Urstad

Moss Skiklubb

13:16:15

Klasse: G 8 år

Startnr

Navn

Klubb

Starttid

396

Oliver Imbsen

Nesodden IF

13:16:45

397

Henrik Aasvoll-Rognlien

Østre Toten Skilag

13:17:00



Sist oppdatert:

4 mars 2017, 20:37:54

Arrangør:

Ås IL

Antall deltagere:

303