Sortering:

Startliste Kløftefossløpet 6. mai 2018

Klasse: N-åpen

Startnr

Brikkenr

Navn

Klubb

Starttid

209786

Åse Marie Halaas Appenzeller

Fossum IF

184426

Audun Aunmo

Modum OL

213467

Aurora Viken Foss

Eiker OL

212929

Filip S. Molenaar

Modum OL

86854

Ingrid Åsmyr-Andersen

Eiker OL

212799

Julie Olsen Bye

Modum OL

220778

Marius Bjørli

Ringerike OL

211744

Sofie Molenaar

Modum OL

203518

Victoria Lopes Nilsen

Modum OL

501276

Anna Maria Pedersen

Modum OL

11:00:00

174946

Astri Werring Thorvik

NoTeam

11:00:00

402940

Edvard Werring Thorvik

NoTeam

11:00:00

95246

Eirik Lesteberg

Kongsberg OL

11:00:00

64743

Ellinor Haugen Hvideberg

OK Skeidi

11:00:00

184532

Erik Bergan

Kongsberg OL

11:00:00

211859

Jenny Hovdenak Holmes

Eiker OL

11:00:00

10022

Kristian Grønhovd Wiersdalen

Nedre Sigdal IF

11:00:00

222481

Magnus Lesteberg

Kongsberg OL

11:00:00

91519

Maren Sofie Sand

OK Skeidi

11:00:00

202130

Marius Grønhovd Wiersdalen

Nedre Sigdal IF

11:00:00

213809

Nila Hilleren

Eiker OL

11:00:00

203482

Nils Sand

Sjåstad/Vestre Lier IL

11:00:00

203481

Sigurd Askland

Sjåstad/Vestre Lier IL

11:00:00

149009

Silje Strand

Lierbygda OL

11:00:00

214919

Simen Bergstrøm

IL Tyrving

11:00:00

Klasse: D 10-12

Startnr

Brikkenr

Navn

Klubb

Starttid

231509

Iselin Høivold

Kongsberg OL

196871

Marte Eger

Kongsberg OL

11:20:00

99113

Frida Hope

Modum OL

11:22:00

212446

Johanne Storhaug

Konnerud IL

11:24:00

222261

Ingrid Lesteberg

Kongsberg OL

11:26:00

212144

Oda Opseth

Ringerike OL

11:28:00

224233

Nora Akselsen

Konnerud IL

11:30:00

212139

Hanna Spangberg

Konnerud IL

11:32:00

234142

Amalie Myrvold Skovlyst

Kongsberg OL

11:34:00

198838

Iselin Høivold

Kongsberg OL

11:36:00

224287

Elsa Sofie Lysheden-Vogt

Konnerud IL

11:38:00

224341

Mone Småge-Hilsen

Konnerud IL

11:40:00

Klasse: D 10-12N

Startnr

Brikkenr

Navn

Klubb

Starttid

79005

Ida Amundsen Bjørkli

Ringerike OL

11:00:00

Klasse: D 13-14

Startnr

Brikkenr

Navn

Klubb

Starttid

211908

Anne Maren Eidsten

IF Sturla

11:28:00

212043

Mina Akiko Johnsen

Sturla, IF

11:30:00

183830

Marie Kvarme

Sturla, IF

11:32:00

224300

Martine Gjermstad Pettersen

Konnerud IL

11:34:00

204756

Synne Sommerstad Røste

Kongsberg OL

11:36:00

211867

Marthe Graff-Wiik

Sturla, IF

11:38:00

501608

Ingvild Gustafsson

Kongsberg OL

11:40:00

193063

Helene Brandal Søfting

Kongsberg OL

11:42:00

Klasse: D 13-16C

Startnr

Brikkenr

Navn

Klubb

Starttid

212654

Tiril Kihle

Konnerud IL

11:19:00

61056

Sunniva Viena

Ringerike OL

11:44:00

223849

Hedda Kind Kjellevold

Modum OL

11:46:00

213144

Annabell Aunmo Kjellevold

Modum OL

11:48:00

228510

Tiril Holen

Konnerud IL

11:50:00

Klasse: D 15-16

Startnr

Brikkenr

Navn

Klubb

Starttid

183842

Ana Silva

Kongsberg OL

11:01:00

183883

Karoline Torø

Kongsberg OL

11:03:00

217355

Kristin Melby Jacobsen

Lardal OL

11:05:00

212664

Hedda Spangberg

Konnerud IL

11:07:00

209723

Ana Pacheco

Kongsberg OL

11:09:00

210112

Mathilde Sæter Flesseberg

Kongsberg OL

11:11:00

217555

Mari Øverby

Kongsberg OL

11:13:00

215992

Yona Jacquemin

Kongsberg OL

11:15:00

185887

Alvilde Lysaker Sanden

Eiker OL

11:17:00

212632

Nora Småge Hilsen

Konnerud IL

11:21:00

212335

Mille Vasshaug Jægtvik

Konnerud IL

11:23:00

202045

Åsne Haavengen

Kongsberg OL

11:25:00

503909

Selma Høivold

Kongsberg OL

11:27:00

222697

Inês Augusto

Kongsberg OL

11:29:00

212818

Johanna Sofie Longfjeld

Modum OL

11:31:00

215995

Romane Lesquer

Kongsberg OL

11:33:00

192560

Oda Isnes Tyse

Eiker OL

11:35:00

193062

Elisabeth Brandal Søfting

Kongsberg OL

11:37:00

Klasse: D 17-A kort

Startnr

Brikkenr

Navn

Klubb

Starttid

211620

Sølvi Helene Fossøy

Eiker OL

10:56:00

204574

Malin Kristina Sørensen

Nydalens SK

10:58:00

67708

Anette Larsen Akselsen

Konnerud IL

11:00:00

225931

Anni Saarela

Konnerud IL

11:02:00

400594

Anne Gro Haviken

Modum OL

11:04:00

191341

Pernille Katla

Fossum IF

11:06:00

185892

Anna Isnes Tyse

Eiker OL

11:08:00

92307

Lenka Westin

Porsgrunn OL

11:10:00

88779

Kirsten Gjermstad

Berger og Svelvik OL

11:12:00

158110

Hanne Bredde Vig

Sturla, IF

11:14:00

203507

Solveig Eline Berg

IL Tyrving

11:16:00

215577

Marion Amundsen

Ringerike OL

11:18:00

188450

Berit Grønhovd Wiersdalen

Nedre Sigdal IF

11:20:00

212906

Silje Carlsen

Sturla, IF

11:22:00

Klasse: D 17-C

Startnr

Brikkenr

Navn

Klubb

Starttid

211454

Ann-Karin Lesteberg

Kongsberg OL

11:00:00

195790

Ellen Akiko Horni-Johnsen

Sturla, IF

11:00:00

506225

Inger Svaland

OL Vallset/Stange

11:00:00

192127

Inger-Helene Carlsen

Sturla, IF

11:00:00

214922

Katherine Estep

Konnerud IL

11:00:00

221395

Kjersti Småstuen

OL Toten-Troll

11:00:00

502920

Lene Flesseberg

Kongsberg OL

11:00:00

502350

Maren Norderud

IL Tyrving

11:00:00

500243

Martine Jægtvik

Konnerud IL

11:00:00

200603

Mona Dalegård Løken

Kongsberg OL

11:00:00

215172

Sigrid Skjelbred

Kongsberg OL

11:00:00

209952

Tanja Appenzeller

Fossum IF

11:00:00

Klasse: D 17-N

Startnr

Brikkenr

Navn

Klubb

Starttid

220771

Linn Tobiassen

Ringerike OL

Klasse: D 17-A Lang

Startnr

Brikkenr

Navn

Klubb

Starttid

192879

Ingvild Langeggen

Kongsberg OL

10:26:00

229423

Marte Karine Larsen

Kongsberg OL

10:28:00

193703

Line Drange Ruud

Røyken OL

10:30:00

198905

Anette Juveli

Konnerud IL

10:32:00

197974

Louise Oram

Bækkelagets SK

10:34:00

215961

Cecile Calandry

Kongsberg OL

10:36:00

214503

Juliette Milhaud

Kongsberg OL

10:38:00

209821

Kristin Löfgren Johansen

Varegg Fleridrett

10:40:00

229613

Inês José

Kongsberg OL

10:42:00

504681

Malin Sandstad

Freidig

10:44:00

187124

Janne Tjørhom Aasheim

Ganddal IL

10:46:00

187233

Kristine Eide Rapp

Raumar Orientering

10:48:00

504808

Kirsti Kringhaug

Ringerike OL

10:50:00

192628

Sofie Skyttersæter Iversen

Heming Orientering

10:52:00

160318

Aina Viena

Larvik OK

10:54:00

218082

Bárbara Pereira

Kongsberg OL

10:56:00

500265

Synne Strand

Asker Skiklubb

10:58:00

216085

Helena Alves Lima

Kongsberg OL

11:00:00

200006

Marte Narum

Nydalens SK

11:02:00

215990

Lilou Pauly

Kongsberg OL

11:04:00

502915

Ragnhild Hjermstad

Fossum IF

11:06:00

500304

Kamilla Olaussen

Fredrikstad SK

11:08:00

215739

Marine Dudoignon

Kongsberg OL

11:10:00

210737

Tuva Aas Stræte

Ringerike OL

11:12:00

504622

Siri Ulvestad

Nydalens SK

11:14:00

207005

Thea Charlotte Hansen

Røyken OL

11:16:00

500630

Ingrid G. Kvålsgard

Fossum IF

11:18:00

192593

Ida Tiltnes

IL Tyrving

11:20:00

504502

Kari Strand

Kongsberg OL

11:22:00

504618

Anne Line Nydal Berglia

Eiker OL

11:24:00

208169

Kristine Berglia

Eiker OL

11:26:00

504480

Ane Sofie Krogh

Oppsal Orientering

11:28:00

500244

Kjersti Tønnessen Bergstøl

Kongsberg OL

11:30:00

504336

Andrea Ranvik

Konnerud IL

11:32:00

501590

Oda J Sikkeland

IL Tyrving

11:34:00

215962

Amandine Cavarroc

Kongsberg OL

11:36:00

208706

Lone Brochmann

Bækkelagets SK

11:38:00

504515

Tale Strand

Kongsberg OL

11:40:00

208586

Andrea Vanebo

Kongsberg OL

11:42:00

504337

Anniken Ranvik

Konnerud IL

11:44:00

500002

Tilla Farnes Hennum

Asker Skiklubb

11:46:00

215978

Zoé Villar

Kongsberg OL

11:48:00

238119

Mariann Ulvestad

Bækkelagets SK

11:50:00

67403

Ingeborg Kvarme

Sturla, IF

11:52:00

502696

Jenny Baklid

Konnerud IL

11:54:00

192291

Christine Hoen

Eiker OL

11:56:00

226296

Lotte Jauhojärvi Markussen

Asker Skiklubb

11:58:00

185888

Tomine Lysaker Sanden

Eiker OL

12:00:00

500116

Rikke Blakkestad Ingesen

Fredrikstad SK

12:02:00

206386

Marlin Haavengen

Kongsberg OL

12:04:00

94140

Anita Hilleren

Eiker OL

12:06:00

211458

Anne Marthe Peveri

Eiker OL

12:08:00

183853

Betty Ann Bjerkreim Nilsen

IL Tyrving

12:10:00

221407

Åsne Naadland Holo

Fossum IF

12:12:00

211356

Solveig Letmolie

Eiker OL

12:14:00

504590

Agnes Leo

Halden SK

12:16:00

192399

Tora Aasheim Nymark

Varegg Fleridrett

12:18:00

215991

Hélène Champigny

Kongsberg OL

12:20:00

203458

Emilie Westin

Nydalens SK

12:22:00

230092

Kjersti Adéla Westin

Porsgrunn OL

12:24:00

Klasse: D 40-

Startnr

Brikkenr

Navn

Klubb

Starttid

202996

Ellen Gustafsson

Kongsberg OL

11:00:00

63777

Ragnhild Myrvold Skovlyst

Kongsberg OL

11:02:00

182073

Monica Berglund

Ringerike OL

11:04:00

Klasse: D 45-

Startnr

Brikkenr

Navn

Klubb

Starttid

190124

Cora Ebner

Kongsberg OL

10:56:00

186189

Hege Feiring

IL Tyrving

11:06:00

87529

Trine Opseth

Ringerike OL

11:08:00

191353

Hilde Hovdenak

Modum OL

11:10:00

231180

Ingjerd Sommerstad

Kongsberg OL

11:12:00

215007

Synnøve Nybø

Konnerud IL

11:14:00

173215

Mette Spangberg

Konnerud IL

11:16:00

504457

Ingrid Kvistad

Kongsberg OL

11:18:00

504688

Arnhild Krogh

Oppsal Orientering

11:20:00

196870

Kristin Eger

Kongsberg OL

11:22:00

234218

Paula Serra

Kongsberg OL

13:03:00

233664

Nathalie Flores

Kongsberg OL

13:04:00

Klasse: D 50-

Startnr

Brikkenr

Navn

Klubb

Starttid

225077

Solveig Kongsrud

Modum OL

79007

Kjersti Stræte

Ringerike OL

11:39:00

177546

Beth Nicolaysen

Kongsberg OL

11:41:00

97963

Tove Beate Jelstad

Modum OL

11:43:00

192379

Eirin Mathiesen

Ringerike OL

11:45:00

181574

Anita Sørensen Drage

Kongsberg OL

11:47:00

501171

Hanne Løver Thon

Modum OL

11:49:00

192581

Hanne-Kristin Bjerknes Kvarme

Sturla, IF

11:51:00

217263

Nina Hansen-Møllerud

Kongsberg OL

11:53:00

500011

Isa Heggedal

Konnerud IL

11:55:00

78998

Anne-Kristin Kvamme

Ringerike OL

11:57:00

222089

Trine Marit Justad Raaen

Lierbygda OL

11:59:00

187205

Hege Heiberg

Hadeland OL

12:01:00

216819

Elisabeth Hetlevik

Kongsberg OL

12:03:00

199498

Helle Hundseid

IL Tyrving

12:05:00

207986

Solveig Kongsrud

Modum OL

12:07:00

220908

Åshild Flatebakken

IL Tyrving

12:09:00

409421

Lucie Størmer

Fossum IF

12:11:00

220780

Anne Kristine Norderud

IL Tyrving

12:13:00

503977

Marianne Omdal

Kongsberg OL

12:15:00

181855

Tove Heimdal

Konnerud IL

12:17:00

500242

Sissel Skovly

Ringerike OL

12:19:00

195950

Veslemøy Solberg

Konnerud IL

12:21:00

203479

Veronique Heritier

Kongsberg OL

13:02:00

Klasse: D 55-

Startnr

Brikkenr

Navn

Klubb

Starttid

221138

Katrine Hjelseth Larsen

Kongsberg OL

87079

May Jorunn Rognlien

Modum OL

11:24:00

501595

Solveig Sikkeland

IL Tyrving

11:26:00

207010

Unn Hilde Heggedal

Kongsberg OL

11:28:00

500499

Helga Haverstad

Lierbygda OL

11:30:00

98609

Ragnhild Elsrud Hultgreen

Ringerike OL

11:32:00

216985

Hilde Storløkken

Kongsberg OL

11:34:00

215031

Ingrid Ravnan

OL Toten-Troll

11:36:00

208633

Eli Tufte Hanssen

Eiker OL

11:38:00

175805

Katrine Hjelsteh Larsen

Kongsberg OL

11:40:00

207015

Åshild Bergstøl

Kongsberg OL

11:42:00

207531

Gunhild Hennum

Lierbygda OL

11:44:00

211335

Kirsti Grundnes Berg

IL Tyrving

11:46:00

186157

Kjersti Skantze

IL Tyrving

11:48:00

220726

Berit Danielsen

IL Tyrving

11:50:00

234025

Anne Hassain

Kongsberg OL

13:01:00

Klasse: D 60-

Startnr

Brikkenr

Navn

Klubb

Starttid

502919

Grete S B Hovi

Skien OK

11:52:00

187106

Marianne Spanli

Lierbygda OL

11:54:00

173149

Kirsti Aas Olsen

Eiker OL

11:56:00

Klasse: D 65-

Startnr

Brikkenr

Navn

Klubb

Starttid

241750

Aud I Spjelkavik

IL Tyrving

11:58:00

61051

Live Joronn Ytrehus

Ringerike OL

12:00:00

184662

Aud Kjemperud

Eiker OL

12:02:00

87520

Kari Strande

Ringerike OL

12:04:00

150384

Emma Grete Feyling Haare

Konnerud IL

12:06:00

209838

Linda Verde

Sturla, IF

12:08:00

234973

Inger Tiltnes

IL Tyrving

12:10:00

159520

Nina Kolberg

IL Tyrving

12:12:00

Klasse: D 75-

Startnr

Brikkenr

Navn

Klubb

Starttid

411914

Liv Horntvedt

IL Imås

11:31:00

98986

Hanne Bræck

Kongsberg OL

11:33:00

88670

Synnøve Dalva

Bø OL

11:35:00

Klasse: D 85-

Startnr

Brikkenr

Navn

Klubb

Starttid

203503

Testløper

Viul OK

11:28:00

Klasse: H 10-12

Startnr

Brikkenr

Navn

Klubb

Starttid

212035

Mats Johnsen

Sturla, IF

11:52:00

225046

Jonatan Herman Lysheden-Vogt

Konnerud IL

11:54:00

213031

Oskar Hope

Modum OL

11:56:00

192421

Simen Sommerstad Røste

Kongsberg OL

11:58:00

228468

Fredrik Fet Andersen

Konnerud IL

12:00:00

216710

Martin Torø

Kongsberg OL

12:02:00

205394

Jan Olav Bergan

Kongsberg OL

12:04:00

203306

Henrik Kaiser

Sturla, IF

12:06:00

224741

Ola Gjermstad Pettersen

Berger og Svelvik OL

12:08:00

196856

Jarand Gustafsson

Kongsberg OL

12:10:00

Klasse: H 10-12N

Startnr

Brikkenr

Navn

Klubb

Starttid

217391

Håkon Øverby

Kongsberg OL

11:00:00

Klasse: H 13-14

Startnr

Brikkenr

Navn

Klubb

Starttid

211926

Mats Olsen Bye

Modum OL

201971

Nuno Peixoto de Almeida

Kongsberg OL

11:44:00

222549

Martin Kaiser

Sturla, IF

11:46:00

223764

Henrik Holm Nes

Modum OL

11:48:00

201737

Rasmus Berglund

Ringerike OL

11:50:00

217134

Andreas Myrvold Skovlyst

Kongsberg OL

11:52:00

216101

Gabriel Almeida Vilaça

Kongsberg OL

11:54:00

502336

Arne Bergan

Kongsberg OL

11:56:00

206488

Halvor Løken

Kongsberg OL

11:58:00

500665

Jo Randar Holmøy

Hadeland OL

12:00:00

217984

Fábio Daniel Duarte Monteiro

Kongsberg OL

12:02:00

215594

Borgar Skjelbred

Kongsberg OL

12:04:00

Klasse: H 13-16C

Startnr

Brikkenr

Navn

Klubb

Starttid

212748

Lage Røhnebæk Kongsrud

Modum OL

158998

Lage Røhnebæk Kongsrud

Modum OL

12:12:00

217088

Even Amundsen Bjørkli

Ringerike OL

12:14:00

Klasse: H 15-16

Startnr

Brikkenr

Navn

Klubb

Starttid

215819

Mathis Reboul

Kongsberg OL

12:34:00

216007

Swann Vigier

Kongsberg OL

12:36:00

189146

Sigurd Smemo

Sturla, IF

12:38:00

201736

Mikkel Berglund

Ringerike OL

12:40:00

228395

Olav Kristian Lund

Kongsberg OL

12:42:00

183843

André Serra Campos

Kongsberg OL

12:44:00

502338

Vetle Drage

Kongsberg OL

12:46:00

198554

Stein Aas Stræte

Ringerike OL

12:48:00

217086

Sigurd Amundsen Bjørkli

Ringerike OL

12:50:00

216010

David Gery

Kongsberg OL

12:52:00

201777

Adam Conway

Kongsberg OL

12:54:00

214612

Paolo Flechet

Kongsberg OL

12:56:00

500586

Johan Eger

Kongsberg OL

12:58:00

179399

Vegard Holm Johannesen

Kongsberg OL

13:00:00

192397

Rolf Trygve Haug

Kongsberg OL

13:02:00

Klasse: H 17-A kort

Startnr

Brikkenr

Navn

Klubb

Starttid

65438

Anders Beyer Bratlie

Ringerike OL

239501

Harald Hovi

Skien OK

187318

Øystein Rapp

Raumar Orientering

94372

Glenn Ekholdt Hilleren

Eiker OL

10:56:00

211445

Tom Andre Alstadsæther

Eiker OL

10:58:00

200516

Severin Berglia

Eiker OL

13:04:00

214953

Vebjørn Røtvold

Kongsberg OL

13:06:00

67531

Eirik Gullord

Gjø-Vard OL

13:08:00

207695

Peter Carlsen

Sturla, IF

13:10:00

Klasse: H 17-C

Startnr

Brikkenr

Navn

Klubb

Starttid

159616

Sven Eidsten

IF Sturla

10:58:00

206565

Anders Johnsen

Sturla, IF

11:00:00

241735

Thor Norderud

IL Tyrving

11:00:00

Klasse: H 17A Lang

Startnr

Brikkenr

Navn

Klubb

Starttid

502583

Morten Taraldsten Brunes

Modum OL

10:31:00

500550

Håkon Lund

Kongsberg OL

10:33:00

504578

Lars Sandstad

Freidig

10:35:00

502352

Robert Fredriksen

Notodden OL

10:37:00

238174

Oliveira Diogo

Kongsberg OL

10:39:00

209002

Oskar Størmer

Fossum IF

10:41:00

500261

Bjørn Ekeberg

IL Tyrving

10:43:00

216031

Elias Guilhem

Kongsberg OL

10:45:00

174826

Martin Borge Heir

Fossum IF

10:47:00

216071

Andrieux Quentin

Kongsberg OL

10:49:00

505199

Geir Nilsen

Viul Orienteringsklubb

10:51:00

180916

Hans Petter Mathisen

Fredrikstad SK

10:53:00

232977

Øystein Sørensen

Nydalens SK

10:55:00

202990

Sigurd Melsom

Fossum IF

10:57:00

500591

Eirik Brynildsen

Eiker OL

10:59:00

215144

Jonas Grønli

Freidig

11:01:00

157187

Dag Steinar Ragvin

Bø OL

11:03:00

198904

Peter Gisholt

Fossum IF

11:05:00

221133

Øyvind Hjermstad

Fossum IF

11:07:00

154069

Olai Stensland Lillevold

NTNUI

11:09:00

502921

Håvard Haga

Nydalens SK

11:11:00

214741

Emil Størmer

Fossum IF

11:13:00

179826

Sivert Sande Kverme

Fossum IF

11:15:00

192570

Aslak Heimdal

Konnerud IL

11:17:00

500903

Bendik Eliassen

Fredrikstad SK

11:19:00

184943

Mats Nordbrøden

Halden SK

11:21:00

501366

Herman Ryen Martinsen

Fredrikstad SK

11:23:00

502140

Henrik Fredriksen Aas

Asker Skiklubb

11:25:00

187105

Eivind Berner Myhre

Fossum IF

11:27:00

209868

Charles Halaas

Fossum IF

11:29:00

216105

Tomás Alves Lima

Kongsberg OL

11:31:00

502238

Sølve Drage

Kongsberg OL

11:33:00

181016

Per Harald Löfgren Johansen

Varegg Fleridrett

11:35:00

181990

Erlend Slokvik

OL Toten-Troll

11:37:00

222149

Simen Ballangrud

OL Toten-Troll

11:39:00

500294

Emil Ahlbäck

Fossum IF

11:41:00

503556

Jonas Sommerstad Juveli

Konnerud IL

11:43:00

206479

Håvard Wedege Irgens

Kristiansand OK

11:45:00

191177

Jostein Svaland Dale

Vang OL

11:47:00

211224

Ola Lesteberg

Kongsberg OL

11:49:00

502893

Jo Forseth Indgaard

Frol IL

11:51:00

216038

Antoine Bécaert

Kongsberg OL

11:53:00

179813

Mats Eidsmo

Freidig

11:55:00

215971

Sami Lasfar

Kongsberg OL

11:57:00

236503

Lars-Inge Arnevik

Ringerike OL

11:59:00

215749

Sabin Coupat

Kongsberg OL

12:01:00

171917

Magnus Gjerstad

Varegg Fleridrett

12:03:00

186079

Mathias Nipen

Bækkelagets SK

12:05:00

198920

Carlos Manuel Rocha

Kongsberg OL

12:07:00

204669

Morten Jarvis Westergård

Varegg Fleridrett

12:09:00

200904

Ivar Lundanes

IL Tyrving

12:11:00

197997

Dag Blandkjenn

Kristiansand OK

12:13:00

190677

Erling Hjermstad

Fossum IF

12:15:00

197815

Thomas Nipen

Bækkelagets SK

12:17:00

216070

Victor Gonet

Kongsberg OL

12:19:00

216008

Mathis Gennaro

Kongsberg OL

12:21:00

192648

Lukas Peterson

IFK Umeå

12:23:00

501473

Odd Strand

Kongsberg OL

12:25:00

183721

Audun Heimdal

NTNUI

12:27:00

199496

Styrk Hundseid Kamsvåg

IL Tyrving

12:29:00

186037

Håvard Sandstad Eidsmo

Freidig

12:31:00

203638

Leif Størmer

Fossum IF

12:33:00

183652

Einar Melsom

Fossum IF

12:35:00

181953

Pål Skogedal

Asker Skiklubb

12:37:00

215820

Antoine Faure

Kongsberg OL

12:39:00

201651

Jørgen Baklid

Konnerud IL

12:41:00

197755

Jakob Mo

OL Toten-Troll

12:43:00

216104

José Pedro Dias Nascimento Fernandes

Kongsberg OL

12:45:00

216069

Julien Vuitton

Kongsberg OL

12:47:00

504468

Hallvard Koren

OK Moss

12:49:00

505298

Torgeir Nørbech

IL Tyrving

12:51:00

192203

Sverre Graffer

Ringerike OL

12:53:00

502540

Henrik Drange Ruud

Røyken OL

12:55:00

504581

Jan Erik Naess

Fossum IF

12:57:00

184641

Kristian Rykkje

Varegg Fleridrett

12:59:00

500222

Sander Arntzen

Asker Skiklubb

13:01:00

216116

Luís Henrique Ferreira Amorim

Kongsberg OL

13:03:00

217373

Anders Tiltnes

IL Tyrving

13:05:00

401430

Kenneth Sandvold

Eiker OL

13:07:00

Klasse: H 40-

Startnr

Brikkenr

Navn

Klubb

Starttid

224707

Morten Herman Vogt

Konnerud IL

12:26:00

Klasse: H 45-

Startnr

Brikkenr

Navn

Klubb

Starttid

92154

Anders Sollien

OL Toten-Troll

12:28:00

204757

Espen Røste

Kongsberg OL

12:30:00

188786

Terje W. Pettersen

Berger og Svelvik OL

12:32:00

226300

Tommy Jauhojärvi

Asker Skiklubb

12:34:00

196869

Per Øivind Eger

Kongsberg OL

12:36:00

188449

Øystein Wiersdalen

Nedre Sigdal IF

12:38:00

203480

Karl-Johan Malmberg

IL Tyrving

12:40:00

192524

Tore Nymark

Varegg Fleridrett

12:42:00

241722

Lars Erik Gjein

Fossum IF

12:44:00

504705

Lars Berglund

Ringerike OL

12:46:00

160317

Per Erik Opseth

Ringerike OL

12:48:00

211542

Kjell Petter Småge

Konnerud IL

12:50:00

500282

André Jægtvik

Konnerud IL

12:52:00

182076

Øystein Skjelbred

Kongsberg OL

12:54:00

Klasse: H 50-

Startnr

Brikkenr

Navn

Klubb

Starttid

181578

Nils Inge Brurberg

IF Sturla

10:58:00

168407

Bjørn Johannesen

Kongsberg OL

11:24:00

190573

Torkjel Nesheim

IL Tyrving

11:26:00

206425

Håvard Halvorsen

Konnerud IL

11:28:00

99101

Bjørn Bendiktsen

Konnerud IL

11:30:00

144609

Ole Ingesen

Sarpsborg OL

11:32:00

203004

Per Gustafsson

Kongsberg OL

11:34:00

500592

Arild Storheim

Kongsberg OL

11:36:00

205502

Roger Wiik

Sturla, IF

11:38:00

178250

Syver Løken

Kongsberg OL

11:40:00

183681

Terje Melsom

Fossum IF

11:42:00

61055

Juha Viena

Ringerike OL

11:44:00

217554

Hans Otto Øverby

Kongsberg OL

11:46:00

169008

Vidar Strand

Lierbygda OL

11:48:00

197500

Bjørn-Willy Arntzen

Lierbygda OL

11:50:00

187097

Erik Saugerud

Konnerud IL

11:52:00

186898

Per Erik Larsen

Sandefjord OK

13:12:00

Klasse: H 55-

Startnr

Brikkenr

Navn

Klubb

Starttid

233732

Trygve Bryhn

Røyken OL

178185

Erlend Haug

Kongsberg OL

10:58:00

217636

Erik Høivold

Kongsberg OL

11:54:00

500118

Bjørn Baklid

Konnerud IL

11:56:00

203634

Hallvard Berg

IL Tyrving

11:58:00

87554

Hroar Sanna

Ringerike OL

12:00:00

480106

Kjell Westin

Porsgrunn OL

12:02:00

500590

Øyvind Roger Hansen

Røyken OL

12:04:00

500289

Trond Baklid

Konnerud IL

12:06:00

211394

Øyvind Drage

Kongsberg OL

12:08:00

192953

Torgeir Brandal

Kongsberg OL

12:10:00

201500

Kim Farnes Hansen

Lierbygda OL

12:12:00

222168

Ole Kjell Langmyren

Lillomarka OL

12:14:00

180836

Bjørn Victor Larsen

Kongsberg OL

12:16:00

501131

Tom Rådahl

IL Tyrving

12:18:00

201600

Phil Conway

Kongsberg OL

12:20:00

199499

Frode Kamsvåg

IL Tyrving

12:22:00

220777

Knut Aas

Ringerike OL

12:24:00

198916

Roar Tønnessen

Kongsberg OL

12:26:00

207674

Onno Verberne

OL Toten-Troll

12:28:00

98502

Lars D. Fjeldstad

Ringerike OL

12:30:00

182003

Svein-Erik Søgård

Kongsberg OL

12:32:00

Klasse: H 60-

Startnr

Brikkenr

Navn

Klubb

Starttid

186156

Don Skantze

IL Tyrving

12:23:00

200005

Ingemar Jansson Haverstad

Lierbygda OL

12:25:00

195814

Richard Zeiner-Gundersen

Fossum IF

12:27:00

211555

Per Kristian Ekeberg

IL Tyrving

12:29:00

209837

Harald Thon

Sturla, IF

12:31:00

215505

Øyvind Sørlie

Hadeland OL

12:33:00

221187

Geir Holm Gundersen

Sturla, IF

12:35:00

182094

Per Schanche

Asker Skiklubb

12:37:00

226063

Bjørn Willadssen

Heming Orientering

12:39:00

78999

Per Gunnar Dahl

Ringerike OL

12:41:00

199744

Ove Martinsen

Hauketo IF

12:43:00

198537

Morten Dåsnes

Ringerike OL

12:45:00

192394

Frode Løset

Ringerike OL

12:47:00

Klasse: H 65-

Startnr

Brikkenr

Navn

Klubb

Starttid

78995

Leif Roger Hultgreen

Ringerike OL

12:49:00

201595

Øivind Fadum

Sande Sportsklubb

12:51:00

186999

Hans Lyder Haare

Konnerud IL

12:53:00

227680

Per Chr. Hagen

Bø OL

12:55:00

202179

Bjørn Bakke

Nedre Sigdal IF

12:57:00

182069

Arne Tiltnes

IL Tyrving

12:59:00

Klasse: H 70-

Startnr

Brikkenr

Navn

Klubb

Starttid

62326

44467

Torgeir Brochmann

Eiker OL

11:00:00

504467

Arne Lande

Bø OL

12:14:00

214964

Helge Revhaug

Ringerike OL

12:16:00

173346

Tor Sørensen

Eiker OL

12:18:00

68301

Erik Johan Grorud

Haslum IL

12:20:00

505395

Hasse Bergstrøm

IL Tyrving

12:22:00

502481

Ragnar Hillestad

Lardal OL

12:24:00

236504

Brede Høibak Gundersen

Ringerike OL

12:26:00

174746

Kjell Gorm Røkke

IL Tyrving

12:28:00

188447

Per Dalheim

Konnerud IL

12:30:00

209778

Hans Roar Bakken

Eiker OL

12:32:00

501244

Alf Johan Hjelmtvedt

Eiker OL

12:34:00

186015

Bjørn Spjelkavik

IL Tyrving

12:36:00

211181

Kjell Stenstadvold

IL Tyrving

12:38:00

180270

Trond Wettergreen

Driv IL

12:40:00

191256

Eirik Eriksen

Sturla, IF

12:42:00

Klasse: H 75-

Startnr

Brikkenr

Navn

Klubb

Starttid

168119

Erling Tidemann

Lommedalens IL

12:44:00

181805

Asbjørn Bræck

Kongsberg OL

12:46:00

500674

Bjørn W. Ludvigsen

Sturla, IF

12:48:00

Klasse: H 80-

Startnr

Brikkenr

Navn

Klubb

Starttid

86980

Finn Åge Østern

Kongsberg OL

11:37:00

214982

Per Meiland

Lommedalens IL

11:39:00



Sist oppdatert:

11 oktober 2018, 09:34:08

Arrangør:

Viul OK

Antall deltagere:

452