Sortering:

Startliste NSM Sprint 2. november 2018

Klasse: Women Elite

Startnr

Brikkenr

Navn

Klubb

Starttid

84606

Isabel Donner

TeekSu

205606

Karin Hagwall

KOT (Konliga Orienterings Teknologerna)

209714

Katrin Dätwyler

NTNUI

167389

Test2

Fossum IF

196743

Sunniva Omdal

NTNUI

17:45:45

237565

Carina Polzer

LiTHe Vilse

17:46:45

195923

Kårhild Nordstad

NTNUI

17:47:15

209759

Nadja Rutz

KOT

17:47:45

187191

Nora Graffer

NTNUI

17:48:15

212749

Karen Oline Kolstad

NTNUI

17:48:45

204666

Åse Bergan

NTNUI

17:49:15

187171

Thea Sildnes Baklid

Konnerud IL

17:49:45

180935

Karen Pedersen-Bjergaard

Nydalen SK

17:50:15

202890

Sonja Mellberg

NTNUi

17:50:45

212578

Kajsa Stina Sandstad

NTNUI

17:51:15

199374

Signe Bredholt Jørgensen

Sandefjord OK

17:51:45

501691

Ellen Myrskog

OK Pan Århus

17:52:15

504367

Kerttu Aronen

TeekSU

17:52:45

241215

Anika Gassner

LiTHe Vilse

17:53:15

192628

Sofie Iversen

Heming Orientering

17:53:45

193897

Gabriella Gustafsson

LiTHe Vilse

17:54:15

209814

Anne Eiken

Kongsberg OL

17:54:45

500313

Margrethe Wisløff

NTNUI

17:55:15

209766

Ellen Broman

LiTHe Vilse

17:55:45

62220

Aurora Fossøy

NTNUI

17:56:15

222695

Marte Hoff Hagen

NTNUI

17:56:45

Elin Granstedt

NTNUI

17:57:15

501086

Ingunn Vári

NTNUI

17:58:15

503222

Alexandra Enlund

IF Femman

17:58:45

98004

Synne Fossøy

NTNUI

17:59:15

501692

Linnea Myrskog

IKKronan

17:59:45

181872

Thea Dyrkorn

Eiker OL

18:00:15

503111

Ane Solberg

Norway

18:00:45

500914

Tonje Aasheim Nymark

NTNUI

18:01:15

507245

Ida-Marie Cederberg

Pargas IF

18:01:45

39428

Gry Emilie Granstedt

NTNUI

18:02:15

181468

Hannah Malmei

NTNUI

18:02:45

506826

Camilla Lie

NTNUI

18:03:15

240326

Josefine Höög

LiTHe Vilse

18:03:45

82335

Hildegunn Heggøy

NTNUI

18:04:15

502700

Silje Arntzen

NTNUI

18:04:45

506810

Malena Birkeland

NTNUI

18:05:15

174588

Vilde Jørgensen

NTNUI

18:05:45

180221

Ane Dyrkorn

Eiker o-lag

18:06:15

209760

Emma Helmersson

LiTHe Vilse

18:06:45

Loviisa Läärä

KOT

18:07:15

235111

Ingrid Lundanes

NTNUI

18:07:45

207629

Vilde Malmei

NTNUI

18:08:45

506814

Lene Therese Myrland

NTNUI

18:09:15

507077

Ingvild Brekke

NTNUI

18:09:45

193890

Ingrid Gulbrandsen

NTNUI

18:10:15

483821

Fanny Asketun

LiTHe Vilse

18:10:45

241110

Tilda Johansson

JUSA

18:11:15

Klasse: Men Elite

Startnr

Brikkenr

Navn

Klubb

Starttid

501117

Test1

Fossum IF

241185

Johan Eklund

LiTHe Vilse

17:45:00

186724

Jonathan Ray

TeekSU

17:45:30

505668

Fredrik Andreassen

NTNUI

17:46:00

219293

Jakob Kalvig Skogan

NTNUI

17:46:30

226464

Jere Pantsar

TeekSU

17:47:00

503056

Emil Sevelius

TeekSU

17:47:30

193120

Vegard Vaeng Bernhardsen

NTNUI

17:48:00

149536

Rasmus jonsson

LiTHe Vilse

17:48:30

207016

Jørgen Wulfsberg

Nydalens SK

17:49:00

220800

Olav Milian Schmitt Gran

NTNUI

17:49:30

505167

Jan Kondula

NTNUI

17:50:00

207818

Gustav Fiskum

NTNUI

17:51:00

174969

Håkon Eig Carlsen

NTNUI

17:51:30

184471

Henrik Upsal

ÅS-NMBU Orientering

17:52:00

412554

Øyvind Berg

NTNUI

17:52:30

209761

Charlie Stolt

LiTHe Vilse

17:53:00

209840

Sturla Frydenlund

NTNUI

17:53:30

Gaute H. Friestad

NTNUI

17:54:00

504503

Sindre Østgulen Deisz

NTNUI

17:54:30

240310

Fredrik Johansson

LiTHe Vilse

17:55:00

483810

Emil Rankka

LiTHe Vilse

17:55:30

504489

Antti Järvenpää

TeekSU

17:56:00

221404

Magne Jutulstad

UCL

17:56:30

501911

Gjermund Halden

Nydalens SK

17:57:00

174826

Martin Borge Heir

Fossum IF

17:57:30

227567

Eirik Langedal Breivik

NTNUI

17:58:00

220919

Sverre Bang Støeng

NTNUI

17:58:30

209875

Heino Ollin

Chalmers OL

17:59:00

238260

Simen Eid Nielsen

NTNUI

17:59:30

242790

Caj Snickars

TeekSU

18:00:00

237579

Peter Eriksson

LiTHe Vilse

18:00:30

98758

Mads Fornes

NTNUI

18:01:00

191146

Jonas Jern

OL-UT

18:01:30

240316

Anton Forsberg

Stora Tuna OK

18:02:00

501366

Herman Ryen Martinsen

NTNUI

18:02:30

219300

Audun Rognerud Bøe

Fossum

18:03:00

209715

Pontus Resare

KOT

18:03:30

241117

Henrik Johannesson

Stora Tuna OK

18:04:00

184623

Anthony Loccisano

KOT

18:04:30

500301

Jon Aukrust Osmoen

NTNUI Alumni

18:05:00

216933

Tobias Kristensen

NTNUI

18:05:30

500305

Øystein Kvaal Østerbø

NTNU Alumni

18:06:00

205770

Rasmus Rørholt Theisen

NTNUI

18:06:30

238419

Pierre Merlet

KOT KTH

18:07:00

94887

Quentin Rauturier

NTNUI

18:07:30

181443

Simen Aamodt

NTNU

18:08:00

501642

Nicki Källman

TeekSU

18:08:30

149582

Fredrik Åkerlind

KOT

18:09:00

209709

Anders Røhnebæk

NTNUI

18:09:30

209710

Matthias Groell

University of Tromsoe

18:10:00

111557

Jacob Kakorakelkiller

NTNUI

18:10:30

501613

Matias Kankkunen

TeekSU

18:11:00

197445

Tobias Jern

TeekSU

18:11:30

505430

Mathias Bjugan

NTNUI

18:12:00

500231

Anton Sjökvist

Karolinska Institutet

18:12:30

183721

Emil Granqvist

NTNUI

18:13:00

202990

Sigurd Melsom

NTNUI

18:13:30

184516

Arvid Linder

LiTHe Vilse

18:14:00

189364

Gregor Fischer

OLG Cordoba

18:14:30

149531

Erik Berglund

LiTHe Vilse

18:15:00

208117

Seppo Järvinen

TeekSU

18:15:30

207156

Mikko Huhtinen

OL-UT

18:16:00

238327

Lorenzo Servedio

KTH KOT

18:16:30

Edvard Vasdal

NTNUI

18:17:00

149743

Carl Södersten

LiTHe Vilse

18:17:30

223318

Juha Rauhala

TeekSU

18:18:00

211647

Elias Thorsdal Mølnvik

NTNUI

18:18:30

241132

Henrik Hamrefors

LiTHe Vilse

18:19:00

141937

Endre Bruaset

NTNUi

18:19:30

244441

Vili Virkki

TeekSU

18:20:00

500581

Lavran Thorstensen

NTNUI

18:20:30

506768

Erik Gustafsson

NTNUI

18:21:00

504954

Eemeli Suominen

TeekSU

18:21:30

203231

Tarjei Holo

Fossum IF

18:22:00



Sist oppdatert:

2 november 2018, 19:43:53

Arrangør:

NTNUI Orientering

Antall deltagere:

128