Sortering:

Startliste Kneskjælven BOS 2. november 2019

Klasse: H16

Startnr

Brikkenr

Navn

Klubb

Starttid

3

230418

Sivert Ekroll

Berger IL Ski

10:00:00

12

201737

Adrian Buczek

Ringerike OL

10:00:00

27

504528

August Hellerud Sire

Konnerud IL

10:00:00

30

230279

Benjamin Hunstad

Konnerud IL

10:00:00

101

225046

Jonatan Herman Lyseheden-Vogt

Konnerud IL

10:00:00

128

230441

Leo Skjellaug Gundersen

Geilo IL

10:00:00

130

230816

Luca Nilssen

IL Sandvin

10:00:00

139

508142

Martin Nøkleby Melling

Ringerike OL

10:00:00

144

201736

Mikkel Berglund

Ringerike OL

10:00:00

153

224741

Ola Gjermstad Pettersen

Konnerud IL

10:00:00

213

230390

William Alexander Haug

Svelvik SK

10:00:00

Klasse: D16

Startnr

Brikkenr

Navn

Klubb

Starttid

50

230686

Eline Ekroll

Berger IL Ski

10:00:00

73

506837

Hedda Spangberg

Konnerud IL

10:00:00

142

224300

Martine Gjermstad Pettersen

Konnerud IL

10:00:00

195

228510

Tiril Holen

Konnerud IL

10:00:00

224

212335

Mille Vasshaug Jægtvik

Konnerud IL

10:00:00

Klasse: H17-34

Startnr

Brikkenr

Navn

Klubb

Starttid

9

510411

Johan Kristian Undeland

BOS Elite

10:00:00

14

230285

Anders Johnsen

Svelvik IF

10:00:00

15

174869

Anders Krona Haflan

OL Tønsberg og omegn

10:00:00

34

229916

Bohdan Danyliuk

Moscow Team

10:00:00

40

230278

Christian Kiil Brun-Pedersen

Berger IL

10:00:00

43

230783

Edvin Heier

Skippertak Athletics

10:00:00

46

230518

Eirik Stærkeby Jelstad

Team Nonstop

10:00:00

49

230429

Eivind Kjennerud

Sande Sportsklubb

10:00:00

59

230381

Espen Kristiansen

10:00:00

60

230685

Even Myhre

Team Lassen

10:00:00

62

230433

Gabriel Slinger

Svelvik SK

10:00:00

67

230385

Haakon J Larssen

Svelvik SK

10:00:00

79

230530

Ilya Leyrikh

Moscow Team

10:00:00

90

230823

Jens Stenberg Berg

Svelvik IF

10:00:00

93

188992

Joar Gjerdahl

BOS Elite

10:00:00

97

168982

John Galleberg

Sande Sportsklubb

10:00:00

119

230428

Lars Andreas Vik

Team Lassen

10:00:00

131

230704

Magnus Gravningen

Sande Sportsklubb

10:00:00

132

230819

Magnus Larsen

Skippertak Athletics

10:00:00

137

230688

Martin Berg-Leirvåg

Norconsult BIL

10:00:00

138

229801

Martin Haug

Svelvik SK

10:00:00

140

230808

Martin Saue Winther

Berger IL

10:00:00

143

503252

Mathias Skourup Rognebakke

BOS Elite

10:00:00

146

230382

Nikita Semenov

Moscow Team

10:00:00

149

229911

Nils Martin Langestrand

Sande Sportsklubb

10:00:00

154

230815

Ole Johan Morken

10:00:00

155

502377

Ole Jørgen Bogen Arenth

BOS Elite

10:00:00

157

230427

Ole-Martin Foss

Svelvik IF

10:00:00

171

230407

Serhii Karpenko

Moscow Team

10:00:00

172

230702

Simen Engedahl

Svelvik SK

10:00:00

173

221389

Sindre R Holt

Hedrum O-lag

10:00:00

176

230378

Steffen Vedal

BOS Elite

10:00:00

192

229913

Thekiso Samuel Sobe

Svelvik IF

10:00:00

199

230499

Tommy Borgen

10:00:00

211

229808

Viktor Hellum

10:00:00

215

230713

Yury Lysak

Moscow Team

10:00:00

Klasse: D17-34

Startnr

Brikkenr

Navn

Klubb

Starttid

52

229917

Ella Høylie

135

230708

Mari Engelhardt Pettersen

21

504337

Anniken Ranvik

Konnerud IL

10:00:00

28

250483

Barbro Kvåle Trømborg

Hadeland OL

10:00:00

51

230398

Elisabeth Karoliussen

Nesbygda IF

10:00:00

54

230785

Emilie Berger

Team Nonstop

10:00:00

63

230424

Gina Langestrand

Sande

10:00:00

82

230788

Inger Bonden

Sande Sportsklubb

10:00:00

83

230814

Isabelle Galleberg

10:00:00

103

230425

Juliet Gran Jacobsen

Team Lassen

10:00:00

107

230379

Kjersti Aamodt Stensland

Veidekke BIL

10:00:00

109

230503

Kjersti Nelson Levina

10:00:00

133

229802

Maj Helene Myhre

Team Lassen

10:00:00

136

229906

Marie Grepperud

Crusaders ishockey

10:00:00

151

212632

Nora Småge Hilsen

Konnerud IL

10:00:00

165

230415

Ragnhild Stenberg Berg

10:00:00

191

202977

Thea Land

Konnerud IL

10:00:00

Klasse: H35-49

Startnr

Brikkenr

Navn

Klubb

Starttid

47

236336

Eivind Andre Næss Solberg

BOS

94

229864

Johan Fredrik Sandberg

Team Jensen

110

230705

Kjetil Høntorp

Greverud Golf

124

230695

Lars Petter Vollebæk

166

230517

Reidar Madsen

Glassverket IF

204

230438

Tormod Borgen

Svelvik Kajakklubb

6

230796

Ole Kristian Haraldsrud

Svelvik IF Skigruppe

10:00:00

7

222456

Hans Marius Nelson

BOS

10:00:00

8

209868

Charles Halaas

Team Halaas

10:00:00

10

225174

Torbjørn Blom Hagen

Team Halaas

10:00:00

11

230801

Aage K. Østern

Arsenal FC

10:00:00

13

230391

Anders Espeseth

Florø Turn og idrett

10:00:00

16

229915

Anders Liang

Arsenal

10:00:00

17

229857

Andreas Marøy

Andreasmann Løpeklubb

10:00:00

31

234818

Bernt Hellerud

Konnerud IL

10:00:00

38

229799

Thomas Tollefsen

10:00:00

39

230701

Christian Bøhmer

BOS

10:00:00

41

230822

David Ekroll

Berger IL Ski

10:00:00

42

221340

David Løver

Team Halaas

10:00:00

57

230712

Erik Friedmann

Nesbygda IF

10:00:00

61

230386

Frode Nebell

BOS

10:00:00

64

230813

Gleb Levin

Moscow Team

10:00:00

65

230524

Glenn Andre Strømsheim

Svelvik Treningssenter

10:00:00

76

168559

Håkon Sagberg

10:00:00

81

230706

Inge Wergeland

Svelvik Skli og Skalle

10:00:00

84

229904

Jan Cato Agard

Berger IL Ski

10:00:00

85

230406

Jan Erik Heltne

Gymsupport AS

10:00:00

95

230803

Johan Galleberg

ABB BIL

10:00:00

99

229970

Jon Anders Iversen

Sande Sportsklubb

10:00:00

100

230519

Jon Einar Hovland

Team Jensen

10:00:00

114

227500

Knut Landstad

Team Halaas

10:00:00

118

230435

Kåre Rønn Richardsen

Godlia

10:00:00

121

504705

Lars Berglund

Ringerike OL

10:00:00

122

229712

Lars Borgen

Sande Sportsklubb

10:00:00

123

230698

Lars Erik Bjørnstad Halvorsen

BOS

10:00:00

125

195900

Lasse Syvertsen

Team Lassen

10:00:00

145

505847

Morten Vogt

Konnerud IL

10:00:00

158

168930

Otto Galleberg

Sande Sportsklubb

10:00:00

160

230811

Petter Guttormsen

Stavanger Triathlon Klubb

10:00:00

164

193894

Pål Tore Svendsen

Team Halaas

10:00:00

169

230526

Rune Nebell

Arsenal FC

10:00:00

170

230787

Rune Sten Nilsen

Drammen CK

10:00:00

175

230501

Sondre Vedal

Svelvik SK

10:00:00

179

230376

Stian Engstrøm

Andreasmann Løpeklubb

10:00:00

181

230689

Stian Sylling

Svelvik IF

10:00:00

182

209843

Stig Instanes

IF Sturla

10:00:00

183

215004

Stig Melling

Ringerike OL

10:00:00

190

508912

Terje W. Pettersen

BOS

10:00:00

200

229803

Tommy Brudal

Team Halaas

10:00:00

203

229972

Torleif Bøhmer

BOS

10:00:00

205

230426

Tormod Sola

Kniveåsen Rønners

10:00:00

217

189043

Øystein Rognebakke

IF Sturla

10:00:00

218

229858

Øyvind Nilssen

IL Sandvin

10:00:00

Klasse: D35-49

Startnr

Brikkenr

Navn

Klubb

Starttid

26

211694

Astrid Øversveen

OK Skøynar

36

230818

Cecilie Næss-Solberg

Team CoolFunk

37

230820

Cecilie Schilling

53

178384

Ellen Slotte

Eltek BIL

68

236324

Hanne Cathrine Enger

Eltek BIL

105

230442

Katrine Vie Bråthen

Matfikseren

116

230516

Kristin Jenssen Sola

126

230430

Lene Bjørneberg Ulstein

129

230807

Liv Jebsen

Team Jensen

150

230417

Nina Evanger

207

189096

Trude Hansen

BOS

209

230797

Unni Veie Vestgarden

210

230439

Vigdis Krohn-Hansen

Team Jensen

19

87530

Anne Guro Nøkleby

Ringerike OL

10:00:00

35

225242

Britta Fismen

Fossum IF

10:00:00

74

230422

Hilde Iversen

Sande Sportsklubb

10:00:00

106

509145

Kirsten Gjermstad

Konnerud IL

10:00:00

127

230792

Lene Ebbestad

Team Nonstop

10:00:00

188

215007

Synnøve Nybø

Konnerud IL

10:00:00

194

230496

Tine Trømborg

Sande Sportsklubb

10:00:00

Klasse: H50

Startnr

Brikkenr

Navn

Klubb

Starttid

33

230408

Bjørn Wessel

BOS

75

178341

Håkon Hafnor

Eltek BIL

78

188995

Håvard W. Pettersen

BOS

148

230809

Nils Johan Dahl

Vasa-vdanket

167

230431

Reidar Sæther

Veidekke entreprenør

178

229963

Steinar Vigdal

198

230527

Tom Ivar Borgen

216

229971

Åsmund Støa

48

181578

Nils Inge Brurberg

IF Sturla

10:00:00

44

230490

Egil Andreassen

BOS

10:00:00

45

188994

Egil Furua

BOS

10:00:00

56

228923

Erik Brun-Pedersen

Berger IL

10:00:00

69

221162

Hans Jørgen Krogstie

Konnerud IL

10:00:00

77

206425

Håvard Halvorsen

Konnerud IL

10:00:00

80

230711

Inge Stian Johansen

Team Jensen

10:00:00

87

230520

Jan Sigurd Otterlei

10:00:00

102

61055

Juha Viena

Ringerike OL

10:00:00

104

230782

Karl Peder Nymoen

10:00:00

111

229809

Knut Arild Renstrøm

10:00:00

120

220872

Lars Baklid

Konnerud IL

10:00:00

162

205546

Pål Espen Nordhaug

Far I Sentrum

10:00:00

168

208636

Roy Arne Hansen

Åskollen SK

10:00:00

184

230812

Svein Grepperud

Team Jensen

10:00:00

186

195948

Svein Olav Vik

Team Lassen

10:00:00

187

206307

Sven Myhre

Team Lassen

10:00:00

189

230436

Terje Kristoffersen

Söderberg & Partners

10:00:00

Klasse: D50

Startnr

Brikkenr

Navn

Klubb

Starttid

18

230404

Ann-Elisabeth Fredsvik

20

500558

Annemarie Ranvik

Konnerud IL

66

230805

Gunhild Eide

117

230515

Kristin Lier Jensen

206

181855

Tove Heimdal

Konnerud IL

29

230817

Beate Berger

Team Nonstop

10:00:00

134

229910

Margrethe Havre

Berger IL Ski

10:00:00

Klasse: H60

Startnr

Brikkenr

Navn

Klubb

Starttid

23

203435

Arne Bryhn

Røyken O-lag

24

229800

Arne Steinbakk

Eltek BIL

25

506735

Rolf Christensen

BOS

10:00:00

32

230690

Bjarne Dramdal Erichsen

Vasavdanket

70

186999

Hans Lyder Haare

Konnerud IL

91

230794

Jens Westby

112

200413

Knut Erik Østengen

Thales BIL

115

204531

Knut Pettersen

Øvere Svelvik vel

161

230325

Petter Kongsli

163

230531

Pål Morten Høylie

185

230715

Svein Landaas

193

230522

Thor Bjørnstad

BOS

197

184368

Tom Harald Grepperud

Rambøll BIL

208

77362

Trygve Bryhn

Røyken o-lag

214

230525

Yngvar Berg

58

229807

Erling Friedmann

10:00:00

72

230269

Harald Holm Nilssen

Drammen

10:00:00

86

207675

Jan Morten Andersen

IF Sturla

10:00:00

88

230377

Jan Trygve Jensen

Team Jensen

10:00:00

98

229903

Johnny Årnes

Svelvik IF

10:00:00

113

230414

Knut Kristiansen

10:00:00

159

231518

Petter F. Johannessen

IF Sturla

10:00:00

177

230691

Stein Johnsen

Svelvik IF

10:00:00

201

230440

Tor Engløk

Svelvik IF

10:00:00

212

508801

Widar Trømborg

Sande Sportsklubb

10:00:00

Klasse: D60

Startnr

Brikkenr

Navn

Klubb

Starttid

55

150384

Emma Grete Feyling Haare

Konnerud IL

108

230687

Kjersti Engløk

Svelvik IF



Sist oppdatert:

2 november 2019, 16:07:47

Arrangør:

Berger og Svelvik OL

Antall deltagere:

202