Sortering:

Startliste Hu og Hei Gampeløpet 5. oktober 2019

Klubb:

Startnr

Brikkenr

Navn

Klasse

Starttid

301

Frank Asgård

Herrer

09:40:00

386

12

Fredrik Bertilsson

Herrer

09:45:00

392

4

Gunnar Vangberg

Herrer

09:45:00

351

Karoline Dahl Fosby

Damer

09:45:00

296

Sindre Wormdahl

Herrer

09:45:00

298

Stine Haalien

Damer

09:45:00

Klubb: -

Startnr

Brikkenr

Navn

Klasse

Starttid

102

Mari Hage Basberg

Damer

09:45:00

100

Maria Thonhaugen Raastad

Damer

09:45:00

3

Morten Ramstad

Herrer

09:45:00

Klubb: Agraff

Startnr

Brikkenr

Navn

Klasse

Starttid

348

20

Eric Young

Herrer

09:45:00

349

19

Oddveig Hovdenak

Damer

09:45:00

Klubb: Ammerud fotgjengerlag

Startnr

Brikkenr

Navn

Klasse

Starttid

4

Sondre Haugen Lima

Herrer

09:45:00

Klubb: Asker Skiklubb

Startnr

Brikkenr

Navn

Klasse

Starttid

5

Vegard Gulbrandsen

Herrer

09:32:30

Klubb: Asko

Startnr

Brikkenr

Navn

Klasse

Starttid

343

41

Alexander Granheim

Herrer

09:45:00

342

42

Rikard Sunde

Herrer

09:45:00

Klubb: Askvoll og Holmedal

Startnr

Brikkenr

Navn

Klasse

Starttid

2345

Edvin Helle

Veteran Herrer

08:45:00

6

Edvin Helle

Superveteran

08:45:00

Klubb: Biri IL

Startnr

Brikkenr

Navn

Klasse

Starttid

7

Thea Herberg

Damer

09:45:00

Klubb: Brandval Kongsvinger OK

Startnr

Brikkenr

Navn

Klasse

Starttid

8

Anders Gjølstad Røhnebæk

Herrer

09:45:00

Klubb: Breimsbygda

Startnr

Brikkenr

Navn

Klasse

Starttid

345

Atle Støyva

Veteran Herrer

08:45:00

9

Atle Støyva

Superveteran

08:45:00

Klubb: Byåsen Fest-Langrenn

Startnr

Brikkenr

Navn

Klasse

Starttid

352

34

Jens Balstad

Herrer

09:45:00

354

31

Ola Melå

Herrer

09:45:00

Klubb: Byåsen Festmaraton

Startnr

Brikkenr

Navn

Klasse

Starttid

10

Bjørn Balstad

Herrer

09:45:00

Klubb: Byåsen IL

Startnr

Brikkenr

Navn

Klasse

Starttid

14

Astri Nilsson

Veteran Damer

08:45:00

15

Børge Leiren

Herrer

09:45:00

16

Eirik Vefsnmo

Veteran Herrer

08:45:00

19

Emma Arnesen

Damer

09:45:00

385

11

Ingrid Nollan Benum

Parløp Ungdom

09:00:00

11

Jenny Persson

Damer

09:34:31

20

Jørgen Longva

Herrer

09:45:00

361

26

Lene Berg Hanssen

Damer

09:45:00

21

Malin Nordgård Leiren

Parløp Ungdom

09:00:00

390

10

Marie Nollan Benum

Parløp Ungdom

09:00:00

388

444

Marie Wollan Benum

Damer

09:00:00

22

Petter Liabakk Eriksen

Herrer

09:45:00

23

Petter Quist-Paulsen

Herrer

09:45:00

394

6

Vebjørn Berg Hansen

Parløp Ungdom

09:00:00

Klubb: Camillas fanclub

Startnr

Brikkenr

Navn

Klasse

Starttid

24

Lotte Eide

Damer

09:45:00

Klubb: Dykkergruppa

Startnr

Brikkenr

Navn

Klasse

Starttid

25

Martin Rønning

Herrer

09:45:00

26

Preben Jensen Hoel

Herrer

09:45:00

Klubb: Emblem IL

Startnr

Brikkenr

Navn

Klasse

Starttid

28

Andreas Dalen

Herrer

09:45:00

29

Asgeir Bakken Rognstad

Herrer

09:45:00

9384

Audhild Bakken Rognstad

Damer

09:30:00

345

344

Audhild Bakken Rognstad

Superbabes

09:45:00

30

0

Emma Johansson

Superbabes

09:45:00

27

Markus Glad

Herrer

09:37:43

344

40

Marta Ulvensøen

Damer

09:45:00

Klubb: Fossum

Startnr

Brikkenr

Navn

Klasse

Starttid

31

Peter Andreas Gisholt

Herrer

09:45:00

Klubb: Fossum IF

Startnr

Brikkenr

Navn

Klasse

Starttid

32

Kristin Faye Eriksen

Damer

09:45:00

Klubb: Fredig

Startnr

Brikkenr

Navn

Klasse

Starttid

360

27

Oscar Lyngen

Herrer

09:45:00

Klubb: Fredrikstad SK

Startnr

Brikkenr

Navn

Klasse

Starttid

34

Hans Petter Mathisen

Herrer

09:32:12

Klubb: Freidig

Startnr

Brikkenr

Navn

Klasse

Starttid

38

Anders Waage

Veteran Herrer

08:45:00

39

Ane Malene Kolstad

Parløp Ungdom

09:00:00

41

Anthony Leroyer

Herrer

09:45:00

368

21

Bjørnar Lynum

Herrer

09:45:00

42

Emil Grønli

Parløp Ungdom

09:00:00

43

Emil Reinertsen Leroyer

Parløp Ungdom

09:00:00

45

Gina Mølnvik

Damer

09:45:00

876

Harald Fløgstad

Veteran Herrer

08:45:00

47

Harald Fløgstad

Superveteran

08:45:00

391

5

Helge Rustad

Veteran Herrer

08:45:00

48

Iver Thun

Parløp Ungdom

09:45:00

49

Jostein Mauseth Rø

Herrer

09:45:00

36

Jørgen Tegdan

Herrer

09:34:39

50

Kristoffer Strømdal Wik

Parløp Ungdom

09:00:00

52

Margot Lynum

Damer

09:45:00

53

Mari Angell-Petesen

Damer

09:45:00

55

Maria Strømdal Wik

Parløp Ungdom

09:00:00

37

Mattis Holt

Herrer

09:33:56

56

Nils Olav Vennevik

Veteran Herrer

08:45:00

57

Simon Lund Eikrem

Herrer

09:45:00

59

Tina Strømdal Wik

Damer

09:45:00

341

44

Vegard Kittilsen

Herrer

09:45:00

60

Vetle Grønvik Ekra

Parløp Ungdom

09:00:00

Klubb: Frol IL

Startnr

Brikkenr

Navn

Klasse

Starttid

62

Camilla Hengebøl

Damer

09:45:00

63

Carl Petter Lyngen

Herrer

09:45:00

61

Eirin Svanøe-Hafstad

Damer

09:30:23

376

13

Hermann Leithe

Herrer

09:45:00

398

1

Jo Langøygard

Herrer

09:45:00

399

2

Marianne Langøygard

Damer

09:45:00

64

Martine Åstebøl

Damer

09:45:00

377

Roar skulbørstad

Herrer

09:37:17

375

14

Rolf Alstad

Herrer

09:45:00

65

Tobias Alstad

Herrer

09:45:00

Klubb: Gauken

Startnr

Brikkenr

Navn

Klasse

Starttid

66

Tor G. Syvertsen

Veteran Herrer

08:45:00

Klubb: Gjø-Vard OL

Startnr

Brikkenr

Navn

Klasse

Starttid

67

Lars Lien

Parløp Ungdom

09:00:00

Klubb: Halden SK

Startnr

Brikkenr

Navn

Klasse

Starttid

68

Hedda Raadal Bjørlo

Damer

09:45:00

69

Karoline Aune

Superbabes

09:45:00

Klubb: Hommelvik Ik

Startnr

Brikkenr

Navn

Klasse

Starttid

383

8

Eiril Fuglem Renå

Damer

09:45:00

Klubb: IL Jutul

Startnr

Brikkenr

Navn

Klasse

Starttid

72

Thomas Haugen de Lange

Herrer

09:45:00

Klubb: Il Leik

Startnr

Brikkenr

Navn

Klasse

Starttid

73

Ola Keiserås

Herrer

09:33:19

75

Tone Almås

Damer

09:39:23

Klubb: ingen

Startnr

Brikkenr

Navn

Klasse

Starttid

76

Alexander Wulfsberg

Herrer

09:45:00

Klubb: Ingen

Startnr

Brikkenr

Navn

Klasse

Starttid

77

Hanne Opseth Rygg

Damer

09:45:00

78

Simen Storesund

Herrer

09:45:00

79

Torstein Tenstad

Herrer

09:45:00

80

Vebjørn Flermoen Paulsen

Herrer

09:45:00

Klubb: Janus Ski og Løpeklubb

Startnr

Brikkenr

Navn

Klasse

Starttid

81

Jens Waage

Herrer

09:45:00

Klubb: Kjelsås

Startnr

Brikkenr

Navn

Klasse

Starttid

83

Vebjørn Tandberg

Herrer

09:45:00

Klubb: Kongsberg orienteringslag

Startnr

Brikkenr

Navn

Klasse

Starttid

84

Helene Eger

Damer

09:45:00

Klubb: KOngsberg orienteringslag

Startnr

Brikkenr

Navn

Klasse

Starttid

363

25

Tale Strand

Damer

09:45:00

Klubb: Kristiansand OK

Startnr

Brikkenr

Navn

Klasse

Starttid

85

Anna Sofie Hoff

Damer

09:45:00

Klubb: Kyrkesæterøra

Startnr

Brikkenr

Navn

Klasse

Starttid

381

7

Tore Bergdal

Herrer

09:45:00

Klubb: Larvik OK

Startnr

Brikkenr

Navn

Klasse

Starttid

86

Tom Kristensen

Herrer

09:45:00

Klubb: Lillehammer

Startnr

Brikkenr

Navn

Klasse

Starttid

88

Birgit Dorthea Kleppa Madslien

Parløp Ungdom

09:00:00

89

Ole Gunnar Kleppa Madslien

Parløp Ungdom

09:00:00

Klubb: Lillehammer OK

Startnr

Brikkenr

Navn

Klasse

Starttid

90

Erik Dukefoss

Herrer

09:45:00

91

Tormod Kleppa

Herrer

09:45:00

Klubb: Lillomarka OL

Startnr

Brikkenr

Navn

Klasse

Starttid

92

Steinar Kollerud

Herrer

09:45:00

Klubb: Manchester United

Startnr

Brikkenr

Navn

Klasse

Starttid

93

Trygve Joachim Rønneberg

Herrer

09:45:00

Klubb: Meldal IL

Startnr

Brikkenr

Navn

Klasse

Starttid

95

Arne Berg

Herrer

09:45:00

Klubb: Mo orienteringsklubb

Startnr

Brikkenr

Navn

Klasse

Starttid

367

Eli Kolstad

Damer

09:45:00

Klubb: NOTEAM

Startnr

Brikkenr

Navn

Klasse

Starttid

97

Tore Heggem

Veteran Herrer

08:45:00

Klubb: NTHI

Startnr

Brikkenr

Navn

Klasse

Starttid

98

RF

Herrer

09:40:00

Klubb: NTNU BIL

Startnr

Brikkenr

Navn

Klasse

Starttid

99

Truls Ryum

Herrer

09:45:00

Klubb: NTNUI

Startnr

Brikkenr

Navn

Klasse

Starttid

116

Amanda Borge Byrkjeland

Damer

09:45:00

117

Anders Granås

Herrer

09:45:00

118

Ane Dyrkorn

Damer

09:45:00

120

Ane Nielsen Solberg

Damer

09:45:00

122

Anne Eiken

Damer

09:45:00

123

Arthur Torvund

Herrer

09:45:00

378

16

Arved Anhalt

Herrer

09:45:00

124

Audun Rognerud Bøe

Herrer

09:40:00

355

30

Børge Nordbeg

Herrer

09:45:00

126

Camilla Lie

Damer

09:45:00

359

29

Christian Foyn

Herrer

09:45:00

127

Dina Erika Hansen

Superbabes

09:45:00

128

Edvard Andersen

Herrer

09:45:00

130

Eirik Søreide Hansen

Herrer

09:45:00

131

Elise Langkaas

Damer

09:45:00

132

Emil Granqvist

Herrer

09:30:00

2

Erik Barr Zeilon

Herrer

09:33:55

101

Erik Gustafsson

Herrer

09:34:41

134

Espen Samuelsen Skiri

Herrer

09:45:00

135

Even Kallevik

Herrer

09:45:00

136

Fredrik Gullord

Herrer

09:45:00

1

Gustav Fiskum

Herrer

09:34:38

137

Halvard Olavius Vestad

Herrer

09:45:00

103

Halvor Melkild

Herrer

09:38:09

138

Hannah Malmei

Damer

09:45:00

139

Hedvig Åstebøl

Damer

09:45:00

104

0

Hedwig Haas

Superbabes

09:31:55

141

Hildegunn Heggøy

Damer

09:45:00

142

Håkon Fruseth Christiansen

Herrer

09:45:00

143

Idunn Haavengen

Damer

09:45:00

145

Ine Skjellum

Damer

09:45:00

146

Ingeborg Ellegaard Melby

Damer

09:45:00

106

Ingrid Lundanes

Damer

09:30:00

147

Ingrid Okkenhaug

Damer

09:45:00

148

Ingrid Owren Sveine

Damer

09:45:00

107

0

Ingunn Egeberg Vári

Superbabes

09:36:01

109

Jakob Kalvig Skogan

Herrer

09:35:11

111

Jiri Vales

Herrer

09:35:28

149

Julie Marie Kinneberg

Damer

09:45:00

112

Karen Oline Kolstad

Damer

09:31:11

151

Lavran Thorstensen

Herrer

09:40:00

152

Magnus S. Skjærpe

Herrer

09:45:00

153

Maja Hjuler

Damer

09:45:00

154

Malena Birkeland

Damer

09:45:00

157

Maria Fosby

Damer

09:45:00

158

0

Marie Line Furland

Superbabes

09:45:00

159

Marit Nersten

Damer

09:45:00

160

Marius Staff

Herrer

09:45:00

162

1322

Marthe Svihus

Superbabes

09:45:00

163

Martin Heir

Herrer

09:45:00

365

23

Max Robertson

Herrer

09:45:00

164

Mette Liset

Damer

09:45:00

165

Nina Lindholm

Damer

09:45:00

113

Olav Milian Schmitt Gran

Herrer

09:35:14

114

Ole Jørgen Bogen Arenth

Herrer

09:40:00

166

Paul Jonathan

Herrer

09:45:00

167

Pauline Røstum Bellingmo

Damer

09:45:00

169

Pauline Sjøvold

Damer

09:45:00

170

Ragnhild Myrnes

Damer

09:45:00

115

Sebastian Torgersen

Herrer

09:34:16

171

Signe Bredholt Jørgensen

Damer

09:45:00

172

Simen Bog Vikane

Herrer

09:45:00

173

Sindre Engzelius Gylver

Herrer

09:45:00

174

Sunniva Omdal

Damer

09:45:00

175

Synne Fossøy

Damer

09:45:00

176

Terje Magnus Bakken Sørensen

Herrer

09:45:00

177

Thea Dyrkorn

Damer

09:45:00

178

Thine Hestnes

Damer

09:45:00

180

Tobias Kristensen

Herrer

09:45:00

181

Torgeir Sandnes Laurvik

Herrer

09:45:00

182

Vilde Malmei

Damer

09:45:00

184

Øystein Fruseth Christiansen

Herrer

09:45:00

186

Åshild Kolstad

Damer

09:45:00

Klubb: NTNUI Langrenn

Startnr

Brikkenr

Navn

Klasse

Starttid

266

Frida Øygard

Damer

09:30:00

191

0

Frida Øygard

Superbabes

09:45:00

198

Hans Petter Berg Rolke

Herrer

09:45:00

199

Hans-Marius Klevmoen

Herrer

09:45:00

205

Ingvill Andrea Røed

Damer

09:45:00

211

Lars Digerud

Herrer

09:45:00

212

Lukas Mark

Herrer

09:45:00

213

Marcus Braathen

Herrer

09:45:00

214

Ole Hulbak

Herrer

09:45:00

215

Thomas Berge Foyn

Herrer

09:45:00

217

Thomas Meinicke

Herrer

09:45:00

Klubb: NTNUI Orientering

Startnr

Brikkenr

Navn

Klasse

Starttid

218

Johan Christie Ørke

Herrer

09:40:00

220

Kasper Schei

Herrer

09:45:00

225

Kristin Brekke

Damer

09:45:00

226

Lars Singsdal

Herrer

09:45:00

229

Nina Birkeland

Damer

09:45:00

230

Ola Singsdal

Herrer

09:45:00

Klubb: NTNUi Ski og fjellsport

Startnr

Brikkenr

Navn

Klasse

Starttid

231

Hilmar Nypan Claes

Herrer

09:45:00

Klubb: NTNUI Triatlon

Startnr

Brikkenr

Navn

Klasse

Starttid

232

Jørgen Tveita

Herrer

09:45:00

233

Kjetil Steinstø

Herrer

09:45:00

Klubb: NTNUI-Lone Wolf

Startnr

Brikkenr

Navn

Klasse

Starttid

234

Jakob Louis Karlsen

Herrer

09:45:00

Klubb: Nydalen SK

Startnr

Brikkenr

Navn

Klasse

Starttid

235

Sander Rogndokken

Herrer

09:40:00

Klubb: OK Moss

Startnr

Brikkenr

Navn

Klasse

Starttid

236

Aurora Gjølsjø

Superbabes

09:45:00

237

Johanne Bratland Tjernshaugen

Superbabes

09:45:00

Klubb: OL Trollelg

Startnr

Brikkenr

Navn

Klasse

Starttid

238

Eirik Marthinsen

Herrer

09:45:00

239

Sebastian Aas

Herrer

09:45:00

Klubb: Oppsal Orientering

Startnr

Brikkenr

Navn

Klasse

Starttid

240

Petter Næss

Veteran Herrer

09:45:00

Klubb: RMOC

Startnr

Brikkenr

Navn

Klasse

Starttid

241

Sverre Frøyen

Veteran Herrer

08:45:00

Klubb: Romerike Ultraløperklubb

Startnr

Brikkenr

Navn

Klasse

Starttid

242

Einar Bjørkaas Helle

Herrer

09:45:00

Klubb: Sandnes IL

Startnr

Brikkenr

Navn

Klasse

Starttid

243

Rune Malmei

Herrer

09:45:00

370

Sturle Omdal

Herrer

09:45:00

Klubb: SK Heia

Startnr

Brikkenr

Navn

Klasse

Starttid

246

Jens Winsnes

Herrer

09:45:00

Klubb: SK Heien

Startnr

Brikkenr

Navn

Klasse

Starttid

340

45

Johan Petter Winsnes

Herrer

09:45:00

Klubb: Skanska

Startnr

Brikkenr

Navn

Klasse

Starttid

247

Viggo Schei

Veteran Herrer

08:45:00

Klubb: Statens vegvesen BIL

Startnr

Brikkenr

Navn

Klasse

Starttid

251

Eivind Juvik

Herrer

09:45:00

Klubb: Stavanger orienteringsklubb

Startnr

Brikkenr

Navn

Klasse

Starttid

252

Stian Rummelhoff

Herrer

09:45:00

Klubb: Steinkjer o-klubb

Startnr

Brikkenr

Navn

Klasse

Starttid

254

Vibeke Kvistad Dengerud

Superbabes

09:45:00

Klubb: Stjørdals Blink

Startnr

Brikkenr

Navn

Klasse

Starttid

257

Pål Benum Reiten

Herrer

09:45:00

Klubb: Strindheim IL

Startnr

Brikkenr

Navn

Klasse

Starttid

396

3

Arne Vik

Veteran Herrer

09:45:00

258

0

Martine Frekhaug

Superbabes

09:45:00

Klubb: Student-KRIK Trondheim

Startnr

Brikkenr

Navn

Klasse

Starttid

259

Håvard Røgenes

Herrer

09:45:00

264

Sigmund Oksavik Mestad

Herrer

09:45:00

Klubb: Sweco BIL

Startnr

Brikkenr

Navn

Klasse

Starttid

268

Fredrik Johannessen

Herrer

09:45:00

Klubb: Team Gjert

Startnr

Brikkenr

Navn

Klasse

Starttid

356

18

Marius Altern Øvrehus

Herrer

09:45:00

Klubb: Tormod Skilag

Startnr

Brikkenr

Navn

Klasse

Starttid

272

Anders Schjølberg

Herrer

09:45:00

Klubb: Trollelg

Startnr

Brikkenr

Navn

Klasse

Starttid

274

Inge Nørstebø

Veteran Herrer

08:45:00

Klubb: Trondheim Triatlonklubb/Nidarøst

Startnr

Brikkenr

Navn

Klasse

Starttid

275

Roy Seland

Herrer

09:45:00

Klubb: Tyholtveien drekk og klepp

Startnr

Brikkenr

Navn

Klasse

Starttid

276

Sander Kirkebøen

Herrer

09:45:00

277

Tord Andersen

Herrer

09:45:00

Klubb: Varegg

Startnr

Brikkenr

Navn

Klasse

Starttid

279

Kårhild Nordstad

Damer

09:45:00

Klubb: Vestbyen IL

Startnr

Brikkenr

Navn

Klasse

Starttid

280

Johan Landrø

Herrer

09:37:23

281

Øyvind Waage Hanssen-Bauer

Herrer

09:37:41

Klubb: Vågå IL

Startnr

Brikkenr

Navn

Klasse

Starttid

284

Ståle Skogen

Herrer

09:45:00

Klubb: Vaasan Suunnistajat

Startnr

Brikkenr

Navn

Klasse

Starttid

278

Sofia Haglund

Damer

09:45:00

Klubb: Wing OK

Startnr

Brikkenr

Navn

Klasse

Starttid

285

Andreas Haaland

Herrer

09:45:00

286

Eivind Lona

Herrer

09:45:00

287

Frank Bjarkø

Veteran Herrer

08:45:00

347

35

Frank Aasgård

Herrer

09:45:00

384

9

Morten Korsvold

Herrer

09:45:00

290

Petter Andreas Lona

Parløp Ungdom

09:00:00

291

Robert Strøm

Veteran Herrer

08:45:00

Klubb: Østmarka OK

Startnr

Brikkenr

Navn

Klasse

Starttid

292

0

Erik Næss

Superveteran

09:45:00

Klubb: Aamlid

Startnr

Brikkenr

Navn

Klasse

Starttid

364

24

Solveig Stubmo

Damer

09:45:00

Klubb: Ås-NMBU Orientering

Startnr

Brikkenr

Navn

Klasse

Starttid

293

Halvor Steinsholt

Herrer

09:40:00



Sist oppdatert:

25 oktober 2019, 13:38:04

Arrangør:

NTNUI Orientering

Antall deltagere:

253