Sortering:

Startliste Kneskjælven 2022 5. november 2022

Klasse: H16

Startnr

Brikkenr

Navn

Klubb

Starttid

3

1264

William Alexander Haug

Sande Sportsklubb

10:00:00

12

4108825

Adrian Michael Hunstad

Konnerud IL

10:00:00

24

4023701

August Hellerud Sire

Konnerud IL

10:00:00

26

3924586

Benjamin Hunstad

Konnerud IL

10:00:00

49

1313

Elliot Nebell

Arsenal FC

10:00:00

54

1394

Fabian Nebell

Arsenal FC

10:00:00

62

4144853

Hans Mathias Økern Hågård

Konnerud IL

10:00:00

73

1387

Isac Luther

Berger IL

10:00:00

112

4326385

Marcus Rygg Syvertsen

Konnerud IL / BOS

10:00:00

134

3984119

Ola Gjermstad Pettersen

BOS

10:00:00

135

1343

Ole Christian Haug

Sande Sportsklubb

10:00:00

152

1265

Sebastian E Sylling

Svelvik Sykleklubb

10:00:00

156

1289

Sondre Kjærstad Eng

BOS

10:00:00

Klasse: D16

Startnr

Brikkenr

Navn

Klubb

Starttid

11

4107074

Adine Amalie Hunstad

Konnerud IL

10:00:00

47

1314

Eline Ekroll

Berger IL

10:00:00

87

4249090

Johanne Berven Agard

Berger IL

10:00:00

180

1281

Åse Marie Halaas Appenzeller

Team Halaas

10:00:00

Klasse: H17-34

Startnr

Brikkenr

Navn

Klubb

Starttid

136

1342

Ole Christian Westerhus

1

1365

Jens Kristoffer Dyrdahl

Berger IL

10:00:00

8

1341

Martin Haug

NTNUI Triatlon

10:00:00

10

1350

Martin Saue Winther

Svelvik Sykleklubb

10:00:00

35

1375

Daniel Domino Andersen

Old Boys SKATE IL

10:00:00

36

1378

Sivert Ekroll

Berger IL Ski

10:00:00

40

1320

Eirik Borge Langrind

Berger IL

10:00:00

41

1319

Eirik Haugland

10:00:00

42

1318

Eirik Indahl

Idrettsgleden

10:00:00

43

4215893

Eirik Kamstrup Hovind

Nydalens SK

10:00:00

44

1317

Eirik Stærkeby Jelstad

Sportslivet.no

10:00:00

52

1400

Espen Kristiansen

10:00:00

55

1395

Fredrik Andre Haug

Sande Sportsklubb

10:00:00

57

1398

Fridtjof Aaserud

Sande Sportsklubb

10:00:00

60

1399

Gabriel Slinger

Svelvik SK

10:00:00

66

1269

Henrik Teien

Sande Sportsklubb

10:00:00

84

4198685

Joar Gjerdahl

BOS Elite

10:00:00

91

1322

Jørgen B. Dyrdahl

Berger IL Ski

10:00:00

99

1327

Kristoffer Hagen

Sande Sportsklubb

10:00:00

100

1308

Lage Sofienlund

Idrettsgleden

10:00:00

109

1306

Magnus Larsen

10:00:00

116

4032819

Martin Aske

Andebu IL

10:00:00

117

1348

Martin Frantzen

Joggegruppa

10:00:00

119

1303

Martin Kristiansen

10:00:00

121

1347

Martin Nymoen

Svelvik SK

10:00:00

122

4119939

Martin Nøkleby Melling

Ringerike OL

10:00:00

126

4238143

Mathias Skourup Rognebakke

IF Sturla

10:00:00

127

4255964

Mats Breda

Sande Sportsklubb

10:00:00

128

1331

Mats Slotta

10:00:00

131

4090734

Mikael Birkelund

Asker Skiklubb

10:00:00

132

4047882

Mikkel Berglund

Ringerike OL

10:00:00

139

1335

Ole-Martin Foss

Svelvik IF

10:00:00

140

1332

Petter Odlo Frantzen

Joggegruppa

10:00:00

153

1280

Simen Solberg

Idrettsgleden

10:00:00

154

4179487

Sindre R Holt

Hedrum O-lag

10:00:00

158

1298

Steffen Vedal

Svelvik SK

10:00:00

167

1300

Thomas Kiil Brun-Pedersen

Berger IL

10:00:00

177

1288

Vebjørn Bjørlo

10:00:00

Klasse: D17-34

Startnr

Brikkenr

Navn

Klubb

Starttid

96

1325

Kristin Engløk

124

1302

Martina Pettersen

48

1315

Elisabeth Karoliussen

10:00:00

71

1381

Inger Bonden

Sande Sportsklubb

10:00:00

90

1321

Juliet Gran Jacobsen

10:00:00

111

1307

Maj Helene Myhre

Team Lassen

10:00:00

113

1344

Maren Sofie Steen

10:00:00

115

1345

Marie Grepperud

Drammen Bandy

10:00:00

125

3983491

Martine Gjermstad Pettersen

Konnerud IL

10:00:00

165

4254587

Synne Sommerstad Røste

Kongsberg OL

10:00:00

188

3673621

Nora Småge Hilsen

10:00:00

Klasse: H35-49

Startnr

Brikkenr

Navn

Klubb

Starttid

17

1353

Anders W. Pettersen

Bedre til vanns enn til lands

32

1373

Christian Bøhmer

BOS

46

1316

Eivind-Andre Næss-Solberg

FamilienGlum Team

83

1362

Joachim Dyrdahl

92

1329

Jørgen Galleberg Johansen

Bedre til vanns enn til lands

143

1339

Petter Guttormsen

146

1279

Reidar Madsen

Glassverket IF

5

1396

Hans Marius Nelson

BOS

10:00:00

6

1337

Ole Kristian Haraldsrud

Svelvik IF Skigruppe

10:00:00

7

1393

Frode Nebell

BOS

10:00:00

9

1334

Nils Martin Langestrand

Sande Sportsklubb

10:00:00

14

1354

Aleksander Vælitalo Schi

10:00:00

16

1355

Anders Liang

Arsenal

10:00:00

29

1377

Carl Simen Bakken

Åbogen IL

10:00:00

31

4209599

Charles Halaas

Team Halaas

10:00:00

53

1391

Even Myhre

Old Boys SKATE IL

10:00:00

56

1392

Fredrik Ryggetangen

10:00:00

63

1388

Harald Godø Gjerdahl

Emblem IL Orientering

10:00:00

74

1390

Jacob Lauridsen

Tiurveien Rund&Fun

10:00:00

78

1369

Jarle Mogensen

Berger IL

10:00:00

80

1367

Jens Stenberg Berg

Svelvik IF

10:00:00

104

1309

Lasse Syvertsen

BOS / Team Lassen

10:00:00

108

1304

Mads Aalborg

10:00:00

120

1346

Martin Mogensen

Berger IL

10:00:00

138

1340

Ole Tomas Amundsen

Elopak BIL

10:00:00

141

4142410

Per Øyvind Stene

Nydalens SK

10:00:00

142

1336

Per-Harald Hagerup

Berger IL

10:00:00

144

1277

Petter Pedersen

10:00:00

148

1338

Robert Sipina

Tråkk å Råkk

10:00:00

151

1274

Rune Nebell

Arsenal FC

10:00:00

157

1290

Sondre Vedal

Svelvik SK

10:00:00

159

1267

Stian Sylling

Svelvik Sykleklubb

10:00:00

160

1297

Stian T. Kristiansen

10:00:00

172

1295

Tommy Bringaker

10:00:00

182

1285

Øyvind Nilssen

10:00:00

183

1272

Thomas Tollefsen

Hakkadalen

10:00:00

184

4149753

Jostein Tellnes

Asker SK

10:00:00

186

1283

Cristobal Molina

Nortek Gasellene

10:00:00

187

1270

Anders Johnsen

SIF

10:00:00

Klasse: D35-49

Startnr

Brikkenr

Navn

Klubb

Starttid

64

1382

Hege Trømborg

97

1330

Kristin Jenssen Sola

Kniveåsen Rønners

129

1333

Merethe Holen

Arsenal

170

1286

Tine Trømborg

Sande Sportsklubb

21

1360

Astrid Lunde

Høyen Bootcamp

10:00:00

28

3947934

Britta Fismen

Fossum IF

10:00:00

72

1385

Ingjerd Sommerstad

Kongsberg OL

10:00:00

77

1361

Janne Faye Brauer

HairPlay

10:00:00

86

1364

Johanna Skjelsbek

HairPlay

10:00:00

98

1323

Kristin Petrine Bringaker

10:00:00

106

1310

Lene Ebbestad

10:00:00

107

1305

Line Bjercke Syvertsen

10:00:00

185

1276

Lene Cecilie Amdal Skaug

Bamford 1969

10:00:00

Klasse: H50

Startnr

Brikkenr

Navn

Klubb

Starttid

27

1376

Bjørn Wessel

BOS

69

4193322

Håvard W. Pettersen

BOS

2

1282

David Ekroll

Berger IL Ski

10:00:00

4

4104154

Thorbjørn Blom-Hagen

Team Halaas

10:00:00

15

1356

Anders Espeseth

Florø Turn og idrett

10:00:00

23

1379

Audun Støa

Nesbygda IF

10:00:00

34

3945292

Dag Wang

Lillomarka O-Lag

10:00:00

37

1374

David Hunstad

Konnerud IL

10:00:00

39

4191623

Egil Furua

BOS

10:00:00

51

1311

Erik Saugerud

Konnerud IL

10:00:00

67

1383

Håkon Sagberg

FBI

10:00:00

68

3979879

Håvard Hågård

Konnerud IL

10:00:00

85

1368

Johan Galleberg

10:00:00

101

3981040

Lars Baklid

Konnerud IL

10:00:00

102

4130555

Lars Berglund

Ringerike OL

10:00:00

103

3885522

Lars Borgen

Sande Sportsklubb

10:00:00

145

1275

Ragnar Skaug

Forsvarsmateriell

10:00:00

150

1268

Roy Arne Hansen

Åskollen SK

10:00:00

161

4117834

Stig Melling

Ringerike OL

10:00:00

162

1296

Svein Olav Vik

Team Lassen

10:00:00

163

1273

Svein Roger Fossum

Ivrig IL

10:00:00

166

3977386

Terje W. Pettersen

BOS

10:00:00

174

1293

Tormod Sola

Kniveåsen Rønners

10:00:00

Klasse: D50

Startnr

Brikkenr

Navn

Klubb

Starttid

19

1359

Anne Peggy Halaas

Team Halaas

20

1351

Annemarie Ranvik

Konnerud IL

65

4303160

Helle Hundseid

Tyrving IL

105

1326

Lene Bjørneberg Ulstein

130

1301

Mette-Anita Halaas

Team Halaas

175

4095543

Tove Heimdal

Konnerud IL

25

1380

Beate Berger

Team Sportslivet

10:00:00

114

1349

Margrethe Havre

Berger IL

10:00:00

Klasse: H60

Startnr

Brikkenr

Navn

Klubb

Starttid

82

1370

Jens Westby

BOS

94

4143780

Knut Erik Østengen

Thales BIL

147

1278

Roar Haldorsen

168

1292

Thor Bjørnstad

BOS

171

1271

Tom Harald Grepperud

Rambøll BIL

173

1299

Tor Engløk

Svelvik IF / BOS

33

1371

Dag Vinge

Røros Idrettslag

10:00:00

38

1372

Egil Andreassen

BOS

10:00:00

45

3948957

Eivind Hoff

IL Tyrving

10:00:00

50

1312

Erik Brun-Pedersen

Berger IL

10:00:00

58

4303996

Frode Kamsvåg

Tyrving IL

10:00:00

75

1397

Jan Morten Andersen

IF Sturla

10:00:00

76

1389

Jan Trygve Jensen

Team Jensen

10:00:00

88

1363

Johnny Årnes

Svelvik IF

10:00:00

95

1328

Knut Pettersen

Svelvik IF

10:00:00

149

1262

Rolf Christensen

BOS

10:00:00

164

1291

Sven Myhre

Team Lassen

10:00:00

176

1294

Trygve Bryhn

Røyken o-lag

10:00:00

178

4227278

Widar Trømborg

Sande Sportsklubb

10:00:00

181

3986635

Øyvind Linnebo

Asker Skiklubb

10:00:00

Klasse: D60

Startnr

Brikkenr

Navn

Klubb

Starttid

93

1324

Kjersti Engløk

Svelvik IF / BOS

18

1352

Ann Elisabeth Gunnulfsen

Modum o-lag

10:00:00



Sist oppdatert:

5 november 2022, 15:13:38

Arrangør:

Berger og Svelvik OL

Antall deltagere:

171