Klasse: J 13-14 | ||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | |||
1. | Kjersti Lundqvist | Ã…s IL | 23:17 | +0:00 | 4:39 | |||
2. | Mina Lilleheier | Ã…s IL | 24:08 | +0:51 | 4:49 | |||
Klasse: D 17-20 | ||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | |||
1. | Marit Haslie | DFI | 18:10 | +0:00 | 3:38 | |||
2. | Eline Marie Løvkvist | Learn2Ski | 22:58 | +4:48 | 4:35 | |||
3. | Martha Hagbø | Hagbø CK | 25:02 | +6:52 | 5:00 | |||
Klasse: D 21-34 | ||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | |||
1. | Martine Kongsten | Ã…s IL | 19:06 | +0:00 | 3:49 | |||
2. | Mari Haugen | Modum FIK | 19:07 | +0:01 | 3:49 | |||
3. | Malin Kristina Jakobsson | Nydalens SK | 19:51 | +0:45 | 3:58 | |||
4. | Anette Baklid | Löplabbet | 19:56 | +0:50 | 3:59 | |||
5. | Siri Vilberg | OSI | 20:55 | +1:49 | 4:11 | |||
6. | Tine Hiorth Schøyem | Royal Sport | 21:04 | +1:58 | 4:12 | |||
7. | Anne Marte Haugen | Modum FIK | 21:57 | +2:51 | 4:23 | |||
8. | Linn Beate Petersen Onsrud | Team Helliroa-Gjøvik | 22:03 | +2:57 | 4:24 | |||
9. | Oda Bentzrød | Privat | 22:41 | +3:35 | 4:32 | |||
10. | Marit Haraldsen | Privat | 22:50 | +3:44 | 4:34 | |||
11. | Hege Kullerud | Varteig IL | 23:16 | +4:10 | 4:39 | |||
12. | Birgit E. Strøm | Ås IL | 24:46 | +5:40 | 4:57 | |||
13. | Julie Hellevik | Team Hellevikklanen | 24:51 | +5:45 | 4:58 | |||
14. | Astri Irene Fotland | ElghufsaIL | 25:45 | +6:39 | 5:09 | |||
15. | Jane Wittrup Agger | Privat | 28:52 | +9:46 | 5:46 | |||
16. | Anne Marte Eikrem Røren | IL Hødd | 28:55 | +9:49 | 5:47 | |||
17. | Ingrid Solheim | UMB | 29:00 | +9:54 | 5:48 | |||
DNS | Monica Wold | Neptunsbarn svømmeklubb | ||||||
Klasse: D 35-49 | ||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | |||
1. | Stine Aarstad | Ã…s IL | 19:35 | +0:00 | 3:55 | |||
2. | Berit Herstad | Vidar | 20:56 | +1:21 | 4:11 | |||
3. | Hilde Kleven | Ã…s IL | 22:36 | +3:01 | 4:31 | |||
4. | Rubi Størset | Østmarka | 22:40 | +3:05 | 4:32 | |||
5. | Anna Ryymin | Oslo kommune BIL | 22:42 | +3:07 | 4:32 | |||
6. | Marianne Molle | Molle | 22:52 | +3:17 | 4:34 | |||
7. | Mona Mikaelsen | SkiLøperne | 23:09 | +3:34 | 4:37 | |||
8. | Helene Løvkvist | Learn2Ski | 23:39 | +4:04 | 4:43 | |||
9. | Mia Rojahn | Frydenhaug | 24:23 | +4:48 | 4:52 | |||
10. | Catrine Glende | Ã…s IL | 24:39 | +5:04 | 4:55 | |||
11. | Hanne Wibe | Sportsmanden | 25:15 | +5:40 | 5:03 | |||
12. | Ingunn Kristiansen | Schneider Electric | 25:51 | +6:16 | 5:10 | |||
13. | Maria Sibbern | Team Sexy Shorts | 25:54 | +6:19 | 5:10 | |||
13. | Berit Lier | SkiLøperne | 25:54 | +6:19 | 5:10 | |||
15. | Monika Risnes | Ã…s IL | 25:56 | +6:21 | 5:11 | |||
16. | Kjersti Solberg | Oppegård | 27:38 | +8:03 | 5:31 | |||
17. | Anne Marie Gjøg | Kolbotn IL | 29:14 | +9:39 | 5:50 | |||
18. | Aina Fraas-Johansen | Søstrene og to til | 32:12 | +12:37 | 6:26 | |||
19. | Lisbeth Sjemmedal | Søsterne og to til | 33:37 | +14:02 | 6:43 | |||
Klasse: D 50-59 | ||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | |||
1. | Jorunn Rekkedal | Ã…s IL | 18:11 | +0:00 | 3:38 | |||
2. | Ingunn Monsen | SK Vidar | 22:18 | +4:07 | 4:27 | |||
3. | Greta Løkhaug | NOWAIM | 24:33 | +6:22 | 4:54 | |||
4. | Kjersti Gram Andersen | Skimilajoggen | 24:58 | +6:47 | 4:59 | |||
5. | Anne Knudsen | Søstrene og to til | 25:05 | +6:54 | 5:01 | |||
6. | Anne Katrine Geelmuyden | Ã…s IL | 25:27 | +7:16 | 5:05 | |||
7. | Hilde Kolnes | Søstrene og to til | 26:55 | +8:44 | 5:23 | |||
8. | Lilja Ros Hogvall | Søstrene og to til | 33:03 | +14:52 | 6:36 | |||
Klasse: H 17-20 | ||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | |||
1. | Hans Gunnar Gravningen | Sande Sportsklubb/Team UMB Ski | 18:58 | +0:00 | 3:47 | |||
Klasse: H 21-34 | ||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | |||
1. | Mads Bigum Johansen | IK Tjalve | 16:48 | +0:00 | 3:21 | |||
2. | David Gottfridsson | Ã…s-UMB Orientering | 16:49 | +0:01 | 3:21 | |||
3. | PÃ¥l Onsrud | Team Helliroa | 17:16 | +0:28 | 3:27 | |||
4. | Jan Billy Aas | SkiLøperne | 17:25 | +0:37 | 3:29 | |||
5. | Tor Jonas Onsrud | Gjøvik Skiklubb | 17:34 | +0:46 | 3:30 | |||
6. | Svein Sandvik | MDG supporter | 18:09 | +1:21 | 3:37 | |||
7. | Kjetil Østerås | Østerås Myke Produksjoner | 18:56 | +2:08 | 3:47 | |||
8. | Jørgen Torgersen | Privat | 19:01 | +2:13 | 3:48 | |||
9. | Fredrik Dahl | Bønder på Børs avdeling jogging | 19:11 | +2:23 | 3:50 | |||
10. | Halvor Steinsholt | Ã…s IL | 19:18 | +2:30 | 3:51 | |||
11. | Nicolai Vikeså | PHS | 20:23 | +3:35 | 4:04 | |||
12. | Kjetil Vindedal | NTNU | 20:36 | +3:48 | 4:07 | |||
13. | Kristian Hovde Liland | Privat | 21:00 | +4:12 | 4:12 | |||
14. | BÃ¥rd Husum | Privat | 21:34 | +4:46 | 4:18 | |||
15. | André Kristiansen | Superbow | 21:36 | +4:48 | 4:19 | |||
16. | Lars Christian Hellevik | Team Hellevikklanen | 22:04 | +5:16 | 4:24 | |||
17. | Eivind Wiger Kierulf | BPB Løp | 22:34 | +5:46 | 4:30 | |||
18. | Lars Rolland | Ski | 24:07 | +7:19 | 4:49 | |||
19. | Andreas Røren | IL Hødd | 25:47 | +8:59 | 5:09 | |||
20. | Lars Øystein Krogstad | Ås IL | 27:37 | +10:49 | 5:31 | |||
DNS | Christian Sørnes Karlsen | Kjelsås IL | ||||||
DNS | Mani Hussain | Arbeiderpartiet | ||||||
Klasse: H 35-49 | ||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | |||
1. | Pål Asbjørn Kullerud | Varteig IL | 17:16 | +0:00 | 3:27 | |||
2. | Einar Bergsholm | Ã…s IL | 17:17 | +0:01 | 3:27 | |||
3. | Bård Brune | Kråkstad | 17:29 | +0:13 | 3:29 | |||
4. | Anders Braa | UMB BIL | 17:57 | +0:41 | 3:35 | |||
5. | Tord Thorshov | Ã…s IL | 18:06 | +0:50 | 3:37 | |||
6. | Roar Tomter | Askim IF | 18:13 | +0:57 | 3:38 | |||
7. | Renè Gjøg | Oslofjord Triatlon Klubb | 18:32 | +1:16 | 3:42 | |||
8. | Lasse Bredal-Knutsen | Ã…s IL | 18:35 | +1:19 | 3:43 | |||
9. | Eivind Meen | Ã…s IL | 18:35 | +1:19 | 3:43 | |||
10. | Knut Bjørn Stokke | Ås IL | 18:57 | +1:41 | 3:47 | |||
11. | Even Bergseng | Team Skogselskapet | 19:02 | +1:46 | 3:48 | |||
12. | Terje Størset | Østmarka | 19:09 | +1:53 | 3:49 | |||
13. | Espen Thoresen | Ã…s IL | 19:16 | +2:00 | 3:51 | |||
14. | Sigbjørn Eikje | Ås IL | 19:25 | +2:09 | 3:53 | |||
15. | Karl Henrik Lilleheier | Ã…s Il | 19:33 | +2:17 | 3:54 | |||
16. | Bjørn-Erik Pedersen | Ås IL | 19:43 | +2:27 | 3:56 | |||
17. | Håkon Borge | Ås IL, øk.avd | 19:45 | +2:29 | 3:57 | |||
18. | Jarle Kirkeby Ruud | Ski IL | 19:49 | +2:33 | 3:57 | |||
18. | Christoffer Ladstein | Kolbotn | 19:49 | +2:33 | 3:57 | |||
20. | Tormod Seljegard | Skimt | 20:13 | +2:57 | 4:02 | |||
21. | HÃ¥vard Andresen | Askim | 20:18 | +3:02 | 4:03 | |||
22. | Per Øivind Sundell | Ørje IL | 20:20 | +3:04 | 4:04 | |||
23. | Hans-Petter Lystad | Privat | 20:26 | +3:10 | 4:05 | |||
24. | Reidar Nesje | Oppegård | 20:31 | +3:15 | 4:06 | |||
25. | Otto Fiske | Ã…s IL | 20:39 | +3:23 | 4:07 | |||
26. | Hans Petter Overvoll | Ã…s IL | 20:59 | +3:43 | 4:11 | |||
27. | Johan Strand Moldestad | Fopil | 21:24 | +4:08 | 4:16 | |||
28. | Christian Bakken | DFI Ski | 21:33 | +4:17 | 4:18 | |||
29. | Knut Olav Asbjørnsen | SkiLøperne | 21:42 | +4:26 | 4:20 | |||
30. | Christian Ramstad | Øvre Hebekk Kajakklubb | 21:44 | +4:28 | 4:20 | |||
31. | Øyvind Langsrud | SSB | 21:52 | +4:36 | 4:22 | |||
32. | Jon Fredrik Strandrud | Ã…s IL | 22:02 | +4:46 | 4:24 | |||
33. | Peter Øyen-Havekes | Liaveien | 22:17 | +5:01 | 4:27 | |||
34. | Svein Jarle Horn | UMB | 22:19 | +5:03 | 4:27 | |||
35. | Thomas Guttormsen | NN | 22:53 | +5:37 | 4:34 | |||
36. | Thor Ivar Gangnæs | Ås-UMB Orientering | 23:44 | +6:28 | 4:44 | |||
37. | Per Morten Grogh | SK Kraft | 23:51 | +6:35 | 4:46 | |||
38. | Carl Bernhard Svenke | DFI | 24:06 | +6:50 | 4:49 | |||
39. | Abid Raja | Venstre | 24:25 | +7:09 | 4:53 | |||
40. | Heming Rio | Privat | 24:57 | +7:41 | 4:59 | |||
41. | Hege Høgenes | Privat | 31:27 | +14:11 | 6:17 | |||
DNS | Jan Otterstad | Vestby vgs | ||||||
Klasse: H 50-59 | ||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | |||
1. | Ketil Knudsen | Nesodden | 19:13 | +0:00 | 3:50 | |||
2. | Bjørn Huso | Ås IL | 19:28 | +0:15 | 3:53 | |||
3. | Nils Karbø | Ås IL | 19:54 | +0:41 | 3:58 | |||
4. | Frode Monsen | Sportsmanden | 19:55 | +0:42 | 3:59 | |||
5. | Ola Øvstedal | UMB-BIL, Ås | 20:55 | +1:42 | 4:11 | |||
6. | Bjørnar Lunde | DFI | 21:34 | +2:21 | 4:18 | |||
7. | Thorleiv Aasland | Nordea Bil | 22:57 | +3:44 | 4:35 | |||
8. | Jan-Tore Dannemark | Ã…s IL | 23:44 | +4:31 | 4:44 | |||
9. | Knut Medalen | Ã…s Ungdomsskole | 23:59 | +4:46 | 4:47 | |||
10. | Ã…ge Kristiansen | Heer IL | 24:22 | +5:09 | 4:52 | |||
DNS | Knut Ytrehus | Ski IL Friidrett | ||||||
Klasse: H 75-79 | ||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | |||
1. | Rolf Nielsen | IBM | 39:21 | +0:00 | 7:52 | |||
Klasse: Ukjent | ||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | |||
1. | Uregistrert | 18:26 | +0:00 |
Sist oppdatert: | 1 september 2013, 21:15:38 |
Arrangør: | |
Antall deltagere: | 128 |
Antall startet: | 123 |