Klasse: D 17- | ||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | |||
1. | Cristina Luis | Nydalens SK | 1:05:43 | +0:00 | ||||
2. | Louise Oram | Nydalens SK | 1:11:16 | +5:33 | ||||
DNS | Linda Hanssen | Østmarka OK | ||||||
Klasse: H 17- | ||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | |||
1. | Anders Vister | Raumar Orientering | 1:02:39 | +0:00 | 10:05 | |||
2. | Anders Nordberg | Nydalens SK | 1:04:58 | +2:19 | 10:27 | |||
3. | Lars-Christian Unger | Nydalens SK | 1:07:21 | +4:42 | 10:50 | Død brikke | ||
4. | Thomas Nipen | IL Tyrving | 1:13:11 | +10:32 | 11:47 | |||
5. | Magnus Ombustvedt | Ã…s-UMB Orientering | 1:25:13 | +22:34 | 13:43 | |||
6. | Audun Bjerknes | MÃ¥ren OK | 1:34:35 | +31:56 | 15:13 | |||
DSQ | Thomas Bedin | Indre Østfold OK | 1:05:31 | 184 188 190 197 198 36 | ||||
DNS | Sigve VÃ¥gsnes | Oppsal Orientering | ||||||
Klasse: H 17-A kort | ||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | |||
1. | Kristoffer Fiane Pedersen | Ã…s-UMB Orientering | 40:47 | +0:00 | 9:35 | |||
2. | Simo Martomaa | Kalevan rasti | 41:09 | +0:22 | 9:40 | |||
3. | HÃ¥kon Danevad | Ã…s-UMB Orientering | 50:48 | +10:01 | 11:57 | |||
4. | Terje Wiig Mathisen | Evry Oslo BIL | 56:36 | +15:49 | 13:19 | |||
5. | Øyvind Løken | OK Moss | 57:39 | +16:52 | 13:33 | |||
6. | Knut Bjørkelo | Kolbotn og Skimt OL | 1:00:02 | +19:15 | 14:07 | |||
7. | Bjørn Håvard Evjen | Ås-UMB Orientering | 1:00:22 | +19:35 | 14:12 | |||
8. | Gunnar Tenge | Ã…s-UMB Orientering | 1:01:42 | +20:55 | 14:31 | |||
9. | Ivar Maalen | Ã…s-UMB Orientering | 1:03:03 | +22:16 | 14:50 | |||
10. | Kjetil Karlsen | OK Moss | 1:04:32 | +23:45 | 15:11 | |||
11. | Ove Martinsen | Hauketo IF | 1:05:45 | +24:58 | 15:28 | |||
12. | Robin Bergane Jansson | Siggerud IL | 1:09:39 | +28:52 | 16:23 | |||
13. | Eirik Jansson Haverstad | Ã…s-UMB Orientering | 1:12:11 | +31:24 | 16:59 | |||
14. | Dag Haugland | Østmarka OK | 1:16:39 | +35:52 | 18:02 | |||
15. | Are Eriksen | Oslostudentenes IK | 1:19:55 | +39:08 | 18:48 | |||
16. | Stig Hultgreen Karlsen | Oppsal Orientering | 1:22:27 | +41:40 | 19:24 | |||
17. | Christopher Schive | OK Moss | 1:22:50 | +42:03 | 19:29 | |||
18. | Robert Banfi | Ã…s-UMB Orientering | 1:37:52 | +57:05 | 23:01 | |||
DSQ | Christian F Schive | Halden SK | 41:01 | 194 183 188 197 36 | ||||
DSQ | Svein Nygård | Lillomarka OL | 51:36 | 183 188 197 36 175 | ||||
DSQ | Karl Aasmund Erøy | OK Moss | 1:04:45 | 183 188 | ||||
DNS | Jan Tore Henriksen | Nydalens SK | ||||||
Klasse: H/D 13-16B | ||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | |||
1. | Linus Olhans | Ã…s-UMB Orientering | 58:08 | +0:00 | ||||
Klasse: Ã…pen B | ||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | |||
1. | Sille Winsnes | Ã…s-UMB Orientering | 1:02:47 | +0:00 | ||||
2. | Bjørn Sverre Gulheim | Kolbotn og Skimt OL | 1:16:26 | +13:39 | ||||
3. | Marit-Elin Iden | OK Moss | 1:24:36 | +21:49 |
Sist oppdatert: | 28 januar 2014, 20:45:57 |
Arrangør: | |
Antall deltagere: | 37 |
Antall startet: | 34 |