Resultater Strekktider Grafisk (Opek) 
Trondheim Open 2009Dataeksport
Brikkesys.no

Trondheim Open Mellom 9. mai 2009

Klasse: D -6N/Småtroll

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

Mari Eidsmo

Freidig, SPK

15:11

Mathea Spets Storhov

Freidig, SPK

9:18

Tora Kittilsen

Freidig, SPK

14:50

Una Kittilsen

Freidig, SPK

12:48

Ella Sandstad

Freidig, SPK

14:48

Johanne H. Hagen

Trollelg, OL

10:27

Ane Bredesen Djup

Leik, IL

8:47

Hanna Lindqvist

Östersunds OK

19:03

Klasse: D 7-8N

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

Elise Ye Lunde

Malvik IL

12:21

Ingrid Helene Lunde Nilssen

Malvik IL

12:01

Charlotte Sætherhaug

Trollelg, OL

10:58

Vilde Brandal Avlesberg

Wing OK Trondheim

14:02

Klasse: D 9-10N

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

Ingrid Wanvik Krogstadmo

Selbu OK

13:11

Ane Marte Vatn

Frol IL

11:13

Elisabeth Solberg

Trollelg, OL

14:11

DSQ

Sarah Louise Brynhildsen

Wing OK Trondheim

16:15

165 168

DNS

Eva Rotevatn

Freidig, SPK

Klasse: D -10

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

Marte Lien Johnsen

Byåsen IL

13:00

Jorunn Leithe

Selbu OK

14:19

Ragnhild Eide

Byåsen IL

12:34

Hege Lien

Selbu OK

14:55

Marie Bakken Sørensen

Freidig, SPK

12:41

I mål

Kristin Hågland Hagen

Trollelg, OL

Klasse: D 11-12N

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

Line Sølberg

Leik, IL

10:07

Hilvi Emerense Hamar

Freidig, SPK

9:25

Ronja Kjelaas

Malvik IL

14:52

Helga Stenvik

Byåsen IL

16:54

Linn Lodgaard

Byåsen IL

14:23

Klasse: D 10-12

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

Emma Arnesen

Byåsen IL

18:33

Eldrid Bratsberg

Wing OK Trondheim

34:14

Kjersti Dengerud

Steinkjer OK

18:40

Kjerstine Wanvik Krogstadmo

Selbu OK

31:14

Dina Evjen Røset

Byåsen IL

22:08

Tina Løvås

Freidig, SPK

26:05

Ingunn Augdal Fløvig

Nidarøst, OK

31:40

Malin Sandstad

Freidig, SPK

20:28

DNS

Maiken Ø Hågård

Stjørdals-Blink Orientering

Klasse: D 13-16C

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Kristine Klock Fleten

Wing OK Trondheim

21:25

+0:00

2.

Karoline Wollan Benum

Byåsen IL

23:30

+2:05

3.

Sigrid Anna Jermstad

Steinkjer OK

27:00

+5:35

4.

Ane Svegård Bye

Byåsen IL

27:16

+5:51

5.

Magni Smedås

Nord-Østerdal OK

31:43

+10:18

Klasse: D 13-14

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Eirin Svanøe-Haftstad

Steinkjer OK

21:57

+0:00

2.

Ellen Merethe Schjelderup Skarpsno

Nord-Østerdal OK

23:56

+1:59

3.

Mette Evjen Røset

Byåsen IL

26:28

+4:31

4.

Sunniva Storrønning

Byåsen IL

27:14

+5:17

5.

Marie Wold Stavrum

Frol IL

28:05

+6:08

6.

Gina Mølnvik

Freidig, SPK

29:33

+7:36

7.

Sigrid Moen Pedersli

Trollelg, OL

30:08

+8:11

8.

Pauline Bellingmo Røstum

Gaula, OL

30:37

+8:40

9.

Kajsa Stina Sandstad

Frol IL

30:43

+8:46

10.

Anna Solberg

Trollelg, OL

31:28

+9:31

11.

Andrea Vindal

Wing OK Trondheim

31:31

+9:34

12.

Marte Hoff Hagen

Byåsen IL

31:40

+9:43

13.

Mari Kristine Overvik Gilde

Freidig, SPK

32:06

+10:09

14.

Tora Matberg

Frol IL

33:47

+11:50

15.

Norunn Dengerud

Steinkjer OK

34:01

+12:04

16.

Sigrid Bratsberg

Wing OK Trondheim

37:32

+15:35

17.

Kaja Bø Timestad

Freidig, SPK

38:53

+16:56

18.

Rebecca Sætherhaug

Trollelg, OL

45:29

+23:32

19.

Ida Øien

Trollelg, OL

59:41

+37:44

DSQ

Ingrid-Therese Helland Eriksen

Wing OK Trondheim

83 93 148 152 156 161 163 166 145 150 145

Klasse: D 15-16

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Jorunn Kvakland

Freidig, SPK

33:59

+0:00

2.

Eli Marita Forseth

Trollelg, OL

40:24

+6:25

3.

Ida Rønning

Freidig, SPK

44:55

+10:56

4.

Åsta Wibe

Frol IL

46:28

+12:29

5.

Camilla Lyngen

Skøynar, OK

1:02:26

+28:27

6.

Kjersti Midtbø

Wing OK Trondheim

1:11:12

+37:13

DNS

Ingrid Morset

Wing OK Trondheim

Klasse: D 17-18

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Mali Gederaas Kanstad

Wing OK Trondheim

33:34

+0:00

2.

Kjersti Denstad

Frol IL

34:27

+0:53

3.

Ina Catharina Storrønning

Byåsen IL

35:38

+2:04

4.

Helena Olsson

Brunflo IF

37:20

+3:46

5.

Marit Skoglund

Byåsen IL

37:24

+3:50

6.

Julie Arnesen

Byåsen IL

38:35

+5:01

7.

Line Hovdenak Stenersen

Nidarøst, OK

38:42

+5:08

8.

Marianne Løvås

Nidarøst, OK

44:12

+10:38

9.

Runa Matberg

Frol IL

44:45

+11:11

10.

Hege Døllner

Wing OK Trondheim

50:37

+17:03

DSQ

Evelina Wallentin

Östersunds OK

46:54

91

Klasse: D 17-K/Bedrift

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Birgit Økern Jensen

Stjørdals-Blink Orientering

35:33

+0:00

2.

Chloé Blanc

NTNUI

42:30

+6:57

3.

Kirsten Marie Lynum

Skøynar, OK

48:11

+12:38

4.

Ingrid Berg Jørgensen

Trollelg, OL

1:02:25

+26:52

5.

Anne-Grete Olsen

Eget

1:30:38

+55:05

Brutt

Marit Vik

Selbu OK

47:23

87 88 91 148 154 156 161 163 166 145 150 145

Klasse: D 19-20

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Elen Katrine Skjerve

Frol IL

42:59

+0:00

2.

Guro Torpe

NTNUI

44:07

+1:08

3.

Sara Profors

NTNUI

48:54

+5:55

4.

Ingrid Skantze

NTNUI

49:19

+6:20

5.

Synnøve Lofthus

NTNUI

50:16

+7:17

6.

Åsta Venås Flægstad

Steinkjer OK

54:34

+11:35

7.

Nora Kjørlaug

NTNUI

55:39

+12:40

Klasse: D 21-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Marianne Andersen

Konnerud IL NORGE

30:53

+0:00

2.

Anne Margrethe Hausken

Halden SK NORGE

31:52

+0:59

3.

Elise Egseth

Wing OK Trondheim NORGE

32:22

+1:29

4.

Mari Fasting

NTNUI NORGE

32:42

+1:49

5.

Line Hagman

NTNUI NORGE

33:49

+2:56

6.

Signe Søes

IFK Lidingø DANMARK

33:51

+2:58

7.

Silje Ekroll Jahren

Sävedalens AIK NORGE

33:52

+2:59

8.

Ida Marie Bjørgul

Halden SK NORGE

34:25

+3:32

9.

Siri Ulvestad

Heming/Njård OL NORGE

34:35

+3:42

10.

Marte Reenaas

Wing OK Trondheim

34:44

+3:51

11.

Betty Ann Bjerkreim Nilsen

Lillehammer OK

34:45

+3:52

12.

Kine Hallan Steiwer

Lillomarka OL NORGE

34:54

+4:01

13.

Inger Liv Bjekreim Nilsen

Lillehammer OK

35:06

+4:13

14.

Hanne Sandstad

Freidig, SPK

35:50

+4:57

15.

Mali Fjogstad Nielsen

NTNUI

36:05

+5:12

16.

Ingunn Weltzien

Tyrving, IL NORGE

36:24

+5:31

17.

Karianne Ruud

NTNUI

36:38

+5:45

18.

Emma Lähdekorpi

Kalevan Rasti

39:35

+8:42

19.

Natalie Egli

NTNUI

39:46

+8:53

20.

Lene Godager

Løten O-Lag

39:47

+8:54

21.

Gitte Bromander

NTNUI

40:28

+9:35

22.

Katja Ekroll Jahren

NTNUI

40:43

+9:50

23.

Hanna Haugen Nordbrøden

NTNUI

40:51

+9:58

24.

Gøril Eide

Byåsen IL

42:27

+11:34

25.

Emma Johansson

NTNUI

42:35

+11:42

26.

Guro Flatekval

NTNUI

42:49

+11:56

27.

Nikoline Ekeberg Schjerve

Løten O-Lag

43:10

+12:17

28.

Sandy Hott

Kristiansand OK

43:34

+12:41

29.

Sofia Andersson

NTNUI

45:07

+14:14

30.

Hege Holth Johannessen

NTNUI

45:36

+14:43

31.

Nina Smestad

Løten O-Lag

46:34

+15:41

32.

Siri Sjødin Drange

NTNUI

47:26

+16:33

33.

Marianne Mellbye Larsen

Asker SK

50:50

+19:57

34.

Vibeke Falck

NTNUI

50:55

+20:02

35.

Margot Lynum

Freidig, SPK

52:38

+21:45

36.

Hanne Vefsnmo

NTNUI

52:57

+22:04

37.

Marit Isachsen

Asker SK

54:09

+23:16

38.

Kine Sofie Sandstad

NTNUI

54:51

+23:58

39.

Kirsten Vike

Wing OK Trondheim

56:14

+25:21

40.

Anette Heggøy

NTNUI

56:40

+25:47

41.

Helen Margrethe Schjelderup

Nord-Østerdal OK

1:03:49

+32:56

42.

Marianne Bakken

NTNUI

1:04:35

+33:42

43.

Maria Rost

NTNUI

1:05:33

+34:40

44.

Anna Skarbek

SLOW

1:07:44

+36:51

DSQ

Emily Wall

Wing OK Trondheim

54:41

102

DSQ

Idunn Melnes

NTNUI

57:43

92

Klasse: D 40-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Kjersti Rønning

Tynset IF

31:00

+0:00

2.

Torunn Spets Storhov

Freidig, SPK

31:17

+0:17

3.

Gro Eidsmo

Freidig, SPK

31:54

+0:54

4.

Heidi Arnesen

Freidig, SPK

33:06

+2:06

5.

Elisabeth Sæthre

Freidig, SPK

37:42

+6:42

6.

Tone Almås

Leik, IL

38:39

+7:39

7.

Nina-Beate Liabakk

Byåsen IL

38:52

+7:52

8.

Trude Olafsen

Freidig, SPK

40:32

+9:32

9.

Jensen Randi

Frol IL

40:42

+9:42

10.

Mona Mølnvik

Freidig, SPK

42:03

+11:03

11.

Turid Arnesen

Byåsen IL

43:57

+12:57

12.

Hilde Forbord

Malvik IL

48:54

+17:54

13.

Siri Bø Timestad

Freidig, SPK

53:25

+22:25

DNS

Gunhild Kvistad

Steinkjer OK

Klasse: D 50-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Gerd Bjørseth

Krokstadøra IL

35:45

+0:00

2.

Karin Galaaen

Selbu OK

38:55

+3:10

3.

Magnhild Forseth

Frol IL

39:08

+3:23

4.

Kari Osmoen

Os IL

40:14

+4:29

5.

Ingrid Kvakland

Freidig, SPK

41:28

+5:43

6.

Ingrid Lien Johnsen

Byåsen IL

48:55

+13:10

7.

Gunnhild Oftedal

Freidig, SPK

53:56

+18:11

8.

Ruth Schmid

Trollelg, OL

55:21

+19:36

9.

Liv Bente Grande

Byåsen IL

1:08:37

+32:52

DNS

Marit Hæreid Sandstad

Frol IL

Klasse: D 60-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Torid Kvaal

Freidig, SPK

30:56

+0:00

Klasse: H -6N/Småtroll

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

Vemund Mølnvik

Freidig, SPK

10:34

Emil Grønli

Freidig, SPK

9:33

Sigurd Vatn

Frol IL

9:57

Klasse: H 7-8N

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

Simen Spets Storhov

Freidig, SPK

7:09

Petter Eriksen

Byåsen IL

8:11

Einar Eide

Byåsen IL

11:08

Jonas Vindal

Wing OK Trondheim

7:30

Kenneth Kjelaas

Malvik IL

6:54

Jonas Grønli

Freidig, SPK

7:02

Vegard Kittilsen

Freidig, SPK

6:57

Lars Sandstad

Freidig, SPK

7:04

Klasse: H 9-10N

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

Andreas Helland Eriksen

Wing OK Trondheim

15:55

Mats Eidsmo

Freidig, SPK

8:58

Are Lodgaard

Byåsen IL

16:22

DSQ

Håvard Svorken

Wing OK Trondheim

11:41

165 168

DNS

Kristian Fredrik Lynum

Freidig, SPK

Klasse: H -10

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

Even Svegård Bye

Byåsen IL

21:49

Mathias Vindal

Wing OK Trondheim

9:34

Martin Selmer

Freidig, SPK

17:12

Oskar Spets Storhov

Freidig, SPK

10:24

Bendik Østvik

Wing OK Trondheim

14:04

Håkon Skaanes

Wing OK Trondheim

11:42

Klasse: H 11-12N

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

Åsmund Stenvik

Byåsen IL

14:04

Sigurd Lehn Tranås

Freidig, SPK

10:13

Eivind Myhren

Leik, IL

12:41

Klasse: H 10-12

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

Martin Løvås

Nidarøst, OK

29:13

Asbjørn Midtbø

Wing OK Trondheim

26:34

Are Helle Mårdalen

Freidig, SPK

35:43

Kjetil Mølnvik

Freidig, SPK

22:42

Oscar Lyngen

Skøynar, OK

19:59

Eskild Avlesbug

Wing OK Trondheim

20:44

Håvard Eidsmo

Freidig, SPK

28:23

Odin Løvås

Freidig, SPK

39:37

Einar Keiserås

Leik, IL

22:39

DSQ

Brynjar Forseth

Trollelg, OL

21:54

150 145

DSQ

Olav Remmen

Trollelg, OL

17:35

150 145

DSQ

Adrian Opheim

Freidig, SPK

31:18

150 145

DNS

Sivert Bellingmo Røstum

Gaula, OL

DNS

Andreas Hågland Hagen

Trollelg, OL

Klasse: H 13-16C

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Robin Kjelaas

Malvik IL

18:53

+0:00

2.

Petter Almås

Byåsen IL

21:08

+2:15

DSQ

Olaf Lehn Tranås

Freidig, SPK

20:29

150 145

DSQ

Øyvind Augdal Fløvig

Nidarøst, OK

30:10

150 145

Klasse: H 13-14

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Andreas Sølberg

Leik, IL

20:44

+0:00

2.

Ivar Aukrust Osmoen

Nord-Østerdal OK

21:59

+1:15

3.

Karl Aksel Jermstad

Steinkjer OK

22:06

+1:22

4.

Vegard Rønning Huber

Tynset IF

23:39

+2:55

5.

Rein Helle Mårdalen

Freidig, SPK

23:46

+3:02

6.

Bjørn André Aaslund

Fet OL

23:55

+3:11

7.

Sigve Wanvik Krogstadmo

Selbu OK

24:04

+3:20

8.

Ola Keiserås

Leik, IL

25:32

+4:48

9.

Vegard Hassel

Malvik IL

27:55

+7:11

10.

Vegard Ressem

Frol IL

28:12

+7:28

11.

Nils Anders Jermstad

Steinkjer OK

31:16

+10:32

12.

Øyvind Wiggen

Byåsen IL

32:30

+11:46

13.

John Gederaas Kanstad

Wing OK Trondheim

33:24

+12:40

14.

Torgeir Leithe

Selbu OK

39:16

+18:32

Brutt

Sivert Matberg

Frol IL

4:41

93 148 152 156 161 163 166 145 150 145

DSQ

Jonas Ressem

Frol IL

24:40

150 145

DNS

Johannes Okkenhaug

Frol IL

DNS

Torbjørn Lunde

Malvik IL

Klasse: H 15-16

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Sindre Johannessen

Malvik IL

25:20

+0:00

2.

Truls Wanvik Krogstadmo

Selbu OK

27:37

+2:17

3.

Ola Morset

Wing OK Trondheim

29:56

+4:36

4.

Paul Sirum

Frol IL

34:09

+8:49

5.

Tormod Hovdenak Stenersen

Nidarøst, OK

35:14

+9:54

6.

Martin Rønning

Freidig, SPK

36:23

+11:03

7.

Terje Sørgård

Byåsen IL

38:01

+12:41

8.

Fredrik Skjerve

Frol IL

38:47

+13:27

9.

Geir Inge Keiserås

Leik, IL

39:16

+13:56

10.

Ola Bellingmo Røstum

Gaula, OL

39:48

+14:28

11.

Kristian Øien

Trollelg, OL

51:57

+26:37

12.

Sigurd Stenvik

Byåsen IL

1:05:16

+39:56

DNS

Håkon Selmer

Freidig, SPK

DNS

Terje Magnus Bakken Sørensen

Freidig, SPK

DNS

Tore Gederaas Kanstad

Wing OK Trondheim

Klasse: H 17-18

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Carl Petter Lyngen

Frol IL

34:34

+0:00

2.

Tor Håkon Skogstad

Gaula, OL

36:44

+2:10

3.

Lars Berge Owren

Freidig, SPK

38:20

+3:46

4.

Simen Olafsen

Freidig, SPK

38:40

+4:06

5.

Mads Fornes

Wing OK Trondheim

41:53

+7:19

6.

Kristian Pedersen

Trollelg, OL

47:41

+13:07

7.

Mattias Hallmans

Frösö IF

53:05

+18:31

8.

Øyvind Witsø Jacobsen

Freidig, SPK

54:20

+19:46

9.

Martin Husbyn

Wing OK Trondheim

57:32

+22:58

Brutt

Magnus Overvik Gilde

Freidig, SPK

19:15

101 92 96 97 94 154 156 161 163 166 145 150 14...

DSQ

Per Harald Skogstad

Gaula, OL

40:24

92

DNS

Jo Forseth Indgaard

Frol IL

Klasse: H 17-K/Bedrift

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Ståle Hagen

St. Olavs Hospital BIL

26:58

+0:00

2.

Kurt Amundsen

Wing OK Trondheim

36:27

+9:29

3.

Erling Bye

Byåsen IL

38:49

+11:51

DSQ

Per Løvaas

Trollelg, OL

45:50

96 155

DSQ

Rudolf Schmid

Trollelg, OL

51:19

93

DSQ

Jan Leithe

Selbu OK

1:28:17

96 155

DNS

Bjørn Olav Aaslund

Fet OL

Klasse: H 19-20

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Hallvard Nordbrøden

Halden SK

43:39

+0:00

2.

Jon Sivertsen

Verdal OK

44:45

+1:06

3.

Stig Rune Holberg

Skøynar, OK

46:21

+2:42

4.

Sigurd Hynne

Skøynar, OK

52:26

+8:47

5.

Marius Døllner

Wing OK Trondheim

57:24

+13:45

6.

Paul Jensen

Frol IL

1:05:46

+22:07

Klasse: H 21-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Anders Nordberg

Halden SK NORGE

31:48

+0:00

2.

Carl Waaler Kaas

NTNUI NORGE

32:16

+0:28

3.

Audun Weltzien

Tyrving, IL NORGE

32:23

+0:35

4.

Øystein Kvaal Østerbø

Wing OK Trondheim NORGE

32:27

+0:39

5.

Francois Gonon

Paimion Rasti FRANKRIKE

32:45

+0:57

6.

Ola Berger

Wing OK Trondheim

32:52

+1:04

7.

Mikkel Lund

Bækkelagets SK DANMARK

33:06

+1:18

8.

Ulf Forseth Indgaard

Frol IL

33:08

+1:20

9.

Mathias Bjugan

Wing OK Trondheim

33:28

+1:40

10.

Holger Hott

Kristiansand OK NORGE

33:43

+1:55

11.

Lars Skjeset

NTNUI NORGE

33:48

+2:00

12.

Håvard Lucasen

Ås-UMB Orientering NORGE

33:56

+2:08

13.

Anders Tiltnes

Tyrving, IL NORGE

34:15

+2:27

14.

Olav Lundanes

Halden SK NORGE

34:16

+2:28

15.

Anders Einum

NTNUI

34:35

+2:47

15.

Rasmus Djurhuus

Kristiansand OK DANMARK

34:35

+2:47

17.

Christopher Forne

Wing OK Trondheim NEW ZEALAND

34:47

+2:59

18.

Johan Ivarsson

Freidig, SPK

34:49

+3:01

19.

Jonn Are Myhren

Lidingö SOK NORGE

35:00

+3:12

20.

Christian Nielsen

IFK Göteborg DANMARK

36:01

+4:13

20.

Christian Bobach

Kristiansand OK DANMARK

36:01

+4:13

22.

Bård Nonstad

Trollelg, OL

36:11

+4:23

23.

Knut Sveinung Rekaa

NTNUI

36:13

+4:25

24.

Christian Christensen

IFK Göteborg DANMARK

36:16

+4:28

25.

Lars-Christian Unger

NTNUI

36:17

+4:29

26.

Andraz Hribar

Slovenia

36:24

+4:36

27.

Jon Pedersen

Halden SK NORGE

36:35

+4:47

28.

Espen Fiskum

NTNUI

37:25

+5:37

29.

Jostein Nørbech

NTNUI

37:29

+5:41

30.

Per Harald Havnen Johansen

NTNUI

37:35

+5:47

31.

Rune Strandberg

NTNUI

37:38

+5:50

32.

Bård Smestad

Wing OK Trondheim

37:39

+5:51

33.

Pål Kittilsen

Freidig, SPK

38:13

+6:25

34.

Rasmus Søes

Pan-Kristianstad DANMARK

38:21

+6:33

35.

Tomas Eidsmo

Freidig, SPK

38:40

+6:52

36.

Rune Olsen

Pan-Kristianstad DANMARK

38:41

+6:53

37.

Thomas Natvig Årstad

NTNUI

38:54

+7:06

38.

Hans Aleksander Østhagen

NTNUI

39:03

+7:15

39.

Tue Lassen

Bækkelagets SK DANMARK

39:07

+7:19

40.

Øystein Jaren Samuelsen

NTNUI

39:34

+7:46

41.

Olav Johannes Deelstra

NTNUI

39:39

+7:51

42.

Lars Hol Moholdt

Wing OK Trondheim

39:43

+7:55

42.

Sindre Jansson Haverstad

NTNUI

39:43

+7:55

44.

Tore Mo

NTNUI

39:58

+8:10

45.

Espen Jakobsen

IFK Göteborg

40:01

+8:13

46.

Jan Schmid

Trollelg, OL

40:10

+8:22

47.

Jaka Piltaver

Slovenia

40:50

+9:02

48.

Wolfgang Kampel

NTNUI

40:51

+9:03

49.

Trygve Olsen

Løten O-Lag

41:22

+9:34

50.

Vegard Brun Saga

NTNUI

41:44

+9:56

51.

Martin Hammer

Skøynar, OK

42:14

+10:26

52.

Asgeir Bakken Rognstad

NTNUI

42:56

+11:08

53.

Bjarte Ims

NTNUI

43:12

+11:24

54.

Ragnar Tonjer

NTNUI

43:13

+11:25

55.

Vegard Ruttenborg

Løten O-Lag

43:23

+11:35

56.

Morten Taraldsten Brunes

NTNUI

44:11

+12:23

57.

Bjørnar Lynum

Freidig, SPK

44:26

+12:38

58.

Vegard Grønli

Freidig, SPK

44:53

+13:05

59.

Kristian Wollen Steen

NTNUI

45:29

+13:41

60.

Torgeir Aune

Byåsen IL

45:34

+13:46

61.

Martin Hoset

NTNUI

45:54

+14:06

62.

Tommy Schmid

Trollelg, OL

45:56

+14:08

63.

Frank Aasgård

NTNUI

46:10

+14:22

64.

Simen Bjøringsøy

NTNUI

46:27

+14:39

65.

Gunnar Vatn

Frol IL

46:29

+14:41

66.

Lars Martin Hafstad

Byåsen IL

46:33

+14:45

67.

Martin Stehlik

NTNUI

46:56

+15:08

68.

Johan Halvarsson

Trollelg, OL

47:02

+15:14

69.

Ove Antvord Haugereid

NTNUI

47:22

+15:34

70.

Jon Anders Røe

Verdal OK

48:13

+16:25

71.

Magnus Mellbye Larsen

NTNUI

49:24

+17:36

72.

Sigbjørn Ytrehus

NTNUI

49:32

+17:44

73.

Erik Lien Johnsen

NTNUI

50:11

+18:23

74.

Snorre Hansen

Byåsen IL

50:31

+18:43

75.

Fredrik Rosenqvist

NTNUI

51:40

+19:52

76.

Per Wiréhn

Byåsen IL

52:07

+20:19

77.

Olle Malmring

Freidig, SPK

52:30

+20:42

78.

Marius Dietrichson

Kongsberg OL

56:04

+24:16

79.

Klemen Kenda

Slovenia

56:27

+24:39

80.

Eirik Marthinsen

NTNUI

56:58

+25:10

81.

Knut Inge Engelbreth

NTNUI

57:03

+25:15

82.

Jan Erik Aalberg

Bækkelagets SK

58:19

+26:31

83.

Åsmund Hasaas

NTNUI

59:34

+27:46

84.

Håvard Korsvoll

Freidig, SPK

1:00:13

+28:25

85.

Einar Hjortås

NTNUI

1:04:17

+32:29

86.

Lars Andreas Solås

Alta OL

1:07:05

+35:17

87.

Christian K Sandvik

NTNUI

1:11:12

+39:24

88.

Alv Erik Selvaag

Trollelg, OL

1:16:14

+44:26

Brutt

Magnus Nicolaisen

Malvik IL

1:54

103 146 147 102 101 92 95 97 94 154 156 161 16...

Brutt

Bjørn Ekeberg

Tyrving, IL

28:36

102 101 92 95 97 94 161 163 166 145 150 145

DSQ

Anders Skarholt

Södertälje Nykvarn NORGE

33:57

103

DSQ

Morten Urdal Bakke

Kongsberg OL

38:57

103 156

DSQ

Trond Strandberg

NTNUI

42:35

103

DSQ

Bjørn Owren

NTNUI

47:19

103

DSQ

Alastair Brunton

Wing OK Trondheim

49:48

103

DSQ

Jan Peder Hegdal

Orkanger IF

51:46

92

DSQ

Jakub Silhavy

NTNUI

57:27

154

DSQ

Anders Hynne

NTNUI

1:32:52

163

DNS

Marius Bjugan

Halden SK NORGE

DNS

Christian Hohl

Wing OK Trondheim

DNS

Tor Andreas Andersen

Halden SK

DNS

Andreas Sævig

Løten O-Lag

DNS

Kristian Opsahl Bredesen

NTNUI

DNS

Hans Trøan

Bækkelagets SK NORGE

Klasse: H 40-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Jens Even Storhov

Freidig, SPK

31:41

+0:00

2.

Håvard Hågård

Stjørdals-Blink Orientering

33:51

+2:10

3.

Øystein Rønning

Freidig, SPK

35:15

+3:34

4.

Reidar Selmer

Freidig, SPK

35:41

+4:00

5.

Jostein Mårdalen

Freidig, SPK

35:55

+4:14

6.

Dag Ove Tinmannsvik

Trollelg, OL

36:26

+4:45

7.

Otto Richard Eide

Byåsen IL

36:37

+4:56

8.

Jon Røstum

Gaula, OL

37:29

+5:48

9.

Ulf Lindqvist

Östersunds OK

38:29

+6:48

10.

Arne Helland

Wing OK Trondheim

39:01

+7:20

11.

Harald Førdedal

Wing OK Trondheim

39:15

+7:34

12.

Arvid Mølnvik

Freidig, SPK

40:35

+8:54

13.

Øyvind Schjelderup

Freidig, SPK

41:01

+9:20

14.

Arild Clausen

Freidig, SPK

42:27

+10:46

15.

Trond Svanøe-Haftstad

Steinkjer OK

42:40

+10:59

16.

Dag Erik Helland

Wing OK Trondheim

43:17

+11:36

17.

Torben Utzon

OK Pan Århus

47:11

+15:30

18.

Geir Paulsen

Trollelg, OL

48:42

+17:01

19.

Harald Storrønning

Byåsen IL

49:19

+17:38

20.

Knut Simensen

Freidig, SPK

51:27

+19:46

21.

Geir Arne Lodgaard

Byåsen IL

51:48

+20:07

22.

Robert Ressem

Frol IL

54:42

+23:01

23.

Robert Lewis

SLOW

1:07:48

+36:07

24.

Asgeir Forseth

Trollelg, OL

1:08:23

+36:42

25.

Jon Vindal

Wing OK Trondheim

1:09:06

+37:25

DSQ

Trond Sletner

Byåsen IL

43:15

92

DNS

Jan Petter Jermstad

Steinkjer OK

DNS

Atle Dengerud

Steinkjer OK

Klasse: H 50-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Harald Oftedal

Freidig, SPK

37:13

+0:00

2.

Arild Bjarkø

Nord-Østerdal OK

38:02

+0:49

3.

Bernt Rognes

Freidig, SPK

39:21

+2:08

4.

Magne Lysberg

Freidig, SPK

40:19

+3:06

5.

Eirik Vefsnmo

Byåsen IL

41:19

+4:06

6.

Kjell Maroni

Byåsen IL

43:22

+6:09

7.

Torbjørn Sirum

Frol IL

43:31

+6:18

8.

Gunnar Snorroeggen

Trollelg, OL

43:43

+6:30

9.

Frank Bjarkø

Wing OK Trondheim

44:28

+7:15

10.

Helge Eriksen

Byåsen IL

45:28

+8:15

11.

Hans Boye Skogstad

Gaula, OL

46:19

+9:06

12.

Terje Kanstad

Wing OK Trondheim

46:28

+9:15

13.

Geir Owren

Freidig, SPK

48:13

+11:00

14.

Ingar Solberg

Olderskog IL

48:54

+11:41

15.

Petter Gullikstad

Nord-Østerdal OK

48:58

+11:45

16.

Edvin Sivertsen

Verdal OK

49:34

+12:21

17.

Olav Kvittem

Freidig, SPK

52:52

+15:39

18.

Tor Lunde

Malvik IL

1:07:09

+29:56

19.

Morten Skoglund

Byåsen IL

1:17:25

+40:12

Klasse: H 60-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Tore Angell-Petersen

Freidig, SPK

33:37

+0:00

2.

Øivind Magne Rogndalen

Byåsen IL

34:32

+0:55

3.

Øistein Åsmul

Trollelg, OL

39:59

+6:22

4.

Magnus Landstad

Freidig, SPK

40:55

+7:18

5.

Tom Bugge

Byåsen IL

43:29

+9:52

6.

Nils Olav Vennevik

Freidig, SPK

43:30

+9:53

7.

Svein Hove

Byåsen IL

44:23

+10:46

8.

Egil Repvik

Byåsen IL

45:05

+11:28

9.

Robert Strøm

Wing OK Trondheim

45:07

+11:30

10.

Frode Stensrud

Trollelg, OL

46:07

+12:30

11.

Johan Arnt Johansen

Nord-Østerdal OK

51:31

+17:54

DSQ

Roar Forbord

Malvik IL

36:22

166

DNS

Helge Revhaug

Ringerike OL

DNS

Jon Arne Klemetsaune

Trollelg, OL

DNS

Knut Lillealtern

Freidig, SPK

DNS

Stig Berge

Freidig, SPK

Klasse: H 70-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Gunnar Østerbø

Freidig, SPK

38:14

+0:00

2.

Jardar Sandstad

Selbu OK

40:26

+2:12

3.

Anders Lauglo

Trollelg, OL

42:18

+4:04

4.

Paul Forseth

Trollelg, OL

51:49

+13:35

DNS

Arne Kjell Foldvik

Nidarøst, OK

Klasse: Direkte

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Hanne Svegård

Byåsen IL

1:12:04

+0:00

2.

Hilde Kath Overvik

Freidig, SPK

+0:0-4


Sist oppdatert:

18 mai 2009, 22:57:57

Arrangør:

Wing OK

Antall deltagere:

439

Antall startet:

411