Klasse: D -12N | ||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | |||
Camilla Lundqvist | Ã…s-NMBU Orientering | 19:06 | 14:41 | |||||
Malin Gjetanger | MÃ¥ren OK | 17:21 | 13:20 | |||||
Sanne Aurora Ulvestad | MÃ¥ren OK | 20:33 | 15:48 | |||||
Tuva Helwig Opus | MÃ¥ren OK | 19:28 | 14:58 | |||||
Noor Dirro | MÃ¥ren OK | 9:44 | 7:29 | |||||
Wiel Marie Lillehammer | Ã…s-NMBU Orientering | 21:34 | 16:35 | |||||
Maja Sofie Weedon-Fekjær | Måren OK | 19:12 | 14:46 | |||||
Klasse: D 13-16N | ||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | |||
DSQ | Linnea Valaker Edvardsen | MÃ¥ren OK | 55:14 | 61 119 121 | ||||
Klasse: D 11-12 | ||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | |||
1. | Marthe Lundqvist | Ã…s-NMBU Orientering | 39:50 | +0:00 | 18:58 | |||
2. | Karoline Kvarme Gangnæs | Ås-NMBU Orientering | 51:16 | +11:26 | 24:24 | |||
Klasse: D 13-14 | ||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | |||
1. | Kjersti Lundqvist | Ã…s-NMBU Orientering | 40:51 | +0:00 | 15:07 | |||
2. | Linn Mei Waaler | MÃ¥ren OK | 44:57 | +4:06 | 16:38 | |||
3. | Carmen Dirro | MÃ¥ren OK | 55:20 | +14:29 | 20:29 | |||
Klasse: D 15-16 | ||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | |||
1. | Rannveig Winsnes Nordhagen | Ã…s-NMBU Orientering | 35:53 | +0:00 | 11:57 | |||
Klasse: D 17- | ||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | |||
1. | Kaja Winsnes Nordhagen | Ã…s-NMBU Orientering | 40:41 | +0:00 | 10:25 | |||
Klasse: D 40- | ||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | |||
1. | Kine Dirro | Østmarka OK | 31:09 | +0:00 | 10:23 | |||
Klasse: D 50- | ||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | |||
1. | May Bente Brurberg | Ã…s-NMBU Orientering | 38:53 | +0:00 | 12:57 | |||
2. | Mona Strand | MÃ¥ren OK | 43:07 | +4:14 | 14:22 | |||
3. | Sille Winsnes | Ã…s-NMBU Orientering | 48:57 | +10:04 | 16:19 | |||
4. | Ellen-Christine Koren | Ã…s-NMBU Orientering | 51:23 | +12:30 | 17:07 | |||
Klasse: D 60- | ||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | |||
1. | Ingeborg Bakken | MÃ¥ren OK | 1:11:52 | +0:00 | 23:57 | |||
2. | Inger Halck | MÃ¥ren OK | 1:23:15 | +11:23 | 27:45 | |||
3. | Jessica Kathle | MÃ¥ren OK | 1:24:49 | +12:57 | 28:16 | |||
Klasse: D 70- | ||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | |||
1. | Ingrid Lome-Hagman | Kolbotn og Skimt OL | 53:09 | +0:00 | 19:41 | |||
2. | Unni Bøhlerengen | Måren OK | 54:54 | +1:45 | 20:20 | |||
Klasse: H -12N | ||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | |||
Sondre Lundqvist | Ã…s-NMBU Orientering | 17:30 | 13:27 | |||||
Magnus Kvarme Gangnæs | Ås-NMBU Orientering | 15:29 | 11:54 | |||||
Anders Bredal-Andersen | Ã…s-NMBU Orientering | 14:27 | 11:06 | |||||
Benjamin Clewing | Ã…s-NMBU Orientering | 14:08 | 10:52 | |||||
Mikkel Vaaje-Kolstad | Ã…s-NMBU Orientering | 18:49 | 14:28 | |||||
Gard Mørk Valler | Måren OK | 17:34 | 13:30 | |||||
Konrad Ulvestad | MÃ¥ren OK | 20:52 | 16:03 | |||||
Frode Hymer | Ã…s-NMBU Orientering | 11:39 | 8:57 | |||||
Magnus Erik Weedon-Fekjær | Måren OK | 19:04 | 14:40 | |||||
Klasse: H 13-16N | ||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | |||
1. | Lukas Fossheim | MÃ¥ren OK | 26:07 | +0:00 | 12:26 | |||
Klasse: H 11-12 | ||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | |||
1. | Andreas Gjetanger | MÃ¥ren OK | 27:03 | +0:00 | 12:52 | |||
2. | Vegard Aarstad | Ã…s-NMBU Orientering | 27:36 | +0:33 | 13:08 | |||
3. | Felix Heyerdal | MÃ¥ren OK | 54:55 | +27:52 | 26:09 | |||
Klasse: H 13-14 | ||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | |||
1. | Markus Moen | MÃ¥ren OK | 47:06 | +0:00 | 17:26 | |||
2. | Terjei Lillehammer | Ã…s-NMBU Orientering | 59:22 | +12:16 | 21:59 | |||
DSQ | Matis Brøndbo | Ås-NMBU Orientering | 44:17 | 135 | ||||
Klasse: H 15-16 | ||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | |||
1. | Linus Olhans | Ã…s-NMBU Orientering | 52:10 | +0:00 | 13:22 | |||
Klasse: H 17- | ||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | |||
1. | Simo Martomaa | Kalevan rasti | 48:25 | +0:00 | 8:12 | |||
2. | Henrik Eijsink | Ã…s-NMBU Orientering | 51:19 | +2:54 | 8:41 | |||
3. | Peder Røhnebæk | Ås-NMBU Orientering | 57:37 | +9:12 | 9:45 | |||
4. | Jo Inge Fjellstad | Ã…s-NMBU Orientering | 1:00:14 | +11:49 | 10:12 | |||
5. | Magnus Ombustvedt | Ã…s-NMBU Orientering | 1:03:23 | +14:58 | 10:44 | |||
6. | Gunnar Tenge | Ã…s-NMBU Orientering | 1:04:09 | +15:44 | 10:52 | |||
7. | Magnus Nordbrøden | Halden SK | 1:15:39 | +27:14 | 12:49 | |||
8. | Lars Leiren | Kolbotn og Skimt OL | 1:17:53 | +29:28 | 13:12 | |||
9. | Anders Stiansen Nygaard | Ã…s-NMBU Orientering | 1:18:14 | +29:49 | 13:15 | |||
10. | Arturs Putnins | Ã…s-NMBU Orientering | 1:23:03 | +34:38 | 14:04 | |||
DSQ | Lars Treekrem | Heming Orientering | 40:43 | 114 117 131 132 129 128 127 133 130 122 125 126 13... | ||||
Klasse: H 40- | ||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | |||
1. | PÃ¥l Winsents | MÃ¥ren OK | 39:12 | +0:00 | 10:03 | |||
Klasse: H 50- | ||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | |||
1. | Ove Martinsen | Hauketo IF | 43:11 | +0:00 | 11:04 | |||
2. | Knut Bjørkelo | Kolbotn og Skimt OL | 44:03 | +0:52 | 11:17 | |||
3. | Clas Svanteson | Kolbotn og Skimt OL | 48:45 | +5:34 | 12:30 | |||
4. | Per Arne Andresen | Kolbotn & Skimt | 54:48 | +11:37 | 14:03 | |||
5. | Eirik Nordhagen | Ã…s-NMBU Orientering | 1:02:46 | +19:35 | 16:05 | |||
6. | Petter Fure | Oppsal Orientering | 1:22:32 | +39:21 | 21:09 | |||
DSQ | Ivar Maalen | Ã…s-NMBU Orientering | 47:47 | 123 | ||||
Klasse: H 60- | ||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | |||
1. | Nils-Petter Wiik | Driv IL | 35:28 | +0:00 | 11:49 | |||
2. | Jon Fredriksen | Hauketo | 36:50 | +1:22 | 12:16 | |||
3. | Stein Turtumøygard | Måren OK | 37:39 | +2:11 | 12:33 | |||
4. | Jon Færden | Kolbotn og Skimt OL | 38:59 | +3:31 | 12:59 | |||
5. | Trond Wettergreen | Driv IL | 48:06 | +12:38 | 16:02 | |||
Klasse: H 70- | ||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | |||
1. | Ã…smund Jahr | Driv IL | 1:00:15 | +0:00 | 20:05 | |||
2. | Per Erik Sørensen | Haugerud IF | 1:05:50 | +5:35 | 21:56 | |||
3. | Carl-Fred. Kolderup | Stabæk IF | 1:07:40 | +7:25 | 22:33 | |||
4. | Bjørn Tveite | Ås-NMBU Orientering | 1:13:38 | +13:23 | 24:32 | |||
5. | Magnar Nilsen | Kolbotn og Skimt OL | 1:26:10 | +25:55 | 28:43 | |||
DSQ | Harald Wibye | OK Moss | 1:10:17 | 145 | ||||
Klasse: LangLett | ||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | |||
1. | Anne Nilsen | Ã…s-NMBU Orientering | 36:44 | +0:00 | 8:57 | |||
2. | Kristine Günther | Kolbotn og Skimt OL | 46:43 | +9:59 | 11:23 | |||
3. | Ingrid Tveite | Ã…s-NMBU Orientering | 50:24 | +13:40 | 12:17 | |||
Klasse: Ã…pen B | ||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | |||
1. | Kjetil Jacobsen | Hamar OK | 32:56 | +0:00 | 12:11 | |||
2. | Andreas Lundqvist | Ã…s-NMBU Orientering | 35:11 | +2:15 | 13:01 | |||
3. | Nina Lundqvist | Ã…s-NMBU Orientering | 59:21 | +26:25 | 21:58 | |||
DSQ | Thor Ivar Gangnæs | Ås-NMBU Orientering | 37:38 | 63 | ||||
Klasse: Ã…pen C | ||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | |||
DSQ | Nils Jørgen Moen | Måren OK | 42:45 | 119 121 |
Sist oppdatert: | 21 mai 2014, 20:58:38 |
Arrangør: | |
Antall deltagere: | 80 |
Antall startet: | 80 |