Klasse: Nybegynnere | ||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | |||
1. | Alzbeta Petrlikova | Eget | 15:17 | +0:00 | 10:55 | |||
Klasse: Nybegynnere lang (gul) | ||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | |||
1. | Martin Cepelka | NTNU | 17:36 | +0:00 | 7:59 | |||
2. | Svein Hjelset | Eget | 26:24 | +8:48 | 11:59 | |||
3. | Trine Aagaard | Overvik | 33:55 | +16:19 | 15:24 | |||
4. | Rita Marie Sandberg | St.Olav | 1:16:56 | +59:20 | 34:58 | |||
Klasse: D 16-34 år/Kort (hvit) | ||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | |||
1. | Guro Stødle | NTNU bil | 53:17 | +0:00 | 22:12 | |||
Klasse: D 16-34 år/Mellom (grønn) | ||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | |||
1. | Kristin Høydalsvik | NTNU | 51:07 | +0:00 | 11:53 | |||
2. | Marte Willumsen | Agraff | 1:03:09 | +12:02 | 14:41 | |||
3. | Oddveig Hovdenak | Agraff | 1:15:12 | +24:05 | 17:29 | |||
4. | Anna Karine Lunna | BEKK | 1:15:22 | +24:15 | 17:31 | |||
Klasse: D 35-39 år/Mellom (grønn) | ||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | |||
1. | Kristin Uggen | Sintef | 48:44 | +0:00 | 11:20 | |||
2. | Tonje Bostad | pir2 | 49:24 | +0:40 | 11:29 | |||
3. | Mette Nolte | Eggen Arkitekter | 1:01:29 | +12:45 | 14:17 | |||
4. | Ingvild Bostad | Odfjell Drilling & Technology | 1:02:52 | +14:08 | 14:37 | |||
Klasse: D 40-44 år/Kort (hvit) | ||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | |||
1. | Marianne Houbiers | Statoil | 47:06 | +0:00 | 19:37 | |||
2. | Beate Sitter | HiST | 53:57 | +6:51 | 22:28 | |||
3. | Vebjørg Ekseth | Eggen Arkitekter | 59:14 | +12:08 | 24:40 | |||
4. | Kirsti Næss Olsen | Nylander | 1:00:19 | +13:13 | 25:07 | |||
5. | Kirsti Blikeng | DNB | 1:07:02 | +19:56 | 27:55 | |||
Klasse: D 40-44 år/Mellom (grønn) | ||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | |||
1. | Inger-Lill Bratbergsengen | Kongsberg Seatex BIL | 53:04 | +0:00 | 12:20 | |||
Klasse: D 45-49 år/Mellom (grønn) | ||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | |||
1. | Siw Sellæg | Trondheim Kommune | 49:09 | +0:00 | 11:25 | |||
2. | Sigrid Melkild | St. Olavs Hospital BIL | 49:41 | +0:32 | 11:33 | |||
3. | Eli Kvingedal | Natura | 53:23 | +4:14 | 12:24 | |||
Arrangør | Merete Bjørnås Aarstein | Norconsult | ||||||
Klasse: D 50-54 år/Kort (hvit) | ||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | |||
1. | Anne Melkild | St. Olavs Hospital BIL | 26:30 | +0:00 | 11:02 | |||
Klasse: D 50-54 år/Mellom (grønn) | ||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | |||
1. | Hege Solhjem Melhuus | Byneset Barnehager | 46:00 | +0:00 | 10:41 | |||
2. | Elisabeth Sæthre | Miljødirektoratet BIL | 50:31 | +4:31 | 11:44 | |||
3. | Elfrid By | Orkdal Regnskapskontor | 59:31 | +13:31 | 13:50 | |||
4. | Mona Sæther | Trondheim kommune | 1:00:02 | +14:02 | 13:57 | |||
5. | Grethe Liatun | Trondheim Kommune | 1:02:12 | +16:12 | 14:27 | |||
6. | Aashild S. Langseth | Eget | 1:15:13 | +29:13 | 17:29 | |||
7. | Erika Bugten | Statoil | 1:15:18 | +29:18 | 17:30 | |||
8. | Hege M. Nordgård Bolås | Statoil BIL Trondheim | 1:17:21 | +31:21 | 17:59 | |||
9. | Oda Buhaug | Jordskifteretten | 1:22:34 | +36:34 | 19:12 | |||
Klasse: D 55-59 år/Kort (hvit) | ||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | |||
1. | Cobien Claringbould | Trondheim Kommune | 48:51 | +0:00 | 20:21 | |||
2. | Vigdis Heimly | NTNU | 50:17 | +1:26 | 20:57 | |||
3. | Sissel Horghagen | HiST | 53:40 | +4:49 | 22:21 | |||
4. | Reidun Fallan Smaavik | NAV | 54:59 | +6:08 | 22:54 | |||
5. | Gro Rypdal | Bluegarden | 58:48 | +9:57 | 24:30 | |||
6. | Ingrid Venås | Statoil BIL Trondheim | 1:14:30 | +25:39 | 31:02 | |||
Klasse: D 55-59 år/Mellom (grønn) | ||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | |||
1. | Bente Skorge | Eggen Arkitekter | 47:15 | +0:00 | 10:59 | |||
2. | Guri Bjørndal | Bjørndalslaget | 49:24 | +2:09 | 11:29 | |||
3. | Hanne Bysting | Midtbyen Legesenter | 51:06 | +3:51 | 11:53 | |||
4. | Trine Barstad | HIST | 57:12 | +9:57 | 13:18 | |||
5. | Tone Kristin Smistad | St. Olavs Hospital BIL | 1:05:38 | +18:23 | 15:15 | |||
6. | Eli Ringdalen | Sintef | 1:05:52 | +18:37 | 15:19 | |||
7. | Catharina Davies | NTNU | 1:26:18 | +39:03 | 20:04 | |||
8. | Bodil Monsen | Sintef | 1:35:42 | +48:27 | 22:15 | |||
Klasse: D 60-64 år/Kort (hvit) | ||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | |||
1. | Berit Grande | Sticos | 58:09 | +0:00 | 24:13 | |||
2. | Anne-Sofie Gjermstad | Evry | 1:02:51 | +4:42 | 26:11 | |||
3. | Kari Jakobsen | Gerhardsen Elektro | 1:04:24 | +6:15 | 26:50 | |||
4. | Mildrid Ljosland | HiST | 1:06:06 | +7:57 | 27:32 | |||
Arrangør | Karin E. Larsen | Trønderenergi | ||||||
Klasse: D 65-69 år/Kort (hvit) | ||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | |||
1. | Ebba Langum Bredland | HiST | 40:50 | +0:00 | 17:00 | |||
2. | Gunn Kari Hygen | Hygen Energi | 44:50 | +4:00 | 18:40 | |||
3. | Anne Stenseth | St. Olavs Hospital | 45:53 | +5:03 | 19:07 | |||
4. | Anne Furuholt | TOBB | 47:35 | +6:45 | 19:49 | |||
5. | Ã…se Eng Musum | Trondheim Kommune | 1:02:19 | +21:29 | 25:57 | |||
6. | Kirsti Haarberg | Haarberg | 1:11:20 | +30:30 | 29:43 | |||
7. | Solveig Schjetne | Statkraft | 1:21:33 | +40:43 | 33:58 | |||
Klasse: D 70-74 år/Kort (hvit) | ||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | |||
1. | Torid Kvaal | Fylket | 43:29 | +0:00 | 18:07 | |||
2. | Inger Røhjell | St. Olavs Hospital | 46:55 | +3:26 | 19:32 | |||
3. | Halldis Hinsverk Lykke | Trondheim Kommune | 54:41 | +11:12 | 22:47 | |||
4. | Aud Bodil Lund | HVIL | 1:02:02 | +18:33 | 25:50 | |||
5. | Gerd Karin Skjøtskift | St Olav | 1:04:58 | +21:29 | 27:04 | |||
6. | Asbjørg Engdal Olsen | Statkraft | 1:11:37 | +28:08 | 29:50 | |||
7. | Randi Irene Engen | SIT | 1:13:15 | +29:46 | 30:31 | |||
Klasse: D 75-79 år/Kort (hvit) | ||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | |||
1. | Ruth Øfsti | St. Olavs Hospital | 1:05:18 | +0:00 | 27:12 | |||
2. | Randi Iversen | Eget | 1:09:20 | +4:02 | 28:53 | |||
3. | Inger Nestvold | Trondheim Kommune | 1:13:24 | +8:06 | 30:35 | |||
4. | Gerd Sæternes | Byåsingan | 1:14:12 | +8:54 | 30:55 | |||
Klasse: D 80-84 år/Kort (hvit) | ||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | |||
1. | Margrete Bekkevahr | Eget | 1:10:07 | +0:00 | 29:12 | |||
Klasse: H 16-64 år/Kort (hvit) | ||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | |||
1. | Karl Morten Lunna | Sonans | 47:02 | +0:00 | 19:35 | |||
Klasse: H 16-34 år/Mellom (rød) | ||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | |||
1. | Frode Lillevold | Gauldalsjentene | 48:37 | +0:00 | 11:34 | |||
2. | Eirik Munkeby | Skanska | 53:26 | +4:49 | 12:43 | |||
3. | Jerome Soulard | Atmel | 54:34 | +5:57 | 12:59 | |||
4. | Espen Fanavoll | NTNU | 1:00:16 | +11:39 | 14:20 | |||
5. | Andreas Karvonen | Siemens | 1:00:59 | +12:22 | 14:31 | |||
6. | David Hagen | Kongsberg Seatex | 1:01:03 | +12:26 | 14:32 | |||
7. | Gjermund Sægrov | Statens vegvesen Sør-Trøndelag | 1:03:30 | +14:53 | 15:07 | |||
8. | Erlend Helgeland | Norsk jernbanes idrettsforbund | 1:06:59 | +18:22 | 15:56 | |||
9. | Thomas Bakken | Maskinagentur | 1:12:10 | +23:33 | 17:10 | |||
10. | Anthony Bossard | Atmel | 1:19:09 | +30:32 | 18:50 | |||
11. | Thomas Ramberg | Skanska | 1:20:45 | +32:08 | 19:13 | |||
Klasse: H 16-34 år/Lang (blå) | ||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | |||
1. | Thomas Natvig Ã…rstad | Student | 39:24 | +0:00 | 6:21 | |||
2. | Hans Petter Mathisen | NTNUI | 40:48 | +1:24 | 6:34 | |||
3. | Helmer Volden | Wing OK | 52:26 | +13:02 | 8:27 | |||
4. | Lars Langdal | Skanska Aktiv Trondheim | 59:01 | +19:37 | 9:31 | |||
5. | Erik Frøseth | Oracle | 1:04:05 | +24:41 | 10:20 | |||
6. | Magne Svare | Skanska | 1:06:22 | +26:58 | 10:42 | |||
7. | Eirik Robertsen | NTNUI | 1:21:12 | +41:48 | 13:05 | |||
Klasse: H 35-39 år/Mellom (rød) | ||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | |||
1. | Petter Andreas Bergh | NTNU | 38:29 | +0:00 | 9:09 | |||
2. | Torbjørn Aass | Faveo | 41:47 | +3:18 | 9:56 | |||
3. | Ingmund Bjørkan | Kongsberg Seatex BIL | 1:04:40 | +26:11 | 15:23 | |||
4. | Tarje Skjefstad | Agraff | 2:46:55 | +2:08:26 | 39:44 | |||
Klasse: H 35-39 år/Lang (blå) | ||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | |||
1. | Kristian Stensrud | Heimdal Bolig AS | 51:26 | +0:00 | 8:17 | |||
2. | Ola Berger | Granåsen legesenter | 52:23 | +0:57 | 8:26 | |||
3. | Magnar Nedland | Yahoo! | 1:24:44 | +33:18 | 13:40 | |||
Klasse: H 40-44 år/Mellom (rød) | ||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | |||
1. | Kyrre Auran | Ranheim Kraft | 41:30 | +0:00 | 9:52 | |||
2. | Bjørn Erling Eggen | JBV | 47:56 | +6:26 | 11:24 | |||
3. | Odd Magne Reitan | Atmel | 48:29 | +6:59 | 11:32 | |||
4. | Kurt Amundsen | Avinor | 51:00 | +9:30 | 12:08 | |||
5. | Otto Jonassen Wittner | Uninett | 56:19 | +14:49 | 13:24 | |||
6. | Morten Wennevik | Bouvet | 1:13:42 | +32:12 | 17:32 | |||
7. | Øyvind Gregersen | NTNU | 1:22:32 | +41:02 | 19:39 | |||
Klasse: H 40-44 år/Lang (blå) | ||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | |||
1. | Harald Musum | Yahoo | 53:05 | +0:00 | 8:33 | |||
2. | Vegard Hansen | Prima | 55:56 | +2:51 | 9:01 | |||
3. | Brage Keiserås | Eget | 57:18 | +4:13 | 9:14 | |||
4. | Ingebrigt Fuglem | Telenor B.I.L. Trondheim | 1:00:59 | +7:54 | 9:50 | |||
5. | Fredrik Johannessen | Rambøll | 1:03:56 | +10:51 | 10:18 | |||
6. | Henning Lysaker | Rainpower | 1:12:55 | +19:50 | 11:45 | |||
7. | Kjell Rune Logan-Halvorsrud | St. Olavs Hospital | 1:15:49 | +22:44 | 12:13 | |||
8. | Jardar Lohne | Sleipner | 1:18:21 | +25:16 | 12:38 | |||
9. | Ola Lædre | Sleipner | 1:19:35 | +26:30 | 12:50 | |||
Klasse: H 45-49 år/Mellom (rød) | ||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | |||
1. | Øyvind Skaug | NCC | 41:20 | +0:00 | 9:50 | |||
2. | Arild Heggeset | Fabricom BIL | 49:12 | +7:52 | 11:42 | |||
3. | Øystein Grøvlen | Oracle | 49:15 | +7:55 | 11:43 | |||
4. | Per Olav Flø | Atmel BIL | 53:39 | +12:19 | 12:46 | |||
5. | Jan Hage | Eget | 54:43 | +13:23 | 13:01 | |||
6. | Jon Vindal | Skanska | 56:12 | +14:52 | 13:22 | |||
7. | Per Erik Kvam | Kongsberg Seatex | 1:03:25 | +22:05 | 15:05 | |||
Arrangør | Rune Krogh | TrønderEnergi | ||||||
Klasse: H 45-49 år/Lang (blå) | ||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | |||
1. | John Tore Vik | Fylket | 48:57 | +0:00 | 7:53 | |||
2. | Rune Stræte | St. Olavs Hospital | 57:21 | +8:24 | 9:15 | |||
3. | Øyvind Schjelderup | St. Olavs Hospital | 58:28 | +9:31 | 9:25 | |||
4. | Stig Forbord | Optoplan | 58:57 | +10:00 | 9:30 | |||
5. | Stein Ivar Foss | Eget | 1:02:35 | +13:38 | 10:05 | |||
6. | Terje Berg | Statkraft | 1:13:36 | +24:39 | 11:52 | |||
Arrangør | Frode Vassenden | TrønderEnergi | ||||||
Klasse: H 50-54 år/Mellom (rød) | ||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | |||
1. | Jan Erik Ledal | Lindbak BIL | 45:40 | +0:00 | 10:52 | |||
2. | Tore Fornes | Statoil | 46:46 | +1:06 | 11:08 | |||
3. | Erlend Nervik | Unicon | 47:27 | +1:47 | 11:17 | |||
4. | Erling Bye | BDO | 47:40 | +2:00 | 11:20 | |||
5. | Atle Haugan | Statoil BIL Trondheim | 48:01 | +2:21 | 11:25 | |||
6. | Per Magne Gjersvold | Skanska | 50:02 | +4:22 | 11:54 | |||
7. | Bobo Nordahl | NGU | 50:33 | +4:53 | 12:02 | |||
8. | Ole Hjulstad | Bergen Group Fosen | 53:24 | +7:44 | 12:42 | |||
9. | Bjørn Munch | Oracle | 59:22 | +13:42 | 14:08 | |||
10. | Kjell Arne Schanke | E.A. Smith | 1:55:51 | +1:10:11 | 27:35 | |||
Klasse: H 50-54 år/Lang (blå) | ||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | |||
1. | Dag Ove Tinmannsvik | Multiconsult | 51:40 | +0:00 | 8:20 | |||
2. | Sturla Sæther | Statoil | 53:09 | +1:29 | 8:34 | |||
3. | Geir Arnesen | Eget | 1:13:20 | +21:40 | 11:49 | |||
4. | HÃ¥vard Eidnes | Uninett | 1:15:02 | +23:22 | 12:06 | |||
5. | Øystein Nytrø | NTNU bil | 1:20:47 | +29:07 | 13:01 | |||
Klasse: H 55-59 år/Mellom (rød) | ||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | |||
1. | Gudmund Melland | Trondheim Kommune | 42:36 | +0:00 | 10:08 | |||
2. | Leif Gunnar Smistad | Brannkorpset | 46:15 | +3:39 | 11:00 | |||
3. | Øyvind Sæther | NTNU | 52:10 | +9:34 | 12:25 | |||
4. | Olav Kvittem | Uninett | 52:15 | +9:39 | 12:26 | |||
5. | Vemund Jaren | Miljødirektoratet | 52:32 | +9:56 | 12:30 | |||
6. | Helge Eriksen | Eget | 53:58 | +11:22 | 12:50 | |||
7. | Erik Horghagen | BDO AS | 56:05 | +13:29 | 13:21 | |||
8. | Stein Arne Sæther | Adresseavisen | 59:47 | +17:11 | 14:14 | |||
9. | Bjarne Bugten | Statoil BIL Trondheim | 1:07:06 | +24:30 | 15:58 | |||
10. | Jim Løvås | Politiet | 1:08:33 | +25:57 | 16:19 | |||
11. | Frode Stølan | Telenor | 1:12:25 | +29:49 | 17:14 | |||
12. | Klaus Livik | Powel | 1:15:39 | +33:03 | 18:00 | |||
Arrangør | Robert Von Hirsch | Statkraft | ||||||
Arrangør | Per Olav Johansen | TrønderEnergi | ||||||
Arrangør | Svein Olav Åmot | TrønderEnergi | ||||||
Klasse: H 55-59 år/Lang (blå) | ||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | |||
1. | Jostein Alvestad | Statoil | 56:26 | +0:00 | 9:06 | |||
2. | Inge Nørstebø | Skanska | 1:04:08 | +7:42 | 10:20 | |||
3. | Lasse Natvig | NTNU | 1:04:42 | +8:16 | 10:26 | |||
4. | Bernt Rognes | BEKK | 1:04:51 | +8:25 | 10:27 | |||
5. | Helge Løseth | Statoil | 1:08:12 | +11:46 | 11:00 | |||
6. | Morten Skoglund | Multiconsult | 1:18:28 | +22:02 | 12:39 | |||
Klasse: H 60-64 år/Mellom (grønn) | ||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | |||
1. | Harald Oftedal | Statoil | 43:04 | +0:00 | 10:00 | |||
2. | Ole Nervik | Eget | 50:42 | +7:38 | 11:47 | |||
3. | Reinold Ellingsen | NTNU | 54:04 | +11:00 | 12:34 | |||
4. | Jan Erik Kofoed | NTNU | 55:12 | +12:08 | 12:50 | |||
5. | Roar Sundby | HiST | 56:44 | +13:40 | 13:11 | |||
6. | Jens Øystein Gjersvold | Vegvesenet | 56:51 | +13:47 | 13:13 | |||
7. | Even Hofstad | DNB | 56:58 | +13:54 | 13:14 | |||
8. | Kåre Eggereide | Rambøll | 57:24 | +14:20 | 13:20 | |||
9. | Anders Gjervan | Charlottenlund videregående skole | 59:00 | +15:56 | 13:43 | |||
10. | Asbjørn Rønning | Fylket | 1:00:11 | +17:07 | 13:59 | |||
11. | Frode Knudsen | Gerhard Schøning | 1:00:35 | +17:31 | 14:05 | |||
12. | Rolf Bye | Trondheim Kommune | 1:01:32 | +18:28 | 14:18 | |||
13. | Terje Bostad | SIT | 1:02:32 | +19:28 | 14:32 | |||
14. | Kjell-Arne Henninen | Bluegarden | 1:06:51 | +23:47 | 15:32 | |||
15. | Harald Lauglo | HiST | 1:07:32 | +24:28 | 15:42 | |||
16. | John Sirum | Rambøll | 1:16:29 | +33:25 | 17:47 | |||
17. | Jostein Grepstad | NTNU | 1:20:35 | +37:31 | 18:44 | |||
18. | Ståle Engdal | Telenor | 1:30:19 | +47:15 | 21:00 | |||
Klasse: H 60-64 år/Lang (blå) | ||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | |||
1. | Frank Bjarkø | NRK | 1:10:04 | +0:00 | 11:18 | |||
2. | Per Hveem | HiST | 1:11:20 | +1:16 | 11:30 | |||
3. | Tore Heggem | HiNT | 1:18:10 | +8:06 | 12:36 | |||
Klasse: H 65-69 år/Kort (hvit) | ||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | |||
1. | Egil Repvik | NETTseksjonering | 35:55 | +0:00 | 14:57 | |||
2. | Stein Fanavoll | EMGS | 38:02 | +2:07 | 15:50 | |||
3. | Harald E Krogstad | NTNU | 40:10 | +4:15 | 16:44 | |||
4. | Einar Otto Stephansen | SpareBank 1 Midt-Norge | 51:51 | +15:56 | 21:36 | |||
5. | Ivar Wangensteen | NTNU | 1:39:53 | +1:03:58 | 41:37 | |||
Arrangør | Kåre Onsøyen | TrønderEnergi | ||||||
Klasse: H 65-69 år/Mellom (grønn) | ||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | |||
1. | Per Bjørgum | Politiet | 45:58 | +0:00 | 10:41 | |||
2. | Terje Hanssen | Politiets il, Trondheim | 50:18 | +4:20 | 11:41 | |||
3. | Jon Arne Klemetsaune | Statens vegvesen Sør-Trøndelag | 50:28 | +4:30 | 11:44 | |||
4. | Ottar G Kristiansen | Evry | 51:26 | +5:28 | 11:57 | |||
5. | Tom Bugge | Det norske | 51:41 | +5:43 | 12:01 | |||
6. | Tore Kiste | Fylket | 52:06 | +6:08 | 12:06 | |||
7. | Edgar Furuholt | Det Norske | 52:34 | +6:36 | 12:13 | |||
8. | PÃ¥l Skyberg | Evry | 53:12 | +7:14 | 12:22 | |||
9. | Øistein Åsmul | Trondheim Kommune | 53:30 | +7:32 | 12:26 | |||
10. | Svein Hove | Statens Vegvesen | 53:44 | +7:46 | 12:29 | |||
11. | Roar Stenseth | St. Olavs Hospital | 55:07 | +9:09 | 12:49 | |||
12. | Per Erik Sundby | Trondheim Kunstmuseum | 1:01:24 | +15:26 | 14:16 | |||
13. | Torgeir Iversen | Evry | 1:02:38 | +16:40 | 14:33 | |||
14. | Geir Dolmen | KVT | 1:02:41 | +16:43 | 14:34 | |||
15. | Anders Waage | St. Olavs Hospital | 1:06:46 | +20:48 | 15:31 | |||
16. | Terje Norddal | Rambøll | 1:07:33 | +21:35 | 15:42 | |||
17. | Jens Bjørnar Morseth | Politiet | 1:08:32 | +22:34 | 15:56 | |||
18. | Halvard Kierulf | Trondheim Kommune | 1:15:22 | +29:24 | 17:31 | |||
19. | Magne Rø | St. Olavs Hospital | 1:19:14 | +33:16 | 18:25 | |||
Klasse: H 65-69 år/Lang (blå) | ||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | |||
1. | Frode Stensrud | Eget | 1:20:49 | +0:00 | 13:02 | |||
2. | Erik Lund | NTNU | 1:22:55 | +2:06 | 13:22 | |||
3. | Nils Olav Vennevik | Eget | 1:31:05 | +10:16 | 14:41 | |||
DSQ | Carl Martin Larsen | NTNU | 1:21:31 | 55 106 114 59 150 | ||||
Klasse: H 70-74 år/Kort (hvit) | ||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | |||
1. | Kjell Atle Strande | Creditreform | 37:43 | +0:00 | 15:42 | |||
2. | Per Skaaraas | Eget | 40:52 | +3:09 | 17:01 | |||
3. | Odd Arne Rye | Rambøll | 45:09 | +7:26 | 18:48 | |||
4. | Bjørn Norberg | Veritas | 45:55 | +8:12 | 19:07 | |||
5. | Jan Sliper | NBTL AS | 59:43 | +22:00 | 24:52 | |||
6. | Bjørn Flor | Eget | 1:08:46 | +31:03 | 28:39 | |||
DSQ | Torleif Bjørvik | Gildevangen Hotell | 1:13:54 | 117 114 59 150 | ||||
Klasse: H 70-74 år/Mellom (grønn) | ||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | |||
1. | Leidulv Vinje | Spenncon | 46:02 | +0:00 | 10:42 | |||
2. | Leif Engen | SIT | 48:18 | +2:16 | 11:13 | |||
3. | Knut Skjesol | Statkraft | 53:19 | +7:17 | 12:23 | |||
4. | Martin Melhuus | Veritas | 54:38 | +8:36 | 12:42 | |||
5. | Odd Musum | Rambøll | 56:41 | +10:39 | 13:10 | |||
6. | Magne Eidem | Statens vegvesen Sør-Trøndelag | 1:00:49 | +14:47 | 14:08 | |||
7. | Eigil Sørli | Q-Free | 1:01:55 | +15:53 | 14:23 | |||
8. | Magne MÃ¥ge | Skanska | 1:02:32 | +16:30 | 14:32 | |||
9. | Tore Brurok | Eget | 1:02:41 | +16:39 | 14:34 | |||
10. | Finn Faye Knudsen | NTNU | 1:03:17 | +17:15 | 14:43 | |||
11. | Henry Sundsetvik | OTEK | 1:07:22 | +21:20 | 15:40 | |||
12. | Finn Bjørgum | Eget | 1:14:12 | +28:10 | 17:15 | |||
13. | Edvin Spakmo | Spakmo | 1:25:58 | +39:56 | 19:59 | |||
Klasse: H 70-74 år/Lang (blå) | ||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | |||
1. | Magnus Landstad | NTNU | 1:31:56 | +0:00 | 14:49 | |||
2. | Robert Strøm | NGU | 1:39:48 | +7:52 | 16:05 | |||
Klasse: H 75-79 år/Kort (hvit) | ||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | |||
1. | Oddvar Opland | Stompa | 42:44 | +0:00 | 17:48 | |||
2. | Rolf Hellan | Eget | 44:56 | +2:12 | 18:43 | |||
3. | KÃ¥re Aflekt | NTNU | 51:19 | +8:35 | 21:22 | |||
4. | Edmund Olsen | NTNU | 53:21 | +10:37 | 22:13 | |||
5. | Magne Sæternes | Justervesenet | 57:50 | +15:06 | 24:05 | |||
6. | Roar Kvam | HiST | 1:02:40 | +19:56 | 26:06 | |||
Klasse: H 75-79 år/Mellom (grønn) | ||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | |||
1. | Anders Lauglo | Lauglo GÃ¥rd | 53:23 | +0:00 | 12:24 | |||
2. | Gunnar Østerbø | DnB Sport | 57:04 | +3:41 | 13:16 | |||
3. | Stig Arild Haugskott | Posten | 57:09 | +3:46 | 13:17 | |||
4. | Per Løvaas | Vegvesenet | 59:36 | +6:13 | 13:51 | |||
5. | Arnfinn Langeland | NTNU | 1:02:35 | +9:12 | 14:33 | |||
6. | Torger Elseth | Eget | 1:11:16 | +17:53 | 16:34 | |||
7. | Jarle Nestvold | Rambøll | 1:17:29 | +24:06 | 18:01 | |||
8. | Arne Seterhaug | Eget | 1:36:56 | +43:33 | 22:32 | |||
Klasse: H 80-84 år/Kort (hvit) | ||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | |||
1. | Gunnar Smistad | Brannkorpset | 42:04 | +0:00 | 17:31 | |||
2. | Thor Meland | Statoil | 48:33 | +6:29 | 20:13 | |||
3. | Magnar Egseth | Jernbanen | 1:03:51 | +21:47 | 26:36 | |||
4. | Oddgeir Øfsti | NTNU | 1:04:36 | +22:32 | 26:55 | |||
Klasse: H 80-84 år/Mellom (grønn) | ||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | |||
1. | Arne Kjell Foldvik | NTNU | 56:49 | +0:00 | 13:12 | |||
2. | Paul Forseth | Trondheim Kommune | 58:49 | +2:00 | 13:40 | |||
Klasse: H 85-89 år/Kort (hvit) | ||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | |||
1. | Brynjulf Forseth | Busklein gård | 1:22:11 | +0:00 | 34:14 | |||
Klasse: Gjester-Mellom (grønn) | ||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | |||
1. | Oda Q Fossum | Skoleelev | 51:06 | +0:00 | 11:53 | |||
Klasse: Gjester-Lang (blå) | ||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | |||
1. | Ola Keiserås | Skoleelev | 52:39 | +0:00 | 8:29 | |||
2. | Wolfgang Kampel | NTNUI | 52:54 | +0:15 | 8:31 |
Sist oppdatert: | 8 september 2014, 14:55:49 |
Arrangør: | |
Antall deltagere: | 261 |
Antall startet: | 261 |