Klasse: D 10 | ||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | |||
Jorunn Leithe | Selbu OK | 23:10 | ||||||
Ragnhild Eide | Byåsen IL | 29:49 | ||||||
DNS | Ingrid Wanvik Krogstadmo | Selbu OK | ||||||
Klasse: D 11-12 | ||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | |||
1. | Emma Arnesen | Byåsen IL | 31:02 | +0:00 | ||||
2. | Line Sølberg | Leik, IL | 33:36 | +2:34 | ||||
3. | Hilvi Emerense Hamar | Freidig, SPK | 35:02 | +4:00 | ||||
4. | Malin Sandstad | Freidig, SPK | 35:04 | +4:02 | ||||
5. | Ingeborg Eide | Byåsen IL | 42:41 | +11:39 | ||||
6. | Helga Stenvik | Byåsen IL | 44:31 | +13:29 | ||||
DNS | Emilie Liabakk Eriksen | Byåsen IL | ||||||
DNS | Kjerstine Wanvik Krogstadmo | Selbu OK | ||||||
Klasse: D 11-12 N | ||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | |||
1. | Linn Lodgaard | Byåsen IL | 17:04 | +0:00 | ||||
2. | Anna Melby Riksheim | Byåsen IL | 28:32 | +11:28 | ||||
DNS | Rakel Time | Freidig, SPK | ||||||
Klasse: D 13- C | ||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | |||
1. | Ida Berg Hanssen | Byåsen IL | 39:35 | +0:00 | ||||
Klasse: D 13-14 | ||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | |||
1. | Karen Oline Kolstad | Freidig, SPK | 25:26 | +0:00 | ||||
2. | Frida Sæther | Freidig, SPK | 26:08 | +0:42 | ||||
3. | Karoline Wollan Benum | Byåsen IL | 26:18 | +0:52 | ||||
4. | Marte Hoff Hagen | Byåsen IL | 26:25 | +0:59 | ||||
5. | Anna Solberg | Trollelg, OL | 36:46 | +11:20 | ||||
6. | Eirin Svanøe-Haftstad | Steinkjer OK | 36:49 | +11:23 | ||||
7. | Lovise Fremstad | Larvik OK | 36:57 | +11:31 | ||||
8. | Sunniva Storrønning | Byåsen IL | 37:26 | +12:00 | ||||
9. | Sigrid Merete Moen Pedersli | Trollelg, OL | 43:33 | +18:07 | ||||
10. | Pauline Røstum Bellingmo | Gaula, OL | 47:44 | +22:18 | ||||
11. | Mette Evjen Røset | Byåsen IL | 48:22 | +22:56 | ||||
12. | Mari Kristine Overvik Gilde | Freidig, SPK | 48:36 | +23:10 | ||||
13. | Kajsa Stina Sandstad | Frol IL | 49:00 | +23:34 | ||||
14. | Ingvild Oxaas Wie | Mo OK | 51:55 | +26:29 | ||||
15. | Ane Svegård Byw | Byåsen IL | 58:17 | +32:51 | ||||
16. | Rebecca Aasegg Sætherhaug | Trollelg, OL | 59:57 | +34:31 | ||||
17. | Ingrid Liabakk Eriksen | Byåsen IL | 1:02:00 | +36:34 | ||||
DSQ | Norunn Kvistad Dengerud | Steinkjer OK | 56:52 | 115 116 117 | ||||
DNS | Linnea Johannessen | Malvik IL | ||||||
Klasse: D 15-16 | ||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | |||
1. | Runa Fremstad | Larvik OK | 33:53 | +0:00 | ||||
2. | Jorunn Kvakland | Freidig, SPK | 46:19 | +12:26 | ||||
3. | Eli Marita Forseth | Trollelg, OL | 52:36 | +18:43 | ||||
4. | Ã…sta Wibe | Frol IL | 1:03:49 | +29:56 | ||||
5. | Ida Rønning | Freidig, SPK | 1:13:59 | +40:06 | ||||
DNS | Mathilde Rundhaug | Mo OK | ||||||
Klasse: D 17- | ||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | |||
1. | Ingunn Weltzien | Tyrving, IL | 48:35 | +0:00 | ||||
2. | Britt Ingunn Nydal | Lillomarka OL | 48:45 | +0:10 | ||||
3. | Sara Lüscher | Wing OK | 51:10 | +2:35 | ||||
4. | Michela Guizzardi | Italy National Team | 57:00 | +8:25 | ||||
5. | Isa Mari Sandstad | Frol IL | 1:03:03 | +14:28 | ||||
6. | Gøril Eide | Byåsen IL | 1:03:09 | +14:34 | ||||
7. | Inga Sirum | Frol IL | 1:03:13 | +14:38 | ||||
8. | Tessa Hill | NTNUI | 1:03:17 | +14:42 | ||||
8. | Maria Novella Sbaraglia | Italy National Team | 1:03:17 | +14:42 | ||||
10. | Lisbeth Voll | Haugesund IL | 1:04:37 | +16:02 | ||||
11. | Elen Katrine Skjerve | Frol IL | 1:08:15 | +19:40 | ||||
12. | Jenny Persson | NTNUI | 1:09:20 | +20:45 | ||||
13. | Janeta Turka | NTNUI | 1:10:45 | +22:10 | ||||
14. | Tone Aamli Sundtjønn | Lillomarka OL | 1:14:13 | +25:38 | ||||
15. | Marit Isachsen | Asker SK | 1:16:23 | +27:48 | ||||
16. | Hanne Vefsnmo | NTNUI | 1:18:12 | +29:37 | ||||
17. | Silje Borge Hovi | Skien OK | 1:19:01 | +30:26 | ||||
18. | Hanne Wigemyr | Oddersjaa SSK | 1:21:23 | +32:48 | ||||
19. | Marianne Dæhli | Løten O-Lag | 1:22:09 | +33:34 | ||||
20. | Ingrid Berg Jørgensen | Trollelg, OL | 1:34:39 | +46:04 | ||||
21. | Tine Hjelseth Larsen | NTNUI | 1:39:25 | +50:50 | ||||
Brutt | Line H. Stenersen | Nidarøst, OK | 1:03:28 | 113 114 115 125 119 120 131 135 138 32 100 | ||||
DNS | Annette Fjeldheim | Konnerud IL | ||||||
DNS | Emily Wall | Wing OK | ||||||
DNS | Ida Arnesen Tiltnes | Tyrving, IL | ||||||
DNS | Marit Rønning Skoglund | Byåsen IL | ||||||
Klasse: D 40 | ||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | |||
1. | Kjersti Rønning | Tynset IF | 34:13 | +0:00 | ||||
2. | Christine Gjermo | Freidig, SPK | 36:52 | +2:39 | ||||
3. | Kristin Sandven | Notodden OL | 41:39 | +7:26 | ||||
4. | Mona Høiås Sæther | Freidig, SPK | 42:09 | +7:56 | ||||
5. | Nina-Beate Liabakk | Byåsen IL | 51:44 | +17:31 | ||||
6. | Anne Gro Styrvold | Larvik OK | 1:10:08 | +35:55 | ||||
7. | Berit Time | Freidig, SPK | 1:12:10 | +37:57 | ||||
8. | Hanne Svegård | Byåsen IL | 1:25:01 | +50:48 | ||||
DNS | Gunn Marit Wanvik | Selbu OK | ||||||
DNS | Turid Arnesen | Byåsen IL | ||||||
DNS | Hilde Forbord | Malvik IL | ||||||
Klasse: D 50 | ||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | |||
1. | Grete Berge Owren | Freidig, SPK | 43:06 | +0:00 | ||||
2. | Gerd Bjørseth | Krokstadøra IL | 53:02 | +9:56 | ||||
3. | Ingrid Kvakland | Freidig, SPK | 57:02 | +13:56 | ||||
4. | Ruth Schmid | Trollelg, OL | 1:14:54 | +31:48 | ||||
5. | Eli Ringdalen | Mo OK | 1:17:58 | +34:52 | ||||
DNS | Wenche Hjelmseth | Mo OK | ||||||
Klasse: D 60 | ||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | |||
1. | Torid Kvaal | Freidig, SPK | 36:24 | +0:00 | ||||
2. | Gunn Kari Hygen | Freidig, SPK | 56:56 | +20:32 | ||||
Klasse: D student | ||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | |||
1. | Hilde Myren | Freidig, SPK | 35:01 | +0:00 | ||||
2. | Venla Snilstveit | NTNUI | 35:15 | +0:14 | ||||
3. | Ledmilla Abdelouadoud | NTNUI | 1:01:40 | +26:39 | ||||
4. | Linn Halvorsen | NTNUI | 1:11:00 | +35:59 | ||||
DNS | Victoria Skimmeland | Skien OK | ||||||
DNS | Ragne Rønning | Skøynar, OK | ||||||
Klasse: H 10 | ||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | |||
Are Lodgaard | Byåsen IL | 26:49 | ||||||
Even Svegård Bye | Byåsen IL | 30:50 | ||||||
Anders Haugskott | Trollelg, OL | 16:23 | ||||||
DNS | Sivert Røstum Bellingmo | Gaula, OL | ||||||
Klasse: H 11-12 | ||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | |||
1. | HÃ¥vard Eidsmo | Freidig, SPK | 33:16 | +0:00 | ||||
2. | Vebjørn Midtun | Trollelg, OL | 33:44 | +0:28 | ||||
3. | Nils Ola Kvam | Freidig, SPK | 37:05 | +3:49 | ||||
4. | Åsmund Stenvik | Byåsen IL | 43:55 | +10:39 | ||||
DSQ | Adrian Opheim | Freidig, SPK | 1:17:46 | 112 35 115 116 117 100 | ||||
DNS | Are Helle MÃ¥rddalen | Freidig, SPK | ||||||
DNS | Brynjar Forseth | Trollelg, OL | ||||||
Klasse: H 13- C | ||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | |||
1. | Mattis Holt | Freidig, SPK | 26:59 | +0:00 | ||||
2. | Jørgen Natvig Løvseth | Byåsen IL | 32:55 | +5:56 | ||||
3. | Rune M. Holt | SINTEF | 44:08 | +17:09 | ||||
Klasse: H 13-14 | ||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | |||
1. | Sigve Wanvik Krogstadmo | Selbu OK | 21:24 | +0:00 | ||||
2. | Andreas Sølberg | Leik, IL | 21:27 | +0:03 | ||||
3. | Vegard Rønning Huber | Tynset IF | 31:18 | +9:54 | ||||
4. | Ola Keiserås | Leik, IL | 31:26 | +10:02 | ||||
5. | Karl Fremstad | Larvik OK | 31:56 | +10:32 | ||||
6. | Jonas Ressem | Frol IL | 33:04 | +11:40 | ||||
7. | Vegard Ressem | Frol IL | 41:37 | +20:13 | ||||
8. | Olav Andreas Remmen | Trollelg, OL | 44:59 | +23:35 | ||||
9. | Brage Jørum | Byåsen IL | 45:02 | +23:38 | ||||
10. | Torgeir Leithe | Selbu OK | 56:30 | +35:06 | ||||
DSQ | Lars Harald Aasheim | Oppsal IF | 42:10 | 115 116 117 | ||||
DNS | Rein Helle MÃ¥rdalen | Freidig, SPK | ||||||
DNS | Øyvind Wiggen | Byåsen IL | ||||||
Klasse: H 15-16 | ||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | |||
1. | Sindre Johannessen | Malvik IL | 38:05 | +0:00 | ||||
2. | Sindre Rønning Huber | Tynset IF | 38:49 | +0:44 | ||||
3. | Truls Wanvik Krogstadmo | Selbu OK | 39:28 | +1:23 | ||||
4. | Sindre Sandven | Notodden OL | 44:27 | +6:22 | ||||
5. | Dag Lofthus | Lillehammer OK | 52:12 | +14:07 | ||||
6. | Paul Sirum | Frol IL | 52:23 | +14:18 | ||||
7. | Geir Inge Keiserås | Leik, IL | 54:47 | +16:42 | ||||
8. | Ove Baardsgaard | Trollelg, OL | 58:35 | +20:30 | ||||
9. | Tormod Hovdenak Stenersen | Nidarøst, OK | 1:00:27 | +22:22 | ||||
10. | Andreas Bro Kolstø | Stjørdals-Blink | 1:03:14 | +25:09 | ||||
11. | Sigurd Stenvik | Byåsen IL | 1:07:22 | +29:17 | ||||
12. | Terje Sørgård | Byåsen IL | 1:07:26 | +29:21 | ||||
13. | Ola Røstum Bellingmo | Gaula, OL | 1:07:33 | +29:28 | ||||
14. | Fredrik Skjerve | Frol IL | 1:12:29 | +34:24 | ||||
15. | Sigurd Oxaas Wie | Mo OK | 1:12:33 | +34:28 | ||||
16. | Kristian Magnus Øien | Trollelg, OL | 1:23:02 | +44:57 | ||||
Brutt | Martin Rønning | Freidig, SPK | 17:43 | 113 114 115 125 119 120 131 135 138 32 100 150 | ||||
DSQ | Petter Almås | Byåsen IL | 23:20 | 72 74 75 113 114 115 125 119 120 131 135 138 3... | ||||
DSQ | Trond Einar Moen Pedersli | Trollelg, OL | 42:54 | 125 | ||||
Klasse: H 17- | ||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | |||
1. | Chris Forne | Wing OK | 42:21 | +0:00 | ||||
2. | Jo Forseth Indgaard | Frol IL | 43:50 | +1:29 | ||||
3. | HÃ¥vard Vassenden | Frol IL | 44:09 | +1:48 | ||||
4. | Morten Urdal Bakke | Kongsberg OL | 44:19 | +1:58 | ||||
5. | Yngve Skogstad | Mo OK | 45:34 | +3:13 | ||||
6. | Emiliano Corona | Italy National Team | 47:58 | +5:37 | ||||
7. | Giancarlo Simion | Italy National Team | 48:00 | +5:39 | ||||
8. | Per Harald Havnen Johansen | NTNUI | 49:22 | +7:01 | ||||
9. | Michal Bialozyt | NTNUI | 49:28 | +7:07 | ||||
10. | Alessio Tenani | Italy National Team | 50:31 | +8:10 | ||||
11. | BÃ¥rd Smestad | Wing OK | 52:53 | +10:32 | ||||
12. | Giacomo Seidenari | Italy National Team | 53:56 | +11:35 | ||||
13. | Carl Petter Lyngen | Frol IL | 53:57 | +11:36 | ||||
14. | Bjørn Ekeberg | Tyrving, IL | 54:43 | +12:22 | ||||
15. | Johan Asphjell Bjørnaas | Frol IL | 54:54 | +12:33 | ||||
16. | Øyvind Enger | Kongsberg OL | 56:59 | +14:38 | ||||
17. | Daniele Pagliari | Italy National Team | 59:30 | +17:09 | ||||
18. | Andreas Magerøy | Frol IL | 1:00:53 | +18:32 | ||||
19. | Bjørn Owren | NTNUI | 1:01:04 | +18:43 | ||||
20. | Øivind Aunøien | OK Fjell | 1:01:22 | +19:01 | ||||
21. | Jan Andreas Edstrøm | Lillomarka OL | 1:01:26 | +19:05 | ||||
22. | Bjørn Tore Mathisen | NTNUI | 1:01:29 | +19:08 | ||||
23. | Grunde Varting | Halden SK | 1:01:53 | +19:32 | ||||
23. | HÃ¥vard Berget | NTNUI | 1:01:53 | +19:32 | ||||
25. | Ola Bakke Aashamar | Flosta IL | 1:01:54 | +19:33 | ||||
26. | Per Wirehn | Byåsen IL | 1:01:57 | +19:36 | ||||
27. | Jonas Olseng | NTNUI | 1:01:59 | +19:38 | ||||
28. | BÃ¥rd Hauan Andersen | Halden SK | 1:02:35 | +20:14 | ||||
29. | Matthias Oswald | NTNUI | 1:05:00 | +22:39 | ||||
30. | Snorre Hansen | Byåsen IL | 1:11:21 | +29:00 | ||||
31. | HÃ¥kon Leithe | Selbu OK | 1:13:00 | +30:39 | ||||
32. | Olle Malmring | Freidig, SPK | 1:13:06 | +30:45 | ||||
33. | Knut Inge Engelbreth | NTNUI | 1:14:40 | +32:19 | ||||
34. | Ã…smund Hasaas | NTNUI | 1:18:53 | +36:32 | ||||
35. | Kurt Amundsen | Wing OK | 1:20:05 | +37:44 | ||||
36. | Eirik Marthinsen | NTNUI | 1:30:49 | +48:28 | ||||
37. | Alexey Shestov | NoTeam | 1:46:55 | +1:04:34 | ||||
DSQ | Harry Luchsinger | Kongsberg OL | 44:56 | 125 119 120 131 133 135 136 137 32 100 150 | ||||
DSQ | Tor Andreas Andersen | NTNUI | 56:07 | 120 131 133 135 136 137 32 100 | ||||
DNS | Trygve Olsen | Løten O-Lag | ||||||
DNS | Gaute Hallan Steiwer | Lillomarka OL | ||||||
DNS | Lars Berge Owren | Freidig, SPK | ||||||
DNS | Torbjørn Aas | NTNUI | ||||||
DNS | Sindre Andersen GÃ¥svik | NTNUI | ||||||
DNS | Eirik Holth Johannessen | NTNUI | ||||||
DNS | Sigurd Hynne | Skøynar, OK | ||||||
DNS | Bjørn Verde Thon | NTNUI | ||||||
DNS | Stig Carlson Strandhagen | NTNUI | ||||||
DNS | Vegard Grønli | Freidig, SPK | ||||||
DNS | Roar Skulbørstad | Trollelg, OL | ||||||
DNS | Jon Anders Røe | Verdal OK | ||||||
DNS | Christian Grønvold | Lillomarka OL | ||||||
Klasse: H 40 | ||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | |||
1. | Jon Røstum | Gaula, OL | 35:55 | +0:00 | ||||
2. | Frode Haugskott | Trollelg, OL | 38:26 | +2:31 | ||||
3. | Arne Helland | Wing OK | 41:28 | +5:33 | ||||
4. | Haakon Arnesen | Byåsen IL | 41:34 | +5:39 | ||||
5. | HÃ¥vard Lorange | Freidig, SPK | 42:08 | +6:13 | ||||
6. | Knut Hagen | Byåsen IL | 45:25 | +9:30 | ||||
7. | Trond Svanøe-Haftstad | Steinkjer OK | 45:31 | +9:36 | ||||
8. | Stig Magnar Løvås | Freidig, SPK | 46:52 | +10:57 | ||||
9. | Harald Storrønning | Byåsen IL | 48:20 | +12:25 | ||||
10. | Øystein Rønning | Freidig, SPK | 49:40 | +13:45 | ||||
11. | Øyvind Schjelderup | Freidig, SPK | 49:47 | +13:52 | ||||
12. | Lars Fremstad | Larvik OK | 50:19 | +14:24 | ||||
13. | Geir Paulsen | Trollelg, OL | 50:50 | +14:55 | ||||
14. | Andreas Huber | Tynset IF | 51:42 | +15:47 | ||||
15. | Svein Terje Kolstad | Freidig, SPK | 53:12 | +17:17 | ||||
16. | Bjørn P. Løvås | Nidarøst, OK | 55:35 | +19:40 | ||||
17. | Erling Bye | Byåsen IL | 59:24 | +23:29 | ||||
18. | Trond Benum | Byåsen IL | 1:00:21 | +24:26 | ||||
19. | Geir Arne Lodgaard | Byåsen IL | 1:03:46 | +27:51 | ||||
20. | Eirik Jørum | Byåsen IL | 1:23:52 | +47:57 | ||||
DNS | Jostein MÃ¥rdalen | Freidig, SPK | ||||||
DNS | Arild Clausen | Freidig, SPK | ||||||
DNS | Arild Heggeset | Freidig, SPK | ||||||
DNS | Tomas Eidsmo | Freidig, SPK | ||||||
DNS | Ole Morten Wie | Mo OK | ||||||
Klasse: H 50 | ||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | |||
1. | Johan Skjerve | Frol IL | 41:56 | +0:00 | ||||
2. | Magne Lysberg | Freidig, SPK | 42:08 | +0:12 | ||||
3. | Torbjørn Nørbech | Ringerike OL | 45:57 | +4:01 | ||||
4. | Petter Gullikstad | Nord-Østerdal OK | 46:06 | +4:10 | ||||
5. | Jan KÃ¥re Vatne | Mo OK | 51:12 | +9:16 | ||||
6. | Rudolf Schmid | Trollelg, OL | 1:32:46 | +50:50 | ||||
DSQ | Eirik Vefsnmo | Byåsen IL | 45:20 | 115 | ||||
DNS | Dagfinn Torpe | Porsgrunn OL | ||||||
DNS | Kjell Maroni | Byåsen IL | ||||||
DNS | Helge Eriksen | Byåsen IL | ||||||
DNS | Ole Petter Rundhaug | Mo OK | ||||||
Klasse: H 60 | ||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | |||
1. | Roar Forbord | Malvik IL | 29:17 | +0:00 | ||||
2. | Nils Olav Vennevik | Freidig, SPK | 44:42 | +15:25 | ||||
3. | Jacob Hygen | Freidig, SPK | 46:41 | +17:24 | ||||
4. | Magnus Landstad | Freidig, SPK | 49:36 | +20:19 | ||||
Klasse: H 70 | ||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | |||
1. | Gunnar Østerbø | Freidig, SPK | 36:47 | +0:00 | ||||
2. | Anders Lauglo | Trollelg, OL | 50:45 | +13:58 | ||||
Klasse: H student | ||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | |||
1. | Per Erik Kvam | Freidig, SPK | 31:10 | +0:00 | ||||
Klasse: N-Ã¥pen | ||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | |||
Lene Berg Hanssen | Byåsen IL | 21:00 | ||||||
Charlotte Aasegg Sætherhaug | Trollelg, OL | 22:37 | ||||||
Einar Eide | Byåsen IL | 23:57 | ||||||
Eli Stenvik | Byåsen IL | 20:26 | ||||||
Olve Johansen Rye | Byneset IL | 36:46 | ||||||
Jørg Johansen Rye | Byneset IL | 36:57 | ||||||
Olov Grydeland Rye | Byneset IL | 36:45 | ||||||
Idun Grydland Rye | Byneset IL | 36:46 | ||||||
DNS | Sarah Louise Brynhildsen | Wing OK | ||||||
DNS | Mikkel Holt | Freidig, SPK |
Sist oppdatert: | 13 oktober 2009, 19:37:41 |
Arrangør: | |
Antall deltagere: | 242 |
Antall startet: | 197 |