Klasse: D -16 | ||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | |||
1. | Kristine Wibstad | Konnerud IL | 20:30 | +0:00 | ||||
2. | Ingunn Vári | IF Sturla | 21:24 | +0:54 | ||||
3. | Astrid Bredde Vig | IF Sturla | 22:46 | +2:16 | ||||
4. | Kathinka Jussie L. Brurberg | IF Sturla | 22:50 | +2:20 | ||||
5. | Stine Mohagen | Konnerud IL | 24:22 | +3:52 | ||||
6. | Taran Halvorsen | Konnerud IL | 25:44 | +5:14 | ||||
7. | Caroline Bergman | Konnerud IL | 26:48 | +6:18 | ||||
8. | Gunnhild Johansen | Asker SK | 27:09 | +6:39 | ||||
9. | Fride Sørensen | IF Sturla | 30:19 | +9:49 | ||||
10. | Silje Arntzen | Lierbygda O-lag | 31:39 | +11:09 | ||||
11. | Nora Skyttersæter Saugerud | Konnerud IL | 33:56 | +13:26 | ||||
12. | Kornelia Brurberg | IF Sturla | 36:15 | +15:45 | ||||
13. | Tone Nybø | Konnerud IL | 42:03 | +21:33 | ||||
Klasse: H -16 | ||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | |||
1. | Anders Juveli | Konnerud IL | 16:43 | +0:00 | ||||
2. | BÃ¥rd Gylver | Asker SK | 17:16 | +0:33 | ||||
3. | Lars Henrik Verde Thon | IF Sturla | 17:38 | +0:55 | ||||
4. | Jens Bredde Vig | IF Sturla | 18:36 | +1:53 | ||||
5. | Sindre Gylver | Asker SK | 18:39 | +1:56 | ||||
6. | Erlend Isachsen | Asker SK | 18:44 | +2:01 | ||||
7. | Erlend Gylver | Asker SK | 19:41 | +2:58 | ||||
8. | Yngvar H. Solberg | IF Sturla | 20:13 | +3:30 | ||||
9. | Audun Heimdal | Konnerud IL | 20:32 | +3:49 | ||||
10. | Johan Christan Rømcke | IF Sturla | 20:34 | +3:51 | ||||
11. | Herman Lund-Kristensen | IF Sturla | 22:23 | +5:40 | ||||
12. | Sander Arntzen | Lierbygda O-lag | 23:37 | +6:54 | ||||
13. | Sturla Frydenlund | IF Sturla | 26:36 | +9:53 | ||||
14. | Håkon Halvorsen | Røyken O-lag | 29:36 | +12:53 | ||||
15. | Brage Storebakken | Asker SK | 30:47 | +14:04 | ||||
16. | Martin Bjerkeengen | IF Sturla | 53:51 | +37:08 | ||||
DSQ | Lars Petter Jonsen | IF Sturla | 17:23 | 147 88 175 | ||||
Klasse: D 17- | ||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | |||
1. | Synne Ildahl Svendsen | IF Sturla | 19:07 | +0:00 | ||||
2. | Kari Strand | Lierbygda O-lag | 20:38 | +1:31 | ||||
3. | Aud Ellen Brevik | IF Sturla | 21:00 | +1:53 | ||||
4. | Kari Jussi Lønning | IF Sturla | 21:29 | +2:22 | ||||
5. | Marie Nybø | Konnerud IL | 21:49 | +2:42 | ||||
6. | Toini Skyttelsæter | Konnerud IL | 22:24 | +3:17 | ||||
7. | Linda Verde | IF Sturla | 23:37 | +4:30 | ||||
8. | Tove Heimdal | Konnerud IL | 23:49 | +4:42 | ||||
9. | Kristin Sørensen | IF Sturla | 24:42 | +5:35 | ||||
10. | Veslemøy Solberg | Konnerud IL | 24:57 | +5:50 | ||||
11. | Margrete Engzleius | Asker SK | 25:12 | +6:05 | ||||
12. | Line Sjødin Drange | Asker SK | 25:52 | +6:45 | ||||
13. | Bjørg Svanberg | Røyken O-lag | 26:01 | +6:54 | ||||
14. | Kjersti Juveli | Konnerud IL | 29:42 | +10:35 | ||||
15. | Cathrine Norvik | Røyken O-lag | 31:40 | +12:33 | ||||
Klasse: H 17- | ||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | |||
1. | Nicholas Oscarsson | Konnerud IL | 15:07 | +0:00 | ||||
2. | Erik Saugerud | Konnerud IL | 16:14 | +1:07 | 73 | |||
3. | Eivind Lindseth | Konnerud IL | 16:21 | +1:14 | ||||
4. | Erik Trøen | Lierbygda O-lag | 16:31 | +1:24 | ||||
4. | Halvor Horvli | Konnerud IL | 16:31 | +1:24 | ||||
6. | Tibor Vári | IF Sturla | 16:51 | +1:44 | ||||
7. | Vidar Strand | Lierbygda O-lag | 17:02 | +1:55 | ||||
8. | Torgeir Strandhagen | Røyken O-lag | 17:24 | +2:17 | ||||
9. | Tommy Jauhojervi | Asker SK | 17:40 | +2:33 | ||||
10. | Nils Inge Brurberg | IF Sturla | 17:43 | +2:36 | ||||
11. | Terje Bjertnes | Konnerud IL | 17:45 | +2:38 | ||||
12. | Lars Bakli | Konnerud IL | 17:51 | +2:44 | ||||
13. | Harald Kalager | Asker SK | 19:27 | +4:20 | ||||
14. | Ingemar Jansson Haverstad | Lierbygda O-lag | 19:30 | +4:23 | ||||
15. | Henrik Bergman | Konnerud IL | 20:50 | +5:43 | ||||
16. | Bjørn-Willy Arntzen | Lierbygda O-lag | 21:04 | +5:57 | ||||
17. | Kristian Kalager | Asker SK | 21:26 | +6:19 | ||||
18. | Petter Johannessen | IF Sturla | 24:05 | +8:58 | ||||
19. | Trond Halvorsen | Røyken O-lag | 24:23 | +9:16 | ||||
20. | Rune Sørensen | IF Sturla | 24:26 | +9:19 | ||||
21. | Hans-Ingar Sætra | Asker SK | 24:44 | +9:37 | ||||
21. | Sven Ohrvik | Konnerud IL | 24:44 | +9:37 | ||||
23. | Tormod Høymyr | IF Sturla | 27:03 | +11:56 | ||||
24. | Christian Schibstedt | Røyken O-lag | 28:38 | +13:31 | ||||
25. | Bjørn Aasen | Røyken O-lag | 28:57 | +13:50 | ||||
26. | Ole Johnny Bråten | Lierbygda O-lag | 36:09 | +21:02 | ||||
27. | Per Gjermo | Asker SK | 38:44 | +23:37 | ||||
Klasse: Nybegynner | ||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | |||
1. | Aslak Heimdal | Konnerud IL | 8:36 | +0:00 | ||||
2. | Amanda Saugerud | Konnerud IL | 13:12 | +4:36 | ||||
3. | Thea Charlotte Hansen | Røyken O-lag | 13:34 | +4:58 | 147 | |||
4. | Sara Døving Agdestein | Røyken O-lag | 13:36 | +5:00 | ||||
5. | Åshild Vári | IF Sturla | 13:45 | +5:09 | ||||
6. | Vera Gano Mønnich | Røyken O-lag | 14:57 | +6:21 | ||||
7. | Stine Helene Hole | Konnerud IL | 15:17 | +6:41 | ||||
8. | Hanna Haugen Ask | Lierbygda O-lag | 17:11 | +8:35 | ||||
9. | Sigurd Ask | Lierbygda O-lag | 17:14 | +8:38 | ||||
10. | Hedda Haugen Ask | Lierbygda O-lag | 18:39 | +10:03 | ||||
11. | Emma Ask Cornnell | Lierbygda O-lag | 18:43 | +10:07 |
Sist oppdatert: | 6 juni 2010, 20:42:31 |
Arrangør: | |
Antall deltagere: | 83 |
Antall startet: | 83 |