Klasse: H 17- | ||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | |||
1. | Anders Nordberg | Nydalens SK | 54:52 | +0:00 | ||||
2. | Anders Tiltnes | IL Tyrving | 54:54 | +0:02 | ||||
3. | HÃ¥vard Haga | Nydalens SK | 55:03 | +0:11 | ||||
4. | Bjørn Ekeberg | IL Tyrving | 58:18 | +3:26 | ||||
5. | Christian Riddervold Kahrs | Fredrikstad SK | 1:00:16 | +5:24 | ||||
6. | Øystein Sørensen | Nydalens SK | 1:00:19 | +5:27 | ||||
7. | Espen Jakobsen | IL Tyrving | 1:00:50 | +5:58 | ||||
8. | Ralph Street | Nydalens SK | 1:01:10 | +6:18 | ||||
9. | Anders Vister | Nydalens SK | 1:02:28 | +7:36 | ||||
10. | Hans Petter Mathisen | Fredrikstad SK | 1:07:04 | +12:12 | ||||
11. | Torbjørn Sagberg | IL Tyrving | 1:09:17 | +14:25 | ||||
12. | Vegard Brun Saga | IL Tyrving | 1:15:32 | +20:40 | ||||
13. | Torkil Eide Solstad | IL Tyrving | 1:20:43 | +25:51 | ||||
14. | Jørgen Frøyd | Larvik OK | 1:24:05 | +29:13 | ||||
15. | Svein Nygård | Lillomarka OL | 1:28:32 | +33:40 | ||||
16. | Daniel Fløtre | Nydalens SK | 1:46:31 | +51:39 | ||||
DSQ | Einar Melsom | Fossum IF | 30:51 | 51 53 55 172 173 176 63 175 249 | ||||
DSQ | Morten Nilstad Pettersen | IL Tyrving | 1:10:47 | 172 173 176 63 175 | ||||
DNS | Henrik Eijsink | Nydalens SK | ||||||
Klasse: D 17- | ||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | |||
1. | Siri Ulvestad | Nydalens SK | 43:28 | +0:00 | ||||
2. | Kaja Winsnes Nordhagen | Ã…s-NMBU Orientering | 48:18 | +4:50 | ||||
3. | Malin Sørensen | Nydalens SK | 53:50 | +10:22 | ||||
4. | Mari Brøndbo Dahl | Ås-NMBU Orientering | 1:00:43 | +17:15 | ||||
5. | Ingrid Disch Løset | Ås-NMBU Orientering | 1:44:19 | +1:00:51 | ||||
DSQ | Aurora Gjølsjø | OK Moss | 45:22 | 61 67 249 | ||||
DNS | Sofie Skyttersæter Iversen | Heming Orientering | ||||||
Klasse: H 17-A kort | ||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | |||
1. | Christian F Schive | OK Moss | 41:38 | +0:00 | ||||
2. | Vidar Benjaminsen | Lillomarka OL | 44:24 | +2:46 | ||||
3. | HÃ¥kon Danevad | Ã…s-NMBU Orientering | 45:14 | +3:36 | ||||
4. | Thomas Roskifte | OK Moss | 48:08 | +6:30 | ||||
5. | Henning Bratland Carlsen | OK Moss | 49:45 | +8:07 | ||||
6. | Magnus Nordbrøden | Halden SK | 51:15 | +9:37 | ||||
7. | Idar Brekke | Ã…s-NMBU Orientering | 51:22 | +9:44 | ||||
8. | Jan Tore Henriksen | Nydalens SK | 54:19 | +12:41 | ||||
9. | Karl Aasmund Erøy | OK Moss | 55:56 | +14:18 | ||||
10. | Christopher Ladim | OK Moss | 56:34 | +14:56 | ||||
11. | Sture Ottesen | Indre Østfold OK | 56:59 | +15:21 | ||||
12. | Thomas Bedin | Indre Østfold OK | 57:19 | +15:41 | ||||
13. | Richard Zeiner-Gundersen | Fossum IF | 57:26 | +15:48 | ||||
14. | Christopher Schive | OK Moss | 58:35 | +16:57 | ||||
15. | Jo Inge Fjellstad | Ã…s-NMBU Orientering | 1:02:04 | +20:26 | ||||
16. | Morten Karlsen | MÃ¥ren OK | 1:03:04 | +21:26 | ||||
17. | Per Osen | Vestre Akers SK | 1:03:16 | +21:38 | ||||
18. | Eirik Nordhagen | Ã…s-NMBU Orientering | 1:04:09 | +22:31 | ||||
19. | Knut Bjørkelo | Kolbotn og Skimt OL | 1:05:10 | +23:32 | ||||
20. | Tormod Øvergaard | Vestre Akers SK | 1:07:59 | +26:21 | ||||
21. | Øystein Kildahl | Østmarka OK | 1:08:53 | +27:15 | ||||
22. | Ove Martinsen | Hauketo IF | 1:10:17 | +28:39 | ||||
23. | Trygve Leivestad | Sarpsborg OL | 1:11:10 | +29:32 | ||||
24. | Donatas Kontautas | OK Moss | 1:13:15 | +31:37 | ||||
25. | Trond Holter | MÃ¥ren OK | 1:14:44 | +33:06 | ||||
26. | Rein Jørgensen | Østmarka OK | 1:16:53 | +35:15 | ||||
27. | Jon Fredriksen | Hauketo IF | 1:22:10 | +40:32 | ||||
28. | Dag Haugland | Østmarka OK | 1:37:33 | +55:55 | ||||
DSQ | Bjørn Håvard Evjen | Ås-NMBU Orientering | 36:32 | 170 56 55 53 52 61 67 249 | ||||
DSQ | Terje Melsom | Fossum IF | 46:05 | 170 56 55 53 52 | ||||
DSQ | Dag Arne Lier | Indre Østfold OK | 1:16:21 | 59 | ||||
DNS | Morten Tangen | OK Moss | ||||||
DNS | Terje Wiig Mathisen | Open iT | ||||||
Klasse: H/D 13-16B | ||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | |||
1. | Alfred Bjørnerød | OK Moss | 32:24 | +0:00 | ||||
2. | Karoline Bjørnerød | OK Moss | 34:53 | +2:29 | ||||
3. | Kristoffer Halsnes | Indre Østfold OK | 36:18 | +3:54 | ||||
4. | Theodor Lier | Indre Østfold OK | 44:02 | +11:38 | ||||
5. | Frida Hovgaard Eisvang | OK Moss | 59:48 | +27:24 | ||||
DSQ | Sondre Ladim | OK Moss | 69 60 61 59 58 65 175 249 | |||||
DSQ | Tor Erling Gjølsjø | OK Moss | 38:35 | 175 | ||||
Klasse: Ã…pen B | ||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | |||
1. | Vidar Berteig | EasyPetro BIL | 31:04 | +0:00 | ||||
2. | Aksel Eide-Fredriksen | Kamp/Vestheim IF | 35:00 | +3:56 | ||||
3. | Egil Huseth | Kamp/Vestheim IF | 37:07 | +6:03 | ||||
4. | Ola Torstein Endresen | OK Moss | 53:10 | +22:06 | ||||
5. | Trond Møretrø | Kolbotn og Skimt OL | 55:58 | +24:54 | ||||
6. | Odd Eide-Fredriksen | Kamp/Vestheim IF | 58:22 | +27:18 | ||||
7. | Martin Hovgaard Eisvang | OK Moss | 59:48 | +28:44 | ||||
8. | Kristin Gjølsjø | OK Moss | 1:04:08 | +33:04 | ||||
9. | Christine Blix | Ã…s-NMBU Orientering | 1:07:14 | +36:10 | ||||
10. | Sille Winsnes | Ã…s-NMBU Orientering | 1:08:43 | +37:39 | ||||
DNS | Linda Fredh | OK Moss |
Sist oppdatert: | 24 januar 2017, 20:45:44 |
Arrangør: | |
Antall deltagere: | 77 |
Antall startet: | 72 |