Klasse: H 17- | ||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | |||
1. | HÃ¥vard Haga | Nydalens SK | 53:25 | +0:00 | ||||
2. | Eirik Kamstrup Hovind | Halden SK | 53:27 | +0:02 | ||||
3. | Mats Nordbrøden | Halden SK | 54:48 | +1:23 | ||||
4. | Christian F Schive | OK Moss | 56:16 | +2:51 | ||||
5. | Alan Cherry | Nydalens SK | 1:00:41 | +7:16 | ||||
6. | Daniel Hájek | Malungs OK | 1:01:42 | +8:17 | ||||
7. | Øystein Sørensen | Nydalens SK | 1:09:29 | +16:04 | ||||
8. | Linus Olhans | Ã…s-NMBU Orientering | 1:14:23 | +20:58 | ||||
9. | Lars-Ivar Aarseth | Nydalens SK | 1:21:56 | +28:31 | ||||
10. | Ola Peter Krohn Gjessing | Heming Orientering | 2:21:11 | +1:27:46 | ||||
Klasse: D 17- | ||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | |||
1. | Malin Sørensen | Nydalens SK | 45:10 | +0:00 | ||||
2. | Kaja Winsnes Nordhagen | Ã…s-NMBU Orientering | 47:21 | +2:11 | ||||
3. | Malin Eijsink | Nydalens SK | 51:34 | +6:24 | ||||
4. | Magdalena ?ermáková | Nydalens SK | 56:22 | +11:12 | ||||
5. | Johanne Bratland Tjernshaugen | OK Moss | 1:00:25 | +15:15 | ||||
6. | Rannveig W. Nordhagen | Ã…s-NMBU Orientering | 1:02:42 | +17:32 | ||||
7. | Linn Mei Waaler | MÃ¥ren OK | 1:04:06 | +18:56 | ||||
8. | May Bente Brurberg | Ã…s-NMBU Orientering | 1:06:16 | +21:06 | ||||
9. | Trine Marit Justad Raaen | Kongsberg OL | 1:15:55 | +30:45 | ||||
DSQ | Aurora Gjølsjø | OK Moss | 52:58 | 39 39 | ||||
DNS | Ingrid Disch Løset | Ås-NMBU Orientering | ||||||
Klasse: H 17-A kort | ||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | |||
1. | Thomas Bedin | Indre Østfold OK | 39:01 | +0:00 | ||||
2. | HÃ¥kon Danevad | Ã…s-NMBU Orientering | 40:09 | +1:08 | ||||
3. | Jan Tore Henriksen | Nydalens SK | 42:59 | +3:58 | ||||
4. | Henning Bratland Carlsen | OK Moss | 46:27 | +7:26 | ||||
5. | Jo Inge Fjellstad | Ã…s-NMBU Orientering | 48:06 | +9:05 | ||||
6. | Idar Brekke | Ã…s-NMBU Orientering | 48:32 | +9:31 | ||||
7. | Kjetil Karlsen | OK Moss | 49:45 | +10:44 | ||||
8. | Sture Ottesen | Indre Østfold OK | 49:59 | +10:58 | ||||
9. | John Svergja | Kvikne IL | 50:11 | +11:10 | ||||
10. | Karl Aasmund Erøy | OK Moss | 51:04 | +12:03 | ||||
11. | Ivar Maalen | Ã…s-NMBU Orientering | 52:23 | +13:22 | ||||
12. | Gunnar Tenge | Ã…s-NMBU Orientering | 52:35 | +13:34 | ||||
13. | Torstein Hole | Nydalens SK | 53:45 | +14:44 | ||||
14. | Tormod Øvergaard | Vestre Akers SK | 53:49 | +14:48 | ||||
15. | Terje Gudbrandsen | Hamar OK | 54:25 | +15:24 | ||||
16. | Richard Zeiner-Gundersen | Fossum IF | 55:51 | +16:50 | ||||
17. | Robert Banfi | Ã…s-NMBU Orientering | 57:09 | +18:08 | ||||
18. | Christopher Schive | OK Moss | 58:21 | +19:20 | ||||
19. | Eirik Nordhagen | Ã…s-NMBU Orientering | 1:02:12 | +23:11 | ||||
20. | Øyvind Thømt | Indre Østfold OK | 1:03:10 | +24:09 | ||||
21. | Donatas Kontautas | OK Moss | 1:04:22 | +25:21 | ||||
22. | Kjell Stenstadvold | IL Tyrving | 1:12:00 | +32:59 | ||||
23. | Helge Revhaug | Ringerike OL | 1:12:01 | +33:00 | ||||
24. | Vincent Eijsink | Ã…s-NMBU Orientering | 1:31:10 | +52:09 | ||||
DSQ | Bernt O. Myrvold | Sarpsborg OL | 43:54 | 36 198 197 188 40 32 39 38 | ||||
DNS | Audun Bjerknes | MÃ¥ren OK | ||||||
DNS | Are Eriksen | Oslostudentenes IK | ||||||
Klasse: H/D 13-16B | ||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | |||
1. | Kristoffer Halsnes | Indre Østfold OK | 44:59 | +0:00 | ||||
2. | Frida Hovgaard Eisvang | OK Moss | 1:00:43 | +15:44 | ||||
3. | Amund Øiseth Bedin | Indre Østfold OK | 1:02:36 | +17:37 | ||||
DSQ | Mari Aarseth | Nydalens SK | 1:02:50 | 197 187 | ||||
DSQ | Jonas Aarseth | Nydalens SK | 1:02:58 | 197 187 | ||||
Klasse: Ã…pen B | ||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | |||
1. | Vidar Berteig | EasyPetro BIL | 41:47 | +0:00 | ||||
2. | Sille Winsnes | Ã…s-NMBU Orientering | 50:24 | +8:37 | ||||
3. | Ingunn Schei | Ã…s-NMBU Orientering | 55:57 | +14:10 | ||||
4. | Stig Hultgreen Karlsen | Oppsal Orientering | 59:30 | +17:43 | ||||
5. | Anne Sørum | Ringsaker OK | 59:49 | +18:02 | ||||
6. | Martin Hovgaard Eisvang | OK Moss | 1:02:13 | +20:26 | ||||
7. | Odd Eide-Fredriksen | Kamp/Vestheim IF | 1:15:22 | +33:35 | ||||
8. | Sharon Broadwell | NOTEAM | 1:18:12 | +36:25 | ||||
9. | Ellen-Christine Koren | Ã…s-NMBU Orientering | 1:18:31 | +36:44 | ||||
10. | Kristin Gjølsjø | OK Moss | 1:32:39 | +50:52 | ||||
DSQ | Ingrid M. Tenge | Ã…s-NMBU Orientering | 54:26 | 35 187 | ||||
DSQ | PÃ¥l Benjaminsen | Kamp/Vestheim IF | 1:13:58 | 197 187 37 42 |
Sist oppdatert: | 11 februar 2017, 12:25:05 |
Arrangør: | |
Antall deltagere: | 65 |
Antall startet: | 62 |