Klasse: D 17- | ||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | |||
1. | Malin Sørensen | Nydalens SK | 38:58 | +0:00 | 8:17 | |||
2. | Siri Ulvestad | Nydalens SK | 41:53 | +2:55 | 8:54 | |||
3. | Kaja Winsnes Nordhagen | Ã…s-NMBU Orientering | 45:35 | +6:37 | 9:41 | |||
4. | Johanne Bratland Tjernshaugen | OK Moss | 58:56 | +19:58 | 12:32 | |||
5. | Mari Brøndbo Dahl | Ås-NMBU Orientering | 1:06:02 | +27:04 | 14:02 | |||
6. | Sofie Skyttersæter Iversen | Heming Orientering | 1:07:01 | +28:03 | 14:15 | |||
7. | Tilla Farnes Hennum | Asker Skiklubb | 1:13:35 | +34:37 | 15:39 | |||
8. | Ã…sne Naadland Holo | Fossum IF | 1:13:53 | +34:55 | 15:43 | |||
9. | Ragne Wiklund | Nydalens SK | 1:16:14 | +37:16 | 16:13 | |||
10. | Ragnhild Hjermstad | Fossum IF | 1:16:43 | +37:45 | 16:19 | |||
11. | Anna Cecilie Linløkken | Østmarka OK | 1:17:51 | +38:53 | 16:33 | |||
12. | Aurora Gjølsjø | OK Moss | 1:21:34 | +42:36 | 17:21 | |||
13. | Marianne Dæhli | Halden SK | 1:23:29 | +44:31 | 17:45 | |||
DNS | Synne Strand | Asker Skiklubb | ||||||
Klasse: H 17- | ||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | |||
1. | Anders Nordberg | Nydalens SK | 55:03 | +0:00 | 7:20 | |||
2. | Alan Cherry | Nydalens SK | 59:25 | +4:22 | 7:55 | |||
3. | Ralph Street | Nydalens SK | 59:40 | +4:37 | 7:57 | |||
4. | HÃ¥vard Haga | Nydalens SK | 59:54 | +4:51 | 7:59 | |||
5. | Øystein Sørensen | Nydalens SK | 1:04:30 | +9:27 | 8:36 | |||
6. | Henrik Eijsink | Nydalens SK | 1:24:07 | +29:04 | 11:12 | |||
7. | Trond Kortner | Østmarka OK | 1:25:56 | +30:53 | 11:27 | |||
8. | Einar Melsom | Fossum IF | 1:34:12 | +39:09 | 12:33 | |||
9. | Leif Størmer | Fossum IF | 1:36:35 | +41:32 | 12:52 | |||
10. | Martin Borge Heir | Fossum IF | 1:37:12 | +42:09 | 12:57 | |||
11. | Tarjei Holo | Fossum IF | 1:40:36 | +45:33 | 13:24 | |||
12. | Øystein Pettersen | Nydalens SK | 1:40:44 | +45:41 | 13:25 | |||
13. | Erling Hjermstad | Fossum IF | 1:41:26 | +46:23 | 13:31 | |||
14. | Svein Nygård | Lillomarka OL | 1:41:45 | +46:42 | 13:34 | |||
15. | Daniel Marston | Bækkelagets SK | 1:43:52 | +48:49 | 13:50 | |||
16. | Halvor Saunes | Nydalens SK | 1:48:18 | +53:15 | 14:26 | |||
17. | Linus Olhans | Ã…s-NMBU Orientering | 1:49:06 | +54:03 | 14:32 | |||
18. | Jostein Nørbech | Nydalens SK | 1:49:38 | +54:35 | 14:37 | |||
DSQ | Øyvind Hjermstad | Fossum IF | 58:21 | 33 34 35 36 37 33 36 38 39 | ||||
DSQ | Torbjørn Sagberg | IL Tyrving | 1:07:37 | 37 33 34 35 36 38 39 47 48 49 | ||||
DSQ | Jostein Andersen | Nydalens SK | 1:36:43 | 47 48 49 | ||||
DSQ | Jim Øystein Nybråten | IL Tyrving | 1:40:32 | 34 35 | ||||
DSQ | Emil Størmer | Fossum IF | 1:50:13 | 47 48 49 | ||||
DSQ | Sander Arntzen | Asker Skiklubb | ||||||
Klasse: H 17-A kort | ||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | |||
1. | HÃ¥kon Danevad | Ã…s-NMBU Orientering | 39:08 | +0:00 | 8:19 | |||
2. | Thomas Bedin | Indre Østfold OK | 48:01 | +8:53 | 10:12 | |||
3. | Tore Bjørnerød | OK Moss | 50:04 | +10:56 | 10:39 | |||
4. | Jan Tore Henriksen | Nydalens SK | 50:13 | +11:05 | 10:41 | |||
5. | Henning Bratland Carlsen | OK Moss | 50:34 | +11:26 | 10:45 | |||
6. | Sture Ottesen | Indre Østfold OK | 50:51 | +11:43 | 10:49 | |||
7. | Magnus Nordbrøden | Halden SK | 51:14 | +12:06 | 10:54 | |||
8. | Kjetil Karlsen | Team Jeløy BIL | 52:54 | +13:46 | 11:15 | |||
9. | Richard Zeiner-Gundersen | Fossum IF | 1:00:04 | +20:56 | 12:46 | |||
10. | Ola Marius Pedersen | Oppsal Orientering | 1:00:46 | +21:38 | 12:55 | |||
11. | Christopher Ladim | OK Moss | 1:00:50 | +21:42 | 12:56 | |||
12. | Thomas Roskifte | OK Moss | 1:01:29 | +22:21 | 13:04 | |||
12. | Donatas Kontautas | OK Moss | 1:01:29 | +22:21 | 13:04 | |||
14. | Idar Brekke | Ã…s-NMBU Orientering | 1:04:08 | +25:00 | 13:38 | |||
15. | Øystein Kildahl | Østmarka OK | 1:04:36 | +25:28 | 13:44 | |||
16. | Ove Martinsen | Hauketo IF | 1:05:10 | +26:02 | 13:51 | |||
17. | Karl Aasmund Erøy | OK Moss | 1:05:11 | +26:03 | 13:52 | |||
18. | Knut Bjørkelo | Kolbotn og Skimt OL | 1:05:45 | +26:37 | 13:59 | |||
19. | Andreas Ramberg | Østmarka OK | 1:05:52 | +26:44 | 14:00 | |||
20. | Sören Jonsson | Nydalens SK | 1:06:16 | +27:08 | 14:05 | |||
21. | Morten Tangen | OK Moss | 1:06:28 | +27:20 | 14:08 | |||
22. | Rune Blågestad | Indre Østfold OK | 1:06:44 | +27:36 | 14:11 | |||
23. | Claes-Tommy Herland | Indre Østfold OK | 1:07:34 | +28:26 | 14:22 | |||
24. | Eirik Nordhagen | Ã…s-NMBU Orientering | 1:10:52 | +31:44 | 15:04 | |||
25. | Olav Johannes Deelstra | Oppsal Orientering | 1:11:36 | +32:28 | 15:14 | |||
26. | Sondre Ruud Bråten | Nydalens SK | 1:12:04 | +32:56 | 15:20 | |||
27. | Hallvard Fjær | Lillomarka OL | 1:12:23 | +33:15 | 15:24 | |||
28. | Isak Jonsson | Nydalens SK | 1:13:17 | +34:09 | 15:35 | |||
29. | Eirik Blågestad | Indre Østfold OK | 1:13:31 | +34:23 | 15:38 | |||
30. | Robert Banfi | Ã…s-NMBU Orientering | 1:18:03 | +38:55 | 16:36 | |||
31. | Terje Melsom | Fossum IF | 1:25:08 | +46:00 | 18:06 | |||
32. | Thomas Tubbehaugen | OK Moss | 1:29:57 | +50:49 | 19:08 | |||
33. | Jon Fredriksen | Hauketo IF | 1:31:56 | +52:48 | 19:33 | |||
DSQ | Bjørn Håvard Evjen | Ås-NMBU Orientering | 1:00:43 | |||||
DSQ | Fredrik Holth | Ã…s-NMBU Orientering | 1:00:44 | |||||
DSQ | Inge Ramberg | Østmarka OK | 1:50:36 | 48 49 50 | ||||
DNS | Audun Bjerknes | MÃ¥ren OK | ||||||
DNS | Oskar Størmer | Fossum IF | ||||||
Klasse: H/D 13-16B | ||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | |||
1. | Alfred Bjørnerød | OK Moss | 32:51 | +0:00 | 9:23 | |||
2. | Sondre Ladim | OK Moss | 33:06 | +0:15 | 9:27 | |||
3. | Kristoffer Halsnes | Indre Østfold OK | 40:41 | +7:50 | 11:37 | |||
4. | Karoline Bjørnerød | OK Moss | 47:54 | +15:03 | 13:41 | |||
5. | Theodor Lier | Indre Østfold OK | 58:43 | +25:52 | 16:46 | |||
6. | Frida Hovgaard Eisvang | OK Moss | 1:35:32 | +1:02:41 | 27:17 | |||
DSQ | Ingrid Bratland Tjernshaugen | OK Moss | 1:45:17 | 155 49 163 | ||||
Klasse: Ã…pen B | ||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | |||
1. | Vidar Berteig | EasyPetro BIL | 34:41 | +0:00 | 9:54 | |||
2. | Ola Torstein Endresen | OK Moss | 49:10 | +14:29 | 14:02 | |||
3. | Sille Winsnes | Ã…s-NMBU Orientering | 49:30 | +14:49 | 14:08 | |||
4. | Erland Skatter | Ã…s-NMBU Orientering | 59:06 | +24:25 | 16:53 | |||
5. | Tor Lahlum | Kolbotn og Skimt OL | 1:00:15 | +25:34 | 17:12 | |||
6. | Egil Huseth | Kamp/Vestheim IF | 1:02:33 | +27:52 | 17:52 | |||
7. | Dag Haugland | Østmarka OK | 1:11:18 | +36:37 | 20:22 | |||
8. | Bjørn-Erik Pedersen | Ås-NMBU Orientering | 1:23:14 | +48:33 | 23:46 | |||
9. | Martin Hovgaard Eisvang | OK Moss | 1:25:13 | +50:32 | 24:20 | |||
DSQ | Kristin Gjølsjø | OK Moss | 1:26:50 | 153 | ||||
DSQ | Trine Marit Justad Raaen | Kongsberg OL | 1:42:08 | 155 | ||||
DNS | Linda Fredh | OK Moss |
Sist oppdatert: | 23 september 2017, 08:44:56 |
Arrangør: | |
Antall deltagere: | 95 |
Antall startet: | 91 |