Klasse: GJ0-6 | ||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | |||
Julie Maurtvedt | Ingen | |||||||
Astri Bredal-Knutsen | Ã…s IL | |||||||
Sigmund Johannes Kvamme | Ingen | |||||||
Jonas Arvidsson-Hansen | Ingen | |||||||
Erika Sofia Arvidsson-Hansen | ||||||||
Liam Sandvik | Ã…s IL | |||||||
Sondre Østerås | Ingen | |||||||
Odin Schei Danevad | Ã…s IL | |||||||
Matilda Lilleeng Steyaert | MINA-Sørhellinga | |||||||
Hennie Fossheim Solberg | Skimt | |||||||
Klasse: J7-8 | ||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | |||
Astrid Kvamme | 2:20 | |||||||
Vera Meuwissen | 2:14 | |||||||
Klasse: J9-10 | ||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | |||
1. | Ellinor Fossheim Solberg | Ã…s IL | 3:33 | +0:00 | ||||
2. | Vilja Steine | Ã…s IL | 4:29 | +0:56 | ||||
3. | Nicola Warsinska | Ã…s IL | 4:30 | +0:57 | ||||
4. | Synne Schei Danevad | Ã…s IL | 4:38 | +1:05 | ||||
5. | Frida Maurtvedt | Ingen | 4:54 | +1:21 | ||||
Klasse: G9-10 | ||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | |||
1. | Magnus Kleven Moe | DFI | 4:40 | +0:00 | ||||
Klasse: J11-12 | ||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | |||
1. | Henriette Bakken | DFI Friidrett | 3:37 | +0:00 | ||||
2. | Linnea Holten | DFI Friidrett | 3:39 | +0:02 | ||||
3. | Alva Bredal-Andersen | Ã…s IL | 3:40 | +0:03 | ||||
Klasse: G11-12 | ||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | |||
1. | Luc Meuwissen | Ã…s IL | 3:30 | +0:00 | ||||
Klasse: G13-14 | ||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | |||
1. | Sondre Martinsen | Nesodden IF | 6:35 | +0:00 | ||||
2. | Anders Skeie Hugene | DFI Friidrett | 7:26 | +0:51 | ||||
3. | Anders Bredal-Andersen | Ã…s IL | 8:10 | +1:35 | ||||
Klasse: G15-16 | ||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | |||
1. | Nils Tveite | Ã…s IL | 6:37 | +0:00 | ||||
Klasse: K17-19 | ||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | |||
1. | Mina Lilleheier | Ã…s IL | 11:27 | +0:00 | ||||
Klasse: M17-19 | ||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | |||
1. | Helge Helø Klemetsdal | Ås IL | 9:34 | +0:00 | ||||
2. | Sivert Eggen | Bøler IF Friidrett | 9:45 | +0:11 | ||||
3. | Axel Holth-Siegel | Ã…s IL | 10:09 | +0:35 | ||||
4. | Herman Andreas Andersen | Ã…s IL | 10:09 | +0:35 | ||||
5. | Jakob Høyalmen Stavang | Oppegård IL | 11:16 | +1:42 | ||||
Klasse: K20-99 | ||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | |||
1. | Sigrun Gjølberg | Rygge IL | 11:31 | +0:00 | ||||
2. | Oda Bentzrød | NMBUI Langrenn | 13:23 | +1:52 | ||||
Klasse: M20-99 | ||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | |||
1. | Ulrik Lolland | Moss IL | 9:24 | +0:00 | ||||
2. | Axel Berlin | Skogfag | 10:07 | +0:43 | ||||
3. | Svein B Sandvik | Ã…s IL | 10:28 | +1:04 | ||||
4. | Stian Stensland | Ås IL /MINA-Sørhellinga | 10:32 | +1:08 | ||||
5. | Karl Henrik Lilleheier | Ã…s IL | 10:59 | +1:35 | ||||
6. | Ruben Erik Roos | MINA-Sørhellinga | 11:36 | +2:12 | ||||
7. | Per Helgesplass | PerSinKlubb | 12:10 | +2:46 | ||||
8. | Ole Martin Bollandsås | MINA-Sørhellinga | 12:35 | +3:11 | ||||
9. | Jon Gustav Kirkerud | MINA-Sørhellinga | 13:59 | +4:35 | ||||
10. | Per-Fredrik Rønnebek Nordhov | MINA-Sørhellinga | 14:20 | +4:56 | ||||
11. | Mengesteab Hailu Ubuy | MINA-Sørhellinga | 14:59 | +5:35 | ||||
12. | Andreas Brunner | MINA-Sørhellinga | 15:21 | +5:57 | ||||
13. | Trond Haraldsen | Ã…s IL | 15:54 | +6:30 | ||||
14. | Birger Solberg | MINA-Sørhellinga | 20:48 | +11:24 | ||||
DNS | Knut Bjørn Stokke | Ås IL |
Sist oppdatert: | 27 april 2017, 06:18:37 |
Arrangør: | |
Antall deltagere: | 49 |
Antall startet: | 48 |