Resultater Strekktider Grafisk (Opek) Grafisk (OrRe) 
Dataeksport
Brikkesys.no

Bygdakamp 4 23. august 2017

Klasse: N 1,5

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

Magne Rudi

OK Skøynar

36:17

70

Mari Johnsson-Rudi

OK Skøynar

35:53

Kristian Matberg

Frol IL

1:13:02

Sander Matberg

Frol IL

1:12:04

Astrid Kvam

Frol IL

1:12:26

Sondre Skoglund Leithe

Frol IL

52:43

Solveig Skoglund Leithe

Frol IL

46:16

Sigurd Skoglund Leithe

Frol IL

53:18

Herman Leithe

Frol IL

53:38

Eirik Lie Bolstad

OK Skøynar

36:28

69

Sigve Bolstad

OK Skøynar

31:04

Gunvor Bolstad

OK Skøynar

36:29

Magnar Bolstad

OK Skøynar

35:53

Laura Hegstad

OK Skøynar

40:19

Anne Lise Gran

OK Skøynar

40:23

Albert Jacobsen

Frol IL

3:35

Mathias Jacobsen

Frol IL

1:13:19

Aksel Sandstad Skjeset

Frol IL

48:06

Ville Sandstad Skjeset

Frol IL

49:28

71

Ludvik Grindberg

Verdal OK

19:50

William Iversen

Verdal OK

20:10

Ingunn Leirset

Frol IL

33:31

Gudrun Leirset

Frol IL

33:29

Kristoffer Lein

Verdal OK

29:33

Kari Sollid

Verdal OK

46:12

Agnete Holmsberg

Verdal OK

36:56

Laila Munkeby

Frol IL

32:55

95

Peder Munkeby

Frol IL

34:22

Johanne Munkeby

Frol IL

34:21

Joar Munkeby

Frol IL

34:14

Linnea Helen Klausen

Verdal OK

26:02

Mia Melby

Verdal OK

24:40

Mads Melby

Verdal OK

36:23

Nina Melby

Verdal OK

36:54

Birgit Hovdal

OK Skøynar

34:04

Benedek pap-tangen

Frol IL

33:32

Polina Riabchuk

OK Skøynar

33:01

Klasse: N 1,5 uten tid

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

Jan Jacobsen

Frol IL

Marita Øyen

Frol IL

Sanna Sandstad Skjeset

Frol IL

Kine Sofie Sandstad Skjeset

Frol IL

Helmine Grindberg

Verdal OK

20:05

Guro Grindberg

Verdal OK

Odd Arve Lein

Verdal OK

Kurt Ove Melbye

Verdal OK

Avlest

Iben Gran Jacobsen

OK Skøynar

40:23

Klasse: C 2

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Filip Iversen

Verdal OK

20:31

+0:00

2.

Guro Hegstad

OK Skøynar

22:06

+1:35

3.

Aleksander Tanem Iversen

Verdal OK

23:49

+3:18

4.

Håkon Hallan

OK Skøynar

25:53

+5:22

5.

Ole Andreas Veske

OK Skøynar

26:17

+5:46

6.

Asgeir Brustad

Verdal OK

26:22

+5:51

7.

Kristian Midthjell

Verdal OK

26:49

+6:18

8.

Aksel Bolstad

OK Skøynar

27:58

+7:27

9.

Mats Okkenhaug

Frol IL

30:07

+9:36

10.

Fredrik Kjønstad Ukkelberg

Frol IL

30:21

+9:50

11.

Markus Okkenhaug

Frol IL

36:12

+15:41

12.

Kirsten Toubro

Frol IL

36:16

+15:45

13.

Sigurd Vatn

Frol IL

38:04

+17:33

14.

Ingrid Svendgård

Skøynar

47:18

+26:47

15.

Johannes Matberg

Frol IL

48:49

+28:18

16.

Lene Jacobsen

Frol IL

48:57

+28:26

17.

Oda Stornes Nyborg

Inderøy il

53:44

+33:13

18.

Hege Berg

Frol IL

57:26

+36:55

19.

Inger Myren

Frol IL

57:30

+36:59

20.

Johannes Sollid

Verdal OK

1:01:33

+41:02

21.

Edna Nesgård

OK Skøynar

1:09:34

+49:03

22.

Alma Nesgård

OK Skøynar

1:10:10

+49:39

Klasse: C 2 uten tid

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

Elin Fiskvik

Skøynar

59:57

Christian Nesgård

OK Skøynar

Avlest

Silje Gran

Skøynar

1:01:08

Avlest

Grethe Hammer

OK Skøynar

59:58

Klasse: B 3

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Martin Vehus Skjerve

Verdal OK

32:21

+0:00

2.

Per Morten Kvam

Inderøy il

36:48

+4:27

3.

Arne Marius Munkeby

Frol IL

37:17

+4:56

4.

Tobias Alstad

Frol IL

37:51

+5:30

5.

Petter Lynum

Frol IL

38:01

+5:40

6.

Olav Martin Indgaard

Frol IL

40:44

+8:23

7.

Hågen Lynum

Frol IL

41:34

+9:13

8.

Steinar Kvam

Inderøy il

41:43

+9:22

9.

Per-Bjørn Munkeby

Frol IL

42:32

+10:11

10.

Torbjørn Sirum

Frol IL

42:33

+10:12

11.

Magnhild Forseth

Frol IL

42:53

+10:32

12.

Per Arve Hammer

OK Skøynar

45:35

+13:14

13.

Harald Bakken

Frol IL

46:11

+13:50

14.

Bjørn Olav Nygård

Frol IL

46:42

+14:21

Innsendt korrigert klasse

15.

Marit Hæreid Sandstad

Frol IL

48:05

+15:44

16.

Alf Dagfinn Ringstad

OK Skøynar

51:55

+19:34

17.

Vidar Venås

Frol IL

53:29

+21:08

18.

Lars Stavran

Inderøy il

53:52

+21:31

19.

Trude Markhus

Verdal OK

54:05

+21:44

20.

Martin Wold Stavrum

Frol IL

54:31

+22:10

21.

Ole Hustad

Frol IL

56:54

+24:33

22.

Olav Magne Svendgård

Skøynar

58:06

+25:45

23.

Sverre Matberg

Frol IL

59:34

+27:13

24.

Hege Hallan

OK Skøynar

1:08:39

+36:18

DSQ

Lena Lyngsaunet Alstad

Frol IL

54:36

48 47

DSQ

Tone Flægstad

OK Skøynar

1:04:06

48 47 75 95

Brutt

Gudmund Nesgård

OK Skøynar

49:24

48 47 75 95

Klasse: A 4

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Gunnar Vatn

Frol IL

42:00

+0:00

2.

Einar Lund

Verdal OK

42:48

+0:48

3.

Arne Okkenhaug

Verdal OK

43:52

+1:52

4.

Vidar Skjerve

Verdal OK

49:35

+7:35

5.

Arne Grevskott

Frol IL

50:27

+8:27

6.

Tor Ove Hallem

Verdal OK

52:50

+10:50

7.

Stein Markhus

Verdal OK

54:36

+12:36

8.

Andreas Bolstad

OK Skøynar

58:19

+16:19

9.

Ole Petter Stavrum

Frol IL

59:55

+17:55

10.

Inge Hafstad

Verdal OK

1:02:44

+20:44

11.

Knut Skjesol

OK Skøynar

1:03:21

+21:21

12.

Marius Enes

Verdal OK

1:03:28

+21:28

13.

Håvard Veie

OK Skøynar

1:06:45

+24:45

14.

Sigrid Vehus Skjerve

Verdal OK

1:09:17

+27:17

15.

Bente Hovdal Sundsvik

Frol IL

1:09:57

+27:57

16.

Trym Nergård Rønning

OK Skøynar

1:21:33

+39:33

17.

Ragne Munkeby

Frol IL

1:48:25

+1:06:25

18.

Linnea Munkeby

Frol IL

1:48:27

+1:06:27

19.

Sofie Hallem

Verdal OK

1:48:59

+1:06:59

Klasse: C 5

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Magne Okkenhaug

Frol IL

51:22

+0:00

2.

Jon Marius Iversen

Verdal OK

59:13

+7:51

3.

Marte Skoglund

Frol IL

1:01:51

+10:29

4.

Ragnhild Lynum

Frol IL

1:04:25

+13:03

5.

Mona Lund Veie

Skøynar

1:10:03

+18:41

Klasse: A 6

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Lars Skjeset

Frol IL

45:48

+0:00

2.

Stian Sundsvik

Frol IL

50:09

+4:21

3.

Anton Bjartnes

Verdal OK

53:41

+7:53

4.

Espen Sundsvik

Frol IL

55:43

+9:55

5.

Joar Svendgård

OK Skøynar

1:06:45

+20:57

6.

Simen Hegstad

Skøynar

1:15:05

+29:17

7.

Terje Rønning

OK Skøynar

1:16:26

+30:38

8.

Line Sundsvik

Frol IL

1:16:36

+30:48

9.

Håvard Dybdal

Frol IL

1:17:27

+31:39

10.

Hallvar Hallan

OK Skøynar

1:23:47

+37:59

Klasse: Vert

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

Asbjørn Strøm

OK Skøynar

25:48

Hege Hegstad

OK Skøynar

Lars Strøm

OK Skøynar

Gudrun Veske

OK Skøynar

Siri Mette Lie

OK Skøynar

Birger Rønning

OK Skøynar

Mona Ronglan

OK Skøynar

Gisle Holberg

OK Skøynar

Erling Ronglan

OK Skøynar


Send inn korreksjon

Sist oppdatert:

24 august 2017, 10:52:04

Arrangør:

OK Skøynar

Antall deltagere:

142

Antall startet:

142