Klasse: H 17- | ||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | |||
1. | Göran Winblad | Rehns BK | 38:34 | +0:00 | 6:01 | |||
2. | Erling Sommerfeldt | Turun Metsänkävijät | 46:17 | +7:43 | 7:13 | |||
3. | Svein Nygård | Lillomarka OL | 51:24 | +12:50 | 8:01 | |||
DNS | Linus Olhans | Ã…s-NMBU Orientering | ||||||
Klasse: H 17-A kort | ||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | |||
1. | Jo Inge Fjellstad | Ã…s-NMBU Orientering | 27:25 | +0:00 | 6:22 | |||
2. | Håkon Gjerde | Indre Østfold OK | 29:10 | +1:45 | 6:46 | |||
3. | HÃ¥kon Danevad | Ã…s-NMBU Orientering | 29:17 | +1:52 | 6:48 | |||
4. | Thomas Bedin | Indre Østfold OK | 29:50 | +2:25 | 6:56 | |||
5. | Alfred Bjørnerød | OK Moss | 29:58 | +2:33 | 6:58 | |||
6. | Jan Tore Henriksen | Nydalens SK | 30:39 | +3:14 | 7:07 | |||
7. | Audun Bjerknes | MÃ¥ren OK | 32:04 | +4:39 | 7:27 | |||
8. | Henning Bratland Carlsen | OK Moss | 32:16 | +4:51 | 7:30 | |||
9. | Per Anders U. Engebakken | Ã…s-NMBU Orientering | 32:41 | +5:16 | 7:36 | |||
10. | Donatas Kontautas | OK Moss | 32:47 | +5:22 | 7:37 | |||
11. | Morten Tangen | OK Moss | 34:01 | +6:36 | 7:54 | |||
12. | Claes-Tommy Herland | Indre Østfold OK | 34:52 | +7:27 | 8:06 | |||
13. | Terje Wiig Mathisen | Open iT | 35:21 | +7:56 | 8:13 | |||
14. | Ove Martinsen | Hauketo IF | 35:43 | +8:18 | 8:18 | |||
15. | Karl Aasmund Erøy | OK Moss | 36:13 | +8:48 | 8:25 | |||
16. | Knut Bjørkelo | Kolbotn og Skimt OL | 36:41 | +9:16 | 8:31 | |||
17. | Thomas Tubbehaugen | OK Moss | 36:50 | +9:25 | 8:33 | |||
18. | Erlend Rehn | Kolbotn og Skimt OL | 37:37 | +10:12 | 8:44 | |||
19. | Christopher Schive | OK Moss | 37:56 | +10:31 | 8:49 | |||
20. | Richard Zeiner-Gundersen | Fossum IF | 38:26 | +11:01 | 8:56 | |||
21. | Eirik Nordhagen | Ã…s-NMBU Orientering | 38:28 | +11:03 | 8:56 | |||
22. | Robert Banfi | Ã…s-NMBU Orientering | 40:15 | +12:50 | 9:21 | |||
23. | Jon Fredriksen | Hauketo IF | 42:10 | +14:45 | 9:48 | |||
24. | Stig Hultgreen Karlsen | IL GeoForm | 43:23 | +15:58 | 10:05 | |||
DSQ | Bjørn Håvard Evjen | Ås-NMBU Orientering | 29:46 | 174 175 176 | ||||
DSQ | Ivar Maalen | Ã…s-NMBU Orientering | 38:50 | 193 | ||||
DNS | Are Eriksen | Oslostudentenes IK | ||||||
Klasse: D 17- | ||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | |||
1. | Aurora Gjølsjø | OK Moss | 32:11 | +0:00 | 7:29 | |||
2. | Kaja Winsnes Nordhagen | Ã…s-NMBU Orientering | 32:57 | +0:46 | 7:39 | |||
3. | Karoline Bjørnerød | OK Moss | 36:18 | +4:07 | 8:26 | |||
4. | Linn Mei Waaler | MÃ¥ren OK | 37:53 | +5:42 | 8:48 | |||
5. | Johanne Bratland Tjernshaugen | OK Moss | 38:12 | +6:01 | 8:53 | |||
Klasse: D 13-16B | ||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | |||
1. | Hanna Rehn | Kolbotn og Skimt OL | 21:33 | +0:00 | 7:25 | |||
2. | Julie Sophie Wold | OK Moss | 23:47 | +2:14 | 8:12 | |||
3. | Erika Lind-Larsen | OK Moss | 31:12 | +9:39 | 10:45 | |||
4. | Erle Elise Wold | OK Moss | 31:51 | +10:18 | 10:58 | |||
5. | Emma Aune Jakobsen | OK Moss | 33:16 | +11:43 | 11:28 | |||
6. | Erle Wetterhus | OK Moss | 34:07 | +12:34 | 11:45 | |||
DNS | Leah Lydersen | OK Moss | ||||||
DNS | Frida Hovgaard Eisvang | OK Moss | ||||||
Klasse: H 13-16B | ||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | |||
1. | Kristoffer Halsnes | Indre Østfold OK | 19:14 | +0:00 | 6:37 | |||
2. | Sondre Ladim | OK Moss | 20:49 | +1:35 | 7:10 | |||
3. | Sebastian Blomfeldt Unnerud | OK Moss | 32:54 | +13:40 | 11:20 | |||
4. | Selmer Løken | OK Moss | 35:31 | +16:17 | 12:14 | |||
5. | Birk Breimo | OK Moss | 36:10 | +16:56 | 12:28 | |||
6. | Steinar Kreken Kvalnes | OK Moss | 48:24 | +29:10 | 16:41 | |||
DNS | Anders Hovgaard Eisvang | OK Moss | ||||||
Klasse: Ã…pen B | ||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | |||
1. | Vidar Berteig | IL GeoForm | 20:30 | +0:00 | 7:04 | |||
2. | Vegar Arnesen | Indre Østfold OK | 23:32 | +3:02 | 8:06 | |||
3. | Sille Winsnes | Ã…s-NMBU Orientering | 23:36 | +3:06 | 8:08 | |||
4. | Anne Nilsen | Ã…s-NMBU Orientering | 24:02 | +3:32 | 8:17 | |||
5. | Hanne Wold | OK Moss | 27:13 | +6:43 | 9:23 | |||
6. | Marianne Siegel | Ã…s-NMBU Orientering | 27:29 | +6:59 | 9:28 | |||
7. | Tor Lahlum | Kolbotn og Skimt OL | 28:26 | +7:56 | 9:48 | |||
8. | Sindre Valsgård | Indre Østfold OK | 30:28 | +9:58 | 10:30 | |||
9. | Ingvild Mohr Hansen | Ã…s-NMBU Orientering | 32:45 | +12:15 | 11:17 | |||
10. | Elisabeth Jacobsen | OK Moss | 42:46 | +22:16 | 14:44 | |||
DSQ | Ellen-Christine Koren | Ã…s-NMBU Orientering | 31:35 | 174 |
Sist oppdatert: | 6 februar 2018, 19:07:32 |
Arrangør: | |
Antall deltagere: | 62 |
Antall startet: | 57 |