Klasse: Lang | ||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | |||
1. | Øystein Pettersen | Statnett | 43:48 | +0:00 | ||||
2. | Are Wigaard | Oppsal IF | 44:43 | +0:55 | ||||
3. | Jørn Sundby | Larvik Oklubb | 48:22 | +4:34 | ||||
4. | Jan Richard Eriksen | Asker Skiklubb | 50:33 | +6:45 | ||||
5. | Eskil Dalhen | Telenor BIL | 52:34 | +8:46 | ||||
6. | HÃ¥vard Vaadal | NTNUI | 53:00 | +9:12 | ||||
7. | Espen Wigaard | Oppsal IF | 55:43 | +11:55 | ||||
8. | Guttorm L Egge | OSI Orientering | 55:51 | +12:03 | ||||
9. | Georg Bugge | AAS-JAKOBSEN | 56:07 | +12:19 | ||||
10. | Marius Heir | Fossum IF | 56:08 | +12:20 | ||||
11. | Bjørnar Løvli | Asker Skiklubb | 56:12 | +12:24 | ||||
12. | Morten Heir | Fossum IF | 56:57 | +13:09 | ||||
13. | Knut Edvard Helland | ØSTMARKA OK | 57:07 | +13:19 | ||||
14. | Harald Iwe | GEOFORM | 57:34 | +13:46 | ||||
15. | Øystein Holo | Fossum IF | 58:59 | +15:11 | ||||
16. | Eivind Ruth | DNV GL | 59:31 | +15:43 | ||||
17. | Paul Torvund | OSI | 1:01:39 | +17:51 | ||||
18. | Erik Holter | Larvik Oklubb | 1:04:00 | +20:12 | ||||
19. | Thor Kristian Tallaksen | PRIVAT | 1:05:17 | +21:29 | ||||
20. | Ivar Refsland | Universitetet Oslo | 1:08:13 | +24:25 | ||||
21. | John Bjørnar Bremnes | GEOFORM | 1:09:35 | +25:47 | ||||
22. | Dag Wang | Lillomarka OL | 1:10:36 | +26:48 | ||||
23. | William Onstad | KJELSÃ…S IL | 1:11:24 | +27:36 | ||||
24. | Knut Anders Løken | Fossum IF | 1:12:05 | +28:17 | ||||
25. | HÃ¥kon Bugge | No team | 1:28:24 | +44:36 | ||||
26. | Alain Ferber | FBI | 1:37:46 | +53:58 | ||||
27. | Raphael Neto | PRIVAT | 2:04:20 | +1:20:32 | ||||
DSQ | Bjørn Erik Reinseth | Nydalens Skiklub | 1:15:20 | 124 | ||||
Klasse: Mellom | ||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | |||
1. | Morten Fismen | Fossum IF | 34:05 | +0:00 | ||||
2. | Magnus Eide-Fredriksen | Heming Orientering | 36:32 | +2:27 | ||||
3. | Britta Fismen | Fossum IF | 40:03 | +5:58 | ||||
4. | Einar Jensen | Nydalens Skiklub | 40:09 | +6:04 | ||||
5. | Torunn Drage Roti | Fossum IF | 42:01 | +7:56 | ||||
6. | Bjørn Solhjem | Hægland og Svanberg | 42:25 | +8:20 | ||||
7. | Odd Ivan Lorentsen | OK Silsand | 42:47 | +8:42 | ||||
8. | Jarle Roti | Fossum IF | 43:23 | +9:18 | ||||
9. | Gunvor Hov Høydal | Fossum IF | 44:09 | +10:04 | ||||
10. | Atanaska | Nydalen | 45:19 | +11:14 | ||||
11. | Olav Hasaas | Fossum IF | 45:46 | +11:41 | ||||
12. | Håkon Løvli | Asker Skiklubb | 45:52 | +11:47 | ||||
13. | Hege Feiring | Tyrving, IL | 46:16 | +12:11 | ||||
14. | Vegard Løvli | Asker Skiklubb | 46:35 | +12:30 | ||||
15. | Tove Strand | MÃ¥ren OK | 46:38 | +12:33 | ||||
16. | Rune Teigland | AAS-JAKOBSEN | 46:43 | +12:38 | ||||
17. | Trude Fixdal | Koll lL | 47:39 | +13:34 | ||||
18. | Kristin Goa | GEOFORM | 47:55 | +13:50 | ||||
19. | Aleidis Løken | HEMING Orientering | 49:58 | +15:53 | ||||
20. | Roar Sigurdsen | Ringnes BIL | 50:02 | +15:57 | ||||
21. | Fredrik Høyer | Fossum IF | 50:27 | +16:22 | ||||
22. | Ingvild Wang | NTNUI | 50:33 | +16:28 | ||||
23. | Signe Holo | Fossum IF | 52:14 | +18:09 | ||||
24. | Truls Angell | Lillomarka OL | 52:27 | +18:22 | ||||
25. | Terje Næss | Fossum IF | 53:30 | +19:25 | ||||
26. | Kjersti Hov | Fossum IF | 54:01 | +19:56 | ||||
27. | Tor Lahlum | Kolbotn & Skimt OL | 54:58 | +20:53 | ||||
28. | Peter Nylund | Haugerud | 55:33 | +21:28 | ||||
29. | Tom RÃ¥dahl | Tyrving, IL | 55:48 | +21:43 | ||||
30. | Stig Hultgreen Karlsen | GEOFORM | 57:56 | +23:51 | ||||
31. | Jarle Nilsen | SIEMENS | 59:16 | +25:11 | ||||
32. | Stein Magnus Moen | Grue | 1:02:27 | +28:22 | ||||
33. | Tov Arne Bondal | Notodden OL | 1:02:47 | +28:42 | ||||
34. | Tone Jaren Herud | Fossum IF | 1:04:16 | +30:11 | ||||
35. | Kristian Næss | Nydalen | 1:10:46 | +36:41 | ||||
36. | Elin Sjønnesen | Nittedal OL | 1:10:49 | +36:44 | ||||
DSQ | Endre Hallan | Norconsult | 37:55 | 124 72 123 116 119 | ||||
DSQ | PÃ¥l Terkelsen | Privat | 46:13 | 128 | ||||
Klasse: Kort | ||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | |||
1. | Ida Haltia | Tyrving, IL | 30:36 | +0:00 | ||||
2. | Per Ongstad | PRIVAT | 31:38 | +1:02 | ||||
3. | Harald Aulie | Koll lL | 32:00 | +1:24 | ||||
4. | Aud Gran | TYRVING | 35:11 | +4:35 | 150 | |||
5. | Finn Gange | Privat | 35:29 | +4:53 | ||||
6. | Sigfred Fagervik | Thales | 36:46 | +6:10 | 150 | |||
7. | Reidar Vifstad | TYRVING | 37:00 | +6:24 | 150 | |||
8. | Hege Wang | Lillomarka OL | 37:14 | +6:38 | ||||
9. | Kjetil Jacobsen | Hamar OK | 38:21 | +7:45 | ||||
10. | Marianne Arnesen | Asker Skiklubb | 41:30 | +10:54 | ||||
11. | Siri Grandal | Tyrving, IL | 43:23 | +12:47 | ||||
12. | Ingrid Hasaas | Fossum IF | 43:33 | +12:57 | ||||
13. | Thea Haltia | Tyrving, IL | 44:30 | +13:54 | ||||
14. | Knut Tore Solheim | Nydalen Siklubb | 45:24 | +14:48 | ||||
15. | Johanne Lahlum | GEOFORM | 46:12 | +15:36 | ||||
16. | HÃ¥vard Rekve Lian | Fossum IF | 47:37 | +17:01 | ||||
17. | Eyvind Aas | GEOFORM | 47:42 | +17:06 | ||||
18. | Kristin Mortensen | Koll lL | 47:49 | +17:13 | ||||
19. | Ingrid Wang | Nydalen | 51:13 | +20:37 | ||||
20. | Merete Bugge | Stami | 51:44 | +21:08 | ||||
21. | Jon Fanavoll | IF Kamp/Vestheim | 52:04 | +21:28 | ||||
22. | Per Aagaard | Heming/Njård | 55:06 | +24:30 | ||||
23. | Anja Ruth | Aker Solutions | 1:10:45 | +40:09 | ||||
24. | Per Gjermo | Asker SK | 1:16:22 | +45:46 | ||||
25. | Eva Fixdal | Heming Orientering | 1:40:14 | +1:09:38 | ||||
DSQ | Magne Grande | Koll lL | 1:01:30 | 128 76 75 |
Sist oppdatert: | 11 juli 2018, 18:59:16 |
Arrangør: | |
Antall deltagere: | 92 |
Antall startet: | 92 |