Klasse: D 17- | ||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | |||
1. | Kaja Winsnes Nordhagen | Ã…s-NMBU Orientering | 52:14 | +0:00 | 155 | |||
2. | Siri Ulvestad | Nydalens SK | 53:32 | +1:18 | ||||
3. | Mariann Ulvestad | Bækkelagets SK | 58:23 | +6:09 | ||||
4. | Karoline Bjørnerød | OK Moss | 1:11:11 | +18:57 | ||||
5. | Audrun Utskarpen | Oslostudentenes IK | 1:15:41 | +23:27 | ||||
6. | Ingvild Maalen-Johansen | Ã…s-NMBU Orientering | 1:17:07 | +24:53 | 155 | |||
Klasse: H 17- | ||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | |||
1. | Jon Aukrust Osmoen | Nydalens SK | 1:06:33 | +0:00 | ||||
2. | Anders Nordberg | Nydalens SK | 1:10:57 | +4:24 | ||||
3. | Ivar Lundanes | IL Tyrving | 1:13:05 | +6:32 | ||||
4. | Eirik Kamstrup Hovind | Nydalens SK | 1:13:06 | +6:33 | ||||
5. | Göran Winblad | Rehns BK | 1:16:41 | +10:08 | ||||
6. | Ivar Aukrust Osmoen | Ã…s-NMBU Orientering | 1:18:30 | +11:57 | ||||
7. | Øystein Sørensen | Nydalens SK | 1:19:00 | +12:27 | ||||
8. | Vegard Blomseth Johnsen | NTNUI | 1:19:07 | +12:34 | ||||
9. | Jim Øystein Nybråten | IL Tyrving | 1:19:16 | +12:43 | ||||
10. | Anders Vister | Nydalens SK | 1:20:27 | +13:54 | ||||
11. | Torkil Eide Solstad | IL Tyrving | 1:27:02 | +20:29 | ||||
12. | Sverre Turter Sandvold | Nydalens SK | 1:33:21 | +26:48 | 155 | |||
13. | Tor Andreas Andersen | Oppsal Orientering | 1:33:48 | +27:15 | ||||
14. | Svein Nygård | Lillomarka OL | 1:43:18 | +36:45 | 155 | |||
15. | Thor Mella | Oppsal Orientering | 1:45:04 | +38:31 | ||||
DSQ | Sindre Nordhagen | Oppsal Orientering | 155 163 178 188 190 51 192 193 184 197 172 173 17... | |||||
DSQ | Vegard Fiane Pedersen | Ã…s-NMBU Orientering | 44:14 | 188 190 51 192 193 184 197 172 173 177 170 164 8... | ||||
DSQ | Kristoffer Fiane Pedersen | Oppsal Orientering | 1:00:17 | 51 192 184 197 172 173 177 170 164 84 85 87 | ||||
DSQ | Bojan Blumenstein | Nydalens SK | 1:04:19 | 51 192 193 184 197 170 164 84 85 87 | ||||
DSQ | Henrik Upsal | Ã…s-NMBU Orientering | 1:16:30 | 51 192 193 184 197 172 173 177 87 | ||||
DSQ | Thomas Ruud | Oppsal Orientering | 1:18:20 | 155 192 193 184 197 172 173 177 170 164 84 | ||||
DSQ | Linus Olhans | Ã…s-NMBU Orientering | 1:53:36 | 51 192 193 184 197 172 173 177 170 164 84 85 8... | ||||
DNS | Johan Svedberg | Heming Orientering | ||||||
DNS | Henrik Eijsink | Nydalens SK | ||||||
DNS | Sigurd Myhre Andreassen | Halden SK | ||||||
Klasse: H 17- A kort | ||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | |||
1. | Audun Bjerknes | MÃ¥ren OK | 54:49 | +0:00 | ||||
2. | Thomas Bedin | Indre Østfold OK | 54:53 | +0:04 | 155 | |||
3. | Alfred Bjørnerød | OK Moss | 56:36 | +1:47 | ||||
4. | Halvor Saunes | Nydalens SK | 1:00:23 | +5:34 | ||||
5. | Henning Bratland Carlsen | OK Moss | 1:01:35 | +6:46 | ||||
6. | Øyvind Thømt | Indre Østfold OK | 1:03:22 | +8:33 | ||||
7. | Øystein Olsen | OK Moss | 1:04:26 | +9:37 | 155 | |||
8. | Rune Blågestad | Indre Østfold OK | 1:05:10 | +10:21 | ||||
9. | Erik Rytter Jakobsen | OK Moss | 1:07:45 | +12:56 | ||||
10. | Eirik Blågestad | Indre Østfold OK | 1:09:40 | +14:51 | ||||
11. | Thomas Roskifte | OK Moss | 1:11:26 | +16:37 | ||||
12. | Robert Banfi | Ã…s-NMBU Orientering | 1:18:50 | +24:01 | ||||
13. | Kent Kopperud | Indre Østfold OK | 1:19:59 | +25:10 | ||||
14. | Sondre Ladim | OK Moss | 1:26:44 | +31:55 | ||||
DSQ | Fredrik Holth | Ã…s-NMBU Orientering | 42:22 | 173 48 172 170 178 164 84 85 87 | ||||
DSQ | Morten Tangen Fredh | OK Moss | 54:49 | 173 48 172 170 178 164 84 85 87 | ||||
DSQ | Christopher Ladim | OK Moss | 59:33 | 173 48 172 170 178 164 84 85 87 | ||||
DSQ | Halvor Steinsholt | Ã…s-NMBU Orientering | 1:24:17 | 155 173 48 172 | ||||
DNS | Bjørn Håvard Evjen | Ås-NMBU Orientering | ||||||
Klasse: D 13-16 C | ||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | |||
1. | Julie Sophie Wold | OK Moss | 37:46 | +0:00 | ||||
2. | Hanna Rehn | Kolbotn og Skimt OL | 37:57 | +0:11 | ||||
3. | Frida Hovgaard Eisvang | OK Moss | 38:31 | +0:45 | ||||
4. | Erika Lind-Larsen | OK Moss | 44:52 | +7:06 | ||||
5. | Erle Elise Wold | OK Moss | 58:11 | +20:25 | ||||
6. | Tuva Lundsrud | OK Moss | 1:02:57 | +25:11 | ||||
7. | Emma Aune Jakobsen | OK Moss | 1:02:57 | +25:11 | ||||
Klasse: H 13-16 C | ||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | |||
1. | Sebastian Blomfeldt Unnerud | OK Moss | 33:11 | +0:00 | ||||
2. | Anders Hovgaard Eisvang | OK Moss | 52:31 | +19:20 | ||||
Klasse: Ã…pen C | ||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | |||
1. | Vidar Berteig | IL GeoForm | 33:23 | +0:00 | ||||
2. | Trine Marit Justad Raaen | Lierbygda OL | 35:09 | +1:46 | 185 | |||
3. | Anne Nilsen | Ã…s-NMBU Orientering | 43:27 | +10:04 | ||||
4. | Marianne Siegel | Ã…s-NMBU Orientering | 45:47 | +12:24 | ||||
5. | Hanne Wold | OK Moss | 52:21 | +18:58 | 175 | |||
6. | Elisabeth Aune Jakobsen | OK Moss | 1:04:24 | +31:01 | ||||
7. | Ingrid Kristine Ydse | Ã…s-NMBU Orientering | 1:08:54 | +35:31 | ||||
DSQ | Marit-Elin Iden | Team Jeløy | 25:54 | 185 49 50 175 | ||||
DSQ | Sille Winsnes | Ã…s-NMBU Orientering | 52:42 | 185 49 50 175 | ||||
DNS | Linda Fredh | OK Moss | ||||||
DNS | Stian Lillegård | Lillomarka OL | ||||||
Klasse: Night & Fog Masters Men | ||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | |||
1. | Torgeir Snilsberg | OK Moss | 55:01 | +0:00 | ||||
2. | Jan Tore Henriksen | Nydalens SK | 56:42 | +1:41 | ||||
3. | Tore Bjørnerød | OK Moss | 56:43 | +1:42 | ||||
4. | Terje Wiig Mathisen | Nydalens SK | 1:00:22 | +5:21 | ||||
5. | Knut Bjørkelo | Kolbotn og Skimt OL | 1:00:57 | +5:56 | ||||
6. | Lars Petter Endresen | MÃ¥ren OK | 1:05:15 | +10:14 | ||||
7. | Ove Martinsen | Hauketo IF | 1:06:18 | +11:17 | ||||
8. | Kjetil Karlsen | Team Jeløy | 1:06:28 | +11:27 | ||||
9. | HÃ¥kon Danevad | Ã…s-NMBU Orientering | 1:07:06 | +12:05 | ||||
10. | Richard Zeiner-Gundersen | Fossum IF | 1:08:18 | +13:17 | ||||
11. | Karl Aasmund Erøy | OK Moss | 1:11:26 | +16:25 | 155 | |||
12. | Bjørn Bakkevig | Heming Orientering | 1:12:49 | +17:48 | 155 | |||
13. | Even Woldstad Hanssen | Eiker OL | 1:13:34 | +18:33 | ||||
14. | Hallvard Fjær | Lillomarka OL | 1:15:52 | +20:51 | ||||
15. | Tor Lahlum | Kolbotn og Skimt OL | 1:15:54 | +20:53 | ||||
16. | Øystein Kildahl | Østmarka OK | 1:15:55 | +20:54 | ||||
17. | Peter Klaveness | MÃ¥ren OK | 1:16:23 | +21:22 | ||||
18. | Christopher Schive | OK Moss | 1:19:17 | +24:16 | ||||
19. | Stig Hultgreen Karlsen | IL GeoForm | 1:21:26 | +26:25 | ||||
20. | Are Eriksen | Oslostudentenes IK | 1:22:52 | +27:51 | ||||
DSQ | Sture Ottesen | Indre Østfold OK | 9:14 | 173 48 172 170 178 164 84 85 87 175 | ||||
DSQ | Jon Færden | Kolbotn og Skimt OL | 1:04:52 | 173 48 172 170 178 84 | ||||
DSQ | Hasse Bergstrøm | IL Tyrving | 1:19:05 | 173 48 172 170 178 164 84 85 87 | ||||
DSQ | Jon Fredriksen | Hauketo IF | 1:42:10 | 155 164 84 85 87 | ||||
DNS | Tormod Øvergaard | Vestre Akers SK | ||||||
DNS | Rune Teigland | Østmarka OK | ||||||
DNS | Erlend Rehn | Kolbotn og Skimt OL |
Sist oppdatert: | 13 november 2018, 19:34:54 |
Arrangør: | |
Antall deltagere: | 97 |
Antall startet: | 88 |