Klasse: H 17- | |||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | ||||
1. | Bojan Blumenstein | Nydalens SK | 54:05 | +0:00 | 8:11 | korriger | |||
2. | Göran Winblad | Fredrikstad SK | 1:07:23 | +13:18 | 10:12 | korriger | |||
3. | Nils Tveite | Ã…s-NMBU Orientering | 1:09:42 | +15:37 | 10:33 | korriger | |||
4. | HÃ¥vard Tveite | Ã…s-NMBU Orientering | 1:20:08 | +26:03 | 12:08 | korriger | |||
5. | Svein Nygård | Lillomarka OL | 1:21:10 | +27:05 | 12:17 | korriger | |||
DSQ | Sveinung Syversen | Oppsal Orientering | 1:12:36 | korriger | 175 48 46 44 176 49 | ||||
DNS | Linus Olhans | Ã…s-NMBU Orientering | korriger | ||||||
Klasse: D 17- | |||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | ||||
1. | Siri Ulvestad | Nydalens SK | 46:55 | +0:00 | 10:11 | korriger | |||
2. | Aurora Gjølsjø | OK Moss | 1:02:54 | +15:59 | 13:40 | korriger | |||
3. | Kaja Winsnes Nordhagen | Ã…s-NMBU Orientering | 1:05:55 | +19:00 | 14:19 | korriger | |||
DNS | Wendy Fjellstad | Ã…s-NMBU Orientering | korriger | ||||||
DNS | Mari Brøndbo Dahl | Ås-NMBU Orientering | korriger | ||||||
DNS | Karoline Bjørnerød | OK Moss | korriger | ||||||
Klasse: H 17- A kort | |||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | ||||
1. | Jo Inge Fjellstad | Ã…s-NMBU Orientering | 48:04 | +0:00 | 10:26 | korriger | |||
2. | Audun Bjerknes | MÃ¥ren OK | 53:32 | +5:28 | 11:38 | korriger | |||
3. | Erik Rytter Jakobsen | OK Moss | 54:29 | +6:25 | 11:50 | korriger | |||
4. | Henning Bratland Carlsen | OK Moss | 56:28 | +8:24 | 12:16 | korriger | |||
5. | Alfred Bjørnerød | OK Moss | 57:56 | +9:52 | 12:35 | korriger | |||
6. | Sondre Ladim | OK Moss | 59:56 | +11:52 | 13:01 | korriger | |||
7. | Donatas Kontautas | OK Moss | 1:00:32 | +12:28 | 13:09 | korriger | |||
8. | Thomas Tubbehaugen | OK Moss | 1:05:41 | +17:37 | 14:16 | korriger | |||
9. | Tor Ringstad | Hedrum OL | 1:07:04 | +19:00 | 14:34 | korriger | |||
DSQ | Christopher Ladim | OK Moss | 1:02:39 | korriger | 56 57 | ||||
DNS | Morten Tangen Fredh | OK Moss | korriger | ||||||
DNS | Peder Aabogen Haugaard | Indre Østfold OK | korriger | ||||||
DNS | Audun Jørgensen | Østmarka OK | korriger | ||||||
DNS | Eirik Blågestad | Indre Østfold OK | korriger | ||||||
Klasse: Night & Fog Masters Men | |||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | ||||
1. | Jan Tore Henriksen | Nydalens SK | 51:30 | +0:00 | 11:11 | korriger | |||
2. | Karl Aasmund Erøy | OK Moss | 52:36 | +1:06 | 11:26 | korriger | |||
3. | Tore Bjørnerød | OK Moss | 57:59 | +6:29 | 12:36 | korriger | |||
4. | Knut Bjørkelo | Kolbotn og Skimt OL | 58:00 | +6:30 | 12:36 | korriger | |||
5. | Gunnar Tenge | Ã…s-NMBU Orientering | 1:04:14 | +12:44 | 13:57 | korriger | |||
6. | Richard Zeiner-Gundersen | Fossum IF | 1:05:40 | +14:10 | 14:16 | korriger | |||
7. | Peter Klaveness | MÃ¥ren OK | 1:06:10 | +14:40 | 14:23 | korriger | |||
8. | Lars Petter Endresen | MÃ¥ren OK | 1:06:32 | +15:02 | 14:27 | korriger | |||
9. | Terje Wiig Mathisen | Nydalens SK | 1:08:27 | +16:57 | 14:52 | korriger | |||
10. | Even Woldstad Hanssen | Eiker OL | 1:09:17 | +17:47 | 15:03 | korriger | |||
11. | Christopher Schive | OK Moss | 1:15:33 | +24:03 | 16:25 | korriger | |||
12. | Eirik Nordhagen | Ã…s-NMBU Orientering | 1:20:49 | +29:19 | 17:34 | korriger | |||
Brutt | Ivar Maalen | Ã…s-NMBU Orientering | korriger | ||||||
DNS | Stig Hultgreen Karlsen | IL GeoForm | korriger | ||||||
DNS | Sture Ottesen | Indre Østfold OK | korriger | ||||||
DNS | Idar Brekke | Ã…s-NMBU Orientering | korriger | ||||||
Klasse: D 13-16 C | |||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | ||||
1. | Frida Hovgaard Eisvang | OK Moss | 34:35 | +0:00 | 10:48 | korriger | |||
2. | Julie Sophie Wold | OK Moss | 42:58 | +8:23 | 13:25 | korriger | |||
3. | Emma Aune Jakobsen | OK Moss | 1:04:25 | +29:50 | 20:07 | korriger | |||
4. | Erle Wetterhus | OK Moss | 1:04:26 | +29:51 | 20:08 | korriger | |||
DNS | Erle Elise Wold | OK Moss | korriger | ||||||
Klasse: H 13-16 C | |||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | ||||
1. | Sebastian Blomfeldt Unnerud | OK Moss | 48:17 | +0:00 | 15:05 | korriger | |||
2. | Anders Hovgaard Eisvang | OK Moss | 51:47 | +3:30 | 16:10 | korriger | |||
Klasse: Ã…pen C | |||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | ||||
1. | Vidar Berteig | IL GeoForm | 32:26 | +0:00 | 10:08 | korriger | |||
2. | Aksel Eide-Fredriksen | Kamp/Vestheim IF | 37:01 | +4:35 | 11:34 | korriger | |||
3. | Tor Lahlum | Kolbotn og Skimt OL | 37:47 | +5:21 | 11:48 | korriger | |||
4. | Marianne Siegel | Ã…s-NMBU Orientering | 38:21 | +5:55 | 11:59 | korriger | |||
5. | Sille Winsnes | Ã…s-NMBU Orientering | 43:00 | +10:34 | 13:26 | korriger | |||
6. | Ingrid Bratland Tjernshaugen | OK Moss | 44:20 | +11:54 | 13:51 | korriger | |||
7. | Ellen-Christine Koren | Ã…s-NMBU Orientering | 47:55 | +15:29 | 14:58 | korriger | |||
8. | Elisabeth Aune Jakobsen | OK Moss | 1:04:46 | +32:20 | 20:14 | korriger | |||
DSQ | Hanne Wold | OK Moss | 1:05:47 | korriger | 53 54 51 52 | ||||
DNS | Trine Marit Justad Raaen | Lierbygda OL | korriger | ||||||
DNS | Linda Fredh | OK Moss | korriger | ||||||
DNS | Ann Helen Aabogen Haugaard | Indre Østfold OK | korriger | ||||||
DNS | Dag Haugland | Oslo kommunes bedriftsidrettslag | korriger |
Sist oppdatert: | 30 januar 2019, 13:57:45 |
Arrangør: | |
Antall deltagere: | 63 |
Antall startet: | 47 |