Resultater Strekktider Grafisk (Opek) Grafisk (OrRe) 
OBIK 2019Dataeksport
Brikkesys.no

AB-karusell nr. 2 og PO nr.7 i OBIK 28. mai 2019

Klasse: D 17-34

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Charlotte Sanchis

PRIVAT

46:57

+0:00

10:55

40 44 46 47 52 53 54 48 49 51 70 249

2.

Tomine Zakariassen

Lommendalen

51:22

+4:25

11:56

3.

Nikoline Asdøl

Tyrving, IL

51:51

+4:54

12:03

Klasse: D 45-49

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Unni Drage

Aker Solutions

50:34

+0:00

11:45

40 44 46 47 54 48 49 51 70

2.

Milda Øhlckers

Tyrving, IL

52:23

+1:49

12:10

40 44 46 47 48 49 51 70 249

Klasse: D 50-54

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Anne Stine Zakkariassen

Lommendalen

40:19

+0:00

9:22

2.

Sigrun Nygård

Bane NOR BIL

1:06:17

+25:58

15:24

Klasse: D 55-59

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Kjersti Skantze

Tyrving, IL

35:32

+0:00

11:27

2.

Sharon Broadwell

IL Geoform

45:39

+10:07

14:43

40 44 46 47 48 49 51 70

3.

Anna Gøhlman

Tyrving, IL

1:04:16

+28:44

20:43

40 44 46 47 48 49 51 70 249

4.

Aina Grymyr

Haugerud

1:10:30

+34:58

22:44

5.

Mari Leholt

Maris interiørhjelp

1:10:44

+35:12

22:49

40 44 46 47 48 51 70

Klasse: D 60-64

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Grete Hovi

Skien OK

34:06

+0:00

11:00

2.

Berit Danielsen

Tyrving, IL

36:18

+2:12

11:42

3.

Torild Heine

Fossum IF

55:28

+21:22

17:53

40 44 46 47 48 51 70

4.

Eva Reistad

Thales BIL

59:22

+25:16

19:09

40 44 46 47 48 51 70

Klasse: D 65-69

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Aud Gran

TYRVING

40:42

+0:00

13:07

40 44 46 47 48 49 51 70

2.

Nina Kolberg

Tyrving, IL

1:02:08

+21:26

20:02

40 44 46 47 48 51 70

Klasse: D 70-74

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Kjerti Tho

STabæk IF

40:53

+0:00

13:11

40 44 46 47 48 51 70

2.

Anne Sagberg

Bærum Kommune BIL

1:06:59

+26:06

21:36

3.

Sidsel Sandelien

STATENS VEGVESEN

1:19:15

+38:22

25:33

4.

Nora Ushin

Bærum kom.

1:59:59

+1:19:06

38:42

40 44 46 47 51 70

Klasse: D 75-79

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Anne Lise Øfsthus

Asker SK

55:09

+0:00

17:47

40 44 46 47 48 51 70

2.

Astri Rogstad

GE Healthcare

1:43:34

+48:25

33:24

40 44 46 47 48 51 70

Klasse: D 80

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Marit Økern Jensen

Bærums Skiklub

1:08:54

+0:00

22:13

40 44 46 47 48 51 70

Klasse: H 17-34

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Oscar Fiskum

Tyrving, IL

38:07

+0:00

7:46

52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 6...

2.

Thorsten Zakariassen

Lommendalen

51:23

+13:16

10:29

3.

Ander Reinertsen

Eriksen og Horgen

1:05:49

+27:42

13:25

4.

Eirik Asdøl

Tyrving, IL

1:10:57

+32:50

14:28

5.

Torbjørn Vadder

ABB

1:18:13

+40:06

15:57

6.

Audun Jørgensen

Østmarka OK

1:26:04

+47:57

17:33

Klasse: H 35-44

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Øystein Holo

Fossum IF

50:28

+0:00

10:17

2.

Jacob Dybwad

Veritas BIL

50:41

+0:13

10:20

Klasse: H 45-49

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Ståle Heitmann

Fossum IF

1:01:01

+0:00

12:27

40 44 46 47 54 48 49 51 70 249

Klasse: H 50-54

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Eskil Dalen

Telenor

46:13

+0:00

9:25

2.

Svein Nygård

NORGES BANK

48:06

+1:53

9:48

44 46 47 52 54 48 49 51 70

3.

Johan Haavardtun

Schenker

51:27

+5:14

10:30

40 44 46 47 52 53 54 48 49 51 70

4.

Jan Tore Henriksen

NORGES BANK

54:51

+8:38

11:11

40 44 46 47 52 53 54 48 49 51 70 249

5.

Bjørn-erik Gunnerød

Hagahogget Låmlag

59:28

+13:15

12:08

6.

Anten Plaiarn

Asker

1:08:50

+22:37

14:02

46 48 54 52 47 49 44 61 70

7.

Ketil Risvoll

Telenor

1:17:41

+31:28

15:51

8.

Frode Johansen

STatoil Oslo BIL

1:22:02

+35:49

16:44

40 44 46 47 48 49 51 70

9.

Viggo Eriksen

Fossum IF

1:59:59

+1:13:46

24:29

Klasse: H 55-59

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Klaus Horne

Tyrving, IL

33:21

+0:00

7:45

2.

Anders Asdøl

Tyrving, IL

38:27

+5:06

8:56

44 46 47 48 49 70

3.

Bjørn Solbergseter

BILPOST

45:53

+12:32

10:40

44 46 47 48 49 70

4.

Tore Voss Fagervold

Bane Nor BIL Oslo

47:11

+13:50

10:58

44 46 47 48 49 70

5.

Per Kaarby

Overtoppen IL

53:28

+20:07

12:26

40 44 46 47 48 49 51 70 249

6.

Roger Birkeland

Telenor BIL

54:16

+20:55

12:37

7.

Per Morten Lefdal

OEC

55:01

+21:40

12:47

8.

Håkon Halvorsen

STATNETT BIL

55:32

+22:11

12:54

40 44 46 47 48 49 51 70 249

9.

Torstein Schjelle

Aimit AS

1:07:45

+34:24

15:45

10.

Fritjof Jebsen

Fossum IF

1:12:16

+38:55

23:18

11.

Jarle Nilsen

SIMENS

1:23:24

+50:03

19:23

40 44 46 47 48 49 51 70 249

12.

Ole Anders Fiskum

Namsos IL

2:00:00

+1:26:39

27:54

40 44 46 47 48 49 51 70

12.

Espen Holm

Overtoppen

2:00:00

+1:26:39

27:54

40 44 46 47 48 49 51 70 249

DSQ

Lars Erik Fiskum

Tyrving, IL

2:00:00

44 46 47 48 49 51 70

Klasse: H 60-64

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Richard Zeiner-Gundersen

Aker Brygge

44:52

+0:00

10:26

40 44 46 47 48 49 51 70 249

2.

Terje Wiig Mathisen

Open iT

45:01

+0:09

10:28

44 46 47 48 49 51 70

3.

Pål Therkelsen

Privat

46:46

+1:54

10:52

4.

Egil Wickstrand Iversen

HEMING

48:16

+3:24

11:13

5.

Per Kristian Ekeberg

Tyrving, IL

48:27

+3:35

11:16

44 46 47 48 49 51 70

6.

Reidar Fossum

Asker Skiklubb

50:54

+6:02

11:50

7.

Tom Pettersen

KPP/Runners

52:48

+7:56

12:16

44 46 47 48 49 51 70

8.

Ivar Refsland

UIO

55:54

+11:02

13:00

44 46 47 48 49 70

9.

Knut Bjarne Sætre

Bærum Kommune BIL

56:34

+11:42

13:09

40 44 46 47 48 49 51 70 249

10.

Knud Bjørne-Larsen

Riksteatret

59:19

+14:27

13:47

11.

Knut Anders Løken

Fossum IF

1:01:47

+16:55

14:22

12.

Pål W Hanssen

BDO

1:04:12

+19:20

14:55

13.

Per Øhlckers

Tyrving, IL

1:04:56

+20:04

15:06

40 44 46 47 48 49 51 70 249

14.

Claus Frimann Clasen

Lyberg & Partner

1:13:32

+28:40

17:06

40 44 46 47 48 49 51 70 249

15.

Bernt Lund

Overtoppen

1:42:03

+57:11

23:43

40 44 46 47 48 49 51 70 249

16.

Don Skantze

Tyrving, IL

2:00:00

+1:15:08

27:54

40 44 46 47 48 49 51 70 249

Klasse: H 65-69

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Vidar Berteig

IL Geoform

29:32

+0:00

9:31

40 44 46 47 48 49 51 70 249

2.

Egil Huseth

Kamp Vestheim

40:28

+10:56

13:03

40 44 46 47 48 51 70

3.

Per Nermo

Cowi BIL

43:58

+14:26

14:10

40 44 46 47 48 51 70

4.

Reidar Vifstad

Tyrving, IL

44:03

+14:31

14:12

40 44 46 47 48 49 51 70 249

5.

Reidar Kierulf

RKP

48:48

+19:16

15:44

40 44 46 47 48 51 70 Korrekt tid: 48:48

6.

Helge Revhaug

Ringerike OL

57:25

+27:53

18:31

40 44 46 47 48 49 51 70

7.

Hermann Haarnes

PRIVAT

1:19:34

+50:02

25:40

40 44 46 47 48 49 51 70 249

Klasse: H 70-74

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Per Haugen

NEDERMAN

45:39

+0:00

14:43

40 44 46 47 48 51 70

2.

Trond Wettergreen

Andvord

49:18

+3:39

15:54

40 44 46 47 48 51 70

3.

Rune Wassum

PRIVART

1:19:34

+33:55

25:40

40 44 46 47 48 49 51 70 249

4.

Geir Arnesen

Bærum Skiklubb

2:00:00

+1:14:21

38:42

Klasse: H 75-79

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Kjell Gorm Røkke

ÅF

39:08

+0:00

12:37

40 44 46 47 48 49 51 70 249

2.

Knut Møgedal

Aker Solutions

42:55

+3:47

13:50

40 44 46 47 48 51 70

3.

Øystein Madsen

GE Healthcare

49:01

+9:53

15:48

4.

Arne Øfsthus

FUGRO

50:46

+11:38

16:22

40 44 46 47 48 49 51 70 249

5.

Roar Gudding

VET BIL

52:01

+12:53

16:46

40 44 46 47 48 49 51 70

6.

Jon C. Fougner

FUGRO

55:39

+16:31

17:57

40 44 46 47 48 51 70

7.

Tore Vaaje

Asker Skiklubb

56:23

+17:15

18:11

8.

Per Eric Ståhlbrand

OUS

1:29:38

+50:30

28:54

40 44 46 47 48 49 51 70 249

9.

Tor Ommundsen

Veritas

2:00:00

+1:20:52

38:42

40 44 46 47 48 51 70

Klasse: H 80

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Bjørn Gunnerød

Asker Skiklubb

51:30

+0:00

16:36

40 44 46 47 48 51 70

2.

Bjørn Egner

HEMING Orientering

1:03:14

+11:44

20:23

3.

Tor Drage

Aker Solutions

1:07:13

+15:43

21:40

40 44 46 47 48 51 70

4.

Per Meiland

DNB

1:17:25

+25:55

24:58

40 44 46 47 48 51 70

Klasse: Åpen N

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Sigve Nygård Fagervold

Asker SK

17:28

+0:00

6:59

40 46 47 48 49 51 70

Klasse: Åpen K

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

DSQ

Olav Hasaas

Fossum IF

33:38

40 44 46 47 48 49 51 70 249


Send inn korreksjon

Sist oppdatert:

8 september 2019, 17:17:18

Arrangør:

AB Karusellen

Antall deltagere:

99

Antall startet:

99