Klasse: Kort | ||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | |||
1. | Elise Wærp Hauge | Nydalens Skiklub | 22:29 | +0:00 | 124 | |||
2. | Erik Torstensen | Tpwb-o | 24:00 | +1:31 | 124 | |||
3. | Tora Vollset | HEMING Orientering | 25:24 | +2:55 | 124 | |||
4. | Veslemøy Solberg | Konnerud IL | 25:48 | +3:19 | 124 | |||
5. | John Thomas Petersen | Nittedal OL | 26:27 | +3:58 | 124 | |||
6. | Øystein Madsen | GE Healthcare | 28:59 | +6:30 | 124 | |||
7. | Henni Hattestad Kristensen | HEMING Orientering | 31:08 | +8:39 | 124 | |||
8. | Astrid Reusch | Heming Orientering | 31:13 | +8:44 | 124 | |||
9. | Unni Drage | Aker Solutions | 31:41 | +9:12 | 124 110 | |||
10. | Jon C. Fougner | FUGRO | 32:36 | +10:07 | 124 | |||
11. | Merete Bugge | Stami | 32:43 | +10:14 | 124 | |||
12. | Anne Lise Øfsthus | Asker Skiklubb | 33:40 | +11:11 | 124 | |||
13. | Vera Telje Sjølie | NORGES BANK | 37:00 | +14:31 | 124 | |||
14. | Tor Drage | Aker Solutions | 39:36 | +17:07 | 124 | |||
15. | Eyvind Aas | GEOFORM | 43:04 | +20:35 | 124 | |||
16. | Knut Tore Solheim | Nydalen Siklubb | 45:20 | +22:51 | 124 | |||
DSQ | Arne Chr Scheie | ØSTMARKA OK | 35:53 | 73 124 | ||||
DSQ | Sally | PRIVATE | 2:03:45 | 124 | ||||
Klasse: Mellom | ||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | |||
1. | Karl Aasmund Erøy | Samtalen AS | 31:26 | +0:00 | 124 | |||
2. | Bjørn Hauge | Nydalens Skiklub | 31:59 | +0:33 | 124 | |||
3. | Dagrun Melkilg | HEMING Orientering | 34:25 | +2:59 | 124 | |||
4. | Solveig Sletner | GEOFORM | 34:43 | +3:17 | 124 | |||
5. | Dag Wang | Lillomarka OL | 35:40 | +4:14 | 124 | |||
6. | Ida Marie Flågen | Heming Orientering | 36:19 | +4:53 | 124 | |||
7. | Roar Sigurdsen | Ringnes BIL | 37:06 | +5:40 | 124 | |||
8. | Per Kaarby | Overtoppen | 37:08 | +5:42 | 124 | |||
9. | Per Schanche | Asker SK | 37:17 | +5:51 | 124 | |||
10. | Ove Martinsen | Leithe&Christiansen | 37:42 | +6:16 | 124 | |||
11. | Maria Ahlman | Kværner | 38:19 | +6:53 | 124 | |||
12. | Kristin Sletner | IL GeoForm | 38:47 | +7:21 | 124 | |||
13. | Anton Heggstrøm | NOName | 38:55 | +7:29 | 124 | |||
14. | Hege Wang | Lillomarka OL | 38:56 | +7:30 | 124 | |||
15. | Astrid Fiskum | Tyrving, IL | 39:01 | +7:35 | 124 | |||
16. | Tormod Øvergård | Istone | 39:40 | +8:14 | 124 | |||
17. | Olav Nipen | Tyrving IL | 40:35 | +9:09 | 124 | |||
18. | Per Stedje | BASEFARM | 40:53 | +9:27 | 124 | |||
19. | Helge Revhaug | Ringerike O-lag | 43:01 | +11:35 | 124 | |||
20. | Anna Gøhlman | Tyrving IL | 43:28 | +12:02 | 124 | |||
21. | Aleidis Løken | HEMING Orientering | 44:44 | +13:18 | 124 | |||
22. | Sharon Broadwell | IL GeoForm | 45:13 | +13:47 | 124 | |||
23. | Bo Bratsberg | PRIVAT | 47:06 | +15:40 | 124 | |||
24. | Roger Birkeland | Telenor BIL | 47:55 | +16:29 | 124 110 | |||
25. | Sara Angell Bakke | Lillomarka OL | 49:25 | +17:59 | 124 | |||
26. | Espen Delp | MÃ¥ren OK | 50:09 | +18:43 | 124 | |||
27. | Jartrud Steinsli | ØSTMARKA OK | 51:13 | +19:47 | 124 110 | |||
28. | Gro Ellegard | Vang OL | 58:21 | +26:55 | 124 | |||
29. | Kjersti Tho | Stabæk IF | 1:00:09 | +28:43 | 124 | |||
DSQ | Hallvard Bjørgum | Veritas | 21:36 | 127 71 70 124 72 73 75 78 79 119 110 150 | ||||
DSQ | Truls Angell | Lillomarka OL | 49:26 | 124 | ||||
Klasse: Lang | ||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | |||
1. | Thomas Nipen | Bækkelagets SK | 32:39 | +0:00 | 124 | |||
2. | Gustav Fiskum | NTNUI | 33:35 | +0:56 | 124 | |||
3. | Bjørn Anders Flågen | Heming Orientering | 33:42 | +1:03 | 124 | |||
4. | Kristoffer Nesland | NTNUI | 34:38 | +1:59 | 124 | |||
5. | Lars Karelius Noer | NRK | 38:32 | +5:53 | 124 | |||
6. | Georg Bugge | AAS-JAKOBSEN | 38:40 | +6:01 | 124 | |||
7. | Per-Ivar Nikolaisen | Oppsal IF | 39:13 | +6:34 | 124 | |||
8. | Tarjei Vollset | HEMING Orientering | 39:49 | +7:10 | 124 | |||
9. | Morten Tangen | Moss | 40:10 | +7:31 | 124 | |||
10. | Christian Reusch | REGJERINGSADVOKATEN | 43:23 | +10:44 | 124 | |||
11. | Hans Jevanor | Fossum IF | 43:25 | +10:46 | 124 | |||
12. | Tor Ringstad | Cisco | 43:48 | +11:09 | 124 | |||
13. | Erik Rosenvold | ØSTMARKA OK | 45:05 | +12:26 | 124 | |||
14. | Terje Melsom | Fossum IF | 45:50 | +13:11 | 124 | |||
15. | Lars Baklid | Konnerud IL | 46:00 | +13:21 | 124 | |||
16. | Fredrik Larsen | Indre Østfold | 46:06 | +13:27 | 124 | |||
17. | Jøran Kristensen | HEMING Orientering | 46:21 | +13:42 | 124 | |||
18. | Anders Flågen | Heming Orientering | 48:43 | +16:04 | 124 | |||
19. | Rune Hultgreen | GEOFORM | 54:41 | +22:02 | 74 124 | |||
20. | Stig Hultgreen Karlsen | GEOFORM | 58:58 | +26:19 | 124 | |||
21. | Zoltan Horvath | Veritas BIL | 59:15 | +26:36 | 124 | |||
22. | Ann Elin Flågen | Heming Orientering | 1:06:15 | +33:36 | 124 79 | |||
DSQ | Egil Eide | Tyrving, IL | 30:47 | 124 79 78 75 77 125 150 | ||||
DSQ | Harald Iwe | GEOFORM | 44:42 | 72 124 116 | ||||
DSQ | Terje Næss | Fossum IF | 56:26 | 124 | ||||
Klasse: Nybegynner | ||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | |||
1. | Alf Kristensen | HEMING Orientering | 12:23 | +0:00 | 124 |
Sist oppdatert: | 2 august 2019, 16:38:58 |
Arrangør: | |
Antall deltagere: | 75 |
Antall startet: | 75 |