Resultater Strekktider Grafisk (Opek) Grafisk (OrRe) 
Dataeksport
Brikkesys.no

KM Stafett 1. september 2019

Klasse: D11-12

1.

Kongsberg OL 1

 

42:58

 

1

Elise Renard

18:50

1.

18:50

1.

1

Amalie Myrvold Skovlyst

19:09

2.

18:50

1.

2

Marte Eger

24:08

1.

42:58

1.

Klasse: H11-12

1.

Kongsberg OL 1

 

33:37

 

1

Arne Biseth

17:14

3.

17:14

3.

2

Simen Sommerstad Røste

16:23

1.

33:37

1.

2.

Kongsberg OL 2

 

34:28

 

1

Jon Strand

17:10

2.

17:10

2.

2

Jan Olav Bergan

17:18

2.

34:28

2.

3.

Konnerud IL 1

 

38:37

 

1

Jonatan Herman Lysheden-Vogt

17:05

1.

17:05

1.

2

Hans Mathias Økern Hågård

21:32

3.

38:37

3.

4.

Konnerud IL 2

 

1:09:14

 

1

Ola Gjermstad Pettersen

20:40

4.

20:40

4.

2

Mone Småge-Hilsen

48:34

4.

1:09:14

4.

DSQ

Sturla, IF

 

45:56

 

1

Kristian Kaiser

28:31

5.

28:31

5.

2

Aksel Klausen

17:25

.

0:00

.

DSQ

Brutt

Sturla, IF 1

 

33:59

 

1

Ine Marie Fagerland

33:59

6.

33:59

6.

2

.

0:00

.

DNS

Klasse: D13-16

1.

Kongsberg OL 1

 

57:41

 

1

Synne Sommerstad Røste

29:22

2.

29:22

2.

2

Ingvild Gustafsson

28:19

1.

57:41

1.

2.

Sturla, IF 1

 

1:02:03

 

1

Marie Kvarme

26:59

1.

26:59

1.

2

Mina Akiko Johnsen

35:04

2.

1:02:03

2.

3.

Konnerud IL 1

 

1:10:29

 

1

Hedda Spangberg

31:54

4.

31:54

4.

2

Mille Vasshaug Jægtvik

38:35

3.

1:10:29

3.

4.

Kongsberg OL 2

 

1:10:44

 

1

Selma Høivold

31:52

3.

31:52

3.

2

Konstanse Moholth

38:52

4.

1:10:44

4.

5.

Sturla, IF 2

 

1:29:51

 

1

Ylva Klausen

32:42

5.

32:42

5.

2

Anne Maren Eidsten

57:09

6.

1:29:51

5.

6.

Konnerud IL 2

 

1:33:38

 

1

Tiril Holen

45:55

7.

45:55

7.

2

Martine Gjermstad Pettersen

47:43

5.

1:33:38

6.

7.

Kongsberg OL 3

 

1:50:42

 

1

Iselin Høivold

35:40

6.

35:40

6.

2

Ingrid Lesteberg

1:15:02

8.

1:50:42

7.

8.

Konnerud IL 4

 

2:00:14

 

1

Hanna Spangberg

58:14

8.

58:14

8.

2

Elsa Sofie Lysheden-Vogt

1:02:00

7.

2:00:14

8.

DSQ

Konnerud IL 3

 

2:55:27

 

1

Tiril Kihle

1:14:09

9.

1:14:09

9.

2

Johanne Storhaug

1:41:18

.

0:00

.

DSQ

DNS

Modum OL 1

 

0:00

 

1

.

0:00

.

DNS

2

.

0:00

.

DNS

DNS

Kongsberg OL 4

 

0:00

 

1

Helene Brandal Søfting

.

0:00

.

DNS

2

.

0:00

.

DNS

Klasse: H13-16

1.

Kongsberg OL 2

 

50:17

 

1

Andreas Myrvold Skovlyst

26:18

2.

26:18

2.

2

Halvor Løken

23:59

1.

50:17

1.

2.

Ringerike OL 1

 

51:43

 

1

Martin Nøkleby Melling

24:15

1.

24:15

1.

2

Mikkel Berglund

27:28

2.

51:43

2.

3.

Sturla, IF 1

 

57:09

 

1

Magnus Skourup Rognebakke

29:08

4.

29:08

4.

2

Lukas Klausen

28:01

3.

57:09

3.

4.

Sturla, IF 2

 

1:03:08

 

1

Henrik Kaiser

32:15

7.

32:15

7.

2

Olav Melheim

30:53

4.

1:03:08

4.

5.

Konnerud IL 1

 

1:11:47

 

1

August Hellerud Sire

31:48

5.

31:48

5.

2

Fredrik Fet Andersen

39:59

5.

1:11:47

5.

6.

Sturla, IF 4

 

1:24:04

 

1

Isak Fagerland

32:05

6.

32:05

6.

2

Jens Wold

51:59

6.

1:24:04

6.

7.

Sturla, IF

 

2:02:00

 

1

Rasmus Berlund

29:06

3.

29:06

3.

2

Oskar Knutheim

1:32:54

7.

2:02:00

7.

DSQ

Kongsberg OL 1

 

49:16

 

1

Johan Eger

24:13

.

0:00

.

DSQ

2

Atle Nikolai Wøllo

25:03

.

0:00

.

DSQ

Kongsberg OL 3

 

1:01:56

 

1

Erlend Langeggen

29:28

.

0:00

.

DSQ

2

Arne Bergan

32:28

.

0:00

.

Brutt

Sturla, IF 3

 

37:33

 

1

Martin Kaiser

37:33

8.

37:33

8.

2

Mats Johnsen

.

0:00

.

DNS

Brutt

Sturla, IF 5

 

1:24:22

 

1

Sivert Knutheim

1:24:22

.

0:00

.

DSQ

2

Ingar Aarvik-Hansen

.

0:00

.

Brutt

Klasse: D135

1.

Kongsberg OL 1

 

1:46:31

 

1

Ragnhild Myrvold Skovlyst

29:25

1.

29:25

1.

2

Ingjerd Sommerstad

37:13

3.

1:06:38

1.

3

Ingrid Kvistad

39:53

2.

1:46:31

1.

2.

Konnerud IL 1

 

1:58:22

 

1

Birgit Økern Jensen

41:41

6.

41:41

6.

2

Isa Heggedal

36:39

2.

1:18:20

3.

3

Tove Heimdal

40:02

3.

1:58:22

2.

3.

Ringerike OL 2

 

1:59:08

 

1

Monica Berglund

41:37

5.

41:37

5.

2

Sissel Skovly

42:13

4.

1:23:50

5.

3

Kjersti Stræte

35:18

1.

1:59:08

3.

4.

Ringerike OL 1

 

2:04:52

 

1

Kirsti Kringhaug

35:32

2.

35:32

2.

2

Anne Guro Nøkleby

44:13

5.

1:19:45

4.

3

Torunn Økern Jensen

45:07

4.

2:04:52

4.

5.

Kongsberg OL 2

 

2:13:49

 

1

Ellen Gustafsson

41:28

3.

41:28

3.

2

Unn Hilde Heggedal

36:10

1.

1:17:38

2.

3

Kristin Eger

56:11

6.

2:13:49

5.

6.

Modum O-lag 1

 

2:40:06

 

1

Ann Elisabeth Gunnulfsen

41:36

4.

41:36

4.

2

Marianne Solheim Sandberg

53:48

8.

1:35:24

6.

3

Anne Mia Olsen

1:04:42

7.

2:40:06

6.

7.

Sturla, IF 1

 

2:42:57

 

1

Charlotte Skourup

1:03:06

8.

1:03:06

8.

2

Aud Ellen Brevik

47:11

6.

1:50:17

7.

3

Tanja Instanes

52:40

5.

2:42:57

7.

8.

Kongsberg OL 3

 

3:18:19

 

1

Ann-Karin Lesteberg

1:07:25

9.

1:07:25

9.

2

Marianne Omdal

51:18

7.

1:58:43

8.

3

Elisabeth Hetlevik

1:19:36

8.

3:18:19

8.

DSQ

Konnerud IL 2

 

4:27:29

 

1

Kirsten Gjermstad

54:11

7.

54:11

7.

2

Line Bjørnås

2:11:02

9.

3:05:13

9.

3

Camilla Hovland

1:22:16

.

0:00

.

DSQ

Brutt

Berger og Svelvik OL / Konnerud IL 3

 

37:34

 

1

Trude Hansen

37:34

.

0:00

.

DSQ

2

Annemarie Ranvik

.

0:00

.

DNS

3

.

0:00

.

DNS

Klasse: D165

DSQ

Eiker OL

 

3:01:12

 

1

Aud Kjemperud

1:17:02

1.

1:17:02

1.

2

Eli Tufte Hanssen

14:29

.

0:00

.

DSQ

3

Berit Grosvold

1:29:41

.

0:00

.

Klasse: H180

1.

Ringerike OL 1

 

1:56:33

 

1

Kristian Khile

30:03

1.

30:03

1.

2

Helge Revhaug

50:58

1.

1:21:01

1.

3

Knut Aas

35:32

1.

1:56:33

1.

Klasse: H135

1.

Ål IL 1

 

2:16:23

 

1

Arnstein Sørbøen

45:19

2.

45:19

2.

2

Knut Ivar Vestli

50:56

3.

1:36:15

2.

3

Vidar Sire

40:08

1.

2:16:23

1.

2.

Konnerud IL 1

 

2:18:29

 

1

Håvard Halvorsen

56:00

4.

56:00

4.

2

Terje W. Pettersen

41:22

1.

1:37:22

3.

3

Håvard Hågård

41:07

2.

2:18:29

2.

3.

Kongsberg OL 1

 

2:24:39

 

1

Øyvind Drage

43:33

1.

43:33

1.

2

Svein-Erik Søgård

42:49

2.

1:26:22

1.

3

Bjørn Victor Larsen

58:17

5.

2:24:39

3.

4.

Sturla, IF 1

 

2:32:42

 

1

Roger Wiik

49:17

3.

49:17

3.

2

Geir Thomas Knutheim

59:21

5.

1:48:38

4.

3

Håkon Wold

44:04

3.

2:32:42

4.

5.

Kongsberg OL 2

 

3:02:59

 

1

Roger Andre Vanebo

59:54

5.

59:54

5.

2

Terje Ulla Eiken

1:05:48

7.

2:05:42

6.

3

Erik Høivold

57:17

4.

3:02:59

5.

6.

Konnerud IL 2

 

3:07:55

 

1

Kjell Petter Småge

1:07:08

6.

1:07:08

6.

2

Geir Holm Gundersen

57:19

4.

2:04:27

5.

3

Bjørn Baklid

1:03:28

6.

3:07:55

6.

DSQ

Sturla, IF 2

 

2:59:38

 

1

Anders Gustafsson

47:59

.

0:00

.

DSQ

2

Jon Erik Kvarme

1:03:50

.

0:00

.

3

Nils Inge Brurberg

1:07:49

.

0:00

.

Brutt

Sturla, IF 3

 

2:17:14

 

1

Snorre Frydenlund

1:15:58

7.

1:15:58

7.

2

Thomas Kaiser

1:01:16

6.

2:17:14

7.

3

Espen Melheim

.

0:00

.

Brutt

Brutt

Konnerud IL 3

 

2:58:41

 

1

Morten Herman Vogt

1:18:19

8.

1:18:19

8.

2

Hans Jørgen Krogstie

1:40:22

8.

2:58:41

8.

3

Pål Pedersen

.

0:00

.

DNS

Klasse: D17

1.

Konnerud IL 2

 

2:24:02

 

1

Jenny Baklid

39:51

1.

39:51

1.

2

Anette Juveli

50:20

1.

1:30:11

1.

3

Anniken Ranvik

53:51

3.

2:24:02

1.

2.

Eiker OL 1

 

2:52:22

 

1

Malin Sørensen

54:40

3.

54:40

3.

2

Solveig Moen Letmolie

1:04:01

5.

1:58:41

2.

3

Oda Isnes Tyse

53:41

2.

2:52:22

2.

3.

Kongsberg OL 1

 

3:00:21

 

1

Ingvild Langeggen

1:15:47

7.

1:15:47

7.

2

Åsne Haavengen

52:46

2.

2:08:33

5.

3

Linnea Olofsson

51:48

1.

3:00:21

3.

4.

Sturla, IF 1

 

3:07:37

 

1

Ine Instanes

1:02:55

5.

1:02:55

5.

2

Ingeborg Kvarme

1:03:25

4.

2:06:20

4.

3

Malene Instanes

1:01:17

4.

3:07:37

4.

5.

Eiker OL 2

 

3:28:08

 

1

Sølvi Fossøy

50:35

2.

50:35

2.

2

Christine Hoen

1:13:02

6.

2:03:37

3.

3

Anne Marthe Peveri

1:24:31

5.

3:28:08

5.

6.

Kongsberg OL 2

 

4:12:06

 

1

Celine Renard

59:15

4.

59:15

4.

2

Elisabeth Brandal Søfting

1:38:42

7.

2:37:57

7.

3

Ingerid Bergan

1:34:09

6.

4:12:06

6.

7.

Konnerud IL 2

 

2:10:08

 

1

Nora Småge Hilsen

1:12:28

6.

1:12:28

6.

2

Hege Kullerud

57:40

3.

2:10:08

6.

Klasse: H17

1.

Konnerud IL 1

 

2:21:40

 

1

Kristian Kullerud

46:00

3.

46:00

3.

2

Nicholas Oskarsson

55:59

5.

1:41:59

4.

3

Jonas Sommerstad Juveli

39:41

2.

2:21:40

1.

2.

Sturla, IF 1

 

2:22:48

 

1

Mathias Skourup Rognebakke

46:56

5.

46:56

5.

2

Egil Frydenlund

56:24

6.

1:43:20

5.

3

Johan Kristian Undeland

39:28

1.

2:22:48

2.

3.

Kongsberg OL 1

 

2:22:53

 

1

Vetle Drage

54:53

6.

54:53

6.

2

Bjørn Haavengen

45:46

1.

1:40:39

2.

3

Damien Renard

42:14

3.

2:22:53

3.

4.

Kongsberg OL 3

 

2:37:08

 

1

Odd Strand

46:01

4.

46:01

4.

2

Ola Lesteberg

59:04

7.

1:45:05

6.

3

Per Øivind Eger

52:03

5.

2:37:08

4.

5.

Eiker OL 1

 

2:37:17

 

1

Øystein Sørensen

39:32

1.

39:32

1.

2

Martin Sørensen

1:11:35

8.

1:51:07

8.

3

Kenneth Sandvold

46:10

4.

2:37:17

5.

6.

Ringerike OL 1

 

2:50:39

 

1

Oskar Arnevik

56:02

8.

56:02

8.

2

Lars-Inge Arnevik

45:54

2.

1:41:56

3.

3

Lars Berglund

1:08:43

6.

2:50:39

6.

7.

Kongsberg OL 2

 

3:16:56

 

1

Rolf Trygve Haug

54:53

6.

54:53

6.

2

Espen Røste

53:53

4.

1:48:46

7.

3

Olav Lund

1:28:10

7.

3:16:56

7.

DSQ

Nesbyen IL

 

2:22:24

 

1

Vegard Myklemyr

43:12

2.

43:12

2.

2

Kristian Mikkelsplass

50:16

3.

1:33:28

1.

3

Kristen Mikkelsplass

48:56

.

0:00

.

DSQ

DSQ

Modum OL 1

 

2:47:05

 

1

Sigurd Rønning

1:01:58

.

0:00

.

DSQ

2

Lars Grønhovd

52:50

.

0:00

.

3

Arno Lilja Grønhovd

52:17

.

0:00

.


Send inn korreksjon

Sist oppdatert:

1 september 2019, 17:22:33

Arrangør:

Modum Orienteringslag

Antall deltagere:

169

Antall startet:

160