Resultater Strekktider Grafisk (Opek) Grafisk (OrRe) Grafisk (java)
OBIK 2019Dataeksport
Brikkesys.no

OBIK P20 Østernvannsvingen 3. september 2019

Klasse: D15-16(MELLOM)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Linnea Holst

IL Tyrving

1:08:32

+0:00

DSQ

Kajsa Larsson

IL Tyrving

42:20

150 151 153 245 101

Klasse: D17-34(MELLOM)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Emma Meyer Larsson

IL Tyrving

46:52

+0:00

2.

Nikoline Asdøl

Tyrving, IL

1:00:41

+13:49

3.

Iris Holst

Tyrving, IL

1:13:06

+26:14

Klasse: D35-44(MELLOM)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Kari Bjaaland

OSLO Kommune BIL

1:31:27

+0:00

Klasse: D50-54(MELLOM)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Marianne Njåstein

Tyrving, IL

49:09

+0:00

2.

Kjersti Hov

Fossum IF

50:07

+0:58

3.

Kjersti Skantze

Tyrving, IL

58:34

+9:25

4.

Hege Feiring

Tyrving, IL

1:08:01

+18:52

DSQ

Åshild Flatebakken

Tyrving, IL

1:06:42

140 150 151 153 101

Klasse: D55-59(KORT)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Nina Elise Jørgensen

Promis BIL

45:14

+0:00

2.

Aleidis Løken

Heming Orientering

49:28

+4:14

3.

Trine Raaen

Aker Brygge Orientering

55:45

+10:31

4.

Sharon Broadwell

IL GeoForm

1:05:52

+20:38

Klasse: D65-69(KORT)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Aud Gran

TYRVING

46:52

+0:00

2.

Elle Melbye

Elle BIL

1:07:47

+20:55

Klasse: D70-74(KORT)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Marit Vågsnes

OUS BIL

46:34

+0:00

1.

Marit Vågsnes

OUS BIL

46:34

+0:00

3.

Kjersti Tho

Stabæk IF

52:04

+5:30

4.

Nora Ursin

Bærum kom.

56:30

+9:56

5.

Anne Sagberg

Bærum kom.

58:40

+12:06

6.

Aud I Spjelkavik

FBI

1:35:45

+49:11

Klasse: D75-79(KORT)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Unni Drage 

Aker Solutions

1:21:39

+0:00

2.

Astri Rogstad

GE Healthcare

1:39:28

+17:49

DSQ

Hjørdis Egner

OSLO ARKITEKTENE

1:32:20

140 147 151 153 245

Klasse: H17-34(LANG)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Karl Fremstad

IL Tyrving

38:08

+0:00

2.

Georg Bugge

AAS-JAKOBSEN

42:34

+4:26

3.

Eirik Asdøl

Asker SK

52:14

+14:06

4.

Christian Fossen

Cardo BIL

1:18:57

+40:49

DSQ

Oskar Aalde

Ås

1:15:08

149 150 151 153 245 101

Klasse: H35-44(LANG)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Erik Holter

Larvik OK

51:17

+0:00

Klasse: H45-49(LANG)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Lars Karelius Noer

NRK

45:16

+0:00

Klasse: H50-54(LANG)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Trond Lund

Tyrving, IL

45:08

+0:00

2.

Bjørn-Erik Gunnerød

Hagahogget låmlag

49:53

+4:45

3.

Ole Kristian Kristensen

Bodø Orientering

53:30

+8:22

4.

Ketil Risvoll

TELENOR BIL

1:16:43

+31:35

Klasse: H55-59(MELLOM)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Anders Asdøl

Tyrving, IL

36:16

+0:00

2.

Bjørn Solbergseter

BILPOST

40:22

+4:06

3.

Tore Voss Fagervold

Bane Nor BIL Oslo

46:29

+10:13

4.

Jørn Henning Grandal

Tyrving, IL

49:19

+13:03

5.

Nils Olav Solheim

Aker Solutions

50:43

+14:27

6.

Tore Kalhovd

Aker Solutions

56:15

+19:59

7.

Frode Johansen

Statoil Oslo Bil

58:21

+22:05

Klasse: H60-64(MELLOM)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Richard Zeiner-Gundersen

Aker Brygge Orientering

43:04

+0:00

2.

Pål Therkelsen

Privat

44:02

+0:58

3.

Per Kristian Ekeberg

Tyrving, IL

49:26

+6:22

4.

Egil Wickstrand Iversen

HEMING

49:56

+6:52

5.

Paal W Hanssen

BDO

55:03

+11:59

6.

Bård Natvig

Universitetet i Oslo BIL

55:53

+12:49

7.

Karl Aasmund Erøy

Samtalen AS

56:00

+12:56

8.

Ivar Refsland

UIO

57:50

+14:46

9.

Helge Bjaaland

ELLE BIL

1:03:00

+19:56

10.

Per Ølckers

Tyrving, IL

1:03:50

+20:46

11.

Knut Anders Løken

Fossum IF

1:04:21

+21:17

12.

Don Skantze

Tyrving, IL

1:25:11

+42:07

Klasse: H65-69(KORT)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Vidar Berteig

IL GeoForm

33:47

+0:00

2.

Odd Eide-Fredriksen

Kamp Vestheim

47:36

+13:49

3.

Reidar Kierulf

RKP

51:10

+17:23

4.

Egil Huseth

Kamp Vestheim

53:41

+19:54

5.

Reidar Vifstad

Tyrving, IL

55:26

+21:39

6.

Per Nermo

COWI BIL

1:05:15

+31:28

7.

Morten Rambech Dahl

Kamp Vestheim

1:07:38

+33:51

Klasse: H70-74(KORT)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Knut Karlsen

Omega AS

46:51

+0:00

2.

Einar Skåre

Brevpost

47:20

+0:29

3.

Bjørn Spjelkavik

Tyrving, IL

1:19:47

+32:56

DSQ

Jon Fanavoll

Kamp Vestheim

49:23

151

Klasse: H75-79(KORT)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Kjell Røkke

Reinertsen

46:46

+0:00

2.

Kjell Stenstadvoll

Hydro Oslo

47:59

+1:13

3.

Øystein Madsen

GE Healthcare

55:51

+9:05

4.

Tor Ommundsen

Veritas

55:56

+9:10

5.

Knut Møgedal

Aker Solutions

58:16

+11:30

6.

Jon C. Fougner

FUGRO

1:04:42

+17:56

7.

Kåre Knudsen

GeoForm

1:12:46

+26:00

8.

Klaus Engen

Innovasjon Norge

1:21:42

+34:56

9.

Arne Øfsthus

Fugro

1:22:31

+35:45

10.

Tom Ibsen

OUS

1:24:21

+37:35

DSQ

Knut Erik Østengen

Thales BIL

1:04:15

136

DSQ

Leif Bråten

Heming Orientering

2:03:06

147

Brutt

Roar Gudding

VET BIL

Klasse: H80-(KORT)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Sigfred Fagervik

Thales

56:42

+0:00

2.

Sturle Hånes

GeoFORM

1:07:23

+10:41

3.

Svein F Kvalheim

Årstad IL

1:24:20

+27:38

4.

Bjørn Gunnerød

Asker Skiklubb

1:34:16

+37:34

5.

Tor Drage 

Aker Solutions

1:51:58

+55:16

DSQ

Bjørn Egner

HEMING Orientering

51:15

147

Klasse: NÅ(ÅPEN-N)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

DSQ

Eyvind Fredriksen

Sterrata

24:45

141

Klasse: ÅK(KORT)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Else Grandal

Tyrving, IL

46:44

+0:00

2.

Per Ongstad

PRIVAT

56:23

+9:39

3.

Ingvill Sommerstad

Tyrving, IL

1:02:36

+15:52

DSQ

Arleen Engeset

NORGES BANK

57:49

136 138

DSQ

Einar Thorstensen

Kamp Vestheim

1:03:25

136

Klasse: ÅM(MELLOM)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Espen Jakobsen

Tyrving, IL

38:56

+0:00

2.

Berit Danielsen

IL Tyrving

1:05:56

+27:00

Klasse: ÅL(LANG)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Espen Prydz

Heming Orientering

46:12

+0:00

2.

Bjørn Solhjem

Hæggland og Svanberg

52:35

+6:23

3.

Lise Horntvedt

Larvik OK

1:11:27

+25:15

4.

Alain Ferber

FBI

1:42:33

+56:21


Send inn korreksjon

Sist oppdatert:

8 september 2019, 17:11:57

Arrangør:

OBIK Orientering

Antall deltagere:

98

Antall startet:

98