Resultater Strekktider Grafisk (Opek) Grafisk (OrRe) Grafisk (java)
OBIK 2019Dataeksport
Brikkesys.no

OBIK P21 5. september 2019

Klasse: DL(LANG)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Britta Fismen

Fossum IF

42:33

+0:00

8:43

2.

Lise Horntvedt

Larvik OK

56:55

+14:22

11:39

3.

Brita Sauar

Equinor

57:58

+15:25

11:52

Klasse: D35-44(MELLOM)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

DSQ

Kristin Sletner

IL GeoForm

42:03

105

Klasse: D45-49(MELLOM)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Liv Paltiel

Folkehelseinstituttet

47:52

+0:00

11:56

Klasse: D50-54(MELLOM)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Hege Feiring

TYRVING

50:50

+0:00

12:40

2.

Eldri Holo

Fossum IF

52:42

+1:52

13:08

DSQ

Marianne Njåstein

Tyrving IL

42:48

105

Klasse: D55-59(KORT)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Unni STENHAMMER

PRIVAT

32:14

+0:00

10:42

2.

Aleidis Løken

Heming Orientering

35:02

+2:48

11:38

3.

Sharon Broadwell

IL GeoForm

36:41

+4:27

12:11

4.

Nina Elise Jørgensen

Promis BIL

41:24

+9:10

13:45

5.

Kirsti Berg

TYRVING

45:58

+13:44

15:16

6.

Trine Raaen

Aker Brygge

47:35

+15:21

15:48

7.

Merete Bugge

STAMI

52:37

+20:23

17:28

8.

Aina Grymyr

Haugerud

1:21:01

+48:47

26:54

Klasse: D60-64(KORT)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Gerd Sylvi Sellevold

Kamp Vestheim

1:30:37

+0:00

30:06

Klasse: D70-74(KORT)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Marit Vågsnes

OUS BIL

41:24

+0:00

13:45

2.

Kjersti Tho

Stabæk IF

43:51

+2:27

14:34

3.

Nora Ursin

Bærum kom.

55:02

+13:38

18:17

4.

Aud I Spjelkavik

FBI

1:00:14

+18:50

20:00

Klasse: D75-79(KORT)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Astri Rogstad

GE Healthcare

1:37:18

+0:00

32:19

Klasse: H17-34(LANG)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Georg Bugge

AAS-JAKOBSEN

39:05

+0:00

8:00

2.

Øystein Langberg

Aftenposten

43:33

+4:28

8:55

3.

Halvor Kjellesvik

OSLO Kommune BIL

47:21

+8:16

9:42

Klasse: H35-44(LANG)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Morten Wettergren

Fossum IF

41:54

+0:00

8:35

2.

Fredrik Larsen

Indre Østfold OK

45:59

+4:05

9:25

3.

Erik Holter

Larvik OK

46:33

+4:39

9:32

Klasse: H45-49(LANG)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Knut Bårtveit

Bø O-lag

41:56

+0:00

8:35

2.

Atle Pedersen

Reload

45:15

+3:19

9:16

3.

Erik Sauar

KoLl

47:14

+5:18

9:40

4.

Olav Hasaas

Fossum IF

47:55

+5:59

9:49

5.

Marius Burmo

PRIVAT

48:35

+6:39

9:57

6.

Lars Grande

FBI

49:02

+7:06

10:02

Klasse: H50-54(LANG)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Øystein Kihldahl

AHS

47:22

+0:00

9:42

2.

Gunnar Rustad

FFI BIL

55:19

+7:57

11:20

2.

Uno Hanslien

Bilpost

55:19

+7:57

11:20

4.

Thomas Konow

Dr Tech Olav Olsen

55:58

+8:36

11:28

5.

Dag Wang

Lillomarka O-lag

1:00:07

+12:45

12:19

Klasse: H55-59(MELLOM)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Rune Teigland

AAS-JAKOBSEN

36:30

+0:00

9:06

2.

Roar Sigurdsen

Ringnes BIL

38:03

+1:33

9:29

3.

Per Kaarby

Over Toppen IL

38:31

+2:01

9:36

4.

Hallvard Berg

TYRVING

49:23

+12:53

12:18

5.

TOM Rådahl

TYRVING

56:13

+19:43

14:01

DSQ

Ketilm Stenhammer

NOkia

1:20:05

104 109 105 107 106 105 108 109 102 101 113 112

Klasse: H60-64(MELLOM)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Richard Zeiner-Gundersen

Aker Brygge

35:05

+0:00

8:44

2.

Kjell Markset

KoLl

40:54

+5:49

10:11

3.

Richard Blom

FBI

41:18

+6:13

10:17

4.

Knut Anders Løken

Fossum IF

41:44

+6:39

10:24

5.

Vidar Elvekrok

Eiker OL

46:51

+11:46

11:40

6.

Pål Woldstad Hanssen

BDO BIL

48:17

+13:12

12:02

Arrang

Terje Wiig Mathisen

Open iT

Klasse: H65-69(KORT)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Vidar Berteig

IL GeoForm

24:11

+0:00

8:02

2.

Per Nermo

COWI BIL

35:06

+10:55

11:39

3.

Stein Myhre

Sporveien BIL

35:36

+11:25

11:49

4.

Erik Shetelig

Fossum IF

38:07

+13:56

12:39

5.

Egil Huseth

Kamp Vestheim

40:15

+16:04

13:22

Klasse: H70-74(KORT)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Knut Karlsen

Omega AS

31:54

+0:00

10:35

2.

Øyvind Stene

Asker SK

35:44

+3:50

11:52

3.

Einar Skåre

Brevpost

38:31

+6:37

12:47

4.

Knut Tore Solheim

FUGRO

43:58

+12:04

14:36

117

5.

Kaare Solhjell

Privat

49:06

+17:12

16:18

6.

Per Haugen

NEDERMAN

50:53

+18:59

16:54

7.

Bjørn Spjelkavik

Tyrving, IL

54:22

+22:28

18:03

Klasse: H75-79(KORT)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Øystein Madsen

GE Healthcare

38:07

+0:00

12:39

2.

Knut Møgedal

Aker Solutions

38:20

+0:13

12:44

3.

Kjell Stenstadvoll

Hydro Oslo

39:14

+1:07

13:02

4.

Jon C. Fougner

FUGRO

42:28

+4:21

14:06

5.

Tom Ibsen

OUS

49:44

+11:37

16:31

6.

Per Eric Ståhlbrand

OUS

1:19:42

+41:35

26:28

7.

Arne Øfsthus

Fugro

1:28:27

+50:20

29:23

Klasse: H80-(KORT)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Bjørn Gunnerød

Asker Skiklubb

49:31

+0:00

16:27

Klasse: NÅ(ÅPEN-N)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Ming

Open iT

46:55

+0:00

23:20

2.

Anne Christine Bergem

OSLO kommune BIL

49:20

+2:25

24:32

Klasse: ÅK(KORT)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Lars Benestad

Grane

28:21

+0:00

9:25

2.

Alexander Rødsten

Heming Orientering

38:27

+10:06

12:46

3.

Per Ongstad

PRIVAT

39:21

+11:00

13:04

4.

Bo Bratsberg

PRIVAT

49:48

+21:27

16:32

Klasse: ÅM(MELLOM)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Karsten Borge

Armada

54:22

+0:00

13:33

2.

Torstein Schjelle

Armada

1:15:59

+21:37

18:56

Klasse: ÅL(LANG)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Alain Ferber

FBI

1:13:06

+0:00

14:58


Send inn korreksjon

Sist oppdatert:

9 september 2019, 14:29:34

Arrangør:

OBIK Orientering

Antall deltagere:

81

Antall startet:

81