Resultater Strekktider Grafisk (Opek) Grafisk (OrRe) 
Dataeksport
Brikkesys.no

Eikernatta 11. oktober 2019

Klasse: D 17-20

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Jenny Baklid

Konnerud IL

32:31

+0:00

2.

Kristin Melby Jacobsen

Lardal OL

33:36

+1:05

3.

Åsne Haavengen

Kongsberg OL

37:14

+4:43

4.

Christine Hoen

Eiker OL

42:31

+10:00

Klasse: D 21-A

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Anne Marthe Peveri

Eiker OL

1:15:18

+0:00

2.

Anita Hilleren

Eiker OL

1:43:30

+28:12

Klasse: D 40

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Ingrid Kvistad

Kongsberg OL

43:38

+0:00

Klasse: D 60

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Eli Tufte Hanssen

Eiker OL

49:01

+0:00

DSQ

Aud Kjemperud

Eiker OL

44:53

100

Klasse: H 15-16

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Mikael Birkelund

Asker Skiklubb

35:44

+0:00

2.

Simen Aure Skogedal

Asker Skiklubb

41:43

+5:59

3.

Vilmer Nyberg

Asker Skiklubb

43:20

+7:36

4.

Emil Ruud Fossheim

Asker Skiklubb

59:37

+23:53

5.

Mathias Nyhaug

Asker Skiklubb

1:16:54

+41:10

Klasse: H 21

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Kenneth Sandvold

Eiker OL

1:03:36

+0:00

2.

Pål Skogedal

Asker Skiklubb

1:11:33

+7:57

3.

Bjørn Haavengen

Kongsberg OL

1:12:48

+9:12

4.

Eirik Brynildsen

Eiker OL

1:35:52

+32:16

Klasse: H 40

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

David Løver

Modum OL

43:41

+0:00

2.

Odd Strand

Kongsberg OL

47:43

+4:02

3.

Håvard Hågård

Konnerud IL

50:42

+7:01

4.

Lars Baklid

Konnerud IL

54:46

+11:05

5.

Per Øivind Eger

Kongsberg OL

56:11

+12:30

6.

Arnt-Idar Jørstad

Kongsberg OL

56:44

+13:03

7.

Bjørn Victor Larsen

Kongsberg OL

1:14:01

+30:20

DSQ

Leif Kåre Besseberg

Eiker OL

1:30:53

100

Klasse: H 60

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Geir Holm Gundersen

Konnerud IL

32:30

+0:00

2.

Hans Roar Bakken

Eiker OL

35:44

+3:14

DSQ

Bjørn W. Ludvigsen

Sturla, IF

46:05

100

Klasse: D 11-14 Par

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Maren Aure Skogedal

Asker Skiklubb

31:08

+0:00

2.

Karin Halsaa Dolven

Asker Skiklubb

31:09

+0:01

Klasse: H 11-14 Par

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Fredrik Fet Andersen

Konnerud IL

23:51

+0:00

2.

Sebastian Røkeberg

Eiker OL

29:53

+6:02

3.

Mina Hobbelstad

Eiker OL

29:56

+6:05

4.

Nils Zahl Eriksson

Kongsberg OL

32:50

+8:59

5.

Jon Strand

Kongsberg OL

32:52

+9:01

Klasse: Direkte AK

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Arne Fossheim

Asker Skiklubb

29:50

+0:00

2.

Jannicke Ødegård

OL Tønsberg og omegn

33:20

+3:30

3.

Isa Heggedal

Konnerud IL

33:45

+3:55

4.

Sven Ohrvik

Konnerud IL

34:40

+4:50

5.

Tove Heimdal

Konnerud IL

35:25

+5:35

6.

Helge Stubberud

Nydalens SK

35:43

+5:53

7.

Veslemøy Solberg

Konnerud IL

38:38

+8:48

8.

Arild Nyhaug

Asker Skiklubb

45:18

+15:28

9.

Glenn Ekholdt Hilleren

Eiker OL

54:36

+24:46

10.

Ingrid Mobråthen

Botne SK

54:40

+24:50

DSQ

Frida Kärner Gross

Allerød OK

40:19

111

DSQ

Kersti Kärner

Allerød OK

40:49

109 111

DSQ

Torgeir Brandal

Kongsberg OL

46:19

100

Klasse: Direkte AL

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Morten Taraldsten Brunes

Modum OL

43:54

+0:00

2.

Ragnhild Hjermstad

Fossum IF

50:32

+6:38

3.

Jesper Grooss

Allerød OK

53:11

+9:17

4.

Tibor Vari

Sturla, IF

57:06

+13:12

5.

Erik Saugerud

Konnerud IL

1:02:33

+18:39

6.

Lars Hjermstad

Fossum IF

1:06:37

+22:43

7.

Hedda Kärner Grooss

Allerød OK

1:12:38

+28:44


Send inn korreksjon

Sist oppdatert:

15 oktober 2019, 00:52:36

Arrangør:

Eiker OL

Antall deltagere:

56

Antall startet:

56