Klasse: H17- Sløyfe A | ||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | |||
1. | Lars Røttingen | Fana IL | 3:48 | +0:00 | ||||
2. | Magnus Strømme Lid | Varegg Fleridrett | 4:44 | +0:56 | ||||
3. | Henning Strandhagen | Røyken O-lag | 4:45 | +0:57 | ||||
4. | Knut Utne | Fana IL | 4:48 | +1:00 | ||||
5. | Kristoffer Monsen | Varegg Fleridrett | 4:59 | +1:11 | ||||
6. | Jon Erik Doppelhofer Ervik | Varegg Fleridrett | 5:12 | +1:24 | ||||
Klasse: D17- Sløyfe A | ||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | |||
1. | Kristine Fjellanger | Varegg Fleridrett | 3:54 | +0:00 | ||||
2. | Ingvil Paulsen Vie | Haugesund IL | 5:00 | +1:06 | ||||
3. | Kristine Bog Vikane | Fana IL | 5:18 | +1:24 | ||||
4. | Gunhild Forland Slungård | Askøy OL | 6:12 | +2:18 | ||||
5. | Mari Fjellbirkeland Johannesen | IL Gular | 6:49 | +2:55 | ||||
6. | Marianne Børhaug | Varegg Fleridrett | 21:46 | +17:52 | ||||
Klasse: H-16 Sløyfe A | ||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | |||
1. | Oskar Heksem | Fana IL | 5:20 | +0:00 | ||||
2. | Kirill Eikanger | Gneist, IL | 5:46 | +0:26 | ||||
3. | Bendik Madslien Steinhaug | Varegg Fleridrett | 6:24 | +1:04 | ||||
4. | Sverre Stuland Tysvær | Varegg Fleridrett | 6:34 | +1:14 | ||||
5. | HÃ¥vard Serck-Hanssen | Varegg Fleridrett | 8:07 | +2:47 | ||||
Klasse: D-16 Sløyfe A | ||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | |||
1. | Hedda Erica Eikanger | Gneist, IL | 5:32 | +0:00 | ||||
2. | Ragna Oline Doppelhofer Ervik | Varegg Fleridrett | 8:17 | +2:45 | ||||
Klasse: H40- Sløyfe A | ||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | |||
1. | Sveinung Rykkje | Varegg Fleridrett | 4:29 | +0:00 | ||||
2. | Helge Tiger Haugland | Varegg Fleridrett | 4:47 | +0:18 | ||||
3. | PÃ¥l Thomassen | Varegg Fleridrett | 4:57 | +0:28 | ||||
4. | Erik Vikane | Fana IL | 5:16 | +0:47 | ||||
5. | Bjarte Eikanger | Gneist, IL | 5:18 | +0:49 | ||||
6. | Geir Heksem | Fana IL | 5:27 | +0:58 | ||||
7. | Helge Emhjellen | IL Gular | 5:38 | +1:09 | ||||
8. | Bjørn Steinhaug | Varegg Fleridrett | 6:24 | +1:55 | ||||
9. | Erik Serck-Hanssen | Varegg Fleridrett | 6:33 | +2:04 | ||||
10. | Jan Kjærner-Semb | Varegg Fleridrett | 21:41 | +17:12 | ||||
Klasse: D40- Sløyfe A | ||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | |||
1. | Nina Goga | Bergens TF | 5:12 | +0:00 | ||||
2. | Rannveig Nordhagen | Fana IL | 5:43 | +0:31 | ||||
3. | Ute Kessler | HSI | 6:04 | +0:52 | ||||
4. | Karianne Strømme | Varegg Fleridrett | 6:10 | +0:58 | ||||
5. | Hege Fjellbirkeland | IL Gular | 6:57 | +1:45 | ||||
6. | Vibeke Øye | IL Gular | 7:45 | +2:33 | ||||
7. | Astrid Oline Ervik | Varegg Fleridrett | 10:09 | +4:57 | ||||
Klasse: H60- Sløyfe A | ||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | |||
1. | Jan Olav Ormberg | Fana IL | 9:48 | +0:00 | 35 | |||
2. | Magne Raadal | Fana IL | 13:29 | +3:41 | ||||
DSQ | Per Egil Engan | Varegg Fleridrett | 6:21 | 36 | ||||
Klasse: D60- Sløyfe A | ||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | |||
1. | Bjørg Kocbach | Bergens TF | 7:23 | +0:00 | ||||
Klasse: HN Sløyfe A | ||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | |||
Emil Heksem | Fana IL | 8:01 | ||||||
Sverre Frantzen | Fana IL | 8:06 | ||||||
Klasse: H17- Sløyfe B | ||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | |||
1. | Lars Røttingen | Fana IL | 4:51 | +0:00 | ||||
2. | Kristoffer Monsen | Varegg Fleridrett | 5:00 | +0:09 | ||||
3. | Magnus Strømme Lid | Varegg Fleridrett | 5:19 | +0:28 | ||||
4. | Knut Utne | Fana IL | 5:26 | +0:35 | ||||
5. | Henning Strandhagen | Røyken O-lag | 5:51 | +1:00 | ||||
6. | Jon Erik Doppelhofer Ervik | Varegg Fleridrett | 6:37 | +1:46 | ||||
Klasse: H17- Sløyfe A | ||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | |||
1. | Ruairi Long | Varegg Fleridrett | 5:35 | +0:00 | ||||
2. | Oskar Madslien Steinhaug | Varegg Fleridrett | 5:37 | +0:02 | ||||
3. | Magnus Strømme Lid | Varegg Fleridrett | 6:05 | +0:30 | ||||
4. | Jørgen Rokne Dahle | Varegg Fleridrett | 6:18 | +0:43 | ||||
5. | Kristoffer Monsen | Varegg Fleridrett | 6:52 | +1:17 | ||||
6. | Knut Utne | Fana IL | 7:30 | +1:55 | ||||
7. | Lars Olav Tolo | Gneist, IL | 9:09 | +3:34 | ||||
8. | Kristoffer Kjenes Haugland | Varegg Fleridrett | 9:25 | +3:50 | ||||
Klasse: D17- Sløyfe B | ||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | |||
1. | Kristine Fjellanger | Varegg Fleridrett | 4:59 | +0:00 | ||||
2. | Ingvil Paulsen Vie | Haugesund IL | 5:24 | +0:25 | ||||
3. | Kristine Bog Vikane | Fana IL | 6:17 | +1:18 | ||||
4. | Charlotte Watson | Lillomarka OL | 6:28 | +1:29 | ||||
5. | Mari Fjellbirkeland Johannesen | IL Gular | 6:36 | +1:37 | ||||
6. | Gunhild Forland Slungård | Askøy OL | 7:08 | +2:09 | ||||
7. | Marianne Børhaug | Varegg Fleridrett | 11:38 | +6:39 | ||||
Klasse: D17- Sløyfe A | ||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | |||
1. | Ingvild Paulsen Vie | Varegg Fleridrett | 6:40 | +0:00 | ||||
2. | Christiane Trösse | Varegg Fleridrett | 6:50 | +0:10 | ||||
3. | Gunhild Forland Slungård | Askøy OL | 7:46 | +1:06 | ||||
4. | Mari Fjellbirkeland Johannesen | IL Gular | 7:53 | +1:13 | ||||
5. | Kristine Bog Vikane | Fana IL | 8:11 | +1:31 | ||||
Klasse: H-16 Sløyfe B | ||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | |||
1. | Kirill Eikanger | Gneist, IL | 5:44 | +0:00 | ||||
2. | Bendik Madslien Steinhaug | Varegg Fleridrett | 6:53 | +1:09 | ||||
3. | Oskar Heksem | Fana IL | 6:59 | +1:15 | ||||
4. | HÃ¥vard Serck-Hanssen | Varegg Fleridrett | 10:21 | +4:37 | ||||
Klasse: H-16 Sløyfe A | ||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | |||
1. | Oskar Heksem | Fana IL | 7:49 | +0:00 | ||||
2. | Bendik Madslien Steinhaug | Varegg Fleridrett | 10:48 | +2:59 | ||||
3. | HÃ¥vard Serck-Hanssen | Varegg Fleridrett | 11:43 | +3:54 | ||||
Klasse: D-16 Sløyfe B | ||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | |||
1. | Hedda Erica Eikanger | Gneist, IL | 6:08 | +0:00 | ||||
2. | Judit M. Møller | Fana IL | 6:37 | +0:29 | ||||
3. | Laura Jørgensen | Varegg Fleridrett | 7:56 | +1:48 | ||||
4. | Ragna Oline Doppelhofer Ervik | Varegg Fleridrett | 10:26 | +4:18 | ||||
5. | Marie Thomassen | Varegg Fleridrett | 11:36 | +5:28 | ||||
Klasse: D-16 Sløyfe A | ||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | |||
1. | Bendik Madslien Steinhaug | Varegg Fleridrett | 8:21 | +0:00 | ||||
2. | Judit M. Møller | Fana IL | 8:22 | +0:01 | ||||
3. | Tonje Rykkje | Varegg Fleridrett | 8:44 | +0:23 | ||||
4. | Ragna Oline Doppelhofer Ervik | Varegg Fleridrett | 11:07 | +2:46 | ||||
5. | Marie Thommasen | Varegg Fleridrett | 13:55 | +5:34 | ||||
Klasse: H40- Sløyfe B | ||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | |||
1. | Bjarte Eikanger | Gneist, IL | 4:47 | +0:00 | ||||
2. | Helge Tiger Haugland | Varegg Fleridrett | 5:12 | +0:25 | ||||
3. | Sveinung Rykkje | Varegg Fleridrett | 5:26 | +0:39 | ||||
4. | PÃ¥l Thomassen | Varegg Fleridrett | 5:35 | +0:48 | ||||
5. | Geir Heksem | Fana IL | 6:03 | +1:16 | ||||
6. | Bjørn Steinhaug | Varegg Fleridrett | 6:55 | +2:08 | ||||
7. | Erik Vikane | Fana IL | 7:15 | +2:28 | ||||
8. | Erik Serck-Hanssen | Varegg Fleridrett | 7:30 | +2:43 | ||||
Klasse: H40- Sløyfe A | ||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | |||
1. | PÃ¥l Thomassen | Varegg Fleridrett | 6:14 | +0:00 | ||||
2. | Per Arne Aadland | Samnanger IL | 6:22 | +0:08 | ||||
3. | Helge Rosenlund | Varegg Fleridrett | 6:37 | +0:23 | ||||
4. | Sveinung Rykkje | Varegg Fleridrett | 6:39 | +0:25 | ||||
5. | Helge Tiger Haugland | Varegg Fleridrett | 7:39 | +1:25 | ||||
6. | Arne Johannesen | IL Gular | 8:07 | +1:53 | ||||
7. | Helge Emhjellen | IL Gular | 8:46 | +2:32 | ||||
8. | Erik Serck-Hanssen | Varegg Fleridrett | 9:22 | +3:08 | ||||
9. | Erik Vikane | Fana IL | 9:44 | +3:30 | ||||
10. | Ketil Nummedal | Fana IL | 11:08 | +4:54 | ||||
Klasse: D40- Sløyfe B | ||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | |||
1. | Nina Goga | Bergens TF | 5:48 | +0:00 | ||||
2. | Vibeke Øye | IL Gular | 6:19 | +0:31 | ||||
3. | Rannveig Nordhagen | Fana IL | 6:30 | +0:42 | ||||
4. | Karianne Strømme | Varegg Fleridrett | 6:34 | +0:46 | ||||
5. | Ute Kessler | HSI | 7:20 | +1:32 | ||||
6. | Hege Fjellbirkeland | IL Gular | 8:27 | +2:39 | ||||
Klasse: D40- Sløyfe A | ||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | |||
1. | Nina Goga | Bergens TF | 7:35 | +0:00 | ||||
2. | Rannveig Nordhagen | Fana IL | 8:34 | +0:59 | ||||
3. | Margrete Solvik | Gneist, IL | 8:36 | +1:01 | ||||
4. | Karianne Strømme | Varegg Fleridrett | 9:13 | +1:38 | ||||
5. | Vibeke Øye | IL Gular | 9:14 | +1:39 | ||||
6. | Britt Kjersti JÃ¥stad | Varegg Fleridrett | 9:34 | +1:59 | ||||
7. | Elisabeth Gismervik | Varegg Fleridrett | 9:38 | +2:03 | ||||
8. | Hege Fjellbirkeland | IL Gular | 9:58 | +2:23 | ||||
9. | Anne Westergård | Varegg Fleridrett | 11:43 | +4:08 | ||||
DSQ | Ute Kessler | HSI | 11:55 | |||||
Klasse: H60- Sløyfe B | ||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | |||
1. | Per Egil Engan | Varegg Fleridrett | 7:38 | +0:00 | ||||
2. | Magne Raadal | Fana IL | 9:42 | +2:04 | ||||
3. | Jan Olav Ormberg | Fana IL | 11:49 | +4:11 | ||||
Klasse: H60- Sløyfe A | ||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | |||
1. | Per Egil Engan | Varegg Fleridrett | 8:39 | +0:00 | ||||
2. | Bjørn L. Basberg | Varegg Fleridrett | 9:53 | +1:14 | ||||
3. | Erling Strand | Bergens TF | 11:31 | +2:52 | ||||
4. | Axel Ingvaldsen | TIF Viking | 12:27 | +3:48 | ||||
5. | Jan Harald Helmich Pedersen | TIF Viking | 13:39 | +5:00 | ||||
Klasse: D60- Sløyfe B | ||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | |||
1. | Bjørg Kocbach | Bergens TF | 9:27 | +0:00 | ||||
Klasse: HN Sløyfe B | ||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | |||
Emil Heksem | Fana IL | 11:47 | ||||||
Sverre Frantzen | Fana IL | 11:46 | ||||||
Klasse: HN Sløyfe A | ||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | |||
1. | Harald August Gullaksen | Gneist, IL | 11:36 | +0:00 | ||||
Klasse: DN Sløyfe A | ||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | |||
1. | Emilie Solvik | Gneist, IL | 11:01 | +0:00 | ||||
2. | Sofiya Muckhidinova | Varegg Fleridrett | 19:33 | +8:32 | ||||
Klasse: H17- Sløyfe C | ||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | |||
1. | Lars Røttingen | Fana IL | 4:52 | +0:00 | ||||
2. | Henning Strandhagen | Røyken O-lag | 5:56 | +1:04 | ||||
3. | Kristoffer Monsen | Varegg Fleridrett | 6:13 | +1:21 | ||||
4. | Magnus Strømme Lid | Varegg Fleridrett | 6:34 | +1:42 | ||||
5. | Jon Erik Doppelhofer Ervik | Varegg Fleridrett | 6:46 | +1:54 | ||||
6. | Knut Utne | Fana IL | 6:55 | +2:03 | ||||
Klasse: H17- Sløyfe B | ||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | |||
1. | Oskar Madslien Steinhaug | Varegg Fleridrett | 5:29 | +0:00 | ||||
2. | Ruairi Long | Varegg Fleridrett | 5:32 | +0:03 | ||||
3. | Kristoffer Kjenes Haugland | Varegg Fleridrett | 5:37 | +0:08 | ||||
4. | Magnus Strømme Lid | Varegg Fleridrett | 5:58 | +0:29 | ||||
5. | Jørgen Rokne Dahle | Varegg Fleridrett | 6:11 | +0:42 | ||||
6. | Kristoffer Monsen | Varegg Fleridrett | 6:14 | +0:45 | ||||
7. | Knut Utne | Fana IL | 6:28 | +0:59 | ||||
Klasse: D17- Sløyfe C | ||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | |||
1. | Kristine Fjellanger | Varegg Fleridrett | 5:20 | +0:00 | ||||
2. | Charlotte Watson | Lillomarka OL | 6:24 | +1:04 | ||||
3. | Ingvil Paulsen Vie | Haugesund IL | 6:34 | +1:14 | ||||
4. | Kristine Bog Vikane | Fana IL | 6:43 | +1:23 | ||||
5. | Mari Fjellbirkeland Johannesen | IL Gular | 7:35 | +2:15 | ||||
6. | Marianne Børhaug | Varegg Fleridrett | 7:48 | +2:28 | ||||
7. | Gunhild Forland Slungård | Askøy OL | 10:36 | +5:16 | ||||
Klasse: D17- Sløyfe B | ||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | |||
1. | Christiane Trösse | Varegg Fleridrett | 6:20 | +0:00 | ||||
2. | Ingvild Paulsen Vie | Varegg Fleridrett | 6:22 | +0:02 | ||||
3. | Ingunn Martinsen | Varegg Fleridrett | 6:49 | +0:29 | ||||
4. | Mari Fjellbirkeland Johannesen | IL Gular | 6:59 | +0:39 | ||||
5. | Gunhild Forland Slungård | Askøy OL | 7:46 | +1:26 | ||||
6. | Kristine Bog Vikane | Fana IL | 7:50 | +1:30 | ||||
Klasse: H-16 Sløyfe C | ||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | |||
1. | Oskar Heksem | Fana IL | 7:29 | +0:00 | ||||
2. | Sverre Stuland Tysvær | Varegg Fleridrett | 9:12 | +1:43 | ||||
3. | Kirill Eikanger | Gneist, IL | 11:33 | +4:04 | ||||
4. | HÃ¥vard Serck-Hanssen | Varegg Fleridrett | 13:28 | +5:59 | ||||
Klasse: H-16 Sløyfe B | ||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | |||
1. | Oskar Heksem | Fana IL | 7:21 | +0:00 | ||||
2. | Bendik Madslien Steinhaug | Varegg Fleridrett | 8:07 | +0:46 | ||||
Klasse: D-16 Sløyfe C | ||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | |||
1. | Tonje Rykkje | Varegg Fleridrett | 8:55 | +0:00 | ||||
2. | Judit M. Møller | Fana IL | 11:19 | +2:24 | ||||
3. | Ragna Oline Doppelhofer Ervik | Varegg Fleridrett | 11:46 | +2:51 | ||||
4. | Marie Thomassen | Varegg Fleridrett | 13:27 | +4:32 | ||||
5. | Laura Jørgensen | Varegg Fleridrett | 16:54 | +7:59 | ||||
Klasse: D-16 Sløyfe B | ||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | |||
1. | Judit M. Møller | Fana IL | 7:44 | +0:00 | ||||
2. | Tonje Rykkje | Varegg Fleridrett | 7:53 | +0:09 | ||||
3. | Ragna Oline Doppelhofer Ervik | Varegg Fleridrett | 10:09 | +2:25 | ||||
4. | Marie Thomassen | Varegg Fleridrett | 12:23 | +4:39 | ||||
Klasse: H40- Sløyfe C | ||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | |||
1. | Sveinung Rykkje | Varegg Fleridrett | 5:53 | +0:00 | ||||
2. | Helge Tiger Haugland | Varegg Fleridrett | 6:05 | +0:12 | ||||
3. | PÃ¥l Thomassen | Varegg Fleridrett | 6:07 | +0:14 | ||||
4. | Geir Heksem | Fana IL | 6:28 | +0:35 | ||||
5. | Erik Serck-Hanssen | Varegg Fleridrett | 7:05 | +1:12 | ||||
6. | Erik Vikane | Fana IL | 7:12 | +1:19 | ||||
7. | Bjørn Steinhaug | Varegg Fleridrett | 7:18 | +1:25 | ||||
8. | Helge Emhjellen | IL Gular | 7:43 | +1:50 | ||||
DSQ | Bjarte Eikanger | Gneist, IL | 5:31 | 41 | ||||
DSQ | Helge Emhjellen | IL Gular | 6:38 | 45 46 48 41 | ||||
Klasse: H40- Sløyfe B | ||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | |||
1. | PÃ¥l Thomassen | Varegg Fleridrett | 5:14 | +0:00 | ||||
2. | Per Arne Aadland | Samnanger IL | 5:27 | +0:13 | ||||
3. | Jan Kjærner-Semb | Varegg Fleridrett | 5:46 | +0:32 | ||||
4. | Helge Tiger Haugland | Varegg Fleridrett | 6:12 | +0:58 | ||||
5. | Helge Rosenlund | Varegg Fleridrett | 6:29 | +1:15 | ||||
6. | Sveinung Rykkje | Varegg Fleridrett | 6:58 | +1:44 | ||||
7. | Arne Johannesen | IL Gular | 7:18 | +2:04 | ||||
8. | Helge Emhjellen | IL Gular | 7:25 | +2:11 | ||||
9. | Erik Serck-Hanssen | Varegg Fleridrett | 7:59 | +2:45 | ||||
10. | Kjetil Damm | TIF Viking | 9:36 | +4:22 | ||||
11. | Kjetil Nummedal | Fana IL | 10:23 | +5:09 | ||||
12. | Erik Vikane | Fana IL | 10:30 | +5:16 | ||||
Klasse: D40- Sløyfe C | ||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | |||
1. | Nina Goga | Bergens TF | 6:49 | +0:00 | ||||
2. | Ute Kessler | HSI | 7:44 | +0:55 | ||||
3. | Karianne Strømme | Varegg Fleridrett | 8:01 | +1:12 | ||||
4. | Vibeke Øye | IL Gular | 8:12 | +1:23 | ||||
5. | Rannveig Nordhagen | Fana IL | 8:33 | +1:44 | ||||
6. | Hege Fjellbirkeland | IL Gular | 9:34 | +2:45 | ||||
7. | Astrid Oline Ervik | Varegg Fleridrett | 11:15 | +4:26 | ||||
Klasse: D40- Sløyfe B | ||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | |||
1. | Nina Goga | Bergens TF | 6:52 | +0:00 | ||||
2. | Vibeke Øye | IL Gular | 6:54 | +0:02 | ||||
3. | Rannveig Nordhagen | Fana IL | 7:45 | +0:53 | ||||
4. | Margrete Solvik | Gneist, IL | 8:03 | +1:11 | ||||
5. | Karianne Strømme | Varegg Fleridrett | 8:51 | +1:59 | ||||
6. | Anne Westergård | Varegg Fleridrett | 10:14 | +3:22 | ||||
7. | Ute Kessler | HSI | 10:29 | +3:37 | ||||
8. | Hege Fjellbirkeland | IL Gular | 11:15 | +4:23 | ||||
DSQ | Britt Kjersti JÃ¥stad | Varegg Fleridrett | 9:04 | |||||
DSQ | Elisabeth Gismervik | Varegg Fleridrett | 9:06 | |||||
Klasse: H60- Sløyfe C | ||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | |||
1. | Per Egil Engan | Varegg Fleridrett | 7:40 | +0:00 | ||||
2. | Magne Raadal | Fana IL | 12:24 | +4:44 | ||||
3. | Jan Olav Ormberg | Fana IL | 13:17 | +5:37 | ||||
Klasse: H60- Sløyfe B | ||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | |||
1. | Bjørn L. Basberg | Varegg Fleridrett | 7:27 | +0:00 | ||||
2. | Per Egil Engan | Varegg Fleridrett | 8:49 | +1:22 | ||||
3. | Erling Strand | Bergens TF | 9:44 | +2:17 | ||||
4. | Jan Harald Helmich Pedersen | TIF Viking | 10:58 | +3:31 | ||||
5. | Kristian Hj. Falch | IL Gular | 11:49 | +4:22 | ||||
6. | Axel Ingvaldsen | TIF Viking | 11:52 | +4:25 | ||||
Klasse: D60- Sløyfe C | ||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | |||
1. | Bjørg Kocbach | Bergens TF | 9:03 | +0:00 | Innsendt korrigert klasse | |||
Klasse: HN- Sløyfe C | ||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | |||
Oliver Rokne Dahle | Varegg Fleridrett | 9:03 | ||||||
Emil Heksem | Fana IL | 11:39 | ||||||
Sverre Frantzen | Fana IL | 11:40 | ||||||
Klasse: HN Sløyfe B | ||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | |||
Emilie Solvik | Gneist, IL | 12:54 | ||||||
Klasse: H17- Sløyfe C | ||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | |||
1. | Ruairi Long | Varegg Fleridrett | 5:29 | +0:00 | ||||
2. | Oskar Madslien Steinhaug | Varegg Fleridrett | 5:34 | +0:05 | ||||
3. | Kristoffer Monsen | Varegg Fleridrett | 6:04 | +0:35 | ||||
4. | Magnus Strømme Lid | Varegg Fleridrett | 6:54 | +1:25 | ||||
5. | Jørgen Rokne Dahle | Varegg Fleridrett | 6:58 | +1:29 | ||||
6. | Kristoffer Kjenes Haugland | Varegg Fleridrett | 7:16 | +1:47 | ||||
7. | Knut Utne | Fana IL | 7:52 | +2:23 | ||||
8. | Lars Olav Tolo | Gneist, IL | 8:40 | +3:11 | ||||
Klasse: D17- Sløyfe C | ||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | |||
1. | Ingvild Paulsen Vie | Varegg Fleridrett | 7:03 | +0:00 | ||||
2. | Kristine Bog Vikane | Fana IL | 7:21 | +0:18 | ||||
3. | Christiane Trösse | Varegg Fleridrett | 7:28 | +0:25 | ||||
4. | Ingunn Martinsen | Varegg Fleridrett | 7:57 | +0:54 | ||||
5. | Gunhild Forland Slungård | Askøy OL | 8:06 | +1:03 | ||||
6. | Mari Fjellbirkeland Johannesen | IL Gular | 9:10 | +2:07 | ||||
7. | Birte Nordeide | Gneist, IL | 11:43 | +4:40 | ||||
Klasse: H-16 Sløyfe C | ||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | |||
1. | Oskar Heksem | Fana IL | 7:11 | +0:00 | ||||
2. | Bendik Madslien Steinhaug | Varegg Fleridrett | 7:23 | +0:12 | ||||
3. | HÃ¥vard Serck-Hanssen | Varegg Fleridrett | 11:45 | +4:34 | ||||
Klasse: H17- Sløyfe D | ||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | |||
1. | Lars Røttingen | Fana IL | 5:06 | +0:00 | ||||
2. | Magnus Strømme Lid | Varegg Fleridrett | 5:08 | +0:02 | ||||
3. | Kristoffer Monsen | Varegg Fleridrett | 5:55 | +0:49 | ||||
4. | Henning Strandhagen | Røyken O-lag | 5:59 | +0:53 | ||||
5. | Knut Utne | Fana IL | 6:12 | +1:06 | ||||
6. | Jon Erik Doppelhofer Ervik | Varegg Fleridrett | 6:22 | +1:16 | ||||
Klasse: D-16 Sløyfe C | ||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | |||
1. | Judit M. Møller | Fana IL | 7:46 | +0:00 | ||||
DSQ | Tonje Rykkje | Varegg Fleridrett | 7:10 | |||||
Klasse: D17- Sløyfe D | ||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | |||
1. | Kristine Fjellanger | Varegg Fleridrett | 5:05 | +0:00 | ||||
2. | Ingvil Paulsen Vie | Haugesund IL | 5:54 | +0:49 | ||||
3. | Charlotte Watson | Lillomarka OL | 5:57 | +0:52 | ||||
4. | Kristine Bog Vikane | Fana IL | 6:18 | +1:13 | ||||
5. | Gunhild Forland Slungård | Askøy OL | 7:40 | +2:35 | ||||
6. | Mari Fjellbirkeland Johannesen | IL Gular | 7:42 | +2:37 | ||||
Klasse: H40- Sløyfe C | ||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | |||
1. | Per Arne Aadland | Samnanger IL | 6:03 | +0:00 | ||||
2. | PÃ¥l Thomassen | Varegg Fleridrett | 6:05 | +0:02 | ||||
3. | Sveinung Rykkje | Varegg Fleridrett | 6:24 | +0:21 | ||||
4. | Helge Rosenlund | Varegg Fleridrett | 6:55 | +0:52 | ||||
5. | Arne Johannesen | IL Gular | 6:58 | +0:55 | ||||
6. | Helge Tiger Haugland | Varegg Fleridrett | 7:06 | +1:03 | ||||
7. | Jan Kjærner-Semb | Varegg Fleridrett | 7:10 | +1:07 | ||||
8. | Erik Vikane | Fana IL | 7:31 | +1:28 | ||||
9. | Erik Serck-Hanssen | Varegg Fleridrett | 8:09 | +2:06 | ||||
10. | Helge Emhjellen | IL Gular | 8:12 | +2:09 | ||||
11. | Kjetil Nummedal | Fana IL | 8:18 | +2:15 | ||||
12. | Kjetil Damm | TIF Viking | 10:16 | +4:13 | ||||
DSQ | Kasper Valestrand | Varegg Fleridrett | 7:03 | |||||
Klasse: H-16 Sløyfe D | ||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | |||
1. | Oskar Heksem | Fana IL | 6:33 | +0:00 | ||||
2. | Bendik Madslien Steinhaug | Varegg Fleridrett | 7:19 | +0:46 | ||||
Klasse: D40- Sløyfe C | ||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | |||
1. | Nina Goga | Bergens TF | 7:25 | +0:00 | ||||
2. | Rannveig Nordhagen | Fana IL | 8:02 | +0:37 | ||||
3. | Vibeke Øye | IL Gular | 8:35 | +1:10 | ||||
4. | Ute Kessler | HSI | 9:40 | +2:15 | ||||
5. | Hege Fjellbirkeland | IL Gular | 10:10 | +2:45 | ||||
6. | Astrid Oline Ervik | Varegg Fleridrett | 10:27 | +3:02 | ||||
7. | Anne Westergård | Varegg Fleridrett | 10:50 | +3:25 | ||||
Klasse: D-16 Sløyfe D | ||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | |||
1. | Judit M. Møller | Fana IL | 6:47 | +0:00 | ||||
2. | Hedda Erica Eikanger | Gneist, IL | 7:22 | +0:35 | ||||
3. | Ragna Oline Doppelhofer Ervik | Varegg Fleridrett | 11:23 | +4:36 | ||||
DSQ | Tonje Rykkje | Varegg Fleridrett | 8:21 | 39 | ||||
Klasse: H60- Sløyfe C | ||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | |||
1. | Bjørn L. Basberg | Varegg Fleridrett | 8:40 | +0:00 | ||||
2. | Per Egil Engan | Varegg Fleridrett | 9:10 | +0:30 | ||||
3. | Erling Strand | Bergens TF | 12:11 | +3:31 | ||||
4. | Jan Harald Helmich Pedersen | TIF Viking | 12:34 | +3:54 | ||||
DSQ | Kristian Hj. Falch | IL Gular | 8:37 | |||||
Klasse: H40- Sløyfe D | ||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | |||
1. | Bjarte Eikanger | Gneist, IL | 5:02 | +0:00 | ||||
2. | Sveinung Rykkje | Varegg Fleridrett | 5:41 | +0:39 | ||||
3. | Geir Heksem | Fana IL | 5:43 | +0:41 | ||||
4. | Erik Vikane | Fana IL | 5:57 | +0:55 | ||||
5. | Helge Tiger Haugland | Varegg Fleridrett | 6:09 | +1:07 | ||||
6. | PÃ¥l Thomassen | Varegg Fleridrett | 7:09 | +2:07 | ||||
7. | Helge Emhjellen | IL Gular | 7:13 | +2:11 | ||||
8. | Erik Serck-Hanssen | Varegg Fleridrett | 7:18 | +2:16 | ||||
9. | Bjørn Steinhaug | Varegg Fleridrett | 7:21 | +2:19 | ||||
Klasse: D40- Sløyfe D | ||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | |||
1. | Nina Goga | Bergens TF | 6:26 | +0:00 | ||||
2. | Vibeke Øye | IL Gular | 6:39 | +0:13 | ||||
3. | Rannveig Nordhagen | Fana IL | 6:40 | +0:14 | ||||
4. | Karianne Strømme | Varegg Fleridrett | 6:56 | +0:30 | ||||
5. | Ute Kessler | HSI | 8:16 | +1:50 | ||||
6. | Hege Fjellbirkeland | IL Gular | 8:25 | +1:59 | ||||
7. | Astrid Oline Ervik | Varegg Fleridrett | 9:02 | +2:36 | ||||
Klasse: HN- Sløyfe C | ||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | |||
Eirik Helleve Haugland | Gneist, IL | 11:18 | ||||||
Harald August Gullaksen | Gneist, IL | 10:08 | ||||||
Klasse: H60- Sløyfe D | ||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | |||
1. | Per Egil Engan | Varegg Fleridrett | 7:26 | +0:00 | ||||
2. | Jan Olav Ormberg | Fana IL | 11:19 | +3:53 | ||||
Klasse: D60- Sløyfe D | ||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | |||
1. | Bjørg Kocbach | Bergens TF | 9:45 | +0:00 | ||||
Klasse: H17- Sløyfe D | ||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | |||
1. | Ruairi Long | Varegg Fleridrett | 4:49 | +0:00 | ||||
2. | Oskar Madslien Steinhaug | Varegg Fleridrett | 5:02 | +0:13 | ||||
3. | Kasper Valestrand | Varegg Fleridrett | 5:29 | +0:40 | ||||
4. | Jørgen Rokne Dahle | Varegg Fleridrett | 5:30 | +0:41 | ||||
5. | Kristoffer Kjenes Haugland | Varegg Fleridrett | 5:50 | +1:01 | ||||
6. | Kristoffer Monsen | Varegg Fleridrett | 6:04 | +1:15 | ||||
7. | Magnus Strømme Lid | Varegg Fleridrett | 6:11 | +1:22 | ||||
8. | Sturle Nordeide | Gneist, IL | 6:22 | +1:33 | ||||
Klasse: HN Sløyfe D | ||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | |||
Sverre Frantzen | Fana IL | 10:53 | ||||||
Oliver Rokne Dahle | Varegg Fleridrett | 7:07 | ||||||
Emil Heksem | Fana IL | 10:52 | ||||||
Klasse: D17- Sløyfe D | ||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | |||
1. | Ingvild Paulsen Vie | Varegg Fleridrett | 5:55 | +0:00 | ||||
2. | Ingunn Martinsen | Varegg Fleridrett | 6:23 | +0:28 | ||||
3. | Kristine Bog Vikane | Fana IL | 6:44 | +0:49 | ||||
4. | Christiane Trösse | Varegg Fleridrett | 6:49 | +0:54 | ||||
5. | Gunhild Forland Slungård | Askøy OL | 7:12 | +1:17 | ||||
6. | Mari Fjellbirkeland Johannesen | IL Gular | 7:19 | +1:24 | ||||
Klasse: H17- Sløyfe E | ||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | |||
1. | Lars Røttingen | Fana IL | 4:59 | +0:00 | ||||
2. | Kristoffer Monsen | Varegg Fleridrett | 5:18 | +0:19 | ||||
3. | Henning Strandhagen | Røyken O-lag | 5:34 | +0:35 | ||||
4. | Knut Utne | Fana IL | 6:09 | +1:10 | ||||
5. | Jon Erik Doppelhofer Ervik | Varegg Fleridrett | 6:36 | +1:37 | ||||
6. | Magnus Strømme Lid | Varegg Fleridrett | 7:18 | +2:19 | ||||
Klasse: H-16 Sløyfe D | ||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | |||
1. | Oskar Heksem | Fana IL | 6:39 | +0:00 | ||||
2. | HÃ¥vard Serck-Hanssen | Varegg Fleridrett | 10:41 | +4:02 | ||||
Klasse: D17- Sløyfe E | ||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | |||
1. | Kristine Fjellanger | Varegg Fleridrett | 4:48 | +0:00 | ||||
2. | Ingvil Paulsen Vie | Haugesund IL | 5:47 | +0:59 | ||||
3. | Kristine Bog Vikane | Fana IL | 5:48 | +1:00 | ||||
4. | Charlotte Watson | Lillomarka OL | 5:52 | +1:04 | ||||
5. | Mari Fjellbirkeland Johannesen | IL Gular | 6:29 | +1:41 | ||||
6. | Gunhild Forland Slungård | Askøy OL | 7:17 | +2:29 | ||||
Klasse: H-16 Sløyfe E | ||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | |||
1. | Bendik Madslien Steinhaug | Varegg Fleridrett | 7:33 | +0:00 | ||||
DSQ | Oskar Heksem | Fana IL | 5:30 | 37 | ||||
Klasse: D-16 Sløyfe D | ||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | |||
1. | Tonje Rykkje | Varegg Fleridrett | 7:30 | +0:00 | ||||
2. | Judit M. Møller | Fana IL | 8:26 | +0:56 | ||||
Klasse: D-16 Sløyfe E | ||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | |||
1. | Judit M. Møller | Fana IL | 7:14 | +0:00 | ||||
2. | Marie Thomassen | Varegg Fleridrett | 12:31 | +5:17 | ||||
2. | Tonje Rykkje | Varegg Fleridrett | 12:31 | +5:17 | ||||
Avlest | Marie Thomassen | Varegg Fleridrett | 1:46 | |||||
Klasse: H40- Sløyfe D | ||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | |||
1. | Per Arne Aadland | Samnanger IL | 4:54 | +0:00 | ||||
2. | Jan Kjærner-Semb | Varegg Fleridrett | 5:28 | +0:34 | ||||
3. | Erik Vikane | Fana IL | 5:48 | +0:54 | ||||
4. | Helge Tiger Haugland | Varegg Fleridrett | 6:05 | +1:11 | ||||
5. | Arne Johannesen | IL Gular | 6:06 | +1:12 | ||||
6. | PÃ¥l Thomassen | Varegg Fleridrett | 6:26 | +1:32 | ||||
7. | Helge Emhjellen | IL Gular | 7:28 | +2:34 | ||||
8. | Helge Rosenlund | Varegg Fleridrett | 7:36 | +2:42 | ||||
9. | Sveinung Rykkje | Varegg Fleridrett | 10:06 | +5:12 | ||||
10. | Trygve Dahle | Varegg Fleridrett | 11:46 | +6:52 | ||||
11. | Kjetil Nummedal | Fana IL | 15:49 | +10:55 | ||||
DSQ | Erik Serck-Hanssen | Varegg Fleridrett | 9:08 | |||||
Klasse: H40- Sløyfe E | ||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | |||
1. | Sveinung Rykkje | Varegg Fleridrett | 5:30 | +0:00 | ||||
2. | Geir Heksem | Fana IL | 5:43 | +0:13 | ||||
3. | PÃ¥l Thomassen | Varegg Fleridrett | 5:52 | +0:22 | ||||
4. | Erik Serck-Hanssen | Varegg Fleridrett | 6:08 | +0:38 | ||||
5. | Helge Tiger Haugland | Varegg Fleridrett | 6:11 | +0:41 | ||||
6. | Bjarte Eikanger | Gneist, IL | 6:43 | +1:13 | ||||
7. | Helge Emhjellen | IL Gular | 7:03 | +1:33 | ||||
8. | Bjørn Steinhaug | Varegg Fleridrett | 7:31 | +2:01 | ||||
9. | Erik Vikane | Fana IL | 7:55 | +2:25 | ||||
Klasse: D40- Sløyfe D | ||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | |||
1. | Rannveig Nordhagen | Fana IL | 6:47 | +0:00 | ||||
2. | Nina Goga | Bergens TF | 7:08 | +0:21 | ||||
3. | Karianne Strømme | Varegg Fleridrett | 7:45 | +0:58 | ||||
4. | Vibeke Øye | IL Gular | 8:27 | +1:40 | ||||
5. | Ute Kessler | HSI | 8:38 | +1:51 | ||||
6. | Hege Fjellbirkeland | IL Gular | 9:04 | +2:17 | ||||
7. | Astrid Oline Ervik | Varegg Fleridrett | 11:43 | +4:56 | ||||
Klasse: D40- Sløyfe E | ||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | |||
1. | Vibeke Øye | IL Gular | 6:02 | +0:00 | ||||
2. | Nina Goga | Bergens TF | 6:22 | +0:20 | ||||
3. | Karianne Strømme | Varegg Fleridrett | 6:36 | +0:34 | ||||
4. | Rannveig Nordhagen | Fana IL | 6:47 | +0:45 | ||||
5. | Ute Kessler | HSI | 7:38 | +1:36 | ||||
6. | Astrid Oline Ervik | Varegg Fleridrett | 8:55 | +2:53 | ||||
7. | Hege Fjellbirkeland | IL Gular | 9:05 | +3:03 | ||||
Klasse: H60- Sløyfe D | ||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | |||
1. | Bjørn L. Basberg | Varegg Fleridrett | 7:47 | +0:00 | ||||
2. | Per Egil Engan | Varegg Fleridrett | 7:55 | +0:08 | ||||
3. | Axel Ingvaldsen | TIF Viking | 10:54 | +3:07 | ||||
4. | Jan Harald Helmich Pedersen | TIF Viking | 11:49 | +4:02 | ||||
5. | Kristian Hj. Falch | IL Gular | 22:25 | +14:38 | ||||
Klasse: H60- Sløyfe E | ||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | |||
1. | Magne Raadal | Fana IL | 9:19 | +0:00 | ||||
2. | Jan Olav Ormberg | Fana IL | 11:59 | +2:40 | ||||
3. | Magne Raadal | Fana IL | 20:16 | +10:57 | ||||
DSQ | Per Egil Engan | Varegg Fleridrett | 6:58 | 43 | ||||
Klasse: D60- Sløyfe D | ||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | |||
1. | Erling Strand | Bergens TF | 10:34 | +0:00 | ||||
Klasse: D60- Sløyfe E | ||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | |||
1. | Bjørg Kocbach | Bergens TF | 8:51 | +0:00 | ||||
Klasse: HN Sløyfe E | ||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | |||
Emil Heksem | Fana IL | 9:28 | ||||||
Sverre Frantzen | Fana IL | 9:26 | ||||||
Oliver Rokne Dahle | Varegg Fleridrett | 7:52 | ||||||
Klasse: H17- Sløyfe E | ||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | |||
1. | Oskar Madslien Steinhaug | Varegg Fleridrett | 4:47 | +0:00 | ||||
2. | Ruairi Long | Varegg Fleridrett | 5:13 | +0:26 | ||||
3. | Jørgen Rokne Dahle | Varegg Fleridrett | 5:25 | +0:38 | ||||
4. | Kristoffer Monsen | Varegg Fleridrett | 5:33 | +0:46 | ||||
5. | Kristoffer Kjenes Haugland | Varegg Fleridrett | 6:14 | +1:27 | ||||
6. | Knut Utne | Fana IL | 6:21 | +1:34 | ||||
7. | Magnus Strømme Lid | Varegg Fleridrett | 6:22 | +1:35 | ||||
8. | Sturle Nordeide | Gneist, IL | 6:52 | +2:05 | ||||
9. | Lars Olav Tolo | Gneist, IL | 9:12 | +4:25 | ||||
Klasse: D17- Sløyfe E | ||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | |||
1. | Ingvild Paulsen Vie | Varegg Fleridrett | 5:23 | +0:00 | ||||
2. | Kristine Bog Vikane | Fana IL | 5:48 | +0:25 | ||||
3. | Ingunn Martinsen | Varegg Fleridrett | 6:15 | +0:52 | ||||
4. | Gunhild Forland Slungård | Askøy OL | 6:52 | +1:29 | ||||
5. | Mari Fjellbirkeland Johannesen | IL Gular | 7:05 | +1:42 | ||||
6. | Christiane Trösse | Varegg Fleridrett | 7:40 | +2:17 | ||||
7. | Birte Nordeide | Gneist, IL | 19:50 | +14:27 | ||||
Klasse: H-16 Sløyfe E | ||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | |||
1. | Oskar Heksem | Fana IL | 7:59 | +0:00 | ||||
Klasse: D-16 Sløyfe E | ||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | |||
1. | Tonje Rykkje | Varegg Fleridrett | 8:18 | +0:00 | ||||
2. | Ragna Oline Doppelhofer Ervik | Varegg Fleridrett | 10:25 | +2:07 | ||||
3. | Marie Thomassen | Varegg Fleridrett | 13:26 | +5:08 | ||||
Klasse: H40- Sløyfe E | ||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | |||
1. | Per Arne Aadland | Samnanger IL | 5:08 | +0:00 | ||||
2. | PÃ¥l Thomassen | Varegg Fleridrett | 5:19 | +0:11 | ||||
3. | Helge Tiger Haugland | Varegg Fleridrett | 5:33 | +0:25 | ||||
4. | Jan Kjærner-Semb | Varegg Fleridrett | 5:37 | +0:29 | ||||
5. | Arne Johannesen | IL Gular | 5:45 | +0:37 | ||||
6. | Sveinung Rykkje | Varegg Fleridrett | 6:21 | +1:13 | ||||
7. | Erik Vikane | Fana IL | 6:28 | +1:20 | ||||
8. | Helge Emhjellen | IL Gular | 6:58 | +1:50 | ||||
9. | Helge Rosenlund | Varegg Fleridrett | 7:08 | +2:00 | ||||
10. | Kjetil Damm | TIF Viking | 7:49 | +2:41 | ||||
11. | Kjetil Nummedal | Fana IL | 8:03 | +2:55 | ||||
12. | Trygve Dahle | Varegg Fleridrett | 12:48 | +7:40 | ||||
DSQ | Kjetil Damm | TIF Viking | 2:26 | |||||
DSQ | Kasper Valestrand | Varegg Fleridrett | 4:53 | |||||
Klasse: D40- Sløyfe E | ||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | |||
1. | Rannveig Nordhagen | Fana IL | 6:22 | +0:00 | ||||
2. | Nina Goga | Bergens TF | 7:04 | +0:42 | ||||
3. | Vibeke Øye | IL Gular | 7:29 | +1:07 | ||||
4. | Karianne Strømme | Varegg Fleridrett | 7:32 | +1:10 | ||||
5. | Ute Kessler | HSI | 8:47 | +2:25 | ||||
6. | Margrete Solvik | Gneist, IL | 9:11 | +2:49 | ||||
7. | Britt Kjersti JÃ¥stad | Varegg Fleridrett | 9:38 | +3:16 | ||||
8. | Elisabeth Gismervik | Varegg Fleridrett | 9:40 | +3:18 | ||||
9. | Hege Fjellbirkeland | IL Gular | 10:15 | +3:53 | ||||
10. | Astrid Oline Ervik | Varegg Fleridrett | 13:31 | +7:09 | ||||
Klasse: H60- Sløyfe E | ||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | |||
1. | Per Egil Engan | Varegg Fleridrett | 8:20 | +0:00 | ||||
2. | Kristian Hj. Falch | IL Gular | 9:04 | +0:44 | ||||
3. | Bjørn L. Basberg | Varegg Fleridrett | 9:54 | +1:34 | ||||
4. | Erling Strand | Bergens TF | 10:36 | +2:16 | ||||
5. | Axel Ingvaldsen | TIF Viking | 10:55 | +2:35 | ||||
Klasse: DN- Sløyfe E | ||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | |||
Sofiya Mukhidinova | Varegg Fleridrett | 19:36 |
Sist oppdatert: | 4 mars 2020, 21:05:12 |
Arrangør: | |
Antall deltagere: | 449 |
Antall startet: | 449 |