Klasse: H 17- | ||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | |||
1. | Vegard Blomseth Johnsen | Nydalens SK | 1:02:34 | +0:00 | 9:12 | |||
2. | Henrik Eijsink | Nydalens SK | 1:03:17 | +0:43 | 9:19 | |||
3. | Kornelius Kriszat-Løvfald | Nydalens SK | 1:05:05 | +2:31 | 9:35 | |||
3. | Anders Vister | Nydalens SK | 1:05:05 | +2:31 | 9:35 | |||
5. | Ivar Aukrust Osmoen | Ã…s-NMBU Orientering | 1:05:07 | +2:33 | 9:35 | |||
6. | Linus Olhans | Ã…s-NMBU Orientering | 1:16:03 | +13:29 | 11:12 | |||
7. | Petter Marki Erichsen | Nydalens SK | 1:18:12 | +15:38 | 11:31 | |||
8. | Ludvig Rødnes | Oppsal Orientering | 1:20:21 | +17:47 | 11:50 | |||
9. | Svein Nygård | Lillomarka OL | 1:27:36 | +25:02 | 12:54 | |||
10. | Jo Inge Fjellstad | Ã…s-NMBU Orientering | 1:44:39 | +42:05 | 15:24 | |||
DSQ | Göran Winblad | Fredrikstad SK | 36:50 | 181 184 185 187 188 190 192 193 197 56 175 | ||||
DSQ | Vegard Fiane Pedersen | Ã…s-NMBU Orientering | 54:13 | 184 185 187 190 192 193 197 | ||||
DNS | Sverre Turter Sandvold | Nydalens SK | ||||||
Klasse: D 17- | ||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | |||
1. | Kaja Winsnes Nordhagen | Ã…s-NMBU Orientering | 1:02:51 | +0:00 | 13:38 | |||
2. | Karoline Bjørnerød | OK Moss | 1:20:10 | +17:19 | 17:23 | |||
3. | Frida Hovgaard Eisvang | OK Moss | 1:29:21 | +26:30 | 19:22 | |||
DNS | Hanna Rehn | Nordre Follo Orientering | ||||||
Klasse: H 17- A kort | ||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | |||
1. | Alfred Bjørnerød | OK Moss | 51:29 | +0:00 | 11:10 | |||
2. | Håkon Gjerde | Indre Østfold OK | 56:35 | +5:06 | 12:16 | |||
3. | Kristoffer Fiane Pedersen | Oppsal Orientering | 57:29 | +6:00 | 12:28 | |||
4. | Claes-Tommy Herland | Indre Østfold OK | 1:01:25 | +9:56 | 13:19 | |||
5. | Truls Hestengen | Oppsal Orientering | 1:04:28 | +12:59 | 13:59 | |||
6. | Henning Bratland Carlsen | OK Moss | 1:04:46 | +13:17 | 14:02 | |||
7. | Thomas Bedin | Indre Østfold OK | 1:05:00 | +13:31 | 14:05 | |||
8. | HÃ¥vard Harstad | Nordre Follo Orientering | 1:05:10 | +13:41 | 14:08 | |||
9. | Asgeir Lium | Fet OL | 1:05:47 | +14:18 | 14:16 | |||
10. | Olav Eide | Bækkelagets SK | 1:05:55 | +14:26 | 14:17 | |||
11. | Audun Bjerknes | MÃ¥ren OK | 1:15:22 | +23:53 | 16:20 | |||
12. | Donatas Kontautas | OK Moss | 1:19:47 | +28:18 | 17:18 | |||
13. | Martin Hovgaard Eisvang | OK Moss | 2:13:27 | +1:21:58 | 28:56 | |||
DSQ | Fredrik Larsen | Indre Østfold OK | 54:25 | 190 192 193 197 56 175 | ||||
DSQ | Mons Kr. Løvfald | Nydalens SK | 55:54 | 190 192 193 197 56 175 | ||||
DSQ | Halvor Steinsholt | Ã…s-NMBU Orientering | 1:44:07 | 45 190 192 193 197 56 | ||||
DNS | Sebastian Blomfeldt Unnerud | OK Moss | ||||||
DNS | Christopher Ladim | OK Moss | ||||||
DNS | Sondre Ladim | OK Moss | ||||||
Klasse: Night & Fog Masters Men | ||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | |||
1. | Jan Tore Henriksen | Norges Bank BIL | 59:27 | +0:00 | 12:53 | |||
2. | HÃ¥kon Danevad | Ã…s-NMBU Orientering | 1:00:25 | +0:58 | 13:06 | |||
3. | Erik Sandbæk | OK Moss | 1:08:23 | +8:56 | 14:50 | |||
4. | Lars Erik Gjein | Fossum IF | 1:09:48 | +10:21 | 15:08 | |||
5. | Terje Wiig Mathisen | Nydalens SK | 1:17:02 | +17:35 | 16:42 | |||
6. | Asle Sagli Gudim | Indre Østfold OK | 1:18:35 | +19:08 | 17:02 | |||
7. | Peter Klaveness | MÃ¥ren OK | 1:19:36 | +20:09 | 17:16 | |||
8. | Tore Bjørnerød | OK Moss | 1:20:14 | +20:47 | 17:24 | |||
9. | Even Woldstad Hanssen | Eiker OL | 1:27:20 | +27:53 | 18:56 | |||
10. | Ove Martinsen | Hauketo IF | 1:29:00 | +29:33 | 19:18 | |||
11. | Trond Møretrø | Nordre Follo Orientering | 1:29:14 | +29:47 | 19:21 | |||
12. | Christopher Schive | OK Moss | 1:31:01 | +31:34 | 19:44 | |||
13. | Tore Sverresen | Ã…s-NMBU Orientering | 1:32:00 | +32:33 | 19:57 | |||
14. | Lars Petter Endresen | MÃ¥ren OK | 1:34:03 | +34:36 | 20:24 | 175 | ||
15. | Dag Amundsen | Nordre Follo Orientering | 1:39:08 | +39:41 | 21:30 | |||
16. | Sture Ottesen | Indre Østfold OK | 1:42:06 | +42:39 | 22:08 | |||
17. | Hasse Bergstrøm | Tyrving IL | 1:44:38 | +45:11 | 22:41 | |||
DSQ | Ivar Maalen | Ã…s-NMBU Orientering | 54:13 | 190 192 193 197 56 | ||||
DSQ | John Ytternes | Nordre Follo Orientering | 1:11:56 | 190 192 193 197 56 175 | ||||
DSQ | Richard Zeiner-Gundersen | Lierbygda OL | 1:37:52 | 190 192 193 197 56 | ||||
DNS | Stig Hultgreen Karlsen | IL GeoForm | ||||||
Klasse: D 13-16 C | ||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | |||
1. | Emma Aune Jakobsen | OK Moss | 1:06:21 | +0:00 | 18:35 | |||
2. | Elma Sagli Gudim | Indre Østfold OK | 1:17:15 | +10:54 | 21:38 | |||
DSQ | Sigrid Aaby Møretrø | Nordre Follo Orientering | 1:26:21 | 50 51 52 | ||||
Klasse: H 13-16 C | ||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | |||
1. | Tobias Tronbøl Lium | IL Koll | 43:50 | +0:00 | 12:16 | |||
2. | Birk Breimo | OK Moss | 1:06:10 | +22:20 | 18:32 | |||
Klasse: Ã…pen C | ||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | |||
1. | Celine Ytternes | Nordre Follo Orientering | 1:06:07 | +0:00 | 18:31 | |||
2. | Elisabeth Aune Jakobsen | OK Moss | 1:08:55 | +2:48 | 19:18 | |||
3. | Morten Breimo | OK Moss | 1:13:09 | +7:02 | 20:29 | |||
4. | Marianne Siegel | Ã…s-NMBU Orientering | 1:15:38 | +9:31 | 21:11 | |||
DNS | Trine Marit Justad Raaen | Lierbygda OL | ||||||
DNS | Egil Huseth | Kamp/Vestheim IF |
Sist oppdatert: | 16 desember 2019, 20:59:17 |
Arrangør: | |
Antall deltagere: | 68 |
Antall startet: | 60 |