Resultater Strekktider Grafisk (Opek) Grafisk (OrRe) 
Dataeksport
Brikkesys.no

Uttaksløp NM stafett 1. september 2020

Klasse: Dudes

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Audun Heimdal

NTNUI

39:53

+0:00

2.

Vegard Jarvis Westergård

NTNUI

41:28

+1:35

33

3.

Jørgen Baklid

NTNUI

41:36

+1:43

33

4.

Eirik Langedal Breivik

NTNUI

42:04

+2:11

33

5.

Vegard Gulbrandsen

NTNUI

42:12

+2:19

6.

Emil Granqvist

NTNUI

42:13

+2:20

38

7.

Håkon Raadal Bjørlo

NTNUI

42:14

+2:21

38

8.

Rasmus Rørholt Theisen

NTNUI

42:33

+2:40

9.

Anton Sjökvist

Stora Tuna

42:48

+2:55

33

10.

Olai Stensland Lillevold

NTNUI

48:25

+8:32

11.

Ulrik Astrup Arnesen

NTNUI

49:03

+9:10

12.

Anders Vestøl

NTNUI

49:10

+9:17

13.

Bendik Eliassen

Fredrikstad SK

51:13

+11:20

14.

Bjørn Lundanes

NTNUI

51:14

+11:21

15.

Tobias Kristensen

NTNUI

51:16

+11:23

16.

Johan Christie Ørke

NTNUI

51:36

+11:43

33

17.

Are Wigaard

NTNUI

51:56

+12:03

33

18.

Espen Samuelsen Skiri

NTNUI

53:28

+13:35

19.

Aslak Heimdal

NTNUI

53:44

+13:51

20.

Jostein Tandberg

NTNUI

53:53

+14:00

33

21.

Martin Borge Heir

NTNUI

56:48

+16:55

22.

Sander H. Rogndokken

NTNUI

59:29

+19:36

23.

Herman Ryen Martinsen

NTNUI

1:01:02

+21:09

24.

Peter Andreas Gisholt

NTNUI

1:01:57

+22:04

25.

Ole Jørgen Bogen Arenth

NTNUI

1:02:35

+22:42

26.

Håvard Mo Vaadal

NTNUI

1:03:03

+23:10

27.

Eirik Olsvik Dengerud

NTNUI

1:05:07

+25:14

28.

Lavran Thorstensen

NTNUI

1:10:29

+30:36

29.

Marius Staff

NTNUI

1:10:33

+30:40

DSQ

Øyvind Wiggen

NTNUI

43:23

139 74 38 37 34 33 114 115 118 120 127 113 11...

DSQ

Styrk Hundseid Kamsvåg

NTNUI

51:23

119

DSQ

Clemens Sundby Øxnevad

Ganddal IL

51:45

136 116

Brutt

Sigurd Paulsen Vie

Haugesund IL Orientering

Klasse: Babes

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Ane Dyrkorn

NTNUI

42:51

+0:00

2.

Tilla Farnes Hennum

NTNUI

46:04

+3:13

3.

Åsne Skram Trømborg

NTNUI

51:13

+8:22

4.

Margrethe Wisløff

NTNUI

51:14

+8:23

5.

Karen Oline Kolstad

NTNUI

51:17

+8:26

6.

Emma Arnesen

Byåsen?

51:44

+8:53

7.

Aurora Gjølsjø

NTNUI

52:36

+9:45

8.

Marie Line Furland

NTNUI

56:20

+13:29

9.

Hedda Raadal Bjørlo

NTNUI

56:23

+13:32

10.

Thea Dyrkorn

NTNUI

56:36

+13:45

11.

Nina Asheim Birkeland

NTNUI

56:38

+13:47

12.

Ingrid Okkenhaug

NTNUI

59:41

+16:50

13.

Sofie Skyttersæter Iversen

NTNUI

1:02:43

+19:52

14.

Emma Stenbacka

NTNUI

1:02:49

+19:58

15.

Sunniva Omdal

NTNUI

1:02:59

+20:08

16.

Hanne Vassend

NTNUI

1:03:03

+20:12

17.

Ingvild Wang

NTNUI

1:03:04

+20:13

18.

Ane Sofie Krogh

Oppsal Orientering

1:03:26

+20:35

19.

Tora Aasheim Nymark

NTNUI

1:03:59

+21:08

20.

Ane Nielsen Solberg

NTNUI

1:07:27

+24:36

33

21.

Tonje Aasheim Nymark

NTNUI

1:09:15

+26:24

22.

Camilla Öhman

NTNUI

1:09:19

+26:28

38

23.

Maria Ulseth Sylte

NTNUI

1:16:50

+33:59

Innsendt korrigert klubb

24.

Sofia Haglund

NTNUI

1:17:00

+34:09

25.

Synne Fossøy

NTNUI

1:32:13

+49:22

Brutt

Anu Tuomisto

NTNUI

13:47

71 74 38 35 34 130 114 115 118 120 127 113 11...


Send inn korreksjon

Sist oppdatert:

1 september 2020, 21:35:10

Arrangør:

NTNUI Orientering

Antall deltagere:

59

Antall startet:

59