Resultater Strekktider Grafisk (Opek) Grafisk (OrRe) 
Dataeksport
Brikkesys.no

Årungen rundt 20. september 2020

Klasse: G/J 0-6 år Storplena rundt 1 runde

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

Bo August Fossheim Solberg

Skimt

1:54

Severin Hansen

Ørje IL

2:20

Caroline Krogstad

Ås IL

2:39

Edvard Krogh

Lille Tøyen FK/Norges Banks idrettslag

2:41

Vårin Reistad

Ingen

3:21

Ane Hjelmstad

IL Heming

2:24

Maria Girum

Ingen

5:46

Mathias Kro Barlaup

Ingen

2:54

Vemund Vedeld

Ingen

4:35

Jenny Garnes

Ingen

2:41

Matheo Andrade Havnegjerde

Ingen

2:10

Hans Gullord Krogh

Blefjell Idrettslag

2:47

Eric Årtun

Ingen

2:15

Marie Skjervold

Ingen

4:33

Jackie Arens

Ingen

4:26

Emmylou Arens

Ingen

3:11

Ella Bøckman Vedeld

Ingen

2:10

Vilde Bøckman Vedeld

Ingen

3:08

Martin Ekstrøm

Ås IL

2:50

Dagny Garnes

6:10

Klasse: J7 år Storplena rundt 2 runder

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

Dalma Banfi

Ås IL

5:25

Eline Haugen Seiersten

Ingen

5:52

Hennie Slang-Raddum

Ingen

5:51

Klasse: G7 år Storplena rundt 2 runder

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

Birk Lorentzen

Ingen

5:45

Brage Andersson

5:35

Klasse: J8 år Storplena rundt 2 runder

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

Hennie Aschehoug

Ås IL

5:36

Marie Hjelmstad

IL Heming

4:54

Thale Martine Årvik

Ingen

5:34

Elena Andrade Havnegjerde

Ingen

5:37

Sofie Salamonsen Sandstad

Ingen

5:28

Erle Helgesen-Etnestad

5:12

Karen Sibbern Johnsen

Ås IL

5:23

Klasse: G8 år Storplena rundt 2 runder

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

Jørgen Bjerva

Ås IL

4:43

Milliam Grønvold Widén

Ås IL

4:09

Jørgen Nessa Brean

Ås IL

4:00

Henrik Nessa Brean

Ås IL

3:51

Lian Sandvik

Ås IL

5:00

Klasse: J9 år Storplena rundt 2 runder

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

Hennie Fossheim Solberg

Skimt

3:54

Svanhild Hansen

Ørje IL

4:12

Klasse: G9 år Storplena rundt 2 runder

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

Johannes Gaustad

Ås IL

4:58

Christian A Kvarme

Ås IL

4:17

Gael González-Varela

Ås IL

5:00

Sigurd Rødseth Eikje

Ås IL

4:03

Martin Årtun

Vestby IL

4:02

Odin Schei Danevad

Ås IL

3:49

Klasse: J10 år Storplena rundt 2 runder

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

Johanne Sibbern Johnsen

Ås IL

5:02

Klasse: G10 år Storplena rundt 2 runder

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

Emil Tengheden Løken

Ås IL

3:45

Dyre Stokke Meen

Ås IL

4:05

Erlend Stokke Meen

Ås IL

4:11

Eirik Reisæter Overvoll

Ås IL

4:11

Dyre Stokke Meen (rerun)

Ås IL

4:19

Klasse: J11-12 år Storplena rundt 3 runder

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Malena A.Grønvold Widén

Ås IL

6:14

+0:00

Klasse: G11-12 år Storplena rundt 3 runder

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Sander Tengheden Løken

Ås IL

5:36

+0:00

2.

Olve Herstad Elvenes

Asker Sk. Friidrett

6:28

+0:52

3.

Jonathan Slang-Raddum

Ingen

7:24

+1:48

Klasse: J13-14 år Storplena rundt 3 runder

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Ellinor Fossheim Solberg

Skimt

5:34

+0:00

2.

Ingvild Herstad Elvenes

Asker Sk. Friidrett

5:59

+0:25

Klasse: J11-12 år Nordskogen rundt

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Alise Haugen Seiersten

Ås IL

26:44

+0:00

2.

Tyra Lilleholt Kraugerud

Ås IL

29:31

+2:47

3.

Kinga Banfi

Ås IL

29:59

+3:15

4.

Adrianne H. Røssvoll

Ås IL

34:49

+8:05

Klasse: G11-12 år Nordskogen rundt

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Kristoffer Nessa Brean

Ås IL

25:02

+0:00

2.

Casper Haslie

Vestby IL

26:31

+1:29

3.

Vegard Gaustad

Ås IL

34:02

+9:00

Klasse: J13-14 år Nordskogen rundt

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Anna Reisæter Overvoll

Ås IL

25:29

+0:00

2.

Juliane Nordraak

Drøbak-Frogn IL

25:36

+0:07

Klasse: G13-14 år Nordskogen rundt

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Gunnar Bjerva

Ås IL

29:24

+0:00

Klasse: M21-34 år Nordskogen rundt

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Eivind Larsen

Ås IL

20:52

+0:00

Klasse: K35-49 år Nordskogen rundt

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Stine Aarstad

Ås IL

24:39

+0:00

Klasse: M35-49 år Nordskogen rundt

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Eivind Meen

Ås IL

22:24

+0:00

2.

Kenneth Aschehoug

ÅsLøperne

22:49

+0:25

3.

Hans Petter Overvoll

Ås IL

25:29

+3:05

4.

Kristian Tollan Seiersten

Ås IL

26:44

+4:20

Klasse: G15-16 år Årungen rundt

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Dennis Lie

Driv Idrettslag

38:48

+0:00

2.

Jonathan Nordraak

Drøbak-Frogn IL

48:34

+9:46

Klasse: K21-34 år Årungen rundt

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Marit Haslie

Ingen

38:50

+0:00

2.

Caroline Løken

Kjøret går

48:41

+9:51

3.

Ingunn Berger Sæther

Ingen

54:06

+15:16

Klasse: M21-34 år Årungen rundt

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Hans Kristian Sørum

Brumund IF

35:43

+0:00

2.

Jonas Hesthaug

Eidsdal IL

35:59

+0:16

3.

Martin Vedeld

Ås IL

36:24

+0:41

4.

Kristian Fridtjof Funderud

Svinndal Ski og Triatlon

37:17

+1:34

5.

Alexander Holm

Tjalve IF Norrköping

37:26

+1:43

6.

Vebjørn Risholt

Ørn IF

37:41

+1:58

7.

Pål Åge Joten

Friidrettsklubben Ren-Eng

37:50

+2:07

8.

Ole-Petter Askim Vatne

BUL, IL i

38:54

+3:11

9.

Lars Fredheim Hodne

Sandnes IL

39:07

+3:24

10.

Anders Nordin

Oslo Idrettslag

40:28

+4:45

11.

Eivind Solberg

Kjøret går

40:43

+5:00

12.

Kaspar Lilja

Ås IL

41:05

+5:22

13.

Nikolai Aamaas

Oslo Idrettslag

41:15

+5:32

14.

Tord Krogh

Norges Banks idrettslag

41:28

+5:45

15.

Per Ola Flaten Bredvold

Ingen

41:47

+6:04

16.

Theodor Raaberg

Oslo Idrettslag

43:40

+7:57

17.

Halvor Steinsholt

Ås IL

43:51

+8:08

18.

Lars-Gunnar Nordheim

Ingen

46:34

+10:51

19.

Simen Dugstad Nordeide

Ingen

46:34

+10:51

20.

Marius Berg

Ingen

48:37

+12:54

21.

Simon Knoph

Ingen

52:03

+16:20

DNS

Øyvind Nordengen

Kjøret går

Klasse: K35-49 år Årungen rundt

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Birgitte Istad

Ingen

49:06

+0:00

2.

Annichen Halvorsen Bjørnstad

Team PPS

57:25

+8:19

3.

Else Marit Gaustad

Ås IL

59:30

+10:24

4.

Linda Kristiansson-Alme

Team PPS

1:04:41

+15:35

5.

Cathrine Rønbeck Grude

Team PPS

1:06:19

+17:13

Brutt

Camilla Penic

Vestby IL

Klasse: K50-59 år Årungen rundt

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Dorte Foss

Raufoss Friidrett

47:54

+0:00

2.

Merete Knoph

Ingen

56:11

+8:17

3.

Mona Cathrine Johannessen

Team Gamle Kongevei

59:23

+11:29

Klasse: M35-49 år Årungen rundt

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Lennart Garnes

37:35

+0:00

2.

Roar Tomter

Follo løpeklubb

41:10

+3:35

3.

Svein Sandvik

Ås IL

41:55

+4:20

4.

Håvard Evang

42:20

+4:45

5.

Christian Aarstad Odgaard

Team Sportsmanden

42:40

+5:05

6.

André Kristiansen

Superbow

43:50

+6:15

7.

Jon-Vidar Gaustad

Ås IL

44:55

+7:20

8.

Leif Inge Skagemo

Ås IL

45:11

+7:36

9.

Sigbjørn Eikje

Ås IL

46:45

+9:10

10.

Robert Banfi

Ås IL

47:23

+9:48

11.

Christian Bakke

47:43

+10:08

12.

Erik Aronsen

ÅsLøperne

47:47

+10:12

13.

Håkon Gullord Krogh

Blefjell Idrettslag

48:35

+11:00

14.

Gjermund Krogstad

Ås IL

48:48

+11:13

15.

Ingar Årvik

Ingen

51:14

+13:39

16.

Jon Petter Helgesen-Etnestad

#etablizzle

58:01

+20:26

17.

Espen Jakobsen

Ingen

59:53

+22:18

DNS

Kasper Sass Kierkegaard

1.Plan Fysioterapi

Klasse: M50-59 år Årungen rundt

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Knut Bjørn Stokke

Ås IL

44:43

+0:00

2.

Dagfinn Mo

Ryggejoggen

47:21

+2:38

3.

Steinar Lien

Oppegård IL

48:02

+3:19

4.

Geir Krogh

Follo politi

48:35

+3:52

5.

Frank Skaftun

Ingen

49:21

+4:38

6.

Erland Skatter

Ås Kadavers

49:22

+4:39

7.

Øistein Kvarme

Ingen

52:26

+7:43

8.

Trond Johannessen

Team Gamle Kongevei

59:14

+14:31

Klasse: M60-69 år Årungen rundt

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Pål Simonsen

Bodø Friidrettsklubb

44:44

+0:00

2.

Arne Iversen

ABB BIL

53:30

+8:46

3.

Ketil Stølen

Ingen

58:00

+13:16

Klasse: TRIM Årungen rundt (Uten tid)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

Tord Reistad

Ingen

Per Olav Kolerud

Fusel


Send inn korreksjon

Sist oppdatert:

20 september 2020, 14:25:25

Arrangør:

Ås IL

Antall deltagere:

140

Antall startet:

138