Klasse: C-løype | ||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | |||
1. | Halvor Sogn | Notodden OL | 34:42 | +0:00 | ||||
2. | Mathis Renard | Kongsberg OL | 41:46 | +7:04 | ||||
3. | Linnea Olafson | Kongsberg OL | 41:58 | +7:16 | ||||
4. | Ingrid Lesteberg | Kongsberg OL | 48:19 | +13:37 | ||||
5. | Tone Nilsen | Bø OL | 49:55 | +15:13 | ||||
Startet | Egil Simones | Notodden OL | ||||||
Arrangør | Bjørn Carlsen | Notodden OL | ||||||
Klasse: N-løype | ||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | |||
Kamille Danielsen | Kongsberg OL | 36:16 | ||||||
Tobias Danielsen | Kongsberg OL | 36:13 | ||||||
Syver Hagen Urdalen | Notodden OL | 37:51 | ||||||
Alfred Hagen Urdalen | Notodden OL | 37:55 | ||||||
Startet | Rune Danielsen | Kongsberg OL | ||||||
Startet | Knut Urdalen | Notodden OL | ||||||
Klasse: A-kort D | ||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | |||
1. | Aurora Fossøy | NTNUI | 36:33 | +0:00 | ||||
2. | Kristin Sandven | Notodden OL | 37:14 | +0:41 | ||||
3. | Iselin Høivold | Kongsberg OL | 39:19 | +2:46 | ||||
4. | Heidi Schatvet | Notodden OL | 39:36 | +3:03 | ||||
5. | Malin Wästlund | Notodden OL | 39:54 | +3:21 | ||||
6. | Emma Engehult | Notodden OL | 48:57 | +12:24 | ||||
DSQ | Selma Høivold | Kongsberg OL | 39:15 | 120 121 138 | ||||
DSQ | Randi Mork | Notodden OL | 125 126 127 148 | |||||
Arrangør | Elin Slokvik | Notodden OL | ||||||
Klasse: A-kort H | ||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | |||
1. | Ola Lesteberg | Kongsberg OL | 33:39 | +0:00 | ||||
2. | Robert Fredriksen | Notodden OL | 37:22 | +3:43 | ||||
3. | Erik Høivold | Kongsberg OL | 44:31 | +10:52 | ||||
4. | Jarle Botnen | Bø OL | 49:07 | +15:28 | ||||
5. | Rune Engehult | Notodden OL | 49:18 | +15:39 | ||||
6. | Dan Huva Kristensen | Notodden OL | 51:13 | +17:34 | ||||
7. | Torgeir Brandal | Kongsberg OL | 51:49 | +18:10 | ||||
8. | Arve Paulsen | Notodden OL | 54:51 | +21:12 | ||||
DSQ | Finn Bjørtuft | Kongsberg OL | 52 | 126 127 148 | ||||
DSQ | Rune Kristian Mork | Notodden OL | 125 126 127 148 | |||||
Arrangør | Sveinung Rekaa | Notodden OL | ||||||
Arrangør | Hugo A. Christensen | Notodden OL | ||||||
Klasse: A-lang D | ||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | |||
1. | Synne Sandven | Notodden OL | 1:03:58 | +0:00 | ||||
Klasse: A-lang H | ||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | |||
1. | Simen Hjalmar Wästlund | Bækkelagets SK | 37:36 | +0:00 | ||||
2. | Anders Felde Olaussen | NTNUI | 43:39 | +6:03 | ||||
3. | Vetle Drage | Kongsberg OL | 48:48 | +11:12 | ||||
4. | Vebjørn Kvisli | Notodden OL | 49:25 | +11:49 | ||||
5. | Andreas Myrvold Skovlyst | Kongsberg OL | 52:56 | +15:20 | ||||
6. | Øyvind Drage | Kongsberg OL | 53:30 | +15:54 | ||||
7. | Petter Løe | Notodden OL | 54:05 | +16:29 | ||||
8. | Arnt Idar Jørstad | Kongsberg OL | 54:36 | +17:00 | ||||
9. | Syver Løken | Kongsberg OL | 55:25 | +17:49 | ||||
10. | Harald Kvisli | Notodden OL | 56:59 | +19:23 | ||||
11. | Espen Løe | Kongsberg OL | 59:36 | +22:00 | ||||
12. | Anders Fossøy | Notodden OL | 1:03:28 | +25:52 | ||||
13. | Øyvind Myhre | Kongsberg OL | 1:08:58 | +31:22 | ||||
14. | Halvor Løken | Kongsberg OL | 1:16:01 | +38:25 | ||||
DSQ | Odd Strand | Kongsberg OL | 49:37 | 138 123 137 124 125 126 120 148 | ||||
DSQ | Ã…smund Slokvik | Notodden OL | 51:19 | 120 | ||||
DSQ | Arne Bergan | Kongsberg OL | 55:16 | 125 126 | ||||
Brutt | Dag Steinar Ragvin | Bø OL | ||||||
Startet | Torgrim Gjestrud | Notodden OL |
Sist oppdatert: | 4 november 2020, 19:56:47 |
Arrangør: | |
Antall deltagere: | 54 |
Antall startet: | 54 |