Resultater Strekktider Grafisk (Opek) Grafisk (OrRe) 
Dataeksport
Brikkesys.no

Kråkecup #5 - Banana Boys Edition 10. januar 2021

Klasse: Urokråke D11-12

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Tuva Fosser Lundsrud

OK Moss

29:33

+0:00

korriger

2.

Pauline Gudim Valsgård

Indre Østfold OK

48:19

+18:46

korriger

3.

Aisha Rostveit Elmi

OK Moss

50:16

+20:43

korriger

4.

Elise Holm Nedrebø

OK Moss

57:38

+28:05

korriger

Klasse: Urokråke H11-12

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Ville Emil Wingstedt

Halden SK

24:10

+0:00

korriger

2.

Selmer Løken

OK Moss

27:23

+3:13

korriger

3.

Anders Rostveit Elmi

OK Moss

30:21

+6:11

korriger

4.

Trym Breimo

OK Moss

46:42

+22:32

korriger

Klasse: Urokråke D13-14

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Emma Aune Jakobsen

OK Moss

43:24

+0:00

korriger

2.

Sofie Holm Nedrebø

OK Moss

48:35

+5:11

korriger

3.

Erle Elise Wold

OK Moss

1:25:43

+42:19

korriger

4.

Erle Pedersen Wetterhus

OK Moss

1:25:47

+42:23

korriger

5.

Kinga Banfi

Ås-NMBU Orientering

1:30:30

+47:06

korriger

Klasse: Urokråke H13-14

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Jesper Vonen Svae

Sarpsborg OL

59:07

+0:00

korriger

Klasse: Urokråke D15-16

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Ylva Klausen

Sturla, IF

52:17

+0:00

korriger

2.

Erika Lind-Larsen

OK Moss

52:33

+0:16

korriger

3.

Ingrid Pedersen Holmskau

Trøsken IL

1:05:00

+12:43

korriger

Klasse: Urokråke H15-16

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Magnus Skourup Rognebakke

Sturla, IF

49:30

+0:00

korriger

2.

Mats Johnsen

Sturla, IF

50:14

+0:44

korriger

3.

Jens Wold

Sturla, IF

57:08

+7:38

korriger

4.

Birk Breimo

OK Moss

58:15

+8:45

korriger

DSQ

Henrik Julian Fontes Aarbu

Halden SK

35:31

korriger

111 107 114 129 32 122 118 120 100

Klasse: Urokråke D17-34

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Kristin Melby Jacobsen

Lardal OL

40:25

+0:00

korriger

2.

Aurora Gjølsjø

NTNUI

41:26

+1:01

korriger

3.

Hedda Raadal Bjørlo

NTNUI

44:01

+3:36

korriger

4.

Frida Hovgaard Eisvang

OK Moss

54:36

+14:11

korriger

5.

Marie Kvarme

Sturla, IF

55:43

+15:18

korriger

6.

Julie Sophie Wold

OK Moss

1:00:54

+20:29

korriger

7.

Mina Akiko Johnsen

Sturla, IF

1:08:47

+28:22

korriger

DSQ

Karoline Bjørnerød

OK Moss

35:39

korriger

111 107 114 129 125

DNS

Solveig Pehrsen-Lunde

Sarpsborg OL

korriger

Klasse: Urokråke H17-34

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Niels Christian Hellerud

Halden SK

49:23

+0:00

korriger

2.

Sander Arntzen

NTNUI

50:10

+0:47

korriger

3.

Göran Winblad

Fredrikstad SK

51:26

+2:03

korriger

126 109 111 32 108 128 119 113 118 120 100

4.

Bendik Eliassen

NTNUI

52:17

+2:54

korriger

5.

Herman Ryen Martinsen

NTNUI

54:06

+4:43

korriger

6.

Jakob Torgersen

Halden SK

1:16:58

+27:35

korriger

7.

Thomas Tubbehaugen

OK Moss

1:21:09

+31:46

korriger

8.

Christoffer Gzyl

OK Moss

1:44:04

+54:41

korriger

DSQ

Håkon Raadal Bjørlo

NTNUI

52:10

korriger

125

Klasse: Veterankråke D35-49

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Hanne Wold

OK Moss

1:14:03

+0:00

korriger

2.

Anne Nilsen

Ås-NMBU Orientering

1:14:22

+0:19

korriger

3.

Kristine Roskifte

OK Moss

1:36:17

+22:14

korriger

Klasse: Veterankråke H 35-49

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Jon Pedersen

OK Moss

58:12

+0:00

korriger

2.

Øyvind Løken

OK Moss

1:02:38

+4:26

korriger

3.

Thomas Bedin

Indre Østfold OK

1:02:45

+4:33

korriger

4.

Erik Rytter Jakobsen

OK Moss

1:03:20

+5:08

korriger

5.

Espen Bekhus

Fredrikstad SK

1:04:25

+6:13

korriger

6.

Thomas Lie

Fredrikstad SK

1:07:18

+9:06

korriger

7.

Henning Bratland Carlsen

OK Moss

1:13:14

+15:02

korriger

8.

Donatas Kontautas

OK Moss

1:13:36

+15:24

korriger

9.

Thomas Roskifte

OK Moss

1:19:41

+21:29

korriger

10.

Jørgen Misje Wold

Fredrikstad SK

1:20:30

+22:18

korriger

DNS

Anders Lunde

Varteig OL

korriger

Klasse: Veterankråke D50-69

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Solveig Sikkeland

Tyrving IL

39:42

+0:00

korriger

2.

Anne Marie Solheim Haugerud

Indre Østfold OK

42:33

+2:51

korriger

3.

May Bente Brurberg

Ås-NMBU Orientering

45:15

+5:33

korriger

4.

Trine Marit Justad Raaen

Lierbygda OL

51:32

+11:50

korriger

5.

Ida Engen

Raumar Orientering

53:38

+13:56

korriger

6.

Ellen-Christine Koren

Ås-NMBU Orientering

53:59

+14:17

korriger

7.

Gunn Astrid Jakobsen

Fredrikstad SK

56:51

+17:09

korriger

8.

Reidun Braathen

OK Moss

1:00:06

+20:24

korriger

9.

Astrid Bjørnerød

OK Moss

1:02:22

+22:40

korriger

10.

Anne Sørum

Indre Østfold OK

1:04:20

+24:38

korriger

Klasse: Veterankråke H50-69

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Kjetil Bjørlo

Halden SK

41:21

+0:00

korriger

2.

Håkon Danevad

Ås-NMBU Orientering

44:19

+2:58

korriger

3.

Knut Bjørkelo

Nordre Follo Orientering

44:36

+3:15

korriger

4.

Sture Ottesen

Indre Østfold OK

46:36

+5:15

korriger

5.

Jo Inge Fjellstad

Ås-NMBU Orientering

46:54

+5:33

korriger

6.

Espen Svae

Sarpsborg OL

50:00

+8:39

korriger

7.

Erik Sandbæk

OK Moss

51:02

+9:41

korriger

8.

Richard Zeiner-Gundersen

Lierbygda OL

51:16

+9:55

korriger

9.

Claes-Tommy Herland

Indre Østfold OK

52:41

+11:20

korriger

10.

Bjørn-Willy Arntzen

Lierbygda OL

53:46

+12:25

korriger

11.

Geir Torgersen

Halden SK

55:30

+14:09

korriger

12.

Tore Bjørnerød

OK Moss

56:24

+15:03

korriger

13.

Knut Engen

Raumar Orientering

59:18

+17:57

korriger

14.

Håkon Wold

Sturla, IF

59:38

+18:17

korriger

15.

Gunnar Tenge

Ås-NMBU Orientering

1:01:13

+19:52

korriger

16.

Jon Erik Kvarme

Sturla, IF

1:02:40

+21:19

korriger

17.

Even Woldstad Hanssen

Eiker OL

1:03:59

+22:38

korriger

18.

Tor Lahlum

Nordre Follo Orientering

1:05:55

+24:34

korriger

19.

Odd-Ragnar Pettersen

OK Moss

1:07:39

+26:18

korriger

20.

Martin Hovgaard Eisvang

OK Moss

1:15:38

+34:17

korriger

21.

Pål Woldstad Hanssen

Eiker OL

1:17:46

+36:25

korriger

22.

Harald Bauger

OK Moss

1:25:25

+44:04

korriger

23.

Roy Gjerding

OK Moss

1:25:55

+44:34

korriger

24.

Jan Sveen

Raumar Orientering

1:40:54

+59:33

korriger

DSQ

Ivar Maalen

Ås-NMBU Orientering

41:24

korriger

109 114 129 32 122 118 120

DSQ

Dag Brenås

Varteig OL

45:00

korriger

125 32 122 118 120 100

Klasse: Veterankråke D70

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Else Stordal

OL Tønsberg og omegn

1:06:01

+0:00

korriger

2.

Inger Lindløv

OK Moss

1:12:18

+6:17

korriger

Klasse: Veterankråke H70

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Svein S Jacobsen

Tyrving IL

39:36

+0:00

korriger

2.

Hasse Bergstrøm

Tyrving IL

51:24

+11:48

korriger

2.

Per Reidulf Holm

OK Moss

51:24

+11:48

korriger

109

4.

Odd Korslund

OK Moss

58:18

+18:42

korriger

5.

Knut Lindløv

OK Moss

1:03:47

+24:11

korriger

6.

Hans Stordal

OL Tønsberg og omegn

1:05:22

+25:46

korriger

7.

Per Oscar Saugestad

OK Moss

1:06:58

+27:22

korriger

DSQ

Harad Wibye

OK Moss

14:26

korriger

126 109 125 32 115 118 120 100

Klasse: Flaksekråke kort

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Anja Wingstedt

Halden SK

34:49

+0:00

korriger

2.

Johanne Bratland Tjernshaugen

NTNUI

36:36

+1:47

korriger

3.

Vincent Eijsink

Ås-NMBU Orientering

46:35

+11:46

korriger

109 116 118 120

4.

Ole Johannes Nedrebø

OK Moss

55:45

+20:56

korriger

5.

Anne-Grete Austad

Raumar Orientering

56:01

+21:12

korriger

6.

Jan Løken Johannessen

OK Moss

1:00:05

+25:16

korriger

7.

Stine Austad

Raumar Orientering

1:00:26

+25:37

korriger

8.

Ingrid Bratland Tjernshaugen

OK Moss

1:04:30

+29:41

korriger

9.

Kristin Lind-Larsen

OK Moss

1:04:33

+29:44

korriger

126

10.

Bente Fosser Lundsrud

OK Moss

1:07:54

+33:05

korriger

DSQ

Elisabet Breimo

OK Moss

1:04:29

korriger

32 115 118 120 100

Klasse: Flaksekråke mellom

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Martin Malmstrøm

OK Moss

47:46

+0:00

korriger

2.

Robert Banfi

Ås-NMBU Orientering

59:58

+12:12

korriger

3.

Øyvind Thømt

Indre Østfold OK

1:03:05

+15:19

korriger

126 109 111

4.

Morten Breimo

OK Moss

1:06:44

+18:58

korriger

5.

Cathrine Sandvik

Raumar Orientering

1:08:46

+21:00

korriger

6.

Magnus Holmskau

Trøsken IL

1:14:02

+26:16

korriger

7.

Ole Kristian Underud

OK Moss

1:15:05

+27:19

korriger

DSQ

Mathias Pedersen Holmskau

Trøsken IL

korriger

Klasse: Flaksekråke C

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Stian Lillegård

Lillomarka OL

34:13

+0:00

korriger

2.

Sindre Valsgård

Indre Østfold OK

36:28

+2:15

korriger

3.

Ellen Akiko Horni-Johnsen

Sturla, IF

42:53

+8:40

korriger

4.

Anders Johnsen

Sturla, IF

42:54

+8:41

korriger

5.

Aron Rostveit Elmi

OK Moss

47:21

+13:08

korriger

6.

Anita Rostveit

OK Moss

47:27

+13:14

korriger

7.

Shire Elmi

OK Moss

50:15

+16:02

korriger

8.

Tonje Holm

OK Moss

57:40

+23:27

korriger

9.

Olivia b. Hanslien

OK Moss

1:22:39

+48:26

korriger

10.

Helle Bach Hanslien

OK Moss

1:22:59

+48:46

korriger

Klasse: Flaksekråke N

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

Solan Løken

OK Moss

39:04

korriger

Amanda B. Hanslien

OK Moss

1:10:59

korriger

Mira Fosser Lundsrud

OK Moss

46:37

korriger

Ayla Gjerde

Indre Østfold OK

korriger

Dalma Banfi

Ås-NMBU Orientering

1:03:04

korriger

Marianne Løken

OK Moss

39:20

korriger

Mia Pedersen

OK Moss

korriger

112 96 91 32 125 97 90 103 120 100

Eline Pedersen

OK Moss

27:19

korriger

112 97 90 103 120 100

Theo Pedersen

OK Moss

43:19

korriger

Marion Lie Redalen

OK Moss

40:23

korriger

Ebi

OK Moss

44:00

korriger

Shirin

OK Moss

44:00

korriger

96 120

DNS

Lea Haug

Ås-NMBU Orientering

korriger

Klasse: Ledsager

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Judit Banfi

Ås-NMBU Orientering

+0:00

korriger

1.

Hanne-Kristin Bjerknes Kvarme

Sturla, IF

+0:00

korriger

1.

Per-christian Hanslien

OK Moss

+0:00

korriger

1.

Egon Lundsrud

OK Moss

+0:00

korriger

1.

Håkon Gjerde

Indre Østfold OK

+0:00

korriger

Klasse: Sjåfør

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Bjørn Aarbu

Varteig OL

+0:00

korriger

1.

Geir Jacobsen

Lardal OL

+0:00

korriger


Send inn korreksjon

Sist oppdatert:

10 januar 2021, 17:08:58

Arrangør:

Moss, OK

Antall deltagere:

149

Antall startet:

146