Klasse: N-Løype | ||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | |||
1. | Syver Hagen Urdalen | Notodden OL | 24:25 | +0:00 | ||||
2. | Tuva Dahl Borkamo | Notodden OL | 30:29 | +6:04 | ||||
3. | Nora Dahl Borkamo | Notodden OL | 34:53 | +10:28 | ||||
4. | Eira Mork | Notodden OL | 47:09 | +22:44 | ||||
5. | Maya Lonar Tveiten | Notodden OL | 47:16 | +22:51 | ||||
DSQ | Erling Dahl Borkamo | Notodden OL | 120 | |||||
Startet | Ann Elin Lonar | Notodden OL | ||||||
Klasse: C-Løype | ||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | |||
1. | Sondre Dahl Borkamo | Notodden OL | 41:40 | +0:00 | ||||
2. | Kristian Mork | Notodden OL | 51:49 | +10:09 | ||||
3. | Even Lonar Tveiten | Notodden OL | 51:52 | +10:12 | ||||
4. | Hege Endresen | Notodden OL | 57:27 | +15:47 | ||||
5. | Maja Huva | Notodden OL | 57:31 | +15:51 | ||||
6. | Mika Johan Huva | Notodden OL | 57:31 | +15:51 | ||||
7. | Halvor Gjestrud | Notodden OL | 1:01:58 | +20:18 | ||||
8. | Veslemøy Værvågen | Notodden OL | 1:02:24 | +20:44 | ||||
9. | Britt Fossøy | Notodden OL | 1:04:02 | +22:22 | ||||
10. | Rima Baltaitiene | Notodden OL | 1:04:02 | +22:22 | ||||
11. | Alfred Hagen Urdalen | Notodden OL | 1:04:25 | +22:45 | ||||
12. | Jostein Sandven | Notodden OL | +0:0-40 | 129 | ||||
DSQ | Randi Mork | Notodden OL | 52:03 | 136 | ||||
Startet | Dan Kristensen Huva | Notodden OL | ||||||
Startet | Gunhild Solberg | Notodden OL | ||||||
Startet | Gunvor Bergskås | Notodden OL | ||||||
Klasse: B-Løype | ||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | |||
1. | Anna Gjestrud | Notodden OL | 39:38 | +0:00 | ||||
2. | Aiki Jalakas | Notodden OL | 46:03 | +6:25 | ||||
3. | Halvor Sogn | Notodden OL | 54:05 | +14:27 | ||||
4. | Bjørn Carlsen | Notodden OL | 56:08 | +16:30 | 129 | |||
5. | Elin Slokvik | Notodden OL | 56:50 | +17:12 | 129 | |||
Klasse: A-Kort | ||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | |||
1. | Heidi Schatvet | Notodden OL | 41:36 | +0:00 | ||||
2. | Anders Fossøy | Notodden OL | 42:50 | +1:14 | ||||
3. | Malin Wästlund | Notodden OL | 45:52 | +4:16 | ||||
4. | Robert Fredriksen | Notodden OL | 47:08 | +5:32 | ||||
5. | Cathrine Sogn | Notodden OL | 48:20 | +6:44 | ||||
6. | Mats Endresen | Notodden OL | 56:17 | +14:41 | ||||
7. | Ada Othilie Dahl Borkamo | Notodden OL | 1:00:16 | +18:40 | ||||
8. | Arnulf Rulnes | Notodden OL | 1:12:51 | +31:15 | ||||
9. | Aksel Skogvang | Notodden OL | 1:15:16 | +33:40 | ||||
10. | Mia Bredine Endresen | Notodden OL | 1:15:20 | +33:44 | ||||
11. | Olav Endresen | Notodden OL | 1:17:10 | +35:34 | ||||
12. | Cathrine Rine Sundset | Notodden OL | 1:45:51 | +1:04:15 | ||||
Klasse: A-Lang | ||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | |||
1. | Anders Felde Olaussen | NTNUI | 38:55 | +0:00 | ||||
2. | Synne Sandven | Notodden OL | 46:23 | +7:28 | ||||
3. | Torgrim Gjestrud | Notodden OL | 49:45 | +10:50 | ||||
4. | Rune Engehult | Notodden OL | 49:47 | +10:52 | ||||
5. | Aurora Fossøy | NTNUI | 54:28 | +15:33 | ||||
6. | Harald Kvisli | Notodden OL | 54:40 | +15:45 | ||||
7. | Ole Chr. Johnsen | Notodden OL | 54:53 | +15:58 | ||||
8. | Kristin Sandven | Notodden OL | 58:54 | +19:59 | ||||
9. | Arve Paulsen | Notodden OL | 59:50 | +20:55 | ||||
10. | Ingrid Olsen Haugen | Notodden OL | 1:03:35 | +24:40 | ||||
11. | Emma Engehult | Notodden OL | 1:04:44 | +25:49 | ||||
12. | Sveinung Rekaa | Notodden OL | 1:06:17 | +27:22 | ||||
DSQ | Harald Kvisli Rerun | Notodden OL | 10:05 | 132 139 136 126 134 122 137 133 131 130 124 138 13... | ||||
DSQ | Hugo A. Christensen | Notodden OL | 49:07 | 137 130 124 138 135 121 | ||||
Startet | Petter Løe | Notodden OL | ||||||
Startet | Asbjørn Byggland | Høydalsmo IL | ||||||
Startet | Jørn Myrland | Notodden OL | ||||||
Startet | Øyvind Støren | Bø OL | ||||||
Arrangør | Knut Urdalen | Notodden OL |
Sist oppdatert: | 22 april 2021, 13:59:25 |
Arrangør: | |
Antall deltagere: | 59 |
Antall startet: | 59 |