Klasse: D-12 | ||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | |||
1. | Lenea Berge Aarsand | Varegg Fleridrett | 27:19 | +0:00 | 17:04 | |||
2. | Karen Serck-Hanssen | Varegg Fleridrett | 33:37 | +6:18 | 21:00 | |||
DSQ | Maria Christensson | Gneist, IL | 28:12 | 39 32 76 42 34 48 46 31 77 48 55 50 4... | ||||
Klasse: D13-15 | ||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | |||
1. | Tonje Rykkje | Varegg Fleridrett | 14:07 | +0:00 | 8:49 | |||
2. | Karoline Strandenes | Fana IL | 15:43 | +1:36 | 9:49 | |||
3. | Ragna Oline Doppelhofer Ervik | Varegg Fleridrett | 18:48 | +4:41 | 11:45 | |||
4. | Live Grønnevet | IL Gular | 20:02 | +5:55 | 12:31 | |||
5. | Ingrid Brattbakk | Fana IL | 26:29 | +12:22 | 16:33 | |||
6. | Erica Juliet Eide | Fana IL | 27:32 | +13:25 | 17:12 | |||
7. | Tiril Hausberg KÃ¥stad | Fana IL | 28:06 | +13:59 | 17:33 | |||
Klasse: D16-18 | ||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | |||
1. | Ingeborg Rygg Eikeland | Bergens TF | 16:43 | +0:00 | 7:57 | |||
2. | Helene Nysæter | Bergens TF | 21:37 | +4:54 | 10:17 | |||
DSQ | Judit Margrethe Møller | Fana IL | 18:56 | 33 | ||||
Klasse: D19- | ||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | |||
1. | Mari Fjellbirkeland Johannesen | IL Gular | 17:28 | +0:00 | 8:19 | |||
Klasse: DN | ||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | |||
Livia Berbain Frøynes | TIF Viking | 20:07 | 25:08 | |||||
Nora Sjursen Langerfeldt | TIF Viking | 12:11 | 15:13 | |||||
Sigrid Eide Torgersen | TIF Viking | 18:49 | 23:31 | |||||
Nora Ruth Wikestad | Os Orienteringsklubb | 27:38 | 34:32 | |||||
Iris Popsueva Buanes | TIF Viking | 12:31 | 15:38 | |||||
Live Albertsen Mjelde | TIF Viking | 13:31 | 16:53 | |||||
Eirin Ingvaldsen | TIF Viking | 13:16 | 16:35 | |||||
DSQ | Anna Richter Lorentzen | TIF Viking | 30:13 | 46 | ||||
DSQ | Katinka Sannes | TIF Viking | 21:04 | 35 | ||||
DSQ | Paula Helena Mesecke-Helgesen | TIF Viking | 21:09 | 35 | ||||
DSQ | Aurora Indrebø Otterå | TIF Viking | 1:29 | 38 33 48 46 42 55 40 35 100 175 | ||||
Klasse: HN | ||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | |||
Felix Sjursen Langerfeldt | TIF Viking | 21:19 | 26:38 | |||||
Syver Tøllefsen Hjelle | TIF Viking | 19:51 | 24:48 | |||||
Levi Friis Urhaug | TIF Viking | 18:49 | 23:31 | |||||
HÃ¥kon Helmich Pedersen | TIF Viking | 28:45 | 35:56 | |||||
Harald Helmich Torgersen | TIF Viking | 28:58 | 36:12 | |||||
Ole Helmich Torgersen | TIF Viking | 21:41 | 27:06 | |||||
Magnus Wilhelmsen Nielsen | Fana IL | 17:50 | 22:17 | |||||
Brage Engtrø | Fana IL | 17:40 | 22:05 | |||||
Henrik Hitland Vang | Varegg Fleridrett | 20:34 | 25:42 | |||||
Erik Prestegård | Gneist, IL | 21:43 | 27:08 | |||||
Stian Lien | Os Orienteringsklubb | 12:18 | 15:22 | |||||
DSQ | Bror Bakke-Ellefsen | TIF Viking | 30:13 | 46 | ||||
DSQ | Sigmund Kosmos Drangsland Mjaavatn | TIF Viking | 12:10 | 48 | ||||
DSQ | Aksel Richter Lorentzen | TIF Viking | 34:14 | 48 | ||||
DSQ | Asbjørn Manger Mathisen | TIF Viking | 34:18 | 48 | ||||
DSQ | Truls Ragvin Skaret | Varegg Fleridrett | 20:14 | 43 | ||||
DSQ | Markus Heldal Hersvik | Fana IL | 13:17 | 48 | ||||
Klasse: H-12 | ||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | |||
1. | Emil Heksem | Fana IL | 24:12 | +0:00 | 15:07 | |||
2. | HÃ¥kon Solvik | Gneist, IL | 27:13 | +3:01 | 17:00 | |||
DSQ | Liam Nielsen | Varegg Fleridrett | 15:15 | 39 32 76 42 34 48 46 31 77 48 55 50 4... | ||||
DSQ | Ivan Cohen | Varegg Fleridrett | 21:16 | 39 32 76 42 34 48 46 31 77 48 55 50 4... | ||||
DSQ | Emil Kolderup | Varegg Fleridrett | 21:17 | 39 32 76 42 34 48 46 31 77 48 55 50 4... | ||||
Klasse: H13-15 | ||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | |||
1. | Oskar Heksem | Fana IL | 12:25 | +0:00 | 7:45 | |||
2. | Kristoffer Heldal Hersvik | Fana IL | 14:08 | +1:43 | 8:50 | |||
3. | Olve Berge Aarsand | Varegg Fleridrett | 14:59 | +2:34 | 9:21 | |||
4. | Bendik Madslien Steinhaug | Varegg Fleridrett | 15:13 | +2:48 | 9:30 | |||
5. | Andreas Fjæreide Helland | Varegg Fleridrett | 15:35 | +3:10 | 9:44 | |||
6. | Dagfinn Gjerstad | Varegg Fleridrett | 15:44 | +3:19 | 9:50 | |||
7. | HÃ¥vard Serck-Hanssen | Varegg Fleridrett | 16:54 | +4:29 | 10:33 | |||
8. | Isak August Holmefjord Amundsen | Varegg Fleridrett | 17:53 | +5:28 | 11:10 | |||
9. | Harald August Gullaksen | Gneist, IL | 20:51 | +8:26 | 13:01 | |||
10. | Sondre Engtrø | Fana IL | 24:26 | +12:01 | 15:16 | |||
DSQ | Thord Nystuen Solli | Askøy OL | 35:51 | 43 | ||||
Klasse: H16-18 | ||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | |||
1. | Jørgen Rokne Dahle | Varegg Fleridrett | 16:32 | +0:00 | 7:52 | |||
2. | Magnus Strømme Lid | Varegg Fleridrett | 18:06 | +1:34 | 8:37 | |||
3. | Hans Rogstadkjernet | Bergens TF | 20:20 | +3:48 | 9:40 | |||
DSQ | Oliver Rokne Dahle | Varegg Fleridrett | 21:33 | 50 | ||||
Klasse: H19- | ||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | |||
1. | Oskar Madslien Steinhaug | Varegg Fleridrett | 14:31 | +0:00 | 6:54 | |||
2. | Andreas Nysæter | Bergens TF | 17:40 | +3:09 | 8:24 | |||
3. | Kristoffer Kjenes Haugland | Varegg Fleridrett | 17:51 | +3:20 | 8:30 |
Sist oppdatert: | 20 april 2021, 18:21:21 |
Arrangør: | |
Antall deltagere: | 65 |
Antall startet: | 65 |