Resultater Strekktider Grafisk (Opek) Grafisk (OrRe) 
Dataeksport
Brikkesys.no

Malvik #3 - Vikhammeråsen 26. april 2021

Klasse: Råtassan kort

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Finn Einar Brandsen

Malvik IL

13:34

+0:00

106

2.

Sivert Aalmo

Malvik IL

26:50

+13:16

3.

Magnus Aalmo

Malvik IL

36:40

+23:06

4.

Tim Aursand

Malvik IL

38:09

+24:35

5.

Eirik Garshol

Malvik IL

42:59

+29:25

6.

Lily Alexandra Morgan

Malvik IL

+0:0-34

6.

Rasmus Resell

Malvik IL

+0:0-34

Klasse: Råtassan lang

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Leo Benjamin Morgan

Malvik IL

30:02

+0:00

111

2.

Finn Einar Brandsen

Malvik IL

30:05

+0:03

111

3.

Jens Anton Andresen

Malvik IL

39:50

+9:48

4.

Johan Oftedal

Malvik IL

47:38

+17:36

Klasse: D-10

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

Olivia Kristine Scharer

Malvik IL

41:55

103

Eir Garshold

Malvik IL

40:46

Laura N. Sivertsen

Malvik IL

Klasse: H11-12

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Einar Garshol

Malvik IL

35:11

+0:00

Klasse: Damer kort

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Anna Oftedal

Malvik IL

21:34

+0:00

2.

Ronja Kjelaas

Malvik IL

24:44

+3:10

3.

Tina Williams

Malvik IL

25:49

+4:15

4.

Ingrid Venås

Malvik IL

27:13

+5:39

Klasse: Damer lang

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Hilde Forbord

Malvik IL

28:31

+0:00

2.

Tove Løberg

Malvik IL

32:32

+4:01

3.

Marte Andresen

Malvik IL

33:11

+4:40

4.

Tone Østgaard

Malvik IL

53:28

+24:57

5.

Torunn Moltumyr

Malvik IL

53:34

+25:03

Klasse: Herrer lang

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Bjørn Terje Oftedal

Malvik IL

20:46

+0:00

2.

Trygve Reitan

Malvik IL

22:22

+1:36

3.

Ingebrigt Fuglem

Malvik IL

23:51

+3:05

4.

Kenneth Kjelaas

Malvik IL

24:09

+3:23

5.

Petter Andreas Bergh

Malvik IL

25:58

+5:12

6.

Kyrre Auran

Malvik IL

25:59

+5:13

7.

Runar Stølen Olsen

Malvik IL

27:08

+6:22

8.

Jon Olaf Olaussen

Malvik IL

27:43

+6:57

9.

Atle Haugan

Malvik IL

31:33

+10:47

10.

Tor Lunde

Malvik IL

33:22

+12:36

11.

Eigil Sørli

Malvik IL

33:57

+13:11

12.

Kåre Eggereide

Malvik IL

40:51

+20:05

Klasse: Gubbe lang

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Magnus Landstad

Gjest

34:29

+0:00

2.

Edgar Furuholt

Gjest

35:30

+1:01

3.

Jon Arne Klemetsaune

Gjest

35:36

+1:07

4.

Anders Waage

Gjest

37:32

+3:03

5.

Terje Hansen

Gjest

38:07

+3:38

6.

Tore Brurok

Gjest

42:29

+8:00

7.

Nils Olav Vennevik

Gjest

44:32

+10:03

8.

Leif Engen

Gjest

51:18

+16:49

DSQ

Anders Lauglo

Gjest

49:39

100

Klasse: Arrangør

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

Arrangør

Ludvig Strømsnes

Malvik IL

Arrangør

Lars Erik Strømsnes

Malvik IL


Send inn korreksjon

Sist oppdatert:

26 april 2021, 21:36:09

Arrangør:

Malvik IL orientering

Antall deltagere:

47

Antall startet:

47