Resultater Strekktider Grafisk (Opek) Grafisk (OrRe) 
Dataeksport
Brikkesys.no

Trondheim Sprintcup 4 29. april 2021

Klasse: H 9-10

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

Linus Fossum Malmring

Freidig

16:57

Anton Nomeland

Byåsen IL

28:31

Sverre Bøhle

Freidig

32:37

Henrik Bruchmüller Sundt

Byåsen IL

31:56

Endre Krogh

Freidig

35:25

DSQ

Sverre Nordgård Leiren

Byåsen IL

18:30

175

DSQ

Magnus Berntsen

Freidig

21:55

175

DNS

Torstein Wold Aalde

Freidig

Klasse: D 9-10

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

Clara Leroyer

Freidig

32:14

Jenny Lauvstad Brenne

Byåsen IL

22:16

Embla Neese-Følstad

Freidig

31:18

Zoe Coudert

Freidig

29:23

Sanna Dalsaune

Freidig

31:43

DSQ

Inga Moxness

Byåsen IL

14:14

77

DSQ

Sara Grande Molden

Freidig

22:02

175

DNS

Ingrid Bergljot Raanes-Fjelnseth

Freidig

Klasse: D 11-12

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Lina Sandquist

OL Trollelg

12:37

+0:00

2.

Irene Storler Snøfugl

Freidig

13:07

+0:30

3.

Maja Sjøgren Carlsen

Freidig

14:55

+2:18

4.

Marte Asdøl

Freidig

16:13

+3:36

5.

Hanna Othea Raanes-Fjelnseth

Freidig

16:33

+3:56

6.

Eira Forsbak Asplem

Freidig

16:35

+3:58

7.

Eirill Hagelid Norheim

Freidig

16:55

+4:18

8.

Vilde Haaland

Wing OK

17:03

+4:26

9.

Ida Grønvik Kvalen

Freidig

17:11

+4:34

10.

Edel Gellien

Byåsen IL

19:08

+6:31

11.

Sigrid Lauvstad Brenne

Byåsen IL

20:50

+8:13

12.

Ella Horvik Kvaale

Freidig

24:18

+11:41

DSQ

Marit Storler Snøfugl

Freidig

11:41

77

DNS

Eva Amundsen

Freidig

Klasse: H 11-12

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Erlend Grønli

Freidig

9:20

+0:00

2.

Sondre Stenseth

Byåsen IL

10:35

+1:15

3.

Leo Benjamin Morgan

Malvik IL

11:29

+2:09

4.

Martin Randli Elden

Freidig

12:38

+3:18

5.

Sigve Bohnhorst Tegdan

Freidig

14:57

+5:37

6.

Trygve Bøhle

Freidig

17:11

+7:51

7.

Firmin Coudert

Freidig

19:39

+10:19

8.

Sigurd Wold Aalde

Freidig

23:07

+13:47

9.

Tim Aursand

Malvik IL

24:48

+15:28

10.

Ole Einar Andresen

Malvik IL

37:46

+28:26

DSQ

Ludwik Monsrud-Sikorski

Freidig

10:19

77

DSQ

Olav Moxness

Byåsen IL

13:40

77

DNS

Torvin Bergh-Hansen

Byåsen IL

DNS

Johannes Krohn-Botten

Freidig

Klasse: D 13-14

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Ingrid Wollan Benum

Byåsen IL

25:40

+0:00

2.

Vilde Nordgård Leiren

Byåsen IL

28:17

+2:37

3.

Maia Ruano Strand

Wing OK

35:02

+9:22

4.

Ingeborg Kolstad

Wing OK

35:44

+10:04

5.

Emma Imsland

Wing OK

37:35

+11:55

6.

Guro Haaland

Wing OK

38:36

+12:56

7.

Mari Lauvstad Brenne

Byåsen IL

40:50

+15:10

8.

Agnes Wullum-Vestad

Wing OK

42:15

+16:35

9.

Inga Saur Thorin

Wing OK

46:20

+20:40

10.

Sofie Denstad Eilertsen

Wing OK

52:15

+26:35

DSQ

Annika Lund Eikrem

Freidig

39:39

81

Klasse: D 15-16

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Una Kittilsen

Freidig

26:49

+0:00

2.

Maria Strømdal Wik

Freidig

27:59

+1:10

3.

Malin Nordgård Leiren

Byåsen IL

28:01

+1:12

4.

Lina Storler Snøfugl

Freidig

28:16

+1:27

5.

Nora Halvorsen

Freidig

28:57

+2:08

6.

Ine Bohnhorst Tegdan

Freidig

29:11

+2:22

7.

Solveig Louise Nissen

Freidig

29:29

+2:40

8.

Tora Kittilsen

Freidig

30:09

+3:20

9.

Sigrid Haugskott

OL Trollelg

30:27

+3:38

10.

Juni Hagelid Norheim

Freidig

31:10

+4:21

11.

Hannah Tyvold

Byåsen IL

39:06

+12:17

Klasse: D 17-19

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Mathea Spets Storhov

Freidig

25:07

+0:00

2.

Stine Aune

Nidarøst OK

26:32

+1:25

3.

Vilde Lereim Storli

Freidig

28:58

+3:51

4.

Ane Malene Kolstad

Freidig

30:11

+5:04

5.

Vilde Talgø-Kristiansen

Freidig

31:44

+6:37

6.

Maren Viken

Byåsen IL

45:45

+20:38

Klasse: H 13-14

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Johannes Lerli

Melhus IL

35:26

+0:00

2.

Finn Einar Brandsen

Malvik IL

35:52

+0:26

3.

Johannes Stordal

Byåsen IL

37:30

+2:04

4.

Torstein Aam

Byåsen IL

37:42

+2:16

5.

Dagfinn Stenvik

Byåsen IL

39:45

+4:19

6.

Jens Anton Andresen

Malvik IL

48:23

+12:57

Klasse: H 15-16

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Alf Petter Lynum

Freidig

22:52

+0:00

2.

Vegard Lereim Storli

Freidig

22:56

+0:04

3.

Tristan Halvorsen

Freidig

23:17

+0:25

4.

Vebjørn Bergh-Hansen

Byåsen IL

24:55

+2:03

5.

Herman Bruchmüller Sundt

Byåsen IL

27:17

+4:25

6.

Aksel Viken

Byåsen IL

31:31

+8:39

7.

Jakob Jøsang With

Wing OK

32:25

+9:33

8.

Aslak Moxness

Byåsen IL

35:37

+12:45

DSQ

Hallvard Hellevik

Freidig

20:50

61 76 78 79 71 84 82 83 77 81 175

DNS

Ludvik Storler Snøfugl

Freidig

Klasse: H 17-19

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Kasper Sæterhaug Knudsen

Freidig

22:03

+0:00

2.

Kristoffer Lerli

Melhus IL

23:38

+1:35

3.

Emil Reinertsen Leroyer

Freidig

24:13

+2:10

4.

Erlend Aune

Byåsen IL

25:14

+3:11

5.

Petter Andreas Lona

Wing OK

28:45

+6:42

DNS

Sverre Hellevik

Freidig

DNS

Iver Dalsaune Thun

Freidig

Klasse: D 20-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Eef van Dongen

Frol IL

23:49

+0:00

2.

Marte Hoff Hagen

NTNUI

28:08

+4:19

3.

Jenny Persson

Byåsen IL

31:17

+7:28

DNS

Marte Lien Johnsen

Byåsen IL

Klasse: D 40-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Kari Solem Aune

Byåsen IL

29:41

+0:00

2.

Mette Resell Nolte

Freidig

29:45

+0:04

3.

Randi Marie Mohus

Wing OK

30:27

+0:46

4.

Marit Albinson

Freidig

32:10

+2:29

5.

Ingvil Snøfugl

Freidig

34:51

+5:10

6.

Gunn Tove Nordgård Leiren

Byåsen IL

37:05

+7:24

7.

Frøy Hagelid

Freidig

44:32

+14:51

8.

Sara Oden-Haugen

50:39

+20:58

9.

Janne Fossum Malmring

Freidig

54:18

+24:37

Klasse: D 50-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Rine Hanssen

Byåsen IL

27:44

+0:00

2.

Gro Sandstad Eidsmo

Freidig

30:24

+2:40

3.

Åse Rita Ellingsen

Wing OK

42:34

+14:50

4.

Trude Forsbak

Freidig

43:35

+15:51

5.

Maj-Lisbet Rønning

Freidig

46:52

+19:08

DSQ

Mari Hoff

Byåsen IL

39:13

78 84

Klasse: D 60-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Guri Bjørndal

Byåsen IL

39:48

+0:00

2.

Gro Rypdal

Byåsen IL

50:26

+10:38

Klasse: D 65-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Ruth Schmid

OL Trollelg

48:12

+0:00

Klasse: D 75-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Torid Kvaal

Freidig

41:45

+0:00

Klasse: H 20-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Simen Spets Storhov

Freidig

19:00

+0:00

2.

Jonas Grønli

Freidig

19:23

+0:23

3.

Terje Maroni

Byåsen IL

19:33

+0:33

4.

Erik Gustafsson

Freidig

20:38

+1:38

5.

Olav Andreas Remmen

OL Trollelg

21:37

+2:37

6.

Håkon Holstad

Freidig

22:41

+3:41

7.

Hans Aleksander Østhagen

Byåsen IL

23:50

+4:50

8.

Johannes Langaas

Nidarøst OK

29:21

+10:21

9.

Tommy Schmid

OL Trollelg

33:41

+14:41

DSQ

Jérôme Soulard

Byåsen IL

6:59

101 102 103 104 112 117 60 65 71 72 74 71 6...

DSQ

Jan Schmid

OL Trollelg

22:12

72 74 71

Klasse: H 40-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Arild Nomeland

Byåsen IL

20:51

+0:00

2.

Jørgen Tegdan

Freidig

22:08

+1:17

3.

Petter Andreas Bergh

Malvik IL

24:25

+3:34

4.

Børge Leiren

Byåsen IL

26:27

+5:36

5.

Trygve Kristiansen

Byåsen IL

30:35

+9:44

DSQ

Simon Lund Eikrem

Freidig

29:36

78 79

Klasse: H 50-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Svein Erik Bratsberg

Wing OK

24:33

+0:00

2.

Arild H Clausen

Freidig

26:14

+1:41

3.

Øyvind Bremeraunet Schjelderup

Wing OK

26:54

+2:21

4.

Rune Stræte

Wing OK

27:37

+3:04

5.

Agnar Renolen

Wing OK

28:00

+3:27

6.

Morten Korsvold

Wing OK

32:51

+8:18

7.

Rune Viken

Byåsen IL

33:02

+8:29

8.

Øystein Wiggen

Byåsen IL

33:34

+9:01

9.

Olle Malmring

Freidig

36:25

+11:52

DSQ

Torgeir Aune

Byåsen IL

23:37

71

DSQ

Knut Hagen

Byåsen IL

31:32

103 79

DSQ

Geir Willumsen

Freidig

41:18

79

Klasse: H 70-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Lars Skrøvseth

Wing OK

40:31

+0:00

DSQ

Svein Endre Hove

Byåsen IL

32:28

72 74 71 61 76 78 79 71

DSQ

Tor Gjermstad

Wing OK

37:18

72 61 76 78 79 71 84 82 83 77 81 175

DSQ

Tom Bugge

Byåsen IL

49:07

65

Klasse: H 80-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

DSQ

Gunnar Østerbø

Freidig

32:30

84 82 83

DSQ

Arnfinn Langeland

Byåsen IL

1:10:21

72

Klasse: Arrangør

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Ola Berger

Byåsen IL

32:26

+0:00

Klasse: H 65-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Inge Nørstebø

OL Trollelg

33:46

+0:00

2.

Rune M Holt

Freidig

43:16

+9:30

Klasse: H 75-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Leidulv Vinje

Nidarøst OK

42:32

+0:00

2.

Magnus Landstad

Freidig

46:48

+4:16

3.

Leif Røhjell

Byåsen IL

59:59

+17:27

DSQ

Torleif Stephansen

Nidarøst OK

41:54

79


Send inn korreksjon

Sist oppdatert:

29 april 2021, 20:29:49

Arrangør:

Byåsen IL Orientering

Antall deltagere:

160

Antall startet:

151