Resultater Strekktider Grafisk (Opek) Grafisk (OrRe) 
Dataeksport
Brikkesys.no

Malvik #4 - Hommelvik 3. mai 2021

Klasse: Råtassan kort

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Tim Aursand

Malvik IL

49:19

+0:00

2.

Victoria Ovesen

Malvik IL

49:26

+0:07

3.

Magnus Aalmo

Malvik IL

56:21

+7:02

Brutt

Ole Einar Andresen

Malvik IL

52:02

Brutt

Rasmus Resell

Malvik IL

52:02

122 120 121 123

Klasse: Råtassan lang

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Leo Benjamin Morgan

Malvik IL

29:16

+0:00

2.

Jens Anton Andresen

Malvik IL

58:29

+29:13

3.

Sivert Aalmo

Malvik IL

58:33

+29:17

4.

Lily Alexandra Morgan

Malvik IL

1:07:46

+38:30

Klasse: D-10

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

Eir Garshold

Malvik IL

49:59

Olivia Schärer

Malvik IL

Klasse: H11-12

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Einar Garshol

Malvik IL

50:07

+0:00

108

Brutt

Viktor Sivertsen

Malvik IL

29:36

112 113 106 107 122 120 121 123

Klasse: Damer kort

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Ingrid Gauteplass

Malvik IL

26:16

+0:00

2.

Ronja Kjelaas

Malvik IL

32:53

+6:37

3.

Tina Williams

Malvik IL

33:58

+7:42

4.

Brit Skånøy

Malvik IL

38:39

+12:23

5.

Tone Østgaard

Malvik IL

53:51

+27:35

6.

Torunn Moltumyr

Malvik IL

53:57

+27:41

DSQ

Anna Schärer

Malvik IL

56:27

111 112 113 106 107

Klasse: Damer lang

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Sunniva Morgan

Malvik IL

31:32

+0:00

2.

Tove Løberg

Malvik IL

49:24

+17:52

Klasse: Herrer kort

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Kåre Eggereide

Malvik IL

38:18

+0:00

Klasse: Herrer lang

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Petter Andreas Bergh

Malvik IL

24:52

+0:00

2.

Ludvig Strømsnes

Malvik IL

25:30

+0:38

3.

Kenneth Kjelaas

Malvik IL

29:10

+4:18

4.

Ludvik Bjørnstad

Malvik IL

32:00

+7:08

5.

Trygve Reitan

Malvik IL

32:31

+7:39

6.

Lars Erik Strømsnes

Malvik IL

32:32

+7:40

114

7.

Kyrre Auran

Malvik IL

33:37

+8:45

8.

Christian Andresen

Malvik IL

33:50

+8:58

9.

Ole Andreas Moum Lo

Malvik IL

34:33

+9:41

10.

Jon Olaf Olaussen

Malvik IL

37:19

+12:27

11.

Øystein Husby

Malvik IL

38:53

+14:01

12.

Tor Lunde

Malvik IL

41:56

+17:04

13.

Eigil Sørli

Malvik IL

50:09

+25:17

Klasse: Arrangør

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

Arrangør

Ingebrigt Fuglem

Malvik IL


Send inn korreksjon

Sist oppdatert:

3 mai 2021, 19:54:50

Arrangør:

Malvik IL orientering

Antall deltagere:

37

Antall startet:

37