Resultater Strekktider Grafisk (Opek) Grafisk (OrRe) 
Dataeksport
Brikkesys.no

Trondheim Sprintcup 5 - finale 6. mai 2021

Klasse: D 9-10

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

Jenny Lauvstad Brenne

Byåsen IL

22:59

Embla Neese-Følstad

Freidig

32:03

Clara Leroyer

Freidig

17:14

Sanna Dalsaune Thun

Freidig

27:54

Andrea van Duinen

Byåsen IL

21:00

Brutt

Ingrid Bergljot Raanes-Fjelnseth

Freidig

DNS

TestC2

OL Trollelg

5:03

Klasse: D 11-12

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Marit Storler Snøfugl

Freidig

12:18

+0:00

2.

Irene Storler Snøfugl

Freidig

13:52

+1:34

3.

Maja Sjøgren Carlsen

Freidig

16:59

+4:41

4.

Rebekka van Duinen

Byåsen IL

17:01

+4:43

5.

Ida Grønvik Kvalen

Freidig

17:11

+4:53

6.

Eva van Duinen

Byåsen IL

17:19

+5:01

7.

Marte Asdøl

Freidig

18:16

+5:58

8.

Eira Forsbak Asplem

Freidig

18:19

+6:01

8.

Hanna Othea Raanes-Fjelnseth

Freidig

18:19

+6:01

10.

Sigrid Lauvstad Brenne

Byåsen IL

18:22

+6:04

11.

Eirill Hagelid Norheim

Freidig

18:43

+6:25

12.

Una Nomeland

Byåsen IL

23:21

+11:03

13.

Ella Horvik Kvaale

Freidig

25:38

+13:20

DNS

Eva Amundsen

Freidig

DNS

Victoria Ovesen

Malvik IL

Klasse: D 13-14

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Ingrid Wollan Benum

Byåsen IL

17:04

+0:00

2.

Annika Lund Eikrem

Freidig

20:45

+3:41

3.

Vilde Nordgård Leiren

Byåsen IL

21:30

+4:26

4.

Emma Imsland

Wing OK

21:38

+4:34

5.

Ingeborg Kolstad

Wing OK

24:05

+7:01

6.

Mari Lauvstad Brenne

Byåsen IL

24:17

+7:13

7.

Sofie Denstad Eilertsen

Wing OK

25:41

+8:37

8.

Agnes Wullum-Vestad

Wing OK

25:56

+8:52

9.

Inga Saur Thorin

Wing OK

26:38

+9:34

10.

Guro Haaland

Wing OK

27:05

+10:01

DNS

Tuva Skimmeli Halvorsen

OL Trollelg

DNS

Erle Heksem Kjellås

OL Trollelg

Klasse: D 15-16

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Marie Wollan Benum

Byåsen IL

17:02

+0:00

2.

Una Kittilsen

Freidig

17:03

+0:01

3.

Sigrid Haugskott

OL Trollelg

18:06

+1:04

4.

Nora Halvorsen

Freidig

18:40

+1:38

5.

Lina Storler Snøfugl

Freidig

18:46

+1:44

6.

Ine Bohnhorst Tegdan

Freidig

19:14

+2:12

7.

Juni Hagelid Norheim

Freidig

19:37

+2:35

8.

Solveig Louise Nissen

Freidig

19:41

+2:39

9.

Malin Nordgård Leiren

Byåsen IL

20:17

+3:15

10.

Tora Kittilsen

Freidig

21:26

+4:24

DNS

Maria Strømdal Wik

Freidig

DNS

Hannah Tyvold

Byåsen IL

Klasse: D 17-19

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Mathea Spets Storhov

Freidig

17:07

+0:00

2.

Ane Malene Kolstad

Freidig

17:39

+0:32

3.

Vilde Talgø-Kristiansen

Freidig

19:37

+2:30

4.

Anna Aurora Nolte

Freidig

20:52

+3:45

DNS

Vilde Lereim Storli

Freidig

Klasse: D 20-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Eef van Dongen

Frol IL

14:49

+0:00

2.

Marte Hoff Hagen

NTNUI

19:48

+4:59

3.

Marit Schmid

OL Trollelg

19:56

+5:07

4.

Amanda Oline Amundsen

OL Trollelg

31:02

+16:13

Klasse: D 40-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Maja Berger

Byåsen IL

18:53

+0:00

2.

Mari Angell-Petersen

Freidig

19:03

+0:10

3.

Randi Marie Mohus

Wing OK

20:56

+2:03

4.

Kari Solem Aune

Byåsen IL

21:03

+2:10

5.

Beth Paludan Carlsen

Freidig

21:20

+2:27

6.

Tina Strømdal Wik

Freidig

21:30

+2:37

7.

Gunn Tove Nordgård Leiren

Byåsen IL

21:35

+2:42

8.

Frøy Hagelid

Freidig

24:13

+5:20

9.

Janne Fossum Malmring

Freidig

27:53

+9:00

DSQ

Ingvil Snøfugl

Freidig

19:37

132

Klasse: D 50-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Turid Arnesen

Byåsen IL

22:51

+0:00

2.

Trude Forsbak

Freidig

24:27

+1:36

3.

Mari Hoff

Byåsen IL

26:54

+4:03

4.

Nina-Beate Liabakk

Byåsen IL

28:48

+5:57

Klasse: D 60-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Grete Berge Owren

Freidig

22:25

+0:00

2.

Guri Bjørndal

Byåsen IL

28:28

+6:03

DSQ

Gro Rypdal

Byåsen IL

35:39

77

Klasse: D 65-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Ruth Schmid

OL Trollelg

31:20

+0:00

2.

Anne-Sofie Gjermstad

Nidarøst OK

45:22

+14:02

Klasse: D 70-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Stina Elfving

Byåsen IL

33:20

+0:00

Klasse: D 75-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Torid Kvaal

Freidig

24:37

+0:00

Klasse: H 9-10

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

Anton Nomeland

Byåsen IL

24:20

Sverre Nordgård Leiren

Byåsen IL

19:13

Johan Gjerde

Freidig

33:41

DSQ

Linus Fossum Malmring

Freidig

22:05

169

Klasse: H 11-12

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Sondre Stenseth

Byåsen IL

10:32

+0:00

2.

Leo Benjamin Morgan

Malvik IL

11:59

+1:27

3.

Erlend Grønli

Freidig

12:40

+2:08

4.

Sigve Bohnhorst Tegdan

Freidig

13:49

+3:17

5.

Aksel Hanssen

Byåsen IL

15:56

+5:24

6.

Trygve Bøhle

Freidig

16:55

+6:23

7.

Sigurd Wold Aalde

Freidig

17:42

+7:10

8.

Tim Aursand

Malvik IL

20:54

+10:22

9.

Benjamin Bjørkvoll Bolstad

Freidig

+0:0-32

9.

Martin Randli Elden

Freidig

+0:0-32

9.

Torvin Bergh-Hansen

Byåsen IL

+0:0-32

DNS

Olav Moxness

Byåsen IL

DNS

Ludwik Monsrud-Sikorski

Freidig

DNS

Ole Einar Andresen

Malvik IL

Klasse: H 13-14

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Mathias Leroyer

Freidig

14:40

+0:00

2.

Finn Einar Brandsen

Malvik IL

20:55

+6:15

3.

Johannes Lerli

Melhus IL

24:05

+9:25

4.

Johannes Stordal

Byåsen IL

24:51

+10:11

5.

Jens Anton Andresen

Malvik IL

36:22

+21:42

DSQ

Torstein Aam

Byåsen IL

30:20

142

Klasse: H 15-16

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Alf Petter Lynum

Freidig

15:08

+0:00

2.

Tristan Halvorsen

Freidig

16:06

+0:58

3.

Vebjørn Bergh-Hansen

Byåsen IL

16:29

+1:21

4.

Ludvik Storler Snøfugl

Freidig

16:59

+1:51

5.

Herman Bruchmüller Sundt

Byåsen IL

19:15

+4:07

6.

Ådne Stordal

Byåsen IL

19:35

+4:27

7.

Sander Male Jensen

Byåsen IL

19:46

+4:38

8.

Aksel Viken

Byåsen IL

23:26

+8:18

DSQ

Hallvard Hellevik

Freidig

18:40

132

DNS

Aslak Moxness

Byåsen IL

Klasse: H 17-19

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Mikkel Holt

Freidig

12:55

+0:00

2.

Iver Dalsaune Thun

Freidig

13:55

+1:00

3.

Kasper Sæterhaug Knudsen

Freidig

14:15

+1:20

4.

Emil Reinertsen Leroyer

Freidig

15:11

+2:16

5.

Erlend Aune

Byåsen IL

15:37

+2:42

6.

Sverre Hellevik

Freidig

16:00

+3:05

7.

Vemund Mølnvik

Freidig

16:05

+3:10

8.

Håkon Sæternes

Byåsen IL

16:10

+3:15

9.

Kristoffer Lerli

Melhus IL

16:33

+3:38

10.

Petter Andreas Lona

Wing OK

17:49

+4:54

Klasse: H 20-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Trond Einar Moen Pedersli

OL Trollelg

12:08

+0:00

2.

Markus Kjærner-Semb

NTNUI

12:18

+0:10

3.

Ulrik Astrup Arnesen

NTNUI

12:41

+0:33

4.

Mathias Bjugan

NTNUI

13:00

+0:52

5.

Øystein Kvaal Østerbø

Bækkelagets SK

13:04

+0:56

6.

Terje Maroni

Byåsen IL

13:19

+1:11

7.

Jan Schmid

OL Trollelg

15:07

+2:59

8.

Johannes Langaas

Nidarøst OK

19:32

+7:24

9.

Tommy Schmid

OL Trollelg

22:19

+10:11

DSQ

Øyvind Wiggen

NTNUI

8:38

32 43 75 76 77

DSQ

Hallvard Seim Grøvlen

OL Trollelg

13:53

169

DNS

Simen Spets Storhov

Freidig

Klasse: H 40-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Arild Nomeland

Byåsen IL

14:18

+0:00

2.

Petter Andreas Bergh

Malvik IL

14:54

+0:36

3.

Børge Leiren

Byåsen IL

15:20

+1:02

4.

Jørgen Tegdan

Freidig

15:22

+1:04

5.

Geir Hanssen

Byåsen IL

16:56

+2:38

6.

Eivind Lona

Wing OK

17:29

+3:11

7.

Roar Skulbørstad

OL Trollelg

19:04

+4:46

DSQ

Skjalg Stordal

Byåsen IL

16:39

132 169

DSQ

Trygve Kristiansen

Byåsen IL

17:25

169

DNS

Joakim Blix Prestmo

Wing OK

Klasse: H 50-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Torgeir Aune

Byåsen IL

16:32

+0:00

2.

Knut Hagen

Byåsen IL

16:49

+0:17

3.

Svein Erik Bratsberg

Wing OK

17:09

+0:37

4.

Bernt Brynhildsen

Wing OK

18:02

+1:30

5.

Rune Stræte

Wing OK

18:43

+2:11

6.

Hans Helmer Sæternes

Byåsen IL

20:25

+3:53

7.

Haakon Arnesen

Byåsen IL

20:40

+4:08

8.

Olle Malmring

Freidig

21:54

+5:22

9.

Øystein Wiggen

Byåsen IL

22:49

+6:17

10.

Rune Viken

Byåsen IL

23:11

+6:39

DSQ

Agnar Renolen

Wing OK

17:57

169

DSQ

Harald Storrønning

Byåsen IL

20:58

169

Klasse: H 60-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

DSQ

Geir Owren

Freidig

7:58

32 43 75 76 137 138 139 142 161 160 164 132 16...

Klasse: H 65-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Kjell Maroni

Byåsen IL

20:24

+0:00

2.

Eirik Vefsnmo

Byåsen IL

22:54

+2:30

3.

Kjell-Arne Henninen

Byåsen IL

29:32

+9:08

4.

Rune M Holt

Freidig

29:35

+9:11

Klasse: H 70-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Bjørn Berger

Byåsen IL

23:09

+0:00

2.

Tom Bugge

Byåsen IL

30:29

+7:20

3.

Nils Olav Vennevik

Freidig

40:04

+16:55

Klasse: H 75-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Magnus Landstad

Freidig

25:59

+0:00

2.

Leidulv Vinje

Nidarøst OK

28:12

+2:13

3.

Torleif Stephansen

Nidarøst OK

29:57

+3:58

Klasse: H 80-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Gunnar Østerbø

Freidig

24:44

+0:00

DNS

TestA3

OL Trollelg

6:11


Send inn korreksjon

Sist oppdatert:

11 juni 2021, 11:02:22

Arrangør:

OL Trollelg

Antall deltagere:

167

Antall startet:

152