Klasse: D 9-10 | ||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | |||
Liepa Kavaliauskaite | Os IL | 23:52 | 18:21 | |||||
Million Okbaslassie | Os IL | 17:05 | 13:08 | |||||
Rihsti B Teame | Os IL | 17:03 | 13:06 | |||||
Marte Myklebust | Tynset IF | 21:29 | 16:31 | |||||
DNS | Kokob Wehabselam Yohanes | Os IL | ||||||
Klasse: D 11-12 | ||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | |||
1. | Maria Sæther Verdenius | Vingelen IL | 20:04 | +0:00 | 9:07 | |||
2. | Aurora Oldertrøen | Tynset IF | 20:11 | +0:07 | 9:10 | |||
DSQ | Lydia Tekie | Os IL | 155 106 157 112 158 110 105 159 108 109 124 125 12... | |||||
DSQ | Sidona Okbaslassie | Os IL | 14:42 | 155 106 157 112 158 110 105 159 108 109 124 125 12... | ||||
DSQ | Sidona Mikaele | Os IL | 26:59 | 155 106 158 159 108 109 124 125 126 100 249 | ||||
Klasse: D 13-14 | ||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | |||
1. | Lisa Sæther Verdenius | Vingelen IL | 17:55 | +0:00 | 8:08 | |||
2. | Synne Kvittum Nytrøen | Tynset IF | 19:12 | +1:17 | 8:43 | |||
3. | Eline Rød Feragen | Tynset IF | 23:52 | +5:57 | 10:50 | |||
4. | Ida Joanne Oldertrøen | Tynset IF | 25:55 | +8:00 | 11:46 | |||
Klasse: D 15-16 | ||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | |||
1. | Guro Schjølberg | Tynset IF | 23:28 | +0:00 | 9:01 | |||
2. | Ida Høsøien | Tynset IF | 28:31 | +5:03 | 10:58 | |||
3. | Anja Susanna Myre | Os IL | 41:04 | +17:36 | 15:47 | |||
4. | Hermela Goitom | Os IL | 41:19 | +17:51 | 15:53 | |||
5. | Furtuna Tekie Dangew | Os IL | 41:25 | +17:57 | 15:55 | |||
Klasse: D 17-18 | ||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | |||
1. | Eline Horten Jordet | Vingelen IL | 24:07 | +0:00 | 9:16 | |||
Klasse: H 9-10 | ||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | |||
Mathios Goitom | Os IL | 20:22 | 15:40 | |||||
Gaute Myklebust | Tynset IF | 15:11 | 11:40 | |||||
Vebjørn Horten Vik | Tynset IF | 15:44 | 12:06 | |||||
Philip Bjørnstad-Tuveng | Tynset IF | 15:57 | 12:16 | |||||
Mikkel Holden Nyvoll | Os IL | 20:29 | 15:45 | |||||
Saymon Kahsay Fisseha | Os IL | 21:05 | 16:13 | |||||
Karstein Horten Vik | Tynset IF | 21:35 | 16:36 | |||||
Mantas Kavaliauskas | Os IL | 21:24 | 16:27 | |||||
Klasse: H 11-12 | ||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | |||
DNS | Mantas Kavaliauskas | Os IL | ||||||
Klasse: H 13-14 | ||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | |||
1. | Marius Lærum Hagen | Tynset IF | 20:08 | +0:00 | 9:09 | |||
Klasse: H 15-16 | ||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | |||
1. | Tsinat B Teame | Os IL | 40:18 | +0:00 | 15:30 | |||
Klasse: H 17-18 | ||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | |||
1. | Seare B Teame | Os IL | 39:04 | +0:00 | 15:01 |
Sist oppdatert: | 8 mai 2021, 12:31:09 |
Arrangør: | |
Antall deltagere: | 32 |
Antall startet: | 30 |