Klasse: A5 | ||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | |||
1. | HÃ¥vard Torpe Vassenden | Frol | 38:18 | +0:00 | ||||
2. | Mattis Myhre | SBO | 44:49 | +6:31 | ||||
3. | Magnus Berger Skjøstad | SBO | 47:03 | +8:45 | ||||
4. | Bjarte Ims | SBO | 47:05 | +8:47 | ||||
5. | HÃ¥vard Kjesbu | SBO | 48:12 | +9:54 | ||||
6. | Asle Skulbørstad | SBO | 49:00 | +10:42 | ||||
7. | Ingvild Kjesbu | SBO | 49:27 | +11:09 | ||||
8. | Mari Berger Sjøstad | SBO | 1:00:21 | +22:03 | ||||
9. | Ann Elise Gederaas | SBO | 1:09:10 | +30:52 | ||||
10. | Bård Øyvind Solberg | SBO | 1:09:24 | +31:06 | ||||
11. | Terje Rian | SBO | 1:16:25 | +38:07 | ||||
12. | Mette Wanvik | SBO | 1:17:05 | +38:47 | ||||
13. | Alexander Hansen | SBO | 1:18:24 | +40:06 | ||||
14. | Margit Eide | SBO | 1:22:29 | +44:11 | ||||
15. | Ane Skulbørstad | SBO | 1:35:26 | +57:08 | ||||
DSQ | Marie Nielsen Solberg | SBO | 59:46 | 47 40 48 36 | ||||
Klasse: A3 | ||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | |||
1. | Ola Fossum | SBO | 38:58 | +0:00 | ||||
2. | Sara Husbyn | SBO | 42:50 | +3:52 | ||||
3. | Vegard Stokke | SBO | 43:10 | +4:12 | ||||
4. | Johanna Rosling | SBO | 43:39 | +4:41 | ||||
5. | Hans Mack Berger | SBO | 46:32 | +7:34 | ||||
6. | Øyvind Lægan | SBO | 49:11 | +10:13 | ||||
7. | Arnt Olav Dragsten | SBO | 53:02 | +14:04 | ||||
8. | Hans Rosling | SBO | 53:08 | +14:10 | ||||
9. | Malin Rian | SBO | 53:29 | +14:31 | ||||
10. | Berit Kjesbu | SBO | 54:17 | +15:19 | ||||
11. | Sigurd Sævik | SBO | 57:23 | +18:25 | ||||
12. | Ingvild Geving Skulbørstad | SBO | 59:22 | +20:24 | ||||
13. | Petter Kvalheim Reiten | SBO | 1:06:20 | +27:22 | ||||
14. | Anders Sveen | SBO | 1:06:56 | +27:58 | ||||
15. | Bjarte Baug | SBO | 1:07:02 | +28:04 | ||||
Klasse: C2 | ||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | |||
1. | Gustav Standal | SBO | 17:36 | +0:00 | ||||
2. | Eirik Sæther Fossum | SBO | 22:16 | +4:40 | ||||
3. | Tiril Hansen Gederaas | SBO | 22:40 | +5:04 | ||||
4. | Ellen Kvalheim | SBO | 24:03 | +6:27 | ||||
5. | Jonatan Aarnes | SBO | 25:13 | +7:37 | ||||
6. | Ive Skjøstad Tynes | SBO | 51:50 | +34:14 | ||||
7. | Ludvik Olai Mack Tronvoll | SBO | 51:51 | +34:15 | ||||
DSQ | Einar Sævik | SBO | 36:19 | 34 36 | ||||
Klasse: N1.5 | ||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | |||
Guro Sævik | SBO | 22:38 | ||||||
Johan Gederaas Knipenberg | SBO | 22:08 | ||||||
Ludvik Gederaas Knipenberg | SBO | 21:56 | ||||||
Ingvild Kvalheim Reiten | SBO | 20:53 | ||||||
Tuva Skjøstad Husbyn | SBO | 33:32 | ||||||
Jesper Skjøstad Tynes | SBO | 33:32 | ||||||
Jo Skjøstad Husbyn | SBO | 37:54 | ||||||
Mathias Lian | SBO | 20:12 | ||||||
Marius Trondseth Engås | SBO | 21:21 |
Sist oppdatert: | 25 mai 2021, 18:20:19 |
Arrangør: | |
Antall deltagere: | 48 |
Antall startet: | 48 |