Resultater Strekktider Grafisk (Opek) Grafisk (OrRe) 
Dataeksport
Brikkesys.no

Ungdomsløp 2 STOK 27. mai 2021

Klasse: N-åpen

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Anton Nomeland

Byåsen IL

11:58

+0:00

2.

Oline Randli Elden

Freidig

12:28

+0:30

3.

Helene Aurstad Bergum

Byåsen IL

12:31

+0:33

4.

Martin Lona

Wing OK

12:38

+0:40

5.

Ingrid Hohl Reenaas

Byåsen IL

12:51

+0:53

6.

Lukas Skjærvold Hammern

Byåsen IL

13:33

+1:35

7.

Maia Andersen

Byåsen IL

13:36

+1:38

8.

Edvin Aurstad Bergum

Byåsen IL

14:08

+2:10

8.

Johannes Harneshaug Ronæss

Freidig

14:08

+2:10

10.

Embla Neese-Følstad

Freidig

14:09

+2:11

11.

Milla Andersen

Byåsen IL

14:12

+2:14

12.

Isak Garten-Stolpnes

Freidig

14:24

+2:26

13.

Birka Neese-Følstad

Freidig

15:32

+3:34

14.

Hedda Ulstad Stokland

Wing OK

15:42

+3:44

15.

Berit Helgemo Furuholt

Byåsen IL

15:45

+3:47

16.

Eivind Helgemo Furuholt

Byåsen IL

15:50

+3:52

17.

Even Gylland

Freidig

16:03

+4:05

18.

Ingrid Margrete Melvær Bjerkås

Freidig

16:32

+4:34

19.

Jakob Børset Skjerve

Wing OK

17:25

+5:27

20.

Isak Skjærvold Hammern

Byåsen IL

19:56

+7:58

21.

Saga Elise Nergaard

Wing OK

21:52

+9:54

22.

Oda Sæther Levin

Freidig

24:41

+12:43

23.

Leo Sjøgren Carlsen

Freidig

28:27

+16:29

24.

Olivia Meyer Johansen

Wing OK

28:41

+16:43

25.

Sverre Blix Prestmo

Wing OK

29:42

+17:44

26.

Martin Sletner

Freidig

39:27

+27:29

27.

Tina Sletner

Freidig

39:32

+27:34

DSQ

Mikkel Skovholt Bonnemaire

Freidig

24:10

132

Klasse: D 11-12

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Alice Skovholt Bonnemaire

Freidig

20:54

+0:00

2.

Lina Sandquist

OL Trollelg

22:14

+1:20

3.

Vilde Haaland

Wing OK

26:20

+5:26

4.

Eira Forsbak Asplem

Freidig

27:27

+6:33

5.

Maja Sjøgren Carlsen

Freidig

29:07

+8:13

6.

Ida Grønvik Kvalen

Freidig

30:22

+9:28

7.

Lily Alexandra Morgan

Malvik IL

33:25

+12:31

8.

Ella Horvik Kvaale

Freidig

36:49

+15:55

9.

Eirill Hagelid Norheim

Freidig

38:14

+17:20

10.

Victoria Ovesen

Malvik IL

38:51

+17:57

11.

Sigrid Lauvstad Brenne

Byåsen IL

47:20

+26:26

12.

Rebekka van Duinen

Byåsen IL

48:41

+27:47

13.

Eva van Duinen

Byåsen IL

48:50

+27:56

14.

Hanna Othea Raanes-Fjelnseth

Freidig

49:51

+28:57

15.

Olea Bjørnsen

Byåsen IL

1:07:43

+46:49

16.

Liv Ingrid Søberg Mjaaland

Nidarøst OK

1:25:58

+1:05:04

DSQ

Marit Storler Snøfugl

Freidig

21:02

92

DSQ

Irene Storler Snøfugl

Freidig

21:58

92

DNS

Eva Amundsen

Freidig

DNS

Marte Asdøl

Freidig

Klasse: D 13-14

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Ingrid Wollan Benum

Byåsen IL

28:08

+0:00

2.

Ingeborg Kolstad

Wing OK

37:49

+9:41

3.

Hedda Sæbø

Nidarøst OK

39:09

+11:01

4.

Annika Lund Eikrem

Freidig

39:19

+11:11

5.

Agnes Wullum-Vestad

Wing OK

59:15

+31:07

6.

Mari Lauvstad Brenne

Byåsen IL

1:07:30

+39:22

DNS

Vilde Nordgård Leiren

Byåsen IL

DNS

Louise Hals Stensrud

OL Trollelg

DNS

Sofie Denstad Eilertsen

Wing OK

Klasse: D 15-16

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Una Kittilsen

Freidig

37:40

+0:00

2.

Maria Strømdal Wik

Freidig

41:11

+3:31

3.

Ine Bohnhorst Tegdan

Freidig

41:53

+4:13

4.

Lina Storler Snøfugl

Freidig

44:21

+6:41

5.

Solveig Louise Nissen

Freidig

47:00

+9:20

6.

Juni Hagelid Norheim

Freidig

48:18

+10:38

7.

Sigrid Haugskott

OL Trollelg

48:58

+11:18

8.

Tora Kittilsen

Freidig

49:18

+11:38

9.

Marie Wollan Benum

Byåsen IL

54:41

+17:01

10.

Nora Halvorsen

Freidig

58:20

+20:40

DNS

Malin Nordgård Leiren

Byåsen IL

Klasse: D 17-19

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Ane Malene Kolstad

Freidig

40:05

+0:00

2.

Mathea Spets Storhov

Freidig

41:41

+1:36

3.

Anna Aurora Nolte

Freidig

46:18

+6:13

Klasse: H 11-12

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Sondre Stenseth

Byåsen IL

16:27

+0:00

2.

Ludwik Monsrud-Sikorski

Freidig

16:47

+0:20

3.

Martin Randli Elden

Freidig

19:34

+3:07

4.

Erlend Grønli

Freidig

19:49

+3:22

5.

Sigve Bohnhorst Tegdan

Freidig

22:14

+5:47

6.

Imre Leander Gangaune

Wing OK

25:28

+9:01

7.

Trygve Bøhle

Freidig

27:17

+10:50

8.

Aksel Hanssen

Byåsen IL

31:01

+14:34

9.

Fredrik Hals Stensrud

OL Trollelg

31:03

+14:36

10.

Firmin Coudert

Freidig

33:43

+17:16

11.

Benjamin Bjørkvoll Bolstad

Freidig

35:23

+18:56

12.

Leo Benjamin Morgan

Malvik IL

38:09

+21:42

13.

Tim Aursand

Malvik IL

39:34

+23:07

14.

Ole Einar Andresen

Malvik IL

58:39

+42:12

DSQ

Olav Moxness

Byåsen IL

30:56

75

DNS

Edvard Østhus Hassel

Freidig

Klasse: H 13-14

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Dagfinn Stenvik

Byåsen IL

29:46

+0:00

2.

Anders Berge Mjølhus

OL Trollelg

33:41

+3:55

3.

Mathias Leroyer

Freidig

35:38

+5:52

4.

Finn Einar Brandsen

Malvik IL

38:46

+9:00

5.

Sigurd Rønning

Melhus IL

39:39

+9:53

6.

Johannes Lerli

Melhus IL

42:27

+12:41

7.

Jens Anton Andresen

Malvik IL

58:34

+28:48

DSQ

Torstein Aam

Byåsen IL

23:39

45 70 79 71 72 75 73 74 169 150

DNS

Sivert Sæther Levin

Freidig

DNS

Johannes Stordal

Byåsen IL

Klasse: H 15-16

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Alf Petter Lynum

Freidig

33:56

+0:00

2.

Tristan Halvorsen

Freidig

36:37

+2:41

3.

Vebjørn Bergh-Hansen

Byåsen IL

38:19

+4:23

4.

Ludvik Storler Snøfugl

Freidig

41:22

+7:26

5.

Vegard Lereim Storli

Freidig

41:35

+7:39

6.

Jakob Jøsang With

Wing OK

58:56

+25:00

7.

Hallvard Hellevik

Freidig

1:08:02

+34:06

8.

Loke Strøm Haugsnes

Wing OK

1:08:30

+34:34

DNS

Aksel Viken

Byåsen IL

DNS

Aslak Moxness

Byåsen IL

DNS

Herman Bruchmüller Sundt

Byåsen IL

DNS

Ådne Stordal

Byåsen IL

Klasse: H 17-19

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Kristoffer Lerli

Melhus IL

35:50

+0:00

2.

Emil Grønli

Freidig

40:07

+4:17

3.

Iver Dalsaune Thun

Freidig

41:07

+5:17

DNS

Sverre Hellevik

Freidig

Klasse: N2-åpen 10-19

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Iver Eidhamar Næss

Freidig

17:54

+0:00

Klasse: D 9-10

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Clara Leroyer

Freidig

15:31

+0:00

2.

Edith Skovholt Bonnemaire

Freidig

19:28

+3:57

3.

Zoe Coudert

Freidig

23:30

+7:59

4.

Emmy Sofie Bjørnsen

Byåsen IL

24:05

+8:34

5.

Sanna Dalsaune Thun

Freidig

24:23

+8:52

6.

Andrea van Duinen

Byåsen IL

24:31

+9:00

7.

Jenny Lauvstad Brenne

Byåsen IL

27:22

+11:51

8.

Inga Moxness

Byåsen IL

32:22

+16:51

Klasse: H 9-10

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Linus Fossum Malmring

Freidig

16:58

+0:00

2.

Filip Leonard Nolte

Freidig

17:55

+0:57

3.

Sverre Bøhle

Freidig

21:59

+5:01

4.

Ivar Sæheim

OL Trollelg

25:11

+8:13

5.

Iver Skimmeli Halvorsen

OL Trollelg

29:38

+12:40

6.

Endre Krogh

Freidig

34:07

+17:09

7.

Kristian Ovesen

Malvik IL

36:58

+20:00

DNS

Sverre Nordgård Leiren

Byåsen IL

DNS

Henrik Bruchmüller Sundt

Byåsen IL

DNS

Peter Jøsang With

Wing OK

Klasse: Cåpen 11-19

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Sindre Soltveit

OL Trollelg

33:52

+0:00

2.

Johan Oftedal

Malvik IL

46:26

+12:34


Send inn korreksjon

Sist oppdatert:

27 mai 2021, 20:19:27

Arrangør:

OL Trollelg

Antall deltagere:

134

Antall startet:

117