Resultater Strekktider Grafisk (Opek) Grafisk (OrRe) 
Dataeksport
Brikkesys.no

"kommuneløp" Bergen, med løyper fra KM mellomdistanse 29. mai 2021

Klasse: A lang (3,9)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Rune Nygaard

IL Gular

42:01

+0:00

2.

Tom Eirik Eikanger

IL Gular

42:45

+0:44

3.

Vidar Schei

TIF Viking

43:48

+1:47

4.

Charlotte Watson

Varegg Fleridrett

47:00

+4:59

5.

Mark Purkis

Varegg Fleridrett

47:30

+5:29

6.

Jonatan Rosengren Drake

Varegg Fleridrett

48:00

+5:59

7.

Sigurd Eikner

Fana IL

50:50

+8:49

8.

Geir Heksem

Fana IL

52:45

+10:44

9.

Eyvind Kjellevold Malde

IL Gular

56:36

+14:35

10.

Tore Juvik

IL Gular

56:55

+14:54

11.

Sverre Ottesen

Varegg Fleridrett

57:07

+15:06

12.

Ketil Døskeland

Fana IL

1:02:00

+19:59

13.

Gernot Doppelhofer

Varegg Fleridrett

1:02:45

+20:44

14.

Rannveig Nordhagen

Fana IL

1:06:33

+24:32

15.

Torgeir Strand

Fana IL

1:09:35

+27:34

16.

Lise Christensen

TIF Viking

1:14:24

+32:23

17.

Jon-Kåre Hansen

TIF Viking

1:14:52

+32:51

18.

Sturle Tolo Nordeide

Gneist, IL

1:18:49

+36:48

19.

Knut Utne

Fana IL

1:21:16

+39:15

20.

Ståle Leiren

Hordvik IL

1:34:25

+52:24

DSQ

Mariann Schei

TIF Viking

37:49

35 53 39 40 77

DNS

Magne Knudsen

Gneist, IL

DNS

Erik Serck-Hanssen

Varegg Fleridrett

DNS

Bård Hekland

IL Gular

Klasse: A middels lang (3,3)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Øistein Bøe

Fana IL

50:11

+0:00

2.

Lars Olav Tolo

Gneist, IL

1:33:04

+42:53

Klasse: A kort (2,6)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Siren Greve

Bergens TF

53:12

+0:00

2.

Berit Hegdal

Bergens TF

53:44

+0:32

3.

Nina Soligard

Bergens TF

55:41

+2:29

4.

Per Bjarne Vold

Fana IL

56:52

+3:40

5.

Egil Otto Knudsen

TIF Viking

59:39

+6:27

6.

Jan Harald Helmich Pedersen

TIF Viking

1:01:09

+7:57

7.

Matti Torgersen

Bergens TF

1:08:33

+15:21

8.

Axel Ingvaldsen

TIF Viking

1:29:27

+36:15

9.

Astrid Oline Ervik

Varegg Fleridrett

1:47:53

+54:41

DSQ

Marian Kjellevold

IL Gular

49:27

43 37 48 54 55 53 50 44 45

DNS

Lars Stuland Larsen

Varegg Fleridrett

DNS

Olav Ingvar Thornes

Klasse: B

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Sverre Soløy

Varegg Fleridrett

35:26

+0:00

2.

Ragna Oline Doppelhofer Ervik

Varegg Fleridrett

59:48

+24:22

3.

Birte Nordeide

Gneist, IL

1:24:24

+48:58

Klasse: C

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Petter Kammerhuber

IL Gular

13:00

+0:00

Klasse: N

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Christine Danielsen Soløy

Varegg Fleridrett

43:01

+0:00


Send inn korreksjon

Sist oppdatert:

29 mai 2021, 15:06:24

Arrangør:

Varegg Fleridrett

Antall deltagere:

43

Antall startet:

38