Resultater Strekktider Grafisk (Opek) Grafisk (OrRe) 
Dataeksport
Brikkesys.no

Kråkecup #1 30. mai 2021

Klasse: Nybegynner

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Ella Aune Rytter Jakobsen

OK Moss

8:11

+0:00

2.

Elise Holm Nedrebø

OK Moss

8:49

+0:38

3.

Solan Løken

OK Moss

11:54

+3:43

4.

Mia Pedersen

OK Moss

13:34

+5:23

5.

Theo Pedersen

OK Moss

13:36

+5:25

6.

Marion Redalen

OK Moss

13:37

+5:26

7.

Johannes Redalen

OK Moss

13:43

+5:32

8.

Eline Pedersen

OK Moss

14:44

+6:33

9.

Aron Rostveit Elmi

OK Moss

16:51

+8:40

10.

Amanda Hanslien

OK Moss

20:50

+12:39

Klasse: D-10

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Elise Holm Nedrebø

OK Moss

35:22

+0:00

2.

Amelia Aune Bryne

OK Moss

42:35

+7:13

3.

Aisha Elmi Rostveit

OK Moss

50:21

+14:59

Klasse: D11-12

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Olivia Hanslien

OK Moss

29:54

+0:00

2.

Tuva Lundsrud

OK Moss

29:56

+0:02

Klasse: H11-12

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Trym Breimo

OK Moss

25:49

+0:00

DSQ

Anders Elmi Rostveit

OK Moss

27:38

117

Klasse: D13-14

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Sofie Holm Nedrebø

OK Moss

35:34

+0:00

2.

Emma Aune Jakobsen

OK Moss

41:58

+6:24

Klasse: H13-14

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Selmer Løken

OK Moss

47:06

+0:00

Klasse: D15-16

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Erik Lind-Larsen

OK Moss

40:46

+0:00

Klasse: H15-16

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Birk Breimo

OK Moss

54:52

+0:00

Klasse: D17-39

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Frida Hovgaard Eisvang

OK Moss

59:47

+0:00

2.

Julie Sophie Wold

OK Moss

59:50

+0:03

2.

Karoline Bjørnerød

OK Moss

59:50

+0:03

107 110 112 113 127 115 116 122 106 118 121 119 12...

Klasse: H17-39

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Alfred Bjørnerød

OK Moss

40:31

+0:00

2.

Thomas Tubbehaugen

OK Moss

57:15

+16:44

DSQ

Jon Pedersen

OK Moss

37:15

110

Klasse: D40-49

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Hanne Wold

OK Moss

55:23

+0:00

Klasse: H40-49

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Tore Bjørnerød

OK Moss

41:36

+0:00

2.

Martin Malmstrøm

OK Moss

42:48

+1:12

3.

Thomas Roskifte

OK Moss

43:08

+1:32

4.

Øystein Geir Olsen

OK Moss

43:39

+2:03

4.

Henning Bratland Carlsen

OK Moss

43:39

+2:03

Klasse: D50-69

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Tonje Holm

OK Moss

1:03:43

+0:00

Klasse: H50-69

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Magne Janiz

OK Moss

40:45

+0:00

2.

Harald Bauger

OK Moss

59:50

+19:05

3.

Jan Løken Johannessen

OK Moss

1:09:16

+28:31

Klasse: D70

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Inger Lindløv

OK Moss

1:10:28

+0:00

Klasse: H70

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Knut Lindløv

OK Moss

1:02:56

+0:00

2.

Per Oscar Saugestad

OK Moss

1:05:33

+2:37

Klasse: a-kort

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Elisabeth Aune Jakobsen

OK Moss

1:05:07

+0:00

DSQ

Helle Hanslien

OK Moss

1:24:51

125

Klasse: a-mellom

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Stephen Bryne

OK Moss

45:21

+0:00

2.

Morten Breimo

OK Moss

59:50

+14:29

107 110 112 113 122 106 116 115 119 120 111 126 12...


Send inn korreksjon

Sist oppdatert:

30 mai 2021, 17:17:14

Arrangør:

Moss, OK

Antall deltagere:

45

Antall startet:

45