Resultater Strekktider Grafisk (Opek) Grafisk (OrRe) 
Dataeksport
Brikkesys.no

Malvik #6 - Stavsjøen 31. mai 2021

Klasse: Råtassan

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

Johan Oftedal

Malvik IL

101 103 104 105 115 116 117 118

Sivert Aalmo

Malvik IL

101 103 104 105 115 116 117 118

Leo Benjamin Morgan

Malvik IL

102 103 104 105 115 116 117 118

Lily Alexandra Morgan

Malvik IL

101 103 104 105 115 116 117 118

Tim Aursand

Malvik IL

Kristian Ovesen

Malvik IL

Magnus Aalmo

Malvik IL

Viktoria Ovesen

Malvik IL

Thale Langolf

Malvik IL

Klasse: D-10

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

Wilma Jakobsen

Malvik IL

38:22

Klasse: H-10

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

Rasmus Resell

Malvik IL

47:18

Klasse: H11-12

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Viktor Nonstad Sivertsen

Malvik IL

34:16

+0:00

2.

Ole Einar Andresen

Malvik IL

47:16

+13:00

Klasse: Damer Lett

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Tone Østgaard

Malvik IL

44:25

+0:00

Klasse: Damer kort

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Anette Jensen

Malvik IL

55:48

+0:00

2.

Ronja Kjelaas

Malvik IL

1:34:20

+38:32

3.

Ragnhild Langåker

Malvik IL

+0:0-48

3.

Trude Fornes

Malvik IL

+0:0-48

Brutt

Inger Anne Pedersen

Malvik IL

23:29

107 108 119 110 111 109 116 117 118 100

Klasse: Damer lang

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Hilde Forbord

Malvik IL

58:44

+0:00

Klasse: Herrer kort

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Morten Aursand

Malvik IL

48:43

+0:00

2.

Arnulf Villmo

Malvik IL

53:48

+5:05

3.

Tor Lunde

Malvik IL

54:21

+5:38

4.

Eigil Sørli

Malvik IL

58:31

+9:48

5.

Gaute Fornes

Malvik IL

1:00:51

+12:08

6.

Kåre Eggereide

Malvik IL

1:04:37

+15:54

Klasse: Herrer lang

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Sindre Johannessen

Malvik IL

31:47

+0:00

2.

Ingebrigt Fuglem

Malvik IL

45:45

+13:58

3.

Petter Andreas Bergh

Malvik IL

46:56

+15:09

4.

Ludvig Strømsnes

Malvik IL

48:48

+17:01

104

5.

Jon Olaf Olaussen

Kalevan Rasti

53:37

+21:50

6.

Kyrre Auran

Malvik IL

56:23

+24:36

6.

Ole Andreas Moum Lo

Malvik IL

56:23

+24:36

8.

Trygve Reitan

Malvik IL

1:06:35

+34:48

9.

Christian Andresen

Malvik IL

1:10:05

+38:18

DSQ

Kenneth Kjelaas

Malvik IL

50:21

118

DSQ

Bjørn Terje Oftedal

Malvik IL

1:03:53

118

Klasse: Arrangør

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

Arrangør

Jon Olaf Olaussen

Malvik IL


Send inn korreksjon

Sist oppdatert:

31 mai 2021, 21:34:12

Arrangør:

Malvik IL orientering

Antall deltagere:

38

Antall startet:

38