Resultater Strekktider Grafisk (Opek) Grafisk (OrRe) 
Dataeksport
Brikkesys.no

KM sprint - under 20 år 2. juni 2021

Klasse: H 17

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Halvor Løken

Kongsberg OL

17:24

+0:00

2.

Johan Eger

Kongsberg OL

18:30

+1:06

3.

Arne Bergan

Kongsberg OL

18:38

+1:14

4.

Mathias Skourup Rognebakke

Sturla, IF

19:31

+2:07

5.

Atle Nikolai Wøllo

Kongsberg OL

20:25

+3:01

6.

Martin Nøkleby Melling

Ringerike OL

21:12

+3:48

7.

Lukas Klausen

Sturla, IF

27:54

+10:30

8.

Mikkel Berglund

Ringerike OL

30:37

+13:13

9.

Eivind Bogen Arenth

Sturla, IF

43:09

+25:45

DNS

Martin Kaiser

Sturla, IF

Klasse: D 17

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Åsne Haavengen

Kongsberg OL

21:24

+0:00

2.

Mina Akiko Johnsen

Sturla, IF

22:25

+1:01

3.

Selma Hoivold

Kongsberg OL

24:15

+2:51

4.

Mathilde Sæter Flesseberg

Kongsberg OL

26:01

+4:37

5.

Konstanse Moholth

Kongsberg OL

27:46

+6:22

6.

Elisabeth Brandal Søfting

Kongsberg OL

27:55

+6:31

7.

Oda Isnes Tyse

Eiker OL

30:27

+9:03

8.

Mari Øverby

Kongsberg OL

32:14

+10:50

9.

Hedda Kjeldsen

Sturla, IF

33:27

+12:03

10.

Marie Kvarme

Sturla, IF

34:26

+13:02

11.

Hedda Kind Kjellevold

Modum OL

46:17

+24:53

Klasse: H 15-16

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Andreas Myrvold Skovlyst

Kongsberg OL

20:12

+0:00

2.

Magnus Skourup Rognebakke

Sturla, IF

21:13

+1:01

3.

Mats Johnsen

Sturla, IF

21:19

+1:07

4.

Henrik Kaiser

Sturla, IF

23:21

+3:09

5.

August Hellerud Sire

Konnerud IL

23:50

+3:38

6.

Fredrik Fet Andersen

Konnerud IL

24:18

+4:06

7.

Isak Fagerland

Sturla, IF

27:02

+6:50

8.

Oskar Hope

Modum OL

29:56

+9:44

9.

Jens Wold

Sturla, IF

35:01

+14:49

10.

Mats Olsen Bye

Modum OL

43:17

+23:05

Klasse: D 15-16

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Iselin Høivold

Kongsberg OL

27:25

+0:00

2.

Ylva Klausen

Sturla, IF

30:17

+2:52

3.

Synne Sommerstad Røste

Kongsberg OL

30:32

+3:07

4.

Mina Hobbelstad

Eiker OL

45:43

+18:18

5.

Elsa Sofie Lysheden-Vogt

Konnerud IL

51:13

+23:48

DNS

Johanne Storhaug

Konnerud IL

DNS

Martine Gjermstad Pettersen

Konnerud IL

Klasse: H 13-14

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Simen Sommerstad Røste

Kongsberg OL

15:25

+0:00

2.

Jonatan Herman Lysheden-Vogt

Konnerud IL

17:18

+1:53

3.

Hans Kristian Wiger

Modum OL

20:40

+5:15

4.

Hans Mathias Økern Hågård

Konnerud IL

21:05

+5:40

5.

Nils Zahl Eriksson

Kongsberg OL

21:59

+6:34

6.

Georg Knudsen Lund

Modum OL

22:42

+7:17

7.

Arne Biseth

Kongsberg OL

24:10

+8:45

8.

Jan Olav Bergan

Kongsberg OL

24:32

+9:07

9.

Ola Gjermstad Pettersen

Konnerud IL

24:55

+9:30

10.

Marcus Rygg Syvertsen

Konnerud IL

33:24

+17:59

DSQ

Håkon Øverby

Kongsberg OL

50:16

219

Klasse: D 13-14

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Elise Renard

Kongsberg OL

22:33

+0:00

2.

Marte Eger

Kongsberg OL

34:35

+12:02

3.

Frida Hope

Modum OL

37:37

+15:04

4.

Viktoria Johannessen

Eiker OL

39:42

+17:09

DNS

Julie Wold

Sturla, IF

Klasse: H 11-12

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Aksel Klausen

Sturla, IF

24:55

+0:00

2.

Filip Molenaar

Modum OL

25:49

+0:54

3.

Kristian Kaiser

Sturla, IF

27:57

+3:02

4.

Adrian Hundstad

Konnerud IL

41:16

+16:21

5.

Ted Boström

Konnerud IL

52:38

+27:43

Klasse: D 11-12

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Nila Hilleren

Eiker OL

36:07

+0:00

2.

Line Zürcher-Grette

Eiker OL

37:23

+1:16

3.

Målfrid Brokhaug Røvang

Modum OL

38:00

+1:53

216

4.

Adine Hundstad

Konnerud IL

42:49

+6:42

Klasse: H -10

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

Sindre Elias Lysheden-Vogt

Konnerud IL

12:25

Valdemar Hellerud Sire

Konnerud IL

14:46

Erik Bergan

Kongsberg OL

13:55

Odin Leander Løvseth Stokke

Konnerud IL

15:32

Mikkel Bjerk

Konnerud IL

14:47

Klasse: D -10

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

Ingeborg Marie Bjørgum-Thorsby

Eiker OL

10:41

Vilje Hilleren

Eiker OL

15:44

Alva Zahl Eriksson

Kongsberg OL

14:39

Eira Zürcher-Grette

Eiker OL

21:23

Sofie Skare

Konnerud IL

17:18

Klasse: N-åpen

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

Simen Økern Hågård

Konnerud IL

20:41

Klara Zahl Eriksson

Kongsberg OL

24:42

Edvin Thorrud Brunes

Modum OL

17:00

Arja Bottegård

Modum OL

14:25

Torbjørn R. Redalen

Modum OL

11:13

Jørgen Wiger

Modum OL

13:01

Amanda Sørumshagen

Modum OL

19:19

Sofie Storhaug Molenaar

Modum OL

19:17

Betlehem Hebteab

Modum OL

13:51

Jack Boström

Konnerud IL

14:56

Vetle Oppstad

Konnerud IL

14:46

Isabella Ekeberg Johansen

Konnerud IL

30:12

Klasse: Støtteapparat

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

DNS

Lars Berglund

Ringerike OL

DNS

Espen Røste

Kongsberg OL

DNS

Damien Renard

Kongsberg OL

DNS

Ellen Akiko Horni-Johnsen

Sturla, IF

DNS

Anders Johnsen

Sturla, IF

DNS

Ingrid Lundin Bergan

Kongsberg OL

DNS

Hans Otto Øverby

Kongsberg OL

DNS

Linda Zahl Eriksson

Kongsberg OL

DNS

Lars Johan Zahl Eriksson

Kongsberg OL

DNS

Håkon Wold

Sturla, IF

DNS

Ragnhild Myrvold Skovlyst

Kongsberg OL

DNS

Are Biseth

Kongsberg OL

DNS

Morten Herman Vogt

Konnerud IL

DNS

Grete Thorsby

Eiker OL

DNS

Philippe Zürcher

Eiker OL

DNS

Lise Zürcher-Grette

Eiker OL

DNS

Bernt Hellerud

Konnerud IL

DNS

Pål Pedersen

Konnerud IL

DNS

Anders Gustafsson

Sturla, IF

DNS

Håvard Hågård

Konnerud IL

DNS

Helge Johannessen

Eiker OL

DNS

Odd Arne Røvang

Modum OL

DNS

Marit Smørgrav

Eiker OL

DNS

Stig Melling

Ringerike OL

DNS

Ingjerd Sommerstad

Kongsberg OL

DNS

Lasse Syvertsen

Konnerud IL

DNS

Morten Vogt

Konnerud IL

DNS

Jim Boström

Konnerud IL

DNS

Jo Are Bjerk

Konnerud IL

DNS

Birger Oppstad

Konnerud IL

DNS

Fredrik Ekeberg Johansen

Konnerud IL

DNS

Sigrid Skare

Konnerud IL

DNS

Anita Hilleren

Eiker OL

DNS

Glenn Ekholdt Hilleren

Eiker OL


Send inn korreksjon

Sist oppdatert:

2 juni 2021, 19:49:34

Arrangør:

Modum Orienteringslag

Antall deltagere:

119

Antall startet:

81