Resultater Strekktider Grafisk (Opek) Grafisk (OrRe) 
Dataeksport
Brikkesys.no

Klubbmesterskap sprint/Råtassløp #3 3. juni 2021

Klasse: N-åpen

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Mari Haugstvedt

Indre Østfold OK

35:40

+0:00

Klasse: C-åpen 10-16

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Marte Julie Fremstad

Indre Østfold OK

29:45

+0:00

2.

Ina Haugstvedt

Indre Østfold OK

35:34

+5:49

Startet

Nora Fremstad

Indre Østfold OK

36:26

53

Klasse: D 9-10

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

Startet

Elise Haugstvedt

Indre Østfold OK

32:19

33 32 52 48 49

Klasse: D 11-12

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Pauline Valsgråd

Indre Østfold OK

22:26

+0:00

Klasse: D 17-18

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Elida Sagli Gudim

Indre Østfold OK

37:12

+0:00

Klasse: D 40-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Laila Stenrud

Indre Østfold OK

34:18

+0:00

Klasse: D 50-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Marit Nandrup Pettersen

Indre Østfold OK

34:41

+0:00

Startet

Ina Blågestad

Indre Østfold OK

54:24

46

Klasse: D 60-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Anne Marie Solheim Haugerud

Indre Østfold OK

28:26

+0:00

Klasse: H 15-16

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Johan Haugstvedt

Indre Østfold OK

18:02

+0:00

Klasse: H 17-18

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Alfred Bjørnerød

OK Moss

19:35

+0:00

2.

Odd Martin Liverud

Indre Østfold OK

37:27

+17:52

Klasse: H 21-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Jens Nandrup Nielsen

Indre Østfold OK

30:26

+0:00

Klasse: H 40-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Bjørn Erik Glomsrud

Indre Østfold OK

25:13

+0:00

2.

Magne Nord Berg

Indre Østfold OK

27:31

+2:18

3.

Kristian Stenrud

Indre Østfold OK

27:46

+2:33

4.

Rune Blågestad

Indre Østfold OK

27:52

+2:39

5.

Bård Haugstvedt

Indre Østfold OK

28:04

+2:51

6.

Sindre Valsgård

Indre Østfold OK

35:09

+9:56

Klasse: H 50-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Tore Bjørnerød

OK Moss

28:11

+0:00

2.

Bjørn Axel Gran

Halden SK

29:03

+0:52

3.

Asle Gudim

Indre Østfold OK

29:21

+1:10

4.

Claes-Tommy Herland

Indre Østfold OK

29:41

+1:30

5.

Øyvind Thømt

Indre Østfold OK

35:00

+6:49

Klasse: H 60-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Sture Ottesen

Indre Østfold OK

28:45

+0:00

2.

Kjell Erik Kristiansen

Indre Østfold OK

32:41

+3:56

Klasse: H 70-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Per Valsgård

Indre Østfold OK

38:56

+0:00

Klasse: D 15-16

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Sigrid Schmitt Gran

Halden SK

17:11

+0:00

2.

Elma Sagli Gudim

Indre Østfold OK

24:03

+6:52

Klasse: 2,5 A åpen

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Rita Haugstvedt

Indre Østfold OK

23:14

+0:00


Send inn korreksjon

Sist oppdatert:

3 juni 2021, 21:11:08

Arrangør:

Indre Østfold OK

Antall deltagere:

32

Antall startet:

32