Klasse: D10 | ||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | |||
Kristin Benum Vestre | Fossum IF | 23:00 | ||||||
Ane Sofie Krogh | Oppsal IF | 34:14 | ||||||
Kristine Eide Rapp | Raumar Orientering | 28:18 | ||||||
Hanne Eide Rapp | Raumar Orientering | 18:11 | ||||||
Marie Liland | Nydalens SK | 17:53 | ||||||
Anna Øfsthus Gravir | Asker SK | 18:07 | ||||||
DSQ | Rachel Marøy Bårdsen | Heming/Njård OL | 23:59 | 111 | ||||
Klasse: D11-12 | ||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | |||
1. | Henriette Smeby | Nydalens SK | 10:20 | +0:00 | ||||
2. | Ragne Wiklund | Nydalens SK | 13:01 | +2:41 | ||||
3. | Mathilde Sønsterudbråten | Raumar Orientering | 13:02 | +2:42 | ||||
4. | Ingvild Høydal | Nydalens SK | 13:26 | +3:06 | ||||
5. | Ingrid G. Kvålsgard | Fossum IF | 13:49 | +3:29 | ||||
6. | Ã…sne Holo | Fossum IF | 14:19 | +3:59 | ||||
7. | Ane Granne Kvale | Kolbotn & Skimt OL | 15:05 | +4:45 | ||||
8. | Ingrid Madslien | Nydalens SK | 15:56 | +5:36 | ||||
9. | Synne Eikeland Røstadsand | Nydalens SK | 16:09 | +5:49 | ||||
10. | Victoria Hæstad Bjørnstad | Fossum IF | 16:12 | +5:52 | ||||
11. | Emma E Paulsen | Nittedal | 16:53 | +6:33 | ||||
12. | Lotte Jauhojärvi Markussen | Asker SK | 17:30 | +7:10 | ||||
13. | Marte Skei | Nydalens SK | 18:09 | +7:49 | ||||
14. | Tilde Eine | Fossum IF | 18:13 | +7:53 | ||||
15. | Pernille Katla | Fossum IF | 18:28 | +8:08 | ||||
16. | Julie Bakke | Fossum IF | 18:40 | +8:20 | ||||
17. | Ingrid Aaslund | Fet OL | 19:31 | +9:11 | ||||
18. | Vibeke Dengerud | Steinkjer OK | 19:35 | +9:15 | ||||
19. | Thea Sofie Salvesen | Asker SK | 19:59 | +9:39 | ||||
20. | Ingrid Tandberg Ryan | Asker SK | 20:20 | +10:00 | ||||
21. | Solveig Berg | Tyrving IL | 21:00 | +10:40 | ||||
22. | Maria Hexeberg | Raumar Orientering | 22:41 | +12:21 | ||||
23. | Hedvig Vollset | Heming/Njård OL | 22:57 | +12:37 | ||||
24. | Tonje Rognerud Bøe | Fossum IF | 24:38 | +14:18 | ||||
25. | Live Skattum | Fossum IF | 29:05 | +18:45 | ||||
26. | Linda Gammelsæter | Kolbotn & Skimt OL | 29:09 | +18:49 | ||||
27. | Ragne Norrud | Fossum IF | 30:28 | +20:08 | ||||
DSQ | Ingvil Ahlsand | Nydalens SK | 16:11 | 85 76 | ||||
DNS | Emilie Sommerstad Vee | Tyrving IL | ||||||
DNS | Thea Feiring Haltia | Tyrving IL | ||||||
DNS | Ingrid Bredalen | Nittedal | ||||||
Klasse: D13-14 | ||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | |||
1. | Stine Madslien Bakken | Nydalens SK | 11:27 | +0:00 | ||||
2. | Fanni Jauhojärvi Markussen | Asker SK | 11:33 | +0:06 | ||||
3. | Åshild Faller-Råhein | OK Øst | 12:00 | +0:33 | ||||
4. | Astrid Fiskum | Tyrving IL | 12:02 | +0:35 | ||||
5. | Kristin Blindheim | Lillomarka OL | 12:07 | +0:40 | ||||
6. | Rannveig W. Nordhagen | Ã…s-UMB Orientering | 12:19 | +0:52 | ||||
7. | Johanne Lægran | Nydalens SK | 12:31 | +1:04 | ||||
8. | Tiril Ruud Bråten | Raumar Orientering | 12:35 | +1:08 | ||||
9. | Siri Grandal | Tyrving IL | 12:40 | +1:13 | ||||
10. | Kristin Helland-Hansen | Tyrving IL | 12:58 | +1:31 | ||||
11. | Sofie Skyttersæter Iversen | Heming/Njård OL | 13:01 | +1:34 | ||||
12. | Annniken E. Karlsen | Oppsal IF | 13:05 | +1:38 | ||||
13. | Kjersti Dengerud | Steinkjer OK | 13:20 | +1:53 | ||||
14. | Line Wegner Hodt | Fossum IF | 13:27 | +2:00 | ||||
15. | Oda Lægran | Nydalens SK | 13:34 | +2:07 | ||||
16. | Anine Hallén | Nydalens SK | 13:43 | +2:16 | ||||
17. | Anniken Helland-Hansen | Tyrving IL | 14:05 | +2:38 | ||||
18. | Margrethe Wisløff | Asker SK | 14:14 | +2:47 | ||||
19. | Nora Graffer | Østmarka OK | 14:27 | +3:00 | ||||
20. | Maria Olsbø | Østmarka OK | 14:28 | +3:01 | ||||
21. | Emilie Johanne Hagen | Raumar Orientering | 14:51 | +3:24 | ||||
22. | Stine Njåstein | Tyrving IL | 15:15 | +3:48 | ||||
23. | Synne Nesheim Flatebakken | Tyrving IL | 16:09 | +4:42 | ||||
24. | Ã…se Bergan | Nydalens SK | 16:33 | +5:06 | ||||
25. | Nora Synnøve Woxholdt | Asker SK | 16:54 | +5:27 | ||||
26. | Elin Fossum Rye | Asker SK | 17:03 | +5:36 | ||||
27. | Andrea Rydland Sivertsgård | Fossum IF | 17:24 | +5:57 | ||||
28. | Ingvild Benum Vestre | Fossum IF | 18:05 | +6:38 | ||||
29. | Louise Marøy Bårdsen | Heming/Njård OL | 18:43 | +7:16 | ||||
30. | Eline Lund Westgaard | Oppsal IF | 18:54 | +7:27 | ||||
31. | Hanne Grandal | Tyrving IL | 19:01 | +7:34 | ||||
32. | Synne Eide Rapp | Raumar Orientering | 20:19 | +8:52 | ||||
33. | Oda E Paulsen | Nittedal | 21:21 | +9:54 | ||||
34. | Maiken Sandberg | Nydalens SK | 22:32 | +11:05 | ||||
35. | Marte Hexeberg | Raumar Orientering | 24:20 | +12:53 | ||||
Klasse: D15-16 | ||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | |||
1. | Andrine Benjaminsen | Lillomarka OL | 12:20 | +0:00 | ||||
2. | Karoline Sønsterudbråten | Raumar Orientering | 13:26 | +1:06 | ||||
3. | Kaja W. Nordhagen | Ã…s-UMB Orientering | 13:32 | +1:12 | ||||
4. | Ragnhild Hjermstad | Fossum IF | 13:38 | +1:18 | ||||
5. | Ingrid Landmark Tandrevold | Fossum IF | 13:39 | +1:19 | ||||
6. | Marit Nersten | Fossum IF | 13:57 | +1:37 | ||||
7. | Solveig Hegstad Krüger | Nydalens SK | 14:02 | +1:42 | ||||
8. | Selma Øfsthus Gravir | Asker SK | 14:19 | +1:59 | ||||
9. | Ingvild Brekke | Lillomarka OL | 14:44 | +2:24 | ||||
10. | Christine Williksen Høiland | Fossum IF | 14:53 | +2:33 | ||||
11. | Thea-Elise Ødegaard | Fossum IF | 15:28 | +3:08 | ||||
12. | Ingrid Gulbrandsen | Asker SK | 15:31 | +3:11 | ||||
13. | Karen Bjergaard | Nydalens SK | 15:38 | +3:18 | ||||
14. | Norunn Dengerud | Steinkjer OK | 15:40 | +3:20 | ||||
15. | Anine Ahlsand | Nydalens SK | 15:44 | +3:24 | ||||
16. | Lovise Fremstad | Larvik OK | 15:54 | +3:34 | ||||
17. | Vilde Kinneberg | Raumar Orientering | 16:03 | +3:43 | ||||
18. | Stina Johanne Sandberg | Nydalens SK | 17:13 | +4:53 | ||||
18. | Anniken Aarrestad | Nydalens SK | 17:13 | +4:53 | ||||
20. | Ingvild Wang | Lillomarka OL | 17:43 | +5:23 | ||||
21. | Ragnhild Løvli | Asker SK | 18:16 | +5:56 | ||||
22. | Sara Angell Bakke | Lillomarka OL | 18:30 | +6:10 | ||||
23. | Natalie Kristina Blomseth | Lillomarka OL | 19:13 | +6:53 | ||||
24. | Tone Haga Dalberg | Raumar Orientering | 20:31 | +8:11 | ||||
25. | Julia Plaian | Asker SK | 20:54 | +8:34 | ||||
26. | Selma Ahlsand | Nydalens SK | 24:17 | +11:57 | ||||
27. | Sara Linvåg Næss | Fossum IF | 34:24 | +22:04 | ||||
DNS | Ane Blomseth Johnsen | Ã…s-UMB Orientering | ||||||
Klasse: D17-18 | ||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | |||
1. | Tonje Granne Kvale | Ã…s-UMB Orientering | 16:37 | +0:00 | ||||
2. | Camilla Hengebøl | Fossum IF | 16:45 | +0:08 | ||||
3. | Gunvor Hov Høydal | Fossum IF | 16:50 | +0:13 | ||||
4. | Siri Kollerud | Lillomarka OL | 17:57 | +1:20 | ||||
5. | Malin Eijsink | Ã…s-UMB Orientering | 18:24 | +1:47 | ||||
6. | Jenny Andreassen Moe | Ã…s-UMB Orientering | 18:27 | +1:50 | ||||
7. | Hedvig Åstebøl | Oppsal IF | 19:28 | +2:51 | ||||
8. | Marianne Opsahl Bredesen | Fossum IF | 20:02 | +3:25 | ||||
9. | Julie Størmer | Fossum IF | 20:17 | +3:40 | ||||
10. | Solveig Blindheim | Lillomarka OL | 20:24 | +3:47 | ||||
11. | Kristin Faye Eriksen | Fossum IF | 20:40 | +4:03 | ||||
12. | Tonje Kvamme Dahl | Ringerike OL | 21:08 | +4:31 | ||||
13. | Astrid Hult | Oppsal IF | 21:19 | +4:42 | ||||
14. | Ingrid Fossum Rye | Asker SK | 25:34 | +8:57 | ||||
DSQ | Kristine Berglia | Eiker OL | 19:19 | 110 | ||||
DSQ | Chatlotte Williksen Høiland | Fossum IF | 22:27 | 80 | ||||
Klasse: D19-20 | ||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | |||
1. | Silje Uhlen Maurset | Ã…s-UMB Orientering | 16:10 | +0:00 | ||||
2. | Marte Narum | OL Vallset/Stange | 16:38 | +0:28 | ||||
3. | Oda Wennemo | Raumar Orientering | 16:59 | +0:49 | ||||
4. | Maren Jansson Haverstad | Konnerud IL | 17:27 | +1:17 | ||||
5. | Ingvild Maalen-Johansen | Ã…s-UMB Orientering | 19:00 | +2:50 | ||||
6. | Marie Hammer HÃ¥versen | Raumar Orientering | 19:01 | +2:51 | ||||
Klasse: D21 | ||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | |||
1. | Anne Johanne Lind | NTNUI | 16:06 | +0:00 | ||||
2. | Marit Kahrs | Bækkelagets SK | 16:50 | +0:44 | ||||
3. | Agnete Nummedal | Lillomarka OL | 17:13 | +1:07 | ||||
4. | Ingrid Bronebakk | Bækkelagets SK | 17:50 | +1:44 | ||||
5. | Inger Liv Bjerkreim Nilsen | Lillehammer OK | 18:01 | +1:55 | ||||
6. | Tone Aamli Sundtjønn | Varegg Fleridrett | 18:22 | +2:16 | ||||
7. | Katja Ekroll Jahren | Bækkelagets SK | 18:29 | +2:23 | ||||
8. | Lone Brochmann | Eiker OL | 18:34 | +2:28 | ||||
9. | Natalia Dimitrova | Nydalens SK | 18:38 | +2:32 | ||||
10. | Emma Lähdekorpi | Nydalens SK | 19:20 | +3:14 | ||||
11. | Mila Zaharinova | Oppsal IF | 19:43 | +3:37 | ||||
12. | Kristin Åstebøl | Lillomarka OL | 20:24 | +4:18 | ||||
13. | Ã…shild Kapperud | Oppsal IF | 21:34 | +5:28 | ||||
14. | Audrun Utskarpen | OSI Orientering | 23:37 | +7:31 | ||||
15. | Kaia Wøien Nicolaisen | Asker SK | 24:34 | +8:28 | ||||
16. | Inga Morgenlie | Nydalens SK | 27:27 | +11:21 | ||||
17. | Anbjørg Søberg Henriksen | Rudsbygd IL | 29:20 | +13:14 | ||||
18. | Kristin Søberg Henriksen | Nydalens SK | 31:17 | +15:11 | ||||
19. | Toril Berg-Domaas | Kolbotn & Skimt OL | 43:57 | +27:51 | ||||
Klasse: D40 | ||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | |||
1. | Berit Sofie Wiklund | Nydalens SK | 12:08 | +0:00 | ||||
2. | Kari Madslien | Nydalens SK | 13:16 | +1:08 | ||||
3. | Hege Feiring | Tyrving IL | 14:08 | +2:00 | ||||
3. | Kirsti Kringhaug | Ringerike OL | 14:08 | +2:00 | ||||
5. | Anne Madslien | Nydalens SK | 14:22 | +2:14 | ||||
6. | Marit B. Eithun | Nittedal | 14:36 | +2:28 | ||||
7. | Grethe K. Løvald | Asker SK | 15:02 | +2:54 | ||||
8. | Gry Ahlsand | Nydalens SK | 15:14 | +3:06 | ||||
9. | Marianne Njåstein | Tyrving IL | 15:52 | +3:44 | ||||
10. | Sigrun Ytterbø | Asker SK | 16:04 | +3:56 | ||||
11. | Hege Wang | Lillomarka OL | 16:11 | +4:03 | ||||
12. | Heidi Sønsterudbråten | Raumar Orientering | 16:16 | +4:08 | ||||
13. | Kristin Maukon Muren | Asker SK | 16:17 | +4:09 | ||||
14. | Anne-Grete Austad | Raumar Orientering | 16:18 | +4:10 | ||||
15. | Else Grandal | Tyrving IL | 16:21 | +4:13 | ||||
16. | Anne Margrete Hammer | Østmarka OK | 16:24 | +4:16 | ||||
17. | Mona Strand | MÃ¥ren OK | 16:27 | +4:19 | ||||
18. | May Bente Brurberg | Ã…s-UMB Orientering | 16:45 | +4:37 | ||||
19. | Doris Larsson | Lillomarka OL | 16:57 | +4:49 | ||||
20. | Marit Egner | Asker SK | 17:00 | +4:52 | ||||
21. | Gyrid Løvli | Asker SK | 17:11 | +5:03 | ||||
22. | Anita Sørensen Drage | Kongsberg OL | 17:15 | +5:07 | ||||
23. | Hanne RÃ¥dstoga | Asker SK | 17:24 | +5:16 | ||||
24. | Synnøve Lyssand Sandberg | Nydalens SK | 17:38 | +5:30 | ||||
25. | Ingrid Eide Rapp | Raumar Orientering | 17:43 | +5:35 | ||||
26. | Randi Nicolaisen | Asker SK | 18:19 | +6:11 | ||||
27. | Marianne Arnesen | Asker SK | 19:07 | +6:59 | ||||
28. | Dagrun Melkild | Heming/Njård OL | 19:10 | +7:02 | ||||
29. | Ann Elin Flågen | Heming/Njård OL | 19:16 | +7:08 | ||||
30. | Ellen Christine Koren | Ã…s-UMB Orientering | 19:31 | +7:23 | ||||
31. | Anna Gøhlman | Tyrving IL | 19:33 | +7:25 | ||||
32. | Sille Winsnes | Ã…s-UMB Orientering | 19:34 | +7:26 | ||||
33. | Margrete Engzelius | Asker SK | 19:53 | +7:45 | ||||
34. | Anne Karin Thorstensen | Oppsal IF | 20:50 | +8:42 | ||||
35. | Helle Hundseid | Tyrving IL | 23:43 | +11:35 | ||||
DSQ | Kristin Lund | Oppsal IF | 24:29 | 74 | ||||
DNS | Ragnhild Balsvik | Osterøy IL | ||||||
DNS | Anne-Kristin Kvamme | Ringerike OL | ||||||
DNS | Maria Persson | Asker SK | ||||||
DNS | Wendy Fjellstad | Ã…s-UMB Orientering | ||||||
DNS | Ingvill Sommerstad | Tyrving IL | ||||||
DNS | Ingrid Haga Dalberg | Raumar Orientering | ||||||
DNS | Jartrud Steinsli | Østmarka OK | ||||||
DNS | Maria Torgersen | Bækkelagets SK | ||||||
Klasse: D50 | ||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | |||
1. | Lene Kinneberg | Raumar Orientering | 12:15 | +0:00 | ||||
2. | Kjersti Skantze | Tyrving IL | 13:00 | +0:45 | ||||
3. | Runa Skyttersæter | Heming/Njård OL | 13:06 | +0:51 | ||||
4. | Berit B Berge | Tyrving IL | 13:20 | +1:05 | ||||
5. | Inger Johanne Eikeland | Nydalens SK | 16:32 | +4:17 | ||||
6. | Birgit Korvald | Nydalens SK | 17:37 | +5:22 | ||||
7. | Toril Eine | Fossum IF | 17:54 | +5:39 | ||||
8. | Heidi Falck | Tyrving IL | 18:03 | +5:48 | ||||
9. | Unni Rye | Asker SK | 19:54 | +7:39 | ||||
10. | Mette N. Hallén | Nydalens SK | 21:21 | +9:06 | ||||
11. | Enikø Bertalan | Asker SK | 21:36 | +9:21 | ||||
12. | Siri Scherdin Sætra | Asker SK | 23:58 | +11:43 | ||||
DNS | Elle Melbye | Heming/Njård OL | ||||||
Klasse: D60 | ||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | |||
1. | Kirsten Bakke | Gjøvard o.l. | 18:53 | +0:00 | ||||
DNS | Kari Pedersen | Tyrving IL | ||||||
Klasse: D70 | ||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | |||
1. | Unni Drage | Haugerud IF | 17:39 | +0:00 | ||||
2. | Anne Lise Øfsthus | Asker SK | 18:25 | +0:46 | ||||
3. | Marit Økern Jensen | Bærums Skiklubb | 22:19 | +4:40 | ||||
Klasse: D17B | ||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | |||
1. | Anne Myhr | Nydalens SK | 14:06 | +0:00 | ||||
2. | Line Telje Høydal | Nydalens SK | 17:30 | +3:24 | ||||
3. | May-Evy Negård | Tyrving IL | 18:37 | +4:31 | ||||
4. | Stine Austad | Raumar Orientering | 19:24 | +5:18 | ||||
DSQ | Ã…shild Flatebakken | Tyrving IL | 11:48 | 91 97 | ||||
DSQ | Gunhild Myhr | Asker SK | 17:11 | 118 | ||||
Klasse: H10 | ||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | |||
Sigurd Grevstad | Fossum IF | 20:12 | ||||||
Vetle Drage | Kongsberg OL | 37:09 | ||||||
Alexander Smeby | Nydalens SK | 14:22 | ||||||
Harald Ramm Haugland | Fossum IF | 14:56 | ||||||
HÃ¥kon Kristiansen Framnes | Raumar Orientering | 19:15 | ||||||
DSQ | Halvor Halden | Nydalens SK | 6:17 | 114 111 85 73 113 76 118 81 83 148 | ||||
DSQ | Erirk Heir | Nydalens SK | 35:08 | 101 114 | ||||
Klasse: H11-12 | ||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | |||
1. | Erling Hjermstad | Fossum IF | 9:09 | +0:00 | ||||
2. | Øyvind Hjermstad | Fossum IF | 9:46 | +0:37 | ||||
3. | Lukas Liland | Nydalens SK | 10:06 | +0:57 | ||||
4. | Einar Melsom | Fossum IF | 10:17 | +1:08 | ||||
5. | Peder Stenberg-Nilsen | Nydalens SK | 12:16 | +3:07 | ||||
6. | Sølve Drage | Kongsberg OL | 12:42 | +3:33 | ||||
7. | HÃ¥vard Hjermstad | Fossum IF | 13:04 | +3:55 | ||||
8. | Axel Hoveid | Asker SK | 13:10 | +4:01 | ||||
9. | Vegard Løvli | Asker SK | 13:16 | +4:07 | ||||
10. | Bjørn Anders Flågen | Heming/Njård OL | 13:22 | +4:13 | ||||
10. | Lavran Thorstensen | Oppsal IF | 13:22 | +4:13 | ||||
12. | Truls Wegner Hodt | Fossum IF | 13:56 | +4:47 | ||||
13. | Emil Størmer | Fossum IF | 14:09 | +5:00 | ||||
14. | Styrk Hundseid Kamsvåg | Tyrving IL | 14:43 | +5:34 | ||||
15. | Håkon Thunshelle Øvstedal | Nydalens SK | 15:19 | +6:10 | ||||
16. | Erik Hæstad Bjørnstad | Fossum IF | 15:22 | +6:13 | ||||
17. | Johannes F. Reinseth | Nydalens SK | 16:03 | +6:54 | ||||
18. | Audun Bergan | Nydalens SK | 16:10 | +7:01 | ||||
19. | Sigurd Dyrstad | Nydalens SK | 16:12 | +7:03 | ||||
20. | Olav Torgersen | Oppsal IF | 17:37 | +8:28 | ||||
21. | Trygve Myhr | Asker SK | 18:08 | +8:59 | ||||
22. | Øystein Rønning Strand | Nydalens SK | 23:41 | +14:32 | ||||
23. | Eivind Haga Dalberg | Raumar Orientering | 25:27 | +16:18 | ||||
DSQ | Sjur Kvisle | Asker SK | 12:50 | 85 | ||||
DSQ | Oscar Hæstad Bjørnstad | Fossum IF | 14:44 | 111 | ||||
DSQ | Andreas Ramberg | Østmarka OK | 14:53 | 85 | ||||
DSQ | Henrik Hjellup Horne | Tyrving IL | 31:59 | 113 | ||||
Klasse: H13-14 | ||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | |||
1. | Ola Løvald Bråten | Asker SK | 10:09 | +0:00 | ||||
2. | Amund Hoel | Raumar Orientering | 10:24 | +0:15 | ||||
2. | Vegard Gulbrandsen | Asker SK | 10:24 | +0:15 | ||||
4. | Ulrik Astrup Arnesen | Heming/Njård OL | 11:05 | +0:56 | ||||
5. | Anders Haga | Raumar Orientering | 11:18 | +1:09 | ||||
5. | Tarjei Holo | Fossum IF | 11:18 | +1:09 | ||||
7. | Gjermund Halden | Nydalens SK | 11:27 | +1:18 | ||||
8. | Eivind Øfsthus Gravir | Asker SK | 11:55 | +1:46 | ||||
9. | Jostein Tandberg | Nydalens SK | 12:03 | +1:54 | ||||
9. | Anders Stiansen Nygaard | Ã…s-UMB Orientering | 12:03 | +1:54 | ||||
11. | Martin Borge Heir | Fossum IF | 12:21 | +2:12 | ||||
12. | Ã…smund Aamodt Resell | Nydalens SK | 12:32 | +2:23 | ||||
13. | Magnus Wølneberg | Tyrving IL | 12:34 | +2:25 | ||||
14. | Ivar Andre Ryttervold | Raumar Orientering | 13:11 | +3:02 | ||||
15. | Ragnar Nersten | Fossum IF | 13:17 | +3:08 | ||||
16. | Oskar Grevstad | Fossum IF | 13:36 | +3:27 | ||||
17. | Are Wigaard | Oppsal IF | 13:38 | +3:29 | ||||
18. | Magnus Ramberg | Østmarka OK | 14:25 | +4:16 | ||||
19. | Skjalg Hundseid Kamsvåg | Tyrving IL | 14:38 | +4:29 | ||||
20. | Alexander Hole | Nydalens SK | 14:50 | +4:41 | ||||
21. | Bjørnar Løvli | Asker SK | 15:39 | +5:30 | ||||
22. | Helge Helmersen | Fet OL | 16:34 | +6:25 | ||||
23. | Emil Skei | Nydalens SK | 16:44 | +6:35 | ||||
24. | Audun Rognerud Bøe | Fossum IF | 17:34 | +7:25 | ||||
25. | Gjermund Bae | Nydalens SK | 17:37 | +7:28 | ||||
26. | Halvor Sogn Haug | Fossum IF | 18:52 | +8:43 | ||||
27. | Karsten Martinussen | Fossum IF | 22:45 | +12:36 | ||||
28. | Erik Linvåg Næss | Fossum IF | 23:25 | +13:16 | ||||
DSQ | Kristoffer L. Gulheim | Kolbotn & Skimt OL | 27:06 | 115 77 78 85 74 | ||||
DNS | Ola Tandberg Ryan | Asker SK | ||||||
DNS | Tore Heir | Nydalens SK | ||||||
Klasse: H15-16 | ||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | |||
1. | Sigurd Heggedal | Kongsberg OL | 13:33 | +0:00 | ||||
2. | Jonas Madslien Bakken | Nydalens SK | 14:44 | +1:11 | ||||
3. | Lars Harald Aasheim | Oppsal IF | 14:54 | +1:21 | ||||
4. | Olai Stensland Lillevold | Ã…s-UMB Orientering | 15:00 | +1:27 | ||||
5. | Eivind Høydal | Nydalens SK | 15:15 | +1:42 | ||||
6. | Elias Mølnvik | Fossum IF | 15:16 | +1:43 | ||||
7. | Tord E. Haflan | Nydalens SK | 15:22 | +1:49 | ||||
8. | Magne Jutulstad | Bækkelagets SK | 15:42 | +2:09 | ||||
9. | Erland Kvisle | Asker SK | 15:46 | +2:13 | ||||
10. | Sigurd Melsom | Fossum IF | 15:59 | +2:26 | ||||
11. | Bjørn André Aaslund | Fet OL | 16:15 | +2:42 | ||||
12. | Anders Sommerstad Juveli | Lillomarka OL | 16:21 | +2:48 | ||||
13. | Endre Wigaard | Oppsal IF | 16:29 | +2:56 | ||||
14. | HÃ¥kon Kindem | Gimle IF | 16:35 | +3:02 | ||||
15. | Sigurd Tandberg Ryan | Asker SK | 16:44 | +3:11 | ||||
16. | Størmer Oskar | Fossum IF | 17:02 | +3:29 | ||||
17. | Tarjei Vollset | Heming/Njård OL | 17:06 | +3:33 | ||||
18. | Lars Treekrem | Ã…s-UMB Orientering | 17:17 | +3:44 | ||||
19. | Elias Wiklund | Nydalens SK | 17:21 | +3:48 | ||||
20. | Erik Olsvik Dengrud | Nydalens SK | 17:31 | +3:58 | ||||
21. | Aksel Madslien | Nydalens SK | 17:32 | +3:59 | ||||
22. | Henrik Eijsink | Ã…s-UMB Orientering | 17:48 | +4:15 | ||||
23. | Anders Aamodt Resell | Nydalens SK | 17:53 | +4:20 | ||||
24. | Halvor Egner Granerud | Asker SK | 18:05 | +4:32 | ||||
25. | Andreas Bakke Moan | Fossum IF | 18:13 | +4:40 | ||||
26. | Pierre Chambenoit | Fossum IF | 18:15 | +4:42 | ||||
27. | Ola Brende | Fossum IF | 18:23 | +4:50 | ||||
28. | Harald Astrup Arnesen | Heming/Njård OL | 18:47 | +5:14 | ||||
29. | Vebjørn Kløgetvedt | Tyrving IL | 18:57 | +5:24 | ||||
30. | Eilif Tandberg Swensen | Asker SK | 19:16 | +5:43 | ||||
31. | Lars Bredalen | Nittedal | 19:17 | +5:44 | ||||
32. | Esten Wøien | Asker SK | 19:18 | +5:45 | ||||
33. | Toralf Foss Vaaland | Fossum IF | 19:34 | +6:01 | ||||
34. | Vebjørn Tandberg | Nydalens SK | 22:52 | +9:19 | ||||
35. | Herman Moe | Fet OL | 24:27 | +10:54 | ||||
DSQ | Vetle Christiansen | Raumar Orientering | 15:55 | 103 | ||||
DSQ | Rasmus Vikhamar | Lillomarka OL | 23:14 | 93 | ||||
DSQ | Even Kristian Tønsberg | Fet OL | 26:36 | 103 112 | ||||
DNS | Karl Fremstad | Larvik OK | ||||||
Klasse: H17-18 | ||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | |||
1. | Borger Melsom | Fossum IF | 13:48 | +0:00 | ||||
2. | Magne Haga | Raumar Orientering | 14:22 | +0:34 | ||||
3. | Emil Ahlbãck | Fossum IF | 15:07 | +1:19 | ||||
4. | Mathias Drage | Kongsberg OL | 15:22 | +1:34 | ||||
5. | Ã…smund Wennemo | Raumar Orientering | 15:58 | +2:10 | ||||
6. | Simen Eid Nielsen | Nydalens SK | 16:00 | +2:12 | ||||
7. | Lars Maukon Muren | Asker SK | 16:08 | +2:20 | ||||
8. | Sondre Bråten | Raumar Orientering | 16:10 | +2:22 | ||||
9. | Thorstein Wang | Lillomarka OL | 16:24 | +2:36 | ||||
10. | Anders Emilsson | Oppsal IF | 16:45 | +2:57 | ||||
11. | Adrian Opheim | MÃ¥ren OK | 16:55 | +3:07 | ||||
11. | Magnus Farnes | Orienteringslaget Tønsberg Omegn | 16:55 | +3:07 | ||||
13. | Lars Skantze | Tyrving IL | 17:08 | +3:20 | ||||
14. | Nikolai Korvald Skaare | Nydalens SK | 17:23 | +3:35 | ||||
15. | Gustav Fiskum | Tyrving IL | 17:41 | +3:53 | ||||
16. | Jørgen Madslien | Nydalens SK | 18:18 | +4:30 | ||||
17. | Jørgen H. Horne | Tyrving IL | 18:24 | +4:36 | ||||
18. | Harald Kalager | Asker SK | 18:37 | +4:49 | ||||
19. | Håkon Njåstein | Tyrving IL | 18:40 | +4:52 | ||||
20. | Joachim Arnesen | Fossum IF | 18:45 | +4:57 | ||||
21. | Sebastian Torgersen | Bækkelagets SK | 20:09 | +6:21 | ||||
22. | Halvard Kværna | Østmarka OK | 20:47 | +6:59 | ||||
23. | Erlend Isachsen | Asker SK | 21:25 | +7:37 | ||||
24. | Erlend Engzelius Gylver | Asker SK | 21:59 | +8:11 | ||||
DSQ | Hallvard Kristoffer Boland Haugen | Fossum IF | ||||||
Brutt | BÃ¥rd Engzelius Gylver | Asker SK | ||||||
DNS | Jørgen Hjermstad | Fossum IF | ||||||
DNS | Erlend Skattum | Fossum IF | ||||||
DNS | Sindre Engzelius Gylver | Asker SK | ||||||
DNS | Ola Kvisle | Asker SK | ||||||
DNS | Petter Reistad | Tyrving IL | ||||||
Klasse: H19-20 | ||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | |||
1. | Fredrik Danielsen | Tyrving IL | 18:39 | +0:00 | ||||
DSQ | Eirik Werner Ristesund | Konnerud IL | 20:38 | 92 94 105 114 111 77 85 113 84 | ||||
Klasse: H21 | ||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | |||
1. | Mattias Karlsson | Bækkelagets SK | 15:40 | +0:00 | ||||
2. | Sverre Waaler Kaas | Nydalens SK | 16:26 | +0:46 | ||||
3. | Sigve VÃ¥gsnes | Nydalens SK | 17:02 | +1:22 | ||||
4. | Jan Andreas Edstrøm | Lillomarka OL | 17:11 | +1:31 | ||||
5. | Jostein Nørbech | Tyrving IL | 17:15 | +1:35 | ||||
6. | Mathias Nipen | Tyrving IL | 17:44 | +2:04 | 85 | |||
7. | Simen Rustad | Raumar Orientering | 19:50 | +4:10 | ||||
8. | Stian Overskeid | Indre Østfold OK | 20:22 | +4:42 | ||||
9. | Torstein Hole | Nydalens SK | 20:36 | +4:56 | ||||
10. | Ove Sætra | Asker SK | 20:43 | +5:03 | ||||
11. | Runar Thorstensen | Oppsal IF | 23:12 | +7:32 | ||||
12. | Joakim Prestmo | Bækkelagets SK | 23:18 | +7:38 | ||||
13. | Tom Bergan | Fet OL | 25:14 | +9:34 | ||||
14. | Morten Vilbo Sørum | Raumar Orientering | 26:44 | +11:04 | ||||
DSQ | David Gottfridsson | Lillomarka OL | 16:39 | 83 | ||||
DSQ | Mathias Benjaminsen | Lillomarka OL | 19:13 | 113 | ||||
DNS | Mikkel Lund | Bækkelagets SK | ||||||
Klasse: H40 | ||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | |||
1. | Atle Dengerud | Steinkjer OK | 16:11 | +0:00 | ||||
2. | Ståle Sønsterudbråten | Raumar Orientering | 17:21 | +1:10 | ||||
3. | Lars Granum | Oppsal IF | 17:24 | +1:13 | ||||
4. | Tommy Jauhojärvi | Asker SK | 17:30 | +1:19 | ||||
5. | Svein Granerud | Asker SK | 17:42 | +1:31 | ||||
6. | Knut Edvard Helland | Ringerike OL | 18:04 | +1:53 | ||||
7. | Gjermund Gravir | Asker SK | 18:09 | +1:58 | ||||
8. | Dag Helland-Hansen | Tyrving IL | 18:38 | +2:27 | ||||
9. | Arve Opheim | MÃ¥ren OK | 18:41 | +2:30 | ||||
10. | Tore Bredalen | Nittedal | 18:52 | +2:41 | ||||
11. | Ole Petter Haugen | Nydalens SK | 18:57 | +2:46 | ||||
12. | Svein Nygård | Lillomarka OL | 19:27 | +3:16 | ||||
13. | Paul A Tovund | Østmarka OK | 19:38 | +3:27 | ||||
14. | Arne M. Torgersen | Bækkelagets SK | 19:47 | +3:36 | ||||
15. | Jan Erik Aalberg | Bækkelagets SK | 19:55 | +3:44 | ||||
16. | Bjørn H Grandal | Tyrving IL | 20:24 | +4:13 | ||||
17. | Jon Iver Bakken | Nydalens SK | 20:40 | +4:29 | ||||
18. | Øyvind Helmersen | Fet OL | 20:58 | +4:47 | ||||
19. | Terje Melsom | Fossum IF | 21:02 | +4:51 | ||||
19. | Svein Helge Høydal | Nydalens SK | 21:02 | +4:51 | ||||
21. | Knut Werner - Hagen | Konnerud IL | 21:12 | +5:01 | ||||
22. | Klaus Horne | Tyrving IL | 21:41 | +5:30 | ||||
23. | Bjørn Martini | Asker SK | 21:48 | +5:37 | ||||
24. | Inge Ramberg | Østmarka OK | 22:03 | +5:52 | ||||
25. | Bjørn Sverre Gulheim | Kolbotn & Skimt OL | 22:37 | +6:26 | ||||
26. | Frode Kamsvåg | Tyrving IL | 23:15 | +7:04 | ||||
27. | Anders Flågen | Heming/Njård OL | 24:06 | +7:55 | ||||
28. | Jørn Moe | Fet OL | 24:09 | +7:58 | ||||
29. | Espen Tønsberg | Fet OL | 24:32 | +8:21 | ||||
30. | Anders Sivertsgård | Fossum IF | 24:43 | +8:32 | ||||
31. | Are Njåstein | Tyrving IL | 25:18 | +9:07 | ||||
32. | Bjørn Erik Reinseth | Nydalens SK | 25:49 | +9:38 | ||||
33. | Viggo Eriksen | Fossum IF | 26:51 | +10:40 | ||||
34. | Guttorm Graffer | Østmarka OK | 29:04 | +12:53 | ||||
DSQ | Jo Inge Fjellstad | Ã…s-UMB Orientering | 15:29 | 77 | ||||
DSQ | Knut Erling Øen | Heming/Njård OL | 16:59 | 74 | ||||
DNS | Guttorm L Egge | OSI Orientering | ||||||
DNS | Dag Wang | Lillomarka OL | ||||||
DNS | Øyvind Drage | Kongsberg OL | ||||||
DNS | Øystein Rapp | Raumar Orientering | ||||||
DNS | Per Stedje | Østmarka OK | ||||||
DNS | Børge Pedersen | Nydalens SK | ||||||
Klasse: H50 | ||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | |||
1. | Yngvar Christiansen | Bækkelagets SK | 15:05 | +0:00 | ||||
2. | Ivar Maalen | Ã…s-UMB Orientering | 15:32 | +0:27 | ||||
3. | Bjørn Grinde | OSI Orientering | 15:48 | +0:43 | ||||
4. | Trond Rønneberg | Asker SK | 16:09 | +1:04 | ||||
5. | Einar Jensen | Nydalens SK | 16:34 | +1:29 | ||||
6. | Per Arne Arnesen | Kolbotn & Skimt OL | 17:20 | +2:15 | ||||
7. | Kjell Markset | KOLL | 17:26 | +2:21 | ||||
8. | Morten Karlsen | MÃ¥ren OK | 17:36 | +2:31 | ||||
8. | Per Gunnar Dahl | Ringerike OL | 17:36 | +2:31 | ||||
10. | Jon Arvid Fossum | Asker SK | 17:39 | +2:34 | ||||
11. | Egil Eide | Tyrving IL | 18:05 | +3:00 | ||||
12. | Geir O. Rønning | Nydalens SK | 18:20 | +3:15 | ||||
13. | Anton Plaian | Asker SK | 18:34 | +3:29 | ||||
14. | Terje Bråten | Raumar Orientering | 18:38 | +3:33 | ||||
15. | Per Sandberg | Nydalens SK | 19:03 | +3:58 | ||||
16. | Stian Falck | Tyrving IL | 19:25 | +4:20 | ||||
17. | Bjørnar Gammelsæther | Kolbotn & Skimt OL | 19:30 | +4:25 | ||||
18. | Eirik Nordhagen | Ã…s-UMB Orientering | 19:32 | +4:27 | ||||
19. | Lars Erik Fiskum | Tyrving IL | 19:39 | +4:34 | ||||
20. | Terje Henriksen | Asker SK | 19:59 | +4:54 | ||||
21. | Don Skantze | Tyrving IL | 20:21 | +5:16 | ||||
22. | Hans-Ingar Sætra | Asker SK | 20:35 | +5:30 | ||||
23. | Jan Sveen | Raumar Orientering | 20:47 | +5:42 | ||||
24. | Arnstein Andreassen | Raumar Orientering | 21:20 | +6:15 | ||||
25. | Jon Gunnar Henriksen | Rudsbygd IL | 22:24 | +7:19 | ||||
26. | Kristian Kalager | Asker SK | 22:26 | +7:21 | ||||
27. | Lars Fremstad | Larvik OK | 22:29 | +7:24 | ||||
28. | Øyvind Gylver | Asker SK | 22:40 | +7:35 | ||||
29. | Petter Fure | Oppsal IF | 23:34 | +8:29 | ||||
30. | Rune Moian | Asker SK | 25:29 | +10:24 | ||||
DSQ | Per Schanche | Asker SK | 19:03 | 113 84 | ||||
DNS | Andreas Erichsen | Nydalens SK | ||||||
DNS | Hallvard Berg | Tyrving IL | ||||||
Klasse: H60 | ||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | |||
1. | Jørgen Holmboe | Tyrving IL | 11:13 | +0:00 | ||||
2. | Harald Aasheim | Oppsal IF | 12:33 | +1:20 | ||||
3. | Kjell Røkke | Tyrving IL | 13:45 | +2:32 | ||||
4. | Per Øhlckers | Tyrving IL | 14:30 | +3:17 | ||||
5. | Harald Bakke | Gjøvard o.l. | 15:56 | +4:43 | ||||
6. | Roar Bjordal | Oppsal IF | 17:59 | +6:46 | ||||
DSQ | Øyvind Hoveid | Asker SK | 16:52 | 85 | ||||
DNS | Ivar Opsahl | Tyrving IL | ||||||
DNS | Helge Bjaaland | Heming/Njård OL | ||||||
Klasse: H70 | ||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | |||
1. | Tor Drage | Haugerud IF | 17:47 | +0:00 | ||||
2. | Terje Throndsen | Nittedal | 19:31 | +1:44 | ||||
3. | Kjell H. Eriksen | Fossum IF | 20:34 | +2:47 | ||||
4. | Bjørn Gunnerød | Asker SK | 21:36 | +3:49 | ||||
DSQ | Sveinung Bleikvin | Asker SK | 18:19 | 74 | ||||
Klasse: H80 | ||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | |||
1. | Torstein Bjerke | Lillomarka OL | 22:17 | +0:00 | ||||
2. | Bjørn Larsson | Lillomarka OL | 23:18 | +1:01 | ||||
Klasse: H17B | ||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | |||
1. | Vegard Kvisle | Asker SK | 11:34 | +0:00 | ||||
2. | Snorre Lægran | Nydalens SK | 13:25 | +1:51 | ||||
3. | Haakon Knudsen | Oppsal IF | 15:57 | +4:23 | ||||
4. | Per Anders Ytterbø | Asker SK | 17:35 | +6:01 | ||||
5. | Stian Lillegård | Lillomarka OL | 22:42 | +11:08 | ||||
6. | Jan Kløgetvedt | Tyrving IL | 34:59 | +23:25 | ||||
DSQ | Jørgen Stenwig | Tyrving IL | 5:10 | 96 114 85 74 76 118 80 83 148 | ||||
DSQ | Torkjel Nesheim | Tyrving IL | 18:04 | 118 | ||||
Klasse: N-Ã¥pen | ||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | |||
Marius Bakke | Fossum IF | 18:14 | ||||||
Birk Thorstensen | Oppsal IF | 17:31 | ||||||
Anna Austad Sveen | Raumar Orientering | 17:15 | ||||||
Pernille Sønsterudbråten | Raumar Orientering | 17:57 | ||||||
Marte Madslien Bakken | Nydalens SK | 13:33 | ||||||
Henrik Knudsen | Oppsal IF | 13:04 | ||||||
Sondre Ytterbø | Asker SK | 14:26 | ||||||
Vegard Benum Vestre | Fossum IF | 17:48 | ||||||
Jonas Krogh | Oppsal IF | 24:30 | ||||||
Petra Hoveid | Asker SK | 26:11 | ||||||
Ida Kristine Tandberg | Nydalens SK | 24:49 | ||||||
Kaja Grandal | Tyrving IL | 19:03 | ||||||
Thomas Arnesen | Kolbotn & Skimt OL | 21:26 | ||||||
Dina Marie Salvesen | Asker SK | 15:20 | ||||||
Maren Hexeberg | Raumar Orientering | 21:02 | ||||||
Sigurd N Kløgetvedt | Tyrving IL | 22:38 | ||||||
Knut Selstad | Tyrving IL | 16:23 | ||||||
Dorthe Martinussen | Fossum IF | 17:55 | ||||||
Olav Flyen Bolin | Nydalens SK | 22:25 | ||||||
Jonas Myhr | Asker SK | 16:48 | ||||||
Tuva Nesheim Flatebakken | Tyrving IL | 11:33 | ||||||
Silje Slungaard | Tyrving IL | 23:24 | ||||||
Ole Henrik Woxholth | Asker SK | 17:58 | ||||||
Mikkel Katla | Fossum IF | 14:19 | ||||||
Eirik Thunshelle Øvstedal | Nydalens SK | 26:26 | ||||||
Gaute Bergan | Nydalens SK | 15:09 | ||||||
Ida Marie Flågen | Heming/Njård | 20:49 | ||||||
Stian Hopsø Pedersen | Fossum IF | 24:14 | ||||||
Karoline Egner Granelud | Asker SK | 16:55 | ||||||
Hilde Sogn Haug | Fossum IF | 19:17 | ||||||
Jonas Stolesund Randas | Heming/Njård | 21:39 | ||||||
Herman Sandtrø | Heming/Njård | 22:58 | ||||||
Jakob Lystskjold Bakkeng | Heming/Njård | 17:59 | ||||||
Victor Ovind | Bjerkesvingen 8b 1367 snarøya | 17:23 | ||||||
DSQ | Lasse L. Gulheim | Kolbotn & Skimt OL | 31:31 | 35 | ||||
Brutt | Peter Gisholt | Fossum IF | ||||||
Brutt | Sindre Gisholt | Fossum IF | ||||||
Brutt | Knut Dyrstad | Nydalen SK | ||||||
DNS | Magnus Morgenlie Skei | Nydalens SK | ||||||
DNS | Karoline Haaland | Fossum IF | ||||||
DNS | Anders G. Kvålsgard | Fossum IF |
Sist oppdatert: | 2 august 2011, 06:38:25 |
Arrangør: | |
Antall deltagere: | 504 |
Antall startet: | 468 |