Resultater Strekktider Grafisk (Opek) Grafisk (OrRe) 
O-sjuer 2021Dataeksport
Brikkesys.no

O-sjuer 6, Langåselva 2. juni 2021

Klasse: N1

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

Sanna Sandstad Skjeset

Frol IL

Johanne Munkeby

Frol IL

Håkon Hemming

Frol IL

Torgeir Moe

Frol IL

Ann Kristin Alstad

Frol IL

Grethe Smestad

Frol IL

Ida Johanne Lian Strand

Frol IL

Iver Hov Lomsdal

Frol IL

Kine Sofie Sandstad Skjeset

Frol IL

Kristian Alstad

Frol IL

Live Marie Langøygard

Frol IL

Marianne Langøygard

Frol IL

Otelie Lian Strand

Frol IL

Peder Munkeby

Frol IL

Sigrid Lian Strand

Frol IL

Sigurd Skoglund Leithe

Frol IL

Thea Emilie Alstad

Frol IL

Trym Granaune

Frol IL

Klasse: C2

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Brage Reinås

Frol IL

16:43

+0:00

2.

Daniel Alstad

Frol IL

18:58

+2:15

3.

Solveig Skoglund Leite

Frol IL

19:36

+2:53

4.

Nora Hemming

Frol IL

22:37

+5:54

5.

Karoline Ertsås Skei

Frol IL

22:38

+5:55

6.

Gro Teodorsen

Frol IL

22:49

+6:06

7.

Mats Granaunet

Frol IL

24:23

+7:40

7.

Johannes Matberg

Frol IL

24:23

+7:40

9.

Erik Hemming

Frol IL

24:31

+7:48

10.

Trygve Munkeby

Frol IL

24:34

+7:51

11.

Sanna Salater Iversen

Frol IL

25:19

+8:36

12.

Ville Sandstad Skjeset

Frol IL

27:48

+11:05

13.

Tove Engan

Frol IL

30:15

+13:32

14.

Veronica Leithe

Frol IL

33:19

+16:36

15.

Charlotte Ertsås

Frol IL

33:40

+16:57

16.

Fritjof Toft Sjellegrind

Frol IL

34:09

+17:26

17.

Aksel Sandstad Skjeset

Frol IL

35:51

+19:08

18.

Joar Munkeby

Frol IL

37:41

+20:58

19.

Anne Margrethe Kvam

Frol IL

37:58

+21:15

20.

Selma Langøygard

Frol IL

38:43

+22:00

21.

Trym Ness Jensen

Frol IL

38:50

+22:07

22.

Tuva Ness-Jensen

Frol IL

39:05

+22:22

23.

Ivar Reinås

Frol IL

40:03

+23:20

24.

Ingeborg Dybdahl

Frol IL

41:48

+25:05

25.

Arne Marius Munkeby

Frol IL

48:31

+31:48

26.

Marius Dypdahl

Frol IL

+0:0-43

26.

Ane Marte Vatn

Frol IL

+0:0-43

Klasse: C5

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Øyvind Skei

Frol IL

53:55

+0:00

2.

Heidi Krogstad Stendahl

Frol IL

1:40:55

+47:00

Klasse: C2 uten tid

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

Malin Bakkan Brenne

Frol IL

Laila Munkeby

Frol IL

Klasse: B3

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Jonas Alstad

Frol IL

37:31

+0:00

2.

Jo Langøygard

Frol IL

40:08

+2:37

3.

Ludvig Langøygard

Frol IL

40:11

+2:40

4.

Jan Inge Jacobsen

Frol IL

42:00

+4:29

5.

Vidar Venås

Frol IL

42:45

+5:14

6.

Per Bjørn Munkeby

Frol IL

44:41

+7:10

7.

Sander Salater Iversen

Frol IL

46:25

+8:54

8.

Tom Rune Iversen

Frol IL

46:28

+8:57

9.

Olav Martin Indgaard

Frol IL

47:29

+9:58

10.

Bjørn Olav Nygård

Frol IL

50:20

+12:49

11.

Marit Hæreid Sandstad

Frol IL

51:12

+13:41

12.

Hans Lund

Frol IL

52:09

+14:38

13.

Magnhild Forseth

Frol IL

54:45

+17:14

14.

Grete Salater

Frol IL

1:04:36

+27:05

143 144 145 81 82 100

15.

Isa Svendgård Roe

Frol IL

1:07:07

+29:36

16.

Mia Reinås

Frol IL

1:07:10

+29:39

17.

Randi Johanne Skjerve

Frol IL

1:08:10

+30:39

18.

Sigurd Bertelsvik Jenssen

Frol IL

1:10:21

+32:50

19.

Sondre Skoglund Leithe

Frol IL

1:18:03

+40:32

DSQ

Remi Engan Heggelund

Frol IL

12:04

149 151 136 162 135 83 163 150

DSQ

Terje Hofstad

Frol IL

1:00:23

162 163 150

Klasse: B3 uten tid

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

Gøril Rønning Sund

Frol IL

1:08:10

Klasse: A4

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Mari Støen Gussiås

Frol IL

46:01

+0:00

2.

Magnus Alstad

Frol IL

50:37

+4:36

3.

Ådne Krogstad Stendahl

Frol IL

52:15

+6:14

4.

Kjell Inge Munkeby

Frol IL

58:07

+12:06

5.

Odd Anders Alstad

Frol IL

1:08:28

+22:27

6.

Geir Svendgård Roe

Frol IL

1:12:55

+26:54

7.

Bjørn Åge Reinås

Frol IL

1:12:57

+26:56

Klasse: A6

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Ulf Forseth Indgaard

Frol IL

45:10

+0:00

2.

Lars Skjeset

Frol IL

49:55

+4:45

3.

Tobias Alstad

Frol IL

50:16

+5:06

4.

Rolf Alstad

Frol IL

1:10:40

+25:30

5.

Sondre Lomsdal

Frol IL

1:11:49

+26:39

6.

Herman Leithe

Frol IL

1:13:00

+27:50

7.

Eivind Ness-Jensen

Frol IL

1:29:18

+44:08

8.

Veiko Saarestik

Frol IL

1:38:02

+52:52

Klasse: Vert

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

Sara Profors

Frol IL

Gunnar Vatn

Frol IL

Randi Jensen

Frol IL

Jo Severin Matberg

Frol IL

Heidi Green Matberg

Frol IL

Gøril Rønning Sund

Frol IL


Send inn korreksjon

Sist oppdatert:

4 juni 2021, 14:19:27

Arrangør:

Frol IL Orientering

Antall deltagere:

92

Antall startet:

92